Filtreleme
Kategoriler

Thomas Friends Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Tren yolculuklarını bize bir kat daha fazla sevdiren Thomas friends (tamıs tren ve arkadaşları) oyuncakları Otoys’da. Dilerseniz set dilerseniz figürlerini satın alabilirsiniz. Farklı maceralar ve hikâyeler ile çocukların oyun kalitesini arttırmak için buradayız. Oyunlar ile öğrenmenin çocuklara olan katkılarının farkındayız. Çocuğunuzun gelişimini en etkili şekilde desteklemek için bizi seçin.

Thomas Friends yani Thomas ve Arkadaşları, 1984 yılından beri yayınlanan bir çizgi filmdir. Cartoon Network kanalında uzun yıllardır yayınlanan çizgi film serisinin telif haklarını Türkiye’de minikaÇOCUK satın almış ve çocuklarla buluşturmuştur.  Thomas Friends, dünyanın en tanınan ve en sevilen lokomotifidir ve onun maceralarını anlatmaktadır. 2021 yılının ilk ayında çizgi filmi son bulsa da Thomas Friends oyuncak markasıyla çizgi film karakterlerini çocuklarla buluşturmaya devam ediyor. Thomas Friends ürettiği oyuncaklar ile çocukların hem zihinsel hem de fiziksel dünyalarına katkıda bulunmaktadır. Tren setleri, çeşitli lokomotifler ve daha pek çok oyuncak çeşidi ile çocuklar Thomas Friends oyuncaklarıyla hem eğleniyorlar hem de öğreniyorlar. Şimdi Thomas Friends oyuncaklarını tanıyalım.

Thomas Friends Oyuncak Çeşitleri Nelerdir?

Thomas Friends Orman Macerası Oyun Seti

Çizgi filminden bire bir alınmış oyun seti sizler için üretildi. Thomas Friends setini kurup Hindistan macerasına atılmaya ne dersin? Eğlenceli lokomotif Thomas’ı Hindistan’a götür ve Maymun Sarayı’nı ziyaret etmesini sağla. Bu sette 1 adet rampa, 1 adet ray seti, 1 adet yük vagonu, 1 adet tren, 1 adet saray ve 2 adet maymun bulunmaktadır. Maymunlar Thomas tren geçerken sarkabilir, ağaç dalına tutunup kuyruklarından asılabilirler. Gold ve yeşil renginin hâkim olduğu bu oyun seti hem kurarken hem de oynarken çok eğlenceli olacak. Thomas Friends Orman Macerası oyun seti TrackMaster setleri ile uyumludur ve onlarla birleştirilebilir. Oyun seti 2 x AAA LR03 pil ile çalışır. Kutunun Ölçüsü: 35,5 x 7 x 28,2 cm’dir. Oyuncak 6 yaş ve üzeri için uygundur.

Fisher Price Thomas Motorlu Tekli Trenler – James

Klasik tren modellerinden biri olan Thomas Friends Motorlu Tekli Tren seti birbirinden farklı 10 karakterden oluşur. Bunlar: Thomas, Hiro, Thomas, Emily Toby, Percy, Gordon, James,  Salty, Henry ve Edward. James adlı bu treni ise kıpkırmızı rengine karşı koyamayacak hemen tren setleri koleksiyonunuza eklemek isteyeceksiniz. Çocukların el, kas gibi fiziksel becerilerinin de gelişmesine yardımcı olacak olan bu tren çeşitleri sizleri bekliyor. Ayrıca bu set diğer Thomas Treni ray sistemleri ile uyumludur ve onlarla birleştirilebilir, kolayca birbirine takılabilir. Oyuncak, 2 x AAA pil ile çalışmaktadır. Kutunun Ölçüsü: 25,2 x 5 x 14,4 cm’dir. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur.

Thomas Friends Afrikada Oyun Seti

Afrika macerasına atılmaya var mısın? TrackMaster tren ve ray seti sayesinde, Thomas Friends: Büyük Dünya Büyük Maceralar filmindeki çılgın maceraları hayal güçleri ile tekrar canlandırabilirler. Rayları kur, Thomas’ı yerleştir ve Sodor Adası tren yolculuğuna başla. Palmiyelerin arasından geç ve asla maymuna yakalanma. Oyun setinin içerisinde 6 tane kıvrımlı ray, 1 tane maymun figürü, 1 tane Thomas metal lokomotif ve 2 tane palmiye ağacı yer alır. Bu metal dokusuna sahip Thomas Tren lokomotifi ve kıvrımlı ray parçaları ile TrackMaster ray setleriyle uyumludur, onlarla birleştirilebilir, kolayca birbirine takılabilir. Kutunun Ölçüsü: 20,3 x 5,1 x 22,8 cm’dir. Oyuncak set 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur.

Thomas Charlie Kaya Parçalama Görevi

Thomas Friends’in en sevimli karakterlerinden biri olan Charlie’yi bu sefer birkaç aşamadan oluşan bir görev bekliyor. O da şudur: Kayaları taş haline getirmesi için parçalama noktasına yani taş ocağına götürmek ve sonra da onları teslim etmektir. Tren Charlie'yi birbirine geçebilen yapıdaki plastik bağlantı kancası yardımıyla yük vagonuna bağlayın ve sonra da onları pistte ilerletip testereli kulübenin altından geçirin. Ardından kulübenin üzerinde yer alan kola basarak testere bıçağını döndürün. Bu işlemi yaptıktan sonra kaya parçası kaydırak üzerinden iner ve yükleyiciye iletilir. Son olarak yük vagonunu yükleyiciye doğru ilerletin ve yükleyiciyi devirerek kaya parçasını yük vagonuna aktarın. Görev tamamlandı! Bu set diğer Collectible Railway setlerine bağlanabilmektedir. 20’den fazla parça yer alan bu sette çocuklarınızın hayal gücü, yaratıcılığı, el göz koordinasyon becerileri ve mantıksal yönleri gelişecektir. Kutunun Ölçüşü: 30.5 x 24 x 6.5 cm’dir. Oyuncak set 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur. Haydi, macera başlasın!

Thomas Friends Adventures Mini İstasyon Seti

Thomas Friends oyuncak markası çocukların blok, yapı, inşaat seti gibi oyuncaklara ne kadar ilgili ve meraklı olduğunun farkında olduğundan onlar için bu Mini İstasyon Setini üretti. Bu mini set çocukların ince motor gelişimlerine katkıda bulunacaktır. İnce motor gelişimleri, küçük parçaları tutmaları ve onların bir araya getirilmesiyle gelişir. Bunlara legolar, bloklar, yapı inşa ve kurma gibi setler örnektir. Yanınızda kolaylıkla taşımanız için tasarlanan İstasyon Seti, kolayca açılabilir kapanabilir ve Thomas Tren yerleştirilebilir. Kapatıldığında bir küp şeklini alan ve üzerinde yer alan tutma kolu ile taşınan bu farklı yapısıyla İstasyon Seti çocuklarınız tarafından kurulmayı bekliyor. Diğer Adventures ray setleri ile rahatlıkla birleştirilebilen set ile eğlence dolu dakikalar geçireceğinize eminiz. Kutunun Ölçüsü: 11 x 16.5 x 14 cm olup, oyuncak 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur.

Thomas Friends TrackMaster Ejderha Macerası Oyun Seti

Ejderha Macerası Oyun Seti gerçekten çok havalı ve macera dolu. Bu set Thomas Friends çizgi filminden birebir alınmış sahneden yaratılmıştır. Dünyanın dört bir tarafını gezip maceraya atılan Thomas bu sefer Çin’e gider. Çünkü arkadaşı Yong Bao'ya ile buluşması gerekmektedir. Fakat bir sorun var burada; çok kızgın ve tehlikeli bir ejderha yaşamaktadır. Arkadaşıyla buluşması için tepenin arkasında yer alan ejderhanın yakınından geçmesi lazım. Rayları, rampayı, kırmızı evi ve ejderhayı yerleştirin. Thomas, ejderhanın yanından geçtikten sonra istasyona çarpar ve hemen ardından çöken istasyondan bir kaçış yolu ortaya çıkar. Ejderhanın altından geçtiğinde ise oyuncak otomatik olarak ilk haline döner isterlerse çocuklar oyunu tekrar başlatabilir. Ağzından alevler çıkan bu ejderhadan kaçıp arkadaşınla hemen buluşabilecek misin acaba? Bu macera ve tehlikeli yolculuk seni bekliyor .Tren, metal dokudadır ve diğer Thomas tren setlerine takılabilir, birleştirilebilir niteliktedir. Oyun Seti pil ile çalışmaktadır. 2 adet AAA pil gerekmektedir. Kutunun Ölçüsü: 13x41,00 x33,5 cm’dir. Birbirinden farklı renk ve boyuttaki parçaların yer aldığı bu oyun seti 6 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur.

Thomas Friends Oyuncak Fiyatları

Onlarca yıldır çizgi filmleri ve daha sonra çıkarılan oyuncak tren setleriyle başarısını ispat etmiş olan marka çocuklar ve ebeveynlerin vazgeçilmezidir. Thomas Friends, çocuklara eğlenceli ve keyifli vakit geçirmesini sağlamaktan öte bilişsel, fiziksel ve zihinsel dünyalarına katkıda bulunacak ürünler tasarlayıp piyasaya sunar. Onların el-göz ve koordinasyon becerileri, mantıksal düşünme, yaratıcılık, hayal güçleri ve analitik yönlerini geliştirici oyuncaklar çıkartan marka tüm bu özellikleriyle ilk tercih edilen oyuncak markalarından biridir. Thomas Friends oyuncak markası çocukların sağlığına zararlı hiçbir kanserojen madde kullanmaz. Ayrıca çocukların oyuncaklara sert davranabilme özelliğini de göz önünde bulundurup sağlam ve dayanıklı oyuncaklar üretmektedir. Yıllarca oynanabilen hatta koleksiyon olarak saklanabilen oyuncaklardır. Çocuklarınızı ürünlerimizle tanıştırmak için online alışveriş sitemizden faydalanabilir, kaliteyi ucuza ayaklarınıza kadar getirebilirsiniz.

Thomas Friends oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR