Filtreleme
Kategoriler

Jurassic World Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Jurassic World, Amerikan bilim kurgu filmi olarak hayatımıza girmiştir. Dünyanın oluştuğu yıllarda yaşayan dinozorları tekrar hayatımıza sokan film çocukların ve yetişkinlerin ilgi odağı olmuş ve büyük hayranlık uyandırmıştır. Bu sebeple akabinde çeşit çeşit oyuncakları tasarlanmış ve piyasaya sürülmüştür.

Jurassic World Oyuncak Çeşitleri

Carnotaurus Toro

Jurassic World animasyon dizisinden ilham alınarak tasarlanmış Carnotaurus Toro oyuncağı sesli ve hareketli bir oyuncaktır. Gerçekçi görüntüsü ve hareket kabiliyeti ile çocuklara heyecanlı maceralar yaşatmaya hazırdır. Kuyruğundaki düğmeye bastığınızda kükrer ve ağzını açıp kapatır. Kükreme efektine çocuklar hayran kalacak ve gerçekçi dokusu ile harika deneyimler yaşayacaklardır. 4 yaş ve üzeri için uygun olan Jurassic World oyuncağını, çocuklar ellerinden düşürmeyecek.

Super Colossal Tyrannosaurus Rex

Yaklaşık 90 cm uzunluğundaki Tyrannosaurus Rex, kollarını, bacaklarını ve kuyruğunu hareket ettirebilmektedir. Ayrıca ekstra açılan ve kapanan ağzı bulunmaktadır. 20 tane mini dinozor figürünü yutabilmektedir. Karnındaki bölmeyi açıp, yuttuğu mini dinozorları çıkarabilirsiniz. Efsane Jurassic World sahnelerini yeniden canlandırmak ve kendi maceralarını yaratmak için hazır mısın?

Mini Mosaurus

Jurassic World hayranları mini dinozor figürlerini toplayıp koleksiyon yapma zamanı! İster bu sevimli dinozorlar ile oyna ister koleksiyon yap! Açılıp kapanan ağzı sayesinde istediğin her yere tutturabileceğin mini dinozoru, çantana ya da kıyafetine de takabilirsin.

Mini Baryonyx

O kadar sevimli bir dinozor ki, gördüğünüzde kesinlikle benim olmalı diyeceksiniz. Bir lokmalık dinozor da denilen bu dinozora mutlaka sahip olmalısınız.

Minmi

Filmden esinlenerek yaratılmış bu oyuncaklar gerçekçi olarak üretilmiştir. 9,5 cm uzunluğundaki Jurassic World oyuncağı ile çocuklar macera dolu sahneleri oyunlarında canlandırabilecekler.

Gallimimus

Hem çocuklar hem de koleksiyon yapan yetişkinler için üretilmiş muhteşem dinozor, 9,5 cm boyundadır.

Callavosaurus

Çocukların hayal güçlerini geliştirmeye yardımcı olan bu dinozor, 9,5 cm boyundadır.

Edmontosaurus

Sırtında bulunan buton sayesinde sesi çıkan ve tüm saldırı hareketlerini yapabilen Jurassic World oyuncağı, kendi türüne uygun şekilde üretilmiştir.

Cryolophosaurus

Heyecan verici ve aksiyon dolu saldırı dinozorunun 5 farklı eklem noktası vardır. Çocuklarınızla birlikte oynayabileceğiniz Jurassic World oyuncakları ile maceraya doyamayacaksınız.

T-Rex

Efsane kükreyen dinozor T-Rex ile siz de bu maceranın bir parçası olun! Kafa ve vücudu hareket eden muhteşem dinozorun ısırma hareketi yapması için kuyruğunu hareket ettirmeniz yeterlidir. Jurassic World oyuncağı T-Rex pille çalışmaktadır ve 4 yaş üzeri için uygundur.

Carnotaurus

Büyük boyutu, hareket etme özelliği ve kükremesi ile hayran olacağınız Jurassic World oyuncağı ile gerçek maceralara hazırlanın! Pille çalışan dinozorun eklemleri oynayabilir ve gerçekçi renge ve dokuya sahiptir.

Parasaurolophus

İlginç tasarımı ile herkesin sahip olmak istediği bir dinozor figürüdür. Maceralarınızda bu ilginç dinozora da bir yer açmalısınız.

Stegosaurus

İki düğmesi bulunan dinozor ile kuyruk saldırıları, kafa saldırıları ve dev ısırıklar yapabilirsiniz.

Troodon

9,5 cm boyunca olan dinozor ile aksiyon dolu sahneler canlandırabilirsiniz. Bu dinozorun 5 tane eklem noktası bulunur ve hareket edebilir.

Dracorex

Jurassic World filminin en görkemli dinozorlarından birisi ile kendi maceranı yaşayabilir ve en efsane sahneleri arkadaşların ile birlikte canlandırabilirsin.

Proceratosaurus

Kendi Jurassic World dünyanı yaratmak için bu dinozordan başlamaya ne dersin? Macera dolu anlar yaşamak ve koleksiyonunu oluşturmak için hazır ol!

Mussaurus

Sevimli dinozor rengi ve dokusu ile hem çocukları hem de Jurassic World hayranları bu oyuncağa bayılacak.

Velociraptor Charlie

Uzun bacakları ve kuyruğu ile hızlı koşabilen bu dinozor ile Jurassic World maceraları daha heyecanlı olacak.

Tricerator

Hem sesi hem de görüntüsü ile etrafa korku saçan Jurassic World oyuncağı, o kadar çok hareket ediyor ki, yakalayabilmek mümkün değil. Ağır ve hantal görüntüsüne sakın aldanma ve macera dolu savaşlarında mutlaka bu dinozora yer ver.

Jurassic World Oyuncakları Seçerken Dikkat Edilecekler

  • Yıllardır modası geçmeyen tek oyuncak çeşidine dinozor oyuncakları diyebiliriz. Yunancada korkunç kertenkele anlamına gelen dinozor, belki de nesli tükendiği için bu kadar çok dikkat çekmektedir. Çocuklarda da bilinmeyeni öğrenip araştırma isteği olduğundan, dinozor oyuncakları hem heyecan verici hem de keyif verici olmaktadır. Bu nedenle çocuklarınızın gelişimleri açısından Jurassic World animasyon izleyen çocuklarınıza, bu oyuncakları alabilirsiniz.
  • 3 yaşın altındaki çocuklar canlı ve cansızı ayırt edemedikleri için ve ses çıkaran nesnelerden korktukları için Jurassic World oyuncakları ile oynamaları çok fazla uygun değildir. Oynayacaklarsa bile mutlaka ebeveyn kontrolünde oynamalıdırlar.
  • Jurassic World oyuncakları, dayanıklı, kaliteli ve sağlıklı malzemelerden üretilmiştir. Kesinlikle kimyasal madde ya da kanserojen madde içermemektedir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile firmamızdan Jurassic World oyuncaklarını alabilirsiniz.
  • Özellikle 6-12 yaş arası çocuklar koleksiyon yapmaya çok meraklıdır. Ailelerin bu konuda çocuklarını desteklemesi de oldukça önemlidir. Nesilleri tükenmiş dinozorlar da koleksiyon yapmak için çok uygun canlılardır. Ebeveynler bu konuda çocuklarını desteklemeli, özgüven oluşumlarını sağlamak için Jurassic World oyuncaklarından edinmelerini sağlamalıdırlar.

Jurassic World Oyuncakları Fiyatları

Çocukların zihinsel, duygusal, sosyal ve fiziksel gelişimlerinde oyuncakların çok büyük önem taşıdığını bilmekteyiz. Bu sebeple çocuklarınız için en kaliteli, sağlık standartlarına uygun üretilmiş ve uygun fiyatlı oyuncakları satıyoruz. Jurassic World oyuncaklarını da piyasada en uygun satan firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Her bütçenin rahatlıkla alabileceği Jurassic World oyuncak fiyatlarını inceleyin ve çocuğunuz için uygun oyuncağı satın alın!

Jurassic World oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR