Filtreleme
Kategoriler

King Kids Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Çocuğunuza küçük bir oyun alanı sunmak için King kids ürünleri arıyorsanız, en doğru adrestesiniz. Orijinal ürünleri en ucuza satın almak için fiyatlarımıza göz atabilirsiniz. Top havuzu, salıncak, kaydırak, plastik oyun evi ve daha yüzlerce çeşit anaokulu gereçleri ve oyuncakları ile karşınızdayız. Ürünleri filtreleyip sıralayarak ve yorumlarımızı okuyarak alışverişinizi huzurla gerçekleştirebilirsiniz. Dış mekan oyuncak çeşitleri ile çocuğunuzun enerjisini atmaya ve mutlu olmasına destek olmak için 7/24 açığız.

King Kids, 1993 senesinde piyasaya ilk olarak plastik sektörü ile giriş yapan, daha sonrasında ise yapmış olduğu birçok yenilik ile sektörün diğer temsilcilerinden farklı anlamda yeniliklere imza atmış bir firmadır.

Yıllar boyunca ülkemizde lider markalara güneş şemsiyeleri adına tasarımlarda bulunurken, 2012 senesinde ise bu şemsiyelerin satışına geçerek OD’S DISPLAY adı altındaki marka ile üretimlerini gerçekleştirmiştir. 10 bin metre kare üretim tesisi ve 65 ülkeye yapmış olduğu ihracat ile adından sıkça söz ettiren firma, şu anda da King Kids adıyla oyuncak üretimleri gerçekleştirmektedir.

Müşterilerin sağlamış olduğu destekler ile günümüzde 65 ülkeye oyuncak ihraç etmenin haricinde, oyun alanlarına dair birçok plastik ürün de yapmaktadır.

Çocukların her daim ihtiyaçlarına göre AR-GE ekiplerinin aktif çalışmalarından yola çıkarak plastik şişirme ve enjeksiyon teknolojilerinden yararlanarak eğitici setler, bebek araç gereçleri, ana okulu oyun grupları, çocuk odası yardımcı gereçleri ve daha birçok çocuk oyuncak alanında hizmet sağlamakta. Çocukların en önemli değerler olmasından ötürü, malzemelerinde her daim sağlığı da ön planda tutarak EN 1 CE standartlarına uygun bir şekilde üretim gerçekleştirmektedir.

King Kids Oyuncaklar

King Kids oyuncakları, ülkemizde üretim gerçekleştiren ve birçok ülkeye ihracatta bulunan, adı duyulmuş, oldukça köklü bir firma olarak piyasada yer edinmiştir. Her daim çocukların oyun oynayarak gelişimlerini sürdürmesi, onları yaratıcı ve hayal gücü ile dolu farklı bir dünyaya geçişi için çaba gösteren büyük bir kuruluş olarak yer almaktadır.

Çocukların oyuncak ve oyun oynarken birçok şeyi sembolize etmesi ile gerçek hayat içerisinde yer alan kişi ya da durumları canlandırma tekniği kullanırlar. Bu şekilde çocukların günlük yaşamda çok daha aktif olmasına da yarar sağlamaktadır. Oyun ya da oyuncakların çocukların gelişimleri adına en önemli süreçler olması, onların hayal güçlerine katkı sağlayan en önemli işlevlerden birisi olarak yer almaktadır. Bu araçların en doğru şekilde seçilmesi, ilerde çocuğun birçok alanda gösterdiği davranışlar ve yeteneklerin ön plana çıkması adına oldukça fazla önem teşkil edebilmektedir. Çünkü doğru bir şekilde seçilmiş olan oyuncaklar, çocuğun yaşamı boyunca ilk eğitim basamaklarından birisi olarak görülür. Bu eğitimde de çocuklar hem hayatı, hem de kendini iyi bir şekilde tanıyabilecektir. Çocuklar oyuncaklar ile oynarken aslında çevresinde yer alan gerçek hayatların bir ön provasını yapar. Bu durumlarda ise ailelerin oyun esnasındaki ve çevrelerindeki davranış ve tutumları oldukça fazla önem teşkil edebilmektedir.

King Kids Bahçe Oyuncakları

Çocukların sadece ev içerisinde oynamış oldukları oyuncaklar ile değil, ev dışında da bahçe içerisinde yer alan oyuncaklar ile birçok çocuk ile temas kurdukları oyunlar da oldukça fazla önem teşkil etmektedir. Bunun asıl sebebi ise, çocukların diğer çocuklar ile iletişim kurarak sosyalleşme konusunda oldukça ileri bir gelişim göstermesini sağlamaktır. Böylece gelecek hayatında birçok alanda daha sosyal ve atılgan olarak içe kapanık bir birey olmayacaktır.

Günümüzün en büyük problemlerinden biri olan sosyal medya ve asosyallik durumu, çocuklarda da oldukça fazla görülmekte ve çocuklar artık oyun alanlarına giderek diğer çocuklar ile sosyalleşmek yerine sadece internet üzerinden diğer arkadaşları ile görüşüp sürekli olarak ellerindeki teknolojik alet ile iletişime geçmektedir. Bu da ileride yüz yüze iletişim konusunda oldukça büyük bir eksiklik ortaya çıkarabilir. Bu alanda tam olarak King Kids, bahçe oyuncakları üretimleri de sağlayarak çocukların bahçe içerisinde oynaması ve diğer çocuklar ile iletişim kurarak hızlı bir gelişim göstermelerini sağlamaktadır. Ayrıca bu oyuncakların büyük olan boylarında ise, parçalama mantığı ile birçok yere taşınabilir ve hızlı kurulabilir özellikleri sayesinde çok daha pratik bir şekilde taşıma özelliğini de sizlere sunar.

Eviniz içerisinde çocuk oyun alanı olarak kurabileceğiniz mini kaydırak, mini salıncak ve birçok mini bahçe ürünlerini eklemek adına King Kids ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Böylece çocuklarınızı her ne kadar dışarıya çıkaracak vakit bulamasanız bile, arkadaşları ile beraber ev içerisinde, bahçede oynar gibi bir ortam sağlayarak asosyal olmasının önüne geçip ilerde iletişim konusunda diğer çocuklara göre çok daha ön planda olmasını sağlıyor olabilirsiniz.

King Kids Oyuncak Faydaları

King Kids oyuncak faydalarına bakacak olduğumuzda, genel yeni düzen oyun çeşitlerinden olan teknolojik oyuncaklar yerine, eski ve plastik tarzdaki oyuncakların yer aldığı bir sistemdir. Bu sistemler ise çocukların gelişimine çok daha fazla katkı sağlayarak beyinlerinin tembelleşmesi yerine zihinsel olarak çok daha fazla gelişim göstermelerini sağlar. Çocuklar oynadıkları bu oyuncaklar ile gündelik hayatta yer alan şekiller üzerinden birçok düşünce ve hayal gücü kurarak sürekli olarak kafa yoracak, iletişim becerilerini geliştirerek çok daha konuşkan bir yapıda büyüyebileceklerdir. Genel olarak günümüz çocuklarında yer alan teknoloji hastalığından uzak tutarak çocuklarımızın teknoloji bağımlısı olarak yetiştirilmesi yerine, mantıklı düşünen ve hayal gücüne sahip olan bir birey olarak yetişmesi adına bu marka üzerinde yer alan birçok ürün tercih edilebilir. Çocuklarınız için uygun fiyatlı King Kids marka oyuncak ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Kings Kids oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr'de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR