ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Kategoriler

Pinypon Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Pinypon oyuncakları, 30 yıldır kaliteli oyuncaklar üreten oyuncak dünyasının öncü bir markasıdır. Pinypon oyuncakları; sarayları, prensesleri, perileri, denizkızlarıyla çocukları masalsı bir fantastik evrene götürürken; evleri, alışveriş merkezleri, yürüyüş yolları ve parklarıyla da daha gerçekçi bir dünya sunuyor.

Pinypon oyuncakları aynı zamanda çocukların sosyalleşmesine de katkı sağlar. Bir çocuk elbette ki Pinypon oyuncaklarıyla kendi kendine de eğlenebilir ancak arkadaşlarıyla oyuncaklarını değiş tokuş yaparak, parçaları değiştirip yeni oyuncaklar ortaya çıkararak, hayal güçlerini kullanarak çeşitli hikâyeler üretip birlikte gülüp eğlenir.

Pinypon oyuncakları birbirleriyle uyumludur ve aksesuar alışverişi yapılabilir. Bu değişim, oyuncağını istediği gibi tasarlayabilen çocuğun eğlenmesinin yanı sıra motor becerilerinin gelişimini de sağlar. Oyuncaklar bu gelişim için uygun ebatlarda üretilmiştir. Parçaları değiştirip yeni oyuncaklar yaratmak çocukların hayal gücünü geliştirmede de önemli bir rol oynar.

Pinypon oyuncaklarının temaları diğer oyuncakların da katılabilmesine olanak sağlar. Bu sayede bir oyuncağın oyununa diğer oyuncakların da katılımıyla daha büyük bir oyun dünyası oluşturulabilir.

Bir Pinypon oyuncağı hayal gücünün sınırının olmadığı, oyun ve eğlencenin bitmediği bir dünyadır.

Şimdi birbirinden güzel Pinypon oyuncaklarını tanıyalım.

Pinypon Oyuncakları Çeşitleri

Pinypon Süper Polis ve Arabası

Suçluları kovalama zamanı! İster arabayla ister motosikletle suçluları kovala ve onları yakala. Bu süper polis setinde 2 adet polis figürü, 1 adet polis arabası ve 1 adet polis motosikleti bulunmaktadır. Ayrıca birçok küçük aksesuar da içerir. Bu aksesuarlarla kendi kombinlerinizi oluşturup diğer araçlarla birlikte oynayabilirsiniz. Kutu ölçüleri: 29 x 10 x 15 cm.

Pinypon Action Süper İtfaiye Arabası

Yangına müdahale etmeye hazır ol! Pinypon’un kahraman itfaiyecisi yangını söndürüyor ve insanları kurtarıyor. Bu süper itfaiye setinde birçok küçük itfaiyeci aksesuarları da dâhil olmak üzere 1 adet itfaiyeci figürü, 1 adet itfaiye arabası ve 1 adet su şeklindeki mermileri fırlatan hortumlu römork bulunmaktadır. Kutu ölçüleri: 29 x 10 x 15 cm.

Pinypon Action Polis Merkezi Oyun Seti

Hırsızlar, polisler ve süper kahramanların bitmek bilmeyen maceralarıyla eğlenmeye hazır ol! Bu sette 3 katlı bir polis merkezi var, her katında da ayrı bir aksiyon. Alt katta suçluları atmak için bir zindan ve polis karakolu var, hem de ışıklı ve alarmlı. Üstünde laboratuvar, en üstte de süper kahramanın yeri. Gizli iksiri sakla, suçluları tuzağa düşür! Tuşa bas ve süper kahraman dışarı fırlasın! 2 adet özel Pinypon figürü içeren sette 30’dan fazla parçayla figürleri ve araçları değiştirip doyasıya eğlenin! Kutu ölçüleri: 50 x 38 x 11 cm.

Pinypon Yat, Tekne ve Figür Seti

Yazın denizin keyfini çıkar! Bu sette 1 adet dönüştürülebilir tekne ve birden çok sevimli figür var. Tüm figürlerle uyumlu küçük parçalarla figürlerini istediğin gibi kombinleyebilirsin.

Pinypon Oyun Parkı

Hadi parkta oynamaya gidelim! Bu oyun parkı birçok aktivitenin yapılabileceği rengârenk bir alan. Bebek figürlerini parkta oynatıp eğlendir. Takılıp çıkarılabilen birçok parça ile en sevimli bebeği sen oluştur. Bu sette büyük bir oyun evi ve 1 adet anne figürü ve 1 adet sevimli minik bir bebek figürü bulunuyor.

Pinypon Hansel & Gretel Seti

Bu şeker gibi oyuncak sizi Hansel & Gretel masalına götürecek. Hansel ve Gretel’in maceralarıyla eğleneceğiniz bu sette 1 adet şeker ev figürü, 1 adet cadı figürü ve 1’er adet Hansel ve Gretel figürünün yanı sıra masalınızı isteğiniz gibi değiştirebileceğiniz küçük parçaları içerir.

Pinypon Villa Evi

İşte size kocaman bir villa! Geniş bir oyun alanı! Bu lüks ev açılabiliyor, bu sayede tüm odaları kullanabiliyorsunuz. Ayrıca etrafı çitlerle çevrili, içi çiçeklerle dolu büyük bir bahçesi de var. Burada arkadaşlarınızla mangal keyfi yapabilir, masanın etrafında hoş sohbetler edebilirsiniz. Bu set bir villa ve birkaç figürün yanında bu eğlenceyi katlayabileceğiniz birçok küçük aksesuarı da içerir.

Pinypon Pet Ambulans

Pinypon evcil hayvan ambulansı seti 1 adet Pinypon figürü ve 1 adet evcil hayvan içerir. Bir de tabii ki ambulans, hem de ışıkları ve sirenleri olan! Ayrıca gerçek ışıklı röntgen masası, steteskop, tekerlekli sandalye, boyunluk ve ilaç soğutucusu gibi birçok evcil hayvan bakımı için gerekli olan tıbbi malzeme de var. Tüm bunları diğer küçük parçalarla birleştirip çok farklı figürler oluşturabilir ve birçok farklı oyun oynayabilirsiniz.

Pinypon Oyuncakları Alırken Bilmeniz Gerekenler

  • Pinypon oyuncakları çocuklarınızın sağlığını tehdit eden kimyasal maddeler ve kanserojen maddeler içermez. En kaliteli ve insan sağlığına en uygun maddelerden üretilmiştir. Pinypon oyuncaklarını gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
  • Pinypon oyuncakları çocukların el-göz koordinasyonunu geliştirmek, çeşitli motor beceriler kazanmalarını sağlamak, sosyal hayata uyumlarına yardımcı olmak, hayal güçlerini geliştirerek yaratıcılıklarını arttırmak gibi birçok faydalı amaç doğrultusunda konunun uzmanlarının takip ve kontrolünde üretilmiştir.
  • Pinypon oyuncakları 4 yaş ve üzeri çocuklar için özel olarak imal edilmiştir.

Pinypon Oyuncakları Fiyatları

Pinypon oyuncakları kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretildiği için uzun ömürlü ve nesilden nesie aktarılabilecek oyuncaklardır. Bu kaliteli oyuncakları piyasadaki en uygun fiyatlarla firmamızdan alabilirsiniz.

Hemen Pinypon oyuncak dünyasını keşfetmeye başlayabilir ve her bütçeye uygun en güzel Pinypon oyuncaklarını sitemizden satın alabilirsiniz.

Pinypon oyuncakları ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR