ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Kategoriler

Scooby Doo Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Scooby doo oyuncak çeşitleri ile maceralara sende ortak olmaya hazır mısın? Otoys kaliteli ve markalı oyuncak çeşitlerini karşılaştırmanıza gerek duymayacağınız fiyatlarla satışa sunuyor. Büyük indirimleri ve kampanyaları kaçırmamak için bizleri sık sık ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Oyuncak seçimi için en doğru adrestesiniz.

Hanna-Barbera tarafından yapılan ve 1969-1986 yıllarında televizyonda yayınlanan bir çizgi film olan Scooby Doo, dört arkadaş ve bir köpeğin maceralarını konu edinir. Yayınlandığı dönemde büyük küçük herkesin beğenisini kazanan çizgi filmin yayın hayatına bir süre ara verilmiş daha sonra macera kaldığı yerden devam etmiştir. Günümüzde Türkiye de dâhil olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde yayınlanan ve herkes tarafından severek izlenilen Scooby Doo çocukların gönlünde yer etmeyi başarmıştır. Scooby Doo sadece çizgi film olarak değil figür oyuncak olarak da çocukların ilgisini çeker. Çeşitli markalar tarafından üretilen ve geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Scooby Doo oyuncak modelleri çocukların yepyeni maceralara adım atmasını sağlar.  Filmin sevilen karakterleri Scooby Doo adlı köpek, Velma, Shaggy, Fred, Daphne, Scrappy Doo oyuncak olarak da çocukların karşısına çıkar.

Scooby Doo: Danua cinsi bir köpek olan Scooby Doo hayalet ve hortlak gibi şeylerden çok korkar ve ne yazık ki bu varlıklar sürekli karşısına çıkar. Yemek yemeyi seven Scooby’nin en çok sevdiği şey Scooby bisküvisidir.

Velma: Grubun en zeki karakteridir. İpuçlarını her zaman o bulur ancak bir sorunu vardır; ekip panik yapıp kaçtığı zaman hep gözlüğünü düşürür ve ekibi yavaşlatır.

Shaggy: Scooby Doo’nun en yakın arkadaşı ve sahibidir. Tıpkı Scooby Doo gibi yemek yemeyi çok sever. Çok korkaktır ancak gizemleri çözmekten de çok hoşlanır.

Fred: Çözülecek bir sır olduğunda ekibi o yönlendirir. İpuçlarını çözmek için her zaman ekibi iki gruba ayırır ve ekibi o yönetir.

Daphne: Varlıklı bir aileden gelen Daphne, her zaman giyimine ve bakımına özen gösterir. Modayı yakından takip eder ve özellikle saçlarını çok sever. Bazı önemli ipuçlarını çözerek ekibin işini kolaylaştırır.

Scrappy Doo: Scooby’nin yeğeni olan Scrappy Doo, cesur, güçlü, çok hızlı ve oldukça akıllıdır. Scooby Doo ve en yakın arkadaşı Shaggy kaçarken onları durdurur. İpuçlarını kolayca bulabilir. Hayaletleri yumrukla tehdit eder ve hayaletleri hep o yakalar.

Scooby Doo Figür Oyuncak Modelleri

Oyuncak endüstrisi çocukların beklentileri doğrultusunda üretim yapıyor ve çocukların gereksinimlerini karşılıyor. Hem çocukların hem yetişkinlerin sahip olmak istediği figür oyuncaklar yaygın şekilde satışa sunuluyor. Çeşitli çizgi filmlerden ilham alınarak tasarlanan oyuncaklar yıllar içinde popülerliğini daha da arttırıyor. Çocukların ekranlardan takip ettikleri çizgi film karakterlerinin başkahramanlarından ilham alınan figürler, çocukların oyunlarını eğlenceli hale getirirken, yetişkinlerin de koleksiyonlarını süslüyor. Scooby Doo figür oyuncakları hem kız hem de erkek çocuklarının oynayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Çocukların oyun saatlerini eğlenceli hale getiren Scooby Doo oyuncakları çocukların hayal güçlerini harekete geçirir. Hareket ettirilebilir oyuncaklar ile çocukların el becerileri, ince ve kaba motor becerileri gelişir.

Her bölümde gizemli olaylarla ve çevreye korku salan düşmanlarla başa çıkan Scooby Doo ve arkadaşları, oyuncak figürlerine de ilham kaynağı oluyor. Yayınlandığı günden bu yana çocukların sevgilisi olan Scooby Doo ve arkadaşları, yeni neslin ilgi alanları göz önünde bulundurularak dizayn edilen aksesuarları ile çocukların dünyasında önemli bir yer ediniyor. Zamanın ruhuna uygun figürleri, aksesuarları ve görünümleri ile hem çocukların hem de koleksiyon yapmayı seven yetişkinlerin beğenisini topluyor.

Scooby Doo Oyuncakları ile Bambaşka Maceralar

Scooby Doo oyuncakları sadece figür oyuncak değil, yapı oyuncakları, puzzlelar ve aksesuarları ile de çocukların karşısına çıkıyor. Yapı oyuncaklarına meraklı olan çocuklar Scooby Doo puzzle modelleri ve lego setleri ile eğlenceli saatler geçiriyor. Farklı markalar tarafından üretilen modeller çocukların oyun saatlerini renklendirirken aynı zamanda çocuklara birçok beceri kazandırıyor. Küçük parçalar içerdiğinden dolayı 4 yaşından küçük çocukların kullanımı için uygun olmayan Scooby Doo figür oyuncakları tekli olarak veya set halinde satışa sunulur. Çocuklar hayran oldukları karakterlere tekli olarak sahip olabilecekleri gibi, set halindeki tüm figürlere de sahip olabiliyor.

Birbirinden farklı parçalardan oluşan setlerin içinde çizgi filmin karakterlerinin yanı sıra filmde yer alan gizemli varlıklar ve ekibin seyahat karavanı da yer alıyor. Birbirine uyumlu olacak şekilde tasarlanan lego parçalarıyla çocuklar birden fazla seti birleştirebiliyor ve hayal güçlerini kullanarak farklı tasarımlar yapıyor. Farklı temalara uygun Scooby Doo karakterlerine sahip olan çocuklar gizemli varlıkların ve ürkütücü mekânların yer aldığı oyun setleri ile kendi oyun dünyalarını yaratıyor. Bu oyun dünyasında Scooby Doo karakterleri ile filmi yeniden canlandırıyor. Geniş çaplı Scooby Doo oyun setlerini çocuklar arkadaşları ile paylaşabiliyor ve eğlenirken sosyalleşiyor.

Farklı parça sayılarından oluşan Scooby Doo puzzle modelleri çocukların el göz koordinasyonlarının gelişimine yardımcı oluyor. İnce ve kaba motor becerilerini geliştiriyor, problem çözme becerilerini, şekil tanıma becerilerini ve görsel algılarını geliştiriyor. Özel pürüzlü yüzeyi sayesinde parlamayan parçalar, çocukların gözlerinin yorulmasını önlüyor. Her parça tektir ve mükemmel şekilde yerine oturur. Birbirinin aynısı olmayan parçalar sayesinde puzzleı yanlış bitirmenin önüne de geçilmiş olunur.

Çocukların En Yakın Arkadaşı Scooby Doo

Filme adını vermiş olan sevimli köpek Scooby Doo, figür oyuncakları ile de oldukça ilgi görüyor. Filmin tüm karakterlerinin yer aldığı Scooby Doo oyuncak setleri sayesinde çocuklar arkadaşları ile eğlenceli ve macera dolu bir oyun serüveni yaşıyor. Çocukların oyun dünyasının vazgeçilmezi olan Scooby Doo oyuncakları, çocukların odasında da aksesuar olarak yerini alıyor. Hareketli eklemlere sahip olan figür oyuncakların yanı sıra özellikle küçük çocukların beğenisini kazanan peluş oyucaklar da Scooby Doo oyuncaklarının arasında yer alıyor. Çocuklar Scooby Doo peluş oyuncakları ile hem eğlenceli oyunlar oynuyor hem de uyku arkadaşı olarak kullanıyor. Hayvan karakterlerinden esinlenilerek tasarlanan peluş modellere Dauna cinsi köpek Scooby Doo çok yakışıyor. Scooby Doo filminin tüm karakterlerinin hayranları için farklı peluş modeller alışveriş sitelerinde ve raflarda yerini alıyor.

Scooby Doo Oyuncaklarının Özellikleri ve Fiyatları

Oyuncak sektöründe yer alan oyuncaklar teknolojinin gelişmesi ile her geçen gün teknolojiye ayak uydurarak gelişiyor ve daha ayrıntılı şekilde üretiliyor. Scooby Doo oyuncaklarını üreten oyuncak markaları teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve Scooby Doo dünyasına dair oyuncak almak isteyenleri memnun ediyor. Farklı boyutlarda ve özelliklerde üretilen, farklı oyun zevklerine hitap eden Scooby Doo oyuncakları, fiyat olarak da farklılık gösteriyor. Çok parçaya sahip olan kapsamlı modellerin fiyatları yüksek olabilirken, tek parçalı ürünler genellikle her bütçeye hitap ediyor.

Farklı markalar tarafından üretilen Scooby Doo oyuncakları sağlığa zarar vermeyen, darbelere karşı dayanıklı materyallerden üretilmiştir. Oynar eklemlere sahip olan sert plastik oyuncaklar nemli bir bezle silinerek temizlenir. Sesli ve ışıklı özelliği bulunmayan peluş oyuncaklar makinede yıkanabilirken sesli ve ışıklı oyuncaklar bir bezle nazikle temizlenebiliyor. Oyuncakların temizlenebiliyor olması en çok çocukların sağlığını düşünen annelerin hoşuna gidiyor.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan oyuncak sektöründe Scooby Doo oyuncak fiyatları her bütçeye uygun olması ile dikkat çekiyor. Scooby Doo çizgi filminin hayranı olan çocuklara ve figür oyuncak koleksiyonu yapmayı seven yetişkinlere verilebilecek en güzel oyuncaklar arasında yerini alıyor. Siz de çocuklarınıza ve sevdiklerinize Scooby Doo oyuncaklarını hediye edebilir, oyuncak koleksiyonlarını zenginleştirebilirsiniz.

Scooby Doo oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR