Filtreleme
Kategoriler

Giochi Preziosi Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Son zamanlarda çocukların en çok sevdiği oyuncak modellerinin altına imzasını atan Giochi Preziosi markası dünyanın birçok ülkesinde hem çocukların hem de ebeveynlerin beğenisini toplayan bir İtalyan oyuncak markasıdır. Benzersiz tasarımları ile çocukların gözdesi olmayı başaran markanın tasarımları sıra dışı özellikleri ve farlı detayları ile dikkat çekiyor. Hem kız hem de erkek çocukları için farklı seçenekler sunan Giochi Preziosi oyuncak modelleri, bebeklerden maket oyuncaklara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Sıra dışı özellikleri ile ön plana çıkan modeller arasında peluş oyuncaklar, aksiyon figürleri, bebekler, çizgi film karakterlerinden ilham alınarak üretilen modeller, sesli ve ışıklı modeller ve çok daha fazlası yer alıyor.

Özellikle kız çocuklarının çok sevdiği evcilik oyunlarına eşlik edecek birçok Giochi Preziosi oyuncak modeli bulunuyor. Markanın bebekleri ile çocuklarınız sıradan bebeklerden farklı olarak gerçekten ateşi yükselen bir bebekle ilgileniyor. Hasta bebeğin bakımını üstlenen çocuklarınız onları iyileştiriyor ve mutlu oluyor. Gerçek bebekleri aratmayan beneklerin yanı sıra yumuşacık peluş modeller de çocukların beğenisini kazanıyor. Rengârenk yumuşacık peluş formundaki oyuncaklar farklı dizaynı ile çocukların ilgisini çekiyor. Özellikle de ses çıkaran modeller çocukların oyunlarını daha eğlenceli hale getiriyor. Küçük yaştaki çocuklar için uygun olan bu oyuncaklar çocukların dikkatini bir noktada toplamasını sağlıyor.

Bebeklerin dışında maket oyuncaklarla da beğeni toplayan Giochi Preziosi oyuncakları küçük parçalı setlerle de çocukların karşısına çıkıyor. Maket oyuncaklar, puzzlelar, oyun setleri gibi eğitici oyuncaklar ile çocuklar birçok beceri elde ediyor. Giochi Preziosi oyuncak modelleri arasında çocuğunuz için en uygun olanı seçebilir vakit kaybetmeden sipariş verebilirsiniz.

Giochi Preziosi Oyuncak Modelleri

Figür oyuncak modelleri ve bilgisayar oyunlarından esinlenilerek üretilen modelleri ile beğeni toplayan Giochi Preziosi oyuncak modelleri her yaştan çocuğa hitap eden modelleri ile dikkat çekiyor. Aksiyon figürleri, araçlar, bebekler, oyun setleri, et bebekler, peluş oyuncaklar, okul öncesi oyuncaklar, eğlence setleri… Giochi Preziosi oyuncakları arasında her yaş grubuna ve her zevke uygun oyuncaklar bulunuyor.

Giochi Preziosi LOL Bebek

Kutu açma oyunlarından esinlenilerek tasarlanan LOL sürpriz bebekler, şık tasarımları ve sevimli aksesuarları çocukların beğenisini topluyor. Üstelik bu seri sadece bebeklerden oluşmuyor. Sevimli hayvanlar, aksesuarlar, evler, LOL sürpriz karavanı, LOL Bebek evi ve çok daha fazlası LOL serisi arasında yer alıyor. Bebeklerin yanında yer alan çanta, ayakkabı, kıyafet, toka ve tarak gibi aksesuarlarla çocuklar eğlenceli vakit geçiriyor. Çocuklar evcilik oynarken bu aksesuarları kullanarak bebeklerini süslüyor. Evcilik oyunları sırasında LOL Evi, LOL Karavanı gibi oyuncakları kullanarak bebeklerine özel bir dünya kuruyor.  Giochi Preziosi LOL bebek oyuncakları arasında farklı özelliklere sahip modeller de bulunuyor. Suya girdiğinde renk değiştiren, ağlayan, su içebilen, su fışkırtan modeller çocukların beğenisini kazanıyor.

Sürpriz paketlerin içerisinde hangi bebeğin çıkacağını bilmeyen çocuklar heyecanla paketi açıyor ve bu sırada merak duygu uyanıyor. Ambalajların her katmanında ayrı bir ipucu yer alıyor. Çocuklar bu ipuçlarını takip ederek sürpriz bebeğe ulaşıyor. LOL Bebek serisi oyun çağındaki çocuklar kadar koleksiyonerlerinde ilgisini çekiyor.

Giochi Preziosi Baby Shark

Milyonlarca çocuğun beğen ile izlediği Baby Shark videosunun karakterlerinden esinlenilerek tasarlanan Giochi Preziosi baby shark oyuncakları minikleri eğlendirmeye devam ediyor. Çeşitli boylardaki sevimli balıklar peluş ve sert plastik olarak tasarlanmıştır. Bu oyuncaklar sayesinde çocuklar en sevdiği oyuncaklarını yanından ayırmıyor ve istedikleri yerde Baby Shark şarkısını dinleyebiliyor. Üstelik onlara eşlik ederek dans ediyor. Mini Baby Shark peluş oyuncaklar sıkıştırıldığında Baby Shark şarkısını söylemeye başlıyor. Birbirinden farklı renklerde ve modellerde tasarlanan peluş modellerin hepsini çocuğunuzun koleksiyonunuza ekleyerek diledikleri yerde en sevilen çocuk şarkısını dinlemelerini sağlayabilirsiniz.

Giochi Preziosi Cicciobella

Gerçek bebekleri aratmayan özelliklere sahip olan Giochi Preziosi cicciobella oyuncak bebekler sarı saçlı mavi gözlü bir yapıya sahiptir. Üzüldüğünde tıpkı gerçek bebek gibi ağlayan Cicciobella, sakinleştirilmeyi bekler. Bebeklerin neden ağladığını anlamanız için şişe, kukla, ilaç, termometre gibi birçok aksesuar set içerisinde yer alır. Bu aksesuarları kullanarak bebeğinizi sakinleştirebilirsiniz. Sürekli ağlayan bebeği susturmaya çalışan çocuğunuz tüm aksesuarları test edebilme şansını elde edecek.

Cicciobella bir oyuncak bebekte bulunması gereken özelliklerden çok daha fazlasına sahiptir. Bebek ve çocuklar arasında etkileşim sağlar, çocuklarınız aksesuarları ve farklı eylemleri tanır, bebek 40’ın üzerinde cümle ve ses içerir ve gerçekten konuşur, LED ışıkları ile çocukların ilgisini toplamasına yardımcı olur, dokunmalara yanıt verir, dayanıklı yapısı ile darbelere karşı dayanıklıdır ve uzun süre kullanılabilir, çocuklarınızın yaratıcılık özelliklerini geliştirir. Küçük parçalar içerdiğinden 36 aydan küçük çocukların kullanımı için uygun değildir.

Giochi Preziosi PJ Maskeliler

İngiliz ve Fransız ortak yapımı bir Çizgi filmden ilham alınarak tasarlanan PJ Maskeliler karakterleri son zamanlarda en popüler oyuncaklar arasında yer alıyor. Baykuş Kız, Kedi Çocuk ve Kertenkele adındaki bu figürle süper kahraman meraklısı çocukların favorisi oluyor. Karakterlere ait mini figürler, araçlar, roketler, kostümler, parti malzemeleri ve deniz oyuncakları gibi birçok PJ Maskeliler figürü çocukları mutlu ediyor.

Üç ana karakterin yanında iyilerin karşısında yer alan kötü karakterler de yer alıyor. Gece Ninjası, Kurt Çocuklar ve Romeo; Baykuş Kız, Kedi Çocuk ve Kertenkele Çocuk ile savaşıyor. Minik Pj Maskeliler figürlerini çocuklar istedikleri yere yanlarında götürebiliyor ve macera her yerde devam ediyor. Çocuklar oyuncaklarını arkadaşları ile paylaşarak birbirinden eğlenceli oyunlar oynuyor. Kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilen Giochi Preziosi PJ Maskeliler figürlerini çabuk kırılmaz, boyaları aşınmaz ve çocuklarınıza zarar vermez. Giochi Preziosi PJ maskeliler ile çocuklarınız kaliteli vakit geçirirken sizlerin de içi rahat eder.

Giochi Preziosi Gormiti Kule Oyun Seti

Giochi Preziosi gormit kule oyun seti ile çocuklara heyecan dolu maceraların kapılarını açıyor. Geçmişte karanlık güçler Gorm’u ele geçirmeye çalışmış ve Lord’ların önderliğinde güçlerini birleştiren Gormit’ler bu savaşı kazanmış. Günümüzde efsane olarak anlatılan bu hikâyeden kalan tek şey Gorm Kulesi…  Çocuklarınız istediği Gormit’i şövalye olarak seçiyor kuleyi savunuyor. Şövalyenin kuleyi savunabilmesi için tüm tuzaklar ve silahlar kulenin içinde hazır! Set içerisinde tek kule, element topu, mancınık, kum torbası, ağ tuzağı, 4 farklı element füzesi ve birbirinden farklı silahlar ve tuzaklar yer alıyor. Küçük parçalar içermesinden dolayı 3 yaşından küçük çocuklar için uygun olmayan Gormiti Kule Oyun Seti çocuklarınızın arkadaşları ile eğlenceli vakit geçirmelerini sağlıyor.

Giochi Preziosi Samby İnteraktif Canım Köpeğim

Gerçek bir köpek gibi davranan Samby çocuklarınıza hayvan sevgisini aşılamanız için en büyük yardımcınız olabilir. Çocuklarınızın en yakın arkadaşı olan bu sevimli köpek 3 farklı oyun modu ile çocuklara eşlik ediyor. Giochi Preziosi Samby interaktif canım köpeğim, başını okşadığınızda oturup kuyruğunu sallıyor ve başını oynatarak havlıyor. Ellerinizi çırptığınızda birkaç adım yürüyor ve daha sonra kendi kendine durup havlamaya başlıyor. Kayışı tasmaya taktığınızda ise dışarı çıkacağını anlayıp çok mutlu oluyor. Mutluluktan havlıyor, başını ve kuyruğunu sallıyor. Çocuklarınız her yere yanında götürebildiği bu sevimli köpeği çok seviyor. Siz de çocuklarınıza hayvanları sevdirmek istiyorsanız vakit kaybetmeden Samby’yi çocuğunuza hediye etmelisiniz.

Giochi Preziosi Oyuncak Özellikleri Ve Fiyatları

Oyuncak fiyatları belirlenirken dikkat edilen en önemli konu oyuncağın kaliteli olması ve sahip olduğu özelliklerdir. Çocukların vazgeçilmesi olan oyuncakların çeşitleri sayılamayacak kadar çoktur. Bu yüzden oyuncak dünyasında her çocuğun ilgi alanına, zevkine ve yaşına uygun model bulabilmek oldukça kolaydır. Giochi Preziosi oyuncaklarının özellikleri birbirlerinden oldukça farklıdır. Basit tasarımlı oyuncaklardan daha kapsamlı modellere kadar aradığınız her ürünü Giochi Preziosi oyuncakları arasından bulabilmeniz mümkündür.

Giochi Preziosi oyuncak fiyatları da seçtiğiniz ürüne göre değişiklik gösterir. Çocuklarınız için oyuncak seçerken bütçenizi de dikkate aldığınızı göz önünde bulunduran Giochi Preziosi markası her bütçeye uygun oyuncak modellerini kullanıcılara sunar. Giochi Preziosi oyuncak modellerinin her biri kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Çocuk sağlığına zarar vermeyen materyallerden üretilen oyuncakları gönül rahatlığı ile çocuğunuz için tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun yaşına en uygun oyuncağı seçerek gelişimine olumlu yönde katkı sağlayabilirsiniz. Her bütçeye uygun geniş ürün yelpazesine sahip olan Giochi Preziosi oyuncakları arasından çocuğunuza en uygun oyuncağı seçebilir, özel günlerinde ona harika bir hediye verebilirsiniz. Aradığınız ürünü en uygun fiyata satın alabilmek için kampanyaları takip edebilir, alışverişe hemen başlayabilirsiniz.

Giochi Preziosi oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR