Filtreleme
Kategoriler

Pepee Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Okul öncesi yaş grubundaki çocuklar için özel olarak tasarlanmış bir çizgi film olan Pepee eğitici ve öğretici özellikleri ile dikkat çekiyor. Pepee’nin annesi, babası, dedesi, ninesi, kız kardeşi bebe, Şuşu, Şila ve Zuzu gibi birbirinden sevimli karakterlerin maceralarının anlatıldığı çizgi film 2014 yılından beri çocukların en sevdiği çizgi filmler arasında yer alıyor. Akıllı, haylaz ve tatlı bir çocuk olan Pepee’nin en yakın arkadaşı Şila. Pepee’nin Şila ile olan maceraları çocuklar tarafından ilgi ile takip ediliyor. Çocuklara rol model olmak ve onlara doğa, hayvan, aile, sevgisi gibi olumlu özellikler aşılamayı hedefleyen Pepee ve arkadaşları ekranlardan evinize konuk oluyor. Çocuklar birbirinden güzel Pepee oyuncakları ile en sevdiği çizgi film karakterini evlerine konuk etmenin mutluluğunu yaşıyor. Çizgi filmden tanıdıkları karakterlere sahip olan çocuklar ekranlarda gördüğü karakterlerin gerçeğe dönüştüğüne tanıklık ediyor. Pepee ve arkadaşları ile çocuklar hayal güçlerini kullanarak oyunlar oynuyor ve çizgi film seyrederken kazandıkları olumlu kişilik özelliklerini pekiştiriyor.

Çocukların en sevdiği çizgi film karakteri Pepee her yerde çocukların yanında… Pepee ürünleri peluş oyuncak, oyuncak bebekler, Pepee figürleri ile süslenmiş kırtasiye malzemeleri, çanta, tekstil ürünleri, halı, perde gibi kategorilerden oluşuyor. Pepe hayranı çocuklar sadece oyuncaklara değil, Pepee figürlü her şeye sahip olmak istiyor. Siz de pepe ürünleri arasından çocuklarınız için seçim yaparak onları mutlu edebilirsiniz. Doğum günleri, bayramlar gibi özel günlerde onlara hediye ederek unutulmaz bir mutluluk yaşatabilirsiniz.

Pepee Oyuncak Modelleri

Çocukların güvenle izleyebileceği çizgi filmlerden biri olan Pepee Anadolu kültürünü çocuklara yansıtması ve çocuklara birçok olumlu davranışı müzik ve oyun ile öğretmesi nedeniyle ailelerin tercihe ettiği çizgi filmler arasında yer alıyor. Geniş kitlelere hitap eden Pepee Çizgi film karakterlerinden ilham alınarak tasarlanan Pepee oyuncak modelleri de hem bu olumlu davranışları pekiştiriyor hem de çocukların oyunlarına eşlik ediyor. Pepee oyuncak modelleri arasında her yaştan çocuğa hitap eden ürünler yer alıyor. Peluş bebek, maket oyuncak, puzzle, oyuncak ev, araba, dans eden ve şarkı söyleyen bebek ve daha çok daha fazlası çocukların oyun dünyasını süslüyor. Renkli, ışıklı ve sesli bu oyuncaklarla çocukların görsel ve işitsel algıları gelişiyor. Aynı zamanda hayal güçlerini kullanarak birbirinden eğlenceli oyunlar kuruyor.

Pepee ve renkli dünyasında yer alna tüm karakterler çocukların da dünyasını renklendiriyor. Çocuklara en güzel oyunlarında eşlik eden Pepee ve arkadaşlarının birbirinden farklı oyuncakları bulunuyor. Şarkı söyleyen, dans eden Pepee hem çocukları hem de yetişkinleri kendine hayran bırakıyor. Pepee oyuncak modelleri arasında her çocuğa hitap eden seçenekler yer alıyor. Bu oyuncaklar arasında çocuğunuzun yaşına, gelişim düzeyine ve ilgi alanları doğrultusunda dilediğiniz ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz. Çocukların renkleri, sayıları ve şekilleri öğrenme sürecini eğlenceli hale getiren Pepee oyuncak telefon ebeveynlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Oyuncak telefon modellerinde çocukların gelişim düzeyine uygun ödevler bulunuyor. Çocuklar tuşlara bastığında alkış sesleri yükseliyor. Böylece çocuklar bir şeyler başarabilmenin keyfini çıkarıyor ve özgüvenleri yükseliyor. Pille çalışan bu oyuncaklar arasında çocukların gelişim çağına uygun farklı modeller bulunuyor. Çocuklarınızın yaşına ve gelişim düzeyine uygun ürün seçerek oyuncaktan en iyi verimi alabilirsiniz.

Çocukların çok sevdiği Pepee figürlü oyuncaklar arasında oyuncak evi yer alıyor. Pepee’nin ailesinin ve arkadaşlarının yaşam alanına yer verilen oyuncak eve çocuklar karakterleri diledikleri gibi yerleştirebiliyor ve onlara yeni bir dünya kuruyor. Oyuncak setinin içinde yatak odası, yemek odası bahçe gibi alanlar yer alıyor. Pepee’nin annesi, babası, Bebe, Zuzu, Şila, Köpüş, Zezee, Bibi, Kekee, Mimi gibi birbirinden neşeli isimler de oyuncak ev çeşitlerine eşlik ediyor. Hem kız hem de erkek çocuklarına hitap eden Pepee’nin Oyuncak Evi’nin çocuklarınız için satın alabilir, hem tek başlarına hem de arkadaşları ile kaliteli vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Pepe Oyuncaklarının Çocuklara Olan Katkısı

Çocuğunuzun yanından ayırmak istemeyeceği Pepee oyuncakları, her yaştan çocuğa hitap ediyor. Küçük çocukları için uygun olan peluş modeller miniklerin en güzel uyku arkadaşı oluyor. Pepee karakterlerinin her birinin farklı boyutlara peluş modeli bulunuyor. Çocuklarınız en çok hangi karakteri seviyorsa ilk olarak onu hediye edebilir, daha sonra seriyi tamamlayarak çocuğunuzun odasında Pepee dünyası kurmasını sağlayabilirsiniz. Köpüş, Möcük ve Maymuş yumuşacık peluş oyuncaklarla çocuklara hayvanları tanıtabilir ve onlara hayvan sevgisini aşılayabilirsiniz. Etrafa ışıklar saçan, şarkılar söyleyen ve dans eden Pepee bebekleri çocuklarınızın görsel ve işitsel algılarının gelişimine katkı sağlar. Pepee oyuncakları sayesinde çocuğunuzun aktivite saatleri eğlenceli hale gelir.

Pepee oyun setleri arasında oyun hamurları da bulunuyor. Çocuk sağlığına zararlı madde içermeyen Pepee oyun hamuru setlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Setler içinde rengârenk oyun hamurları ve farklı şekillerde aksesuarlar yer alıyor. 3 yaş ve üzeri çocuklar için uyun olan hamurlarla oynayan çocukların el kasları ve ince motor becerileri gelişiyor. Hamurlarla farklı şekiller üreten çocukların hayal güleri gelişiyor. Pepe eğitici oyuncak setleri arasında puzzlelar, boyama kitapları, etkinlik kitapları, gibi modeller de yer alıyor. Pepee oyun setleri ile çocuklar kaliteli ve sağlıklı zaman geçiriyor.

Rengârenk Ve Yumuşacık Pepee Oyuncak Tasarımları

Pepee oyuncaklarının en sevilen tasarımları arasında neşeli şarkılar söyleyen müzikli oyuncaklar yer alıyor. Pepee çizgi filminden çocukların aşina olduğu eğlenceli, eğitici ve öğretici şarkıları söyleyen oyuncaklar çocuklar kadar yetişkinlerin de ilgisini çekiyor. Türkçe şarkılar söyleyen ve dans eden bebeklere çocukları da eşlik ediyor ve vücutlarını aktif olarak kullanmayı öğreniyor. Sesli oyuncak seçenekleri arasında peluş ve sert plastik modeller yer alıyor. Gülen, ağlayan, soru soran, şaşıran oyuncaklar yumuşacık dokusuyla hem gündüz oyunlarında hem de gece uykularında çocuklara eşlik ediyor. Çocukların yaşına ve gelişim düzeyine göre dizayn edilen bu oyuncaklar arasında herkes istediği özelliklerde model bulabilir. Pepee oyuncakları arasında müzik aletler de yer alıyor. Müzik aletine ilgi duyan çocuklar için tasarlanan modellerle çocuklar yeteneklerini geliştirebiliyor.

Sadece oyuncak olarak değil aksesuar olarak da çocuklara eşlik ediyor. Pepee figürlerinin basılı olduğu tişörtler, ayakkabılar, şortlar, şapkalar ve çantalar ile çocuklar şıklıklarına şıklık katıyor. Okul çantaları, beslenme çantaları, defterler, kalem kutusu, suluk gibi aksesuarlar ile çocuklar havalı bir şekilde okula gidiyor. Pepee figürleri ile süslenmiş çalışma masasında çocuklar ödevlerini sıkılmadan yapıyor.  

Pepee oyuncak figürler çocuk odası dekorasyonu için de sıklıkla tercih ediliyor. Pepee peluş oyuncakları 20 cm’den başlayıp 45 cm’e kadar büyüyebiliyor. 20 cm peluş modeller daha çok dekorasyon olarak kullanılıyor. Küçük çocuklar peluş modeli gittiği yere de yanında götürebiliyor. 20, 30, 40 ve 45 cm peluş modeller arasında dans edebilen, şarkı söyleyebilen tasarımlar yer alıyor. Her çocuğun ilgi alanına göre istenilen boyda ve özellikle Peppe oyuncağı bulunabiliyor.

Pepee Oyuncak Özellikleri Ve Fiyatları

Pepee oyuncakları çocukların sağlığı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Sağlığa zararlı madde içermemesi Pepee oyuncak setlerinin ebeveynler tarafından güvenle kullanılabilmesini sağlamıştır. Çocuklarının sağlığını her şeyin üstünde tutan ebeveynler Pepee oyuncaklarını gönül rahatlığı ile tercih edebiliyor. Kaliteli malzemeden üretilen oyuncakların kolay temizlenebiliyor olması da annelerin işini kolaylaştırıyor. Kolay kolay yıpranmayan ve uzun süre kullanılabilen oyuncaklar, müşterilerin memnuniyetini kazanıyor. Pepee oyuncak fiyatları oyuncağın boyutuna, modeline ve özelliğine göre değişiyor. Kaliteli ve dayanıklı oyuncaklar fiyatları ile de müşterileri memnun ediyor. Her bütçeye uygun seçenekler sunan Pepee oyuncaklarından dilediğinizi seçebilir, Pepee’nin renkli dünyasını çocuklarınızın odasına taşıyabilirsiniz. Çocuklarınızın ilgi alanları, yaşları ve bütçeniz doğrultusunda arama yaparak çocuğunuz için en uygun modeli seçebilir, özel günlerde çocuklarınıza hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz.

Pepee oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR