Filtreleme
Kategoriler

Mickey ve Arkadaşları Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Mickey Mouse peluş ve oyuncak seti satın almak için en uygun fiyatlar ile karşınızdayız. Sevilen oyuncak sitesi olan Otoys, 7/24 açık ve daima hizmetinizde. Aradığınız ürüne kolayca ulaşmak, en ucuza satın almak ve güvenli bir oyuncak alışverişi yapmanız için buradayız. Güvenilir ve kaliteli oyuncak adresi olarak bir tık uzağınızdayız!

1928 yılında Walt Disney tarafından yaratılan ve seslendirilen Mickey Mouse isimli karikatürlü karakter The Walt Disney Company’nin sembolü haline gelmiştir. Doğum günü, ilk performans tarihi olan 18 Kasım 1928’dir. Basit bir fare karakteri olarak tasarlanan Mickey Mouse’un zamanla birçok çizgi filmi çekilmiş, birçok oyuncağı üretilmiş ve çocukların en sevdiği karakterler arasına girmiştir. 90 yılı aşkın süredir 7’den 70’e herkesin hayranlıkla takip ettiği Mickey Mouse, yıllardır peluş oyuncak sevenlerin koleksiyonlarını süslerken, çocukların en iyi arkadaşı olarak onları mutlu etmeye devam ediyor.

Ortaya çıktığı günden bu yana çocukların sevgilisi olmaya devam eden Mickey karakterinin birbirinden sevimli arkadaşları da bulunuyor. Uzun serüvene tek başına çıkan Mickey’ye ilk katılan arkadaşı Mini… Sonrasında ise 1950’li yıllarda ortaya çıkan Mickey’nin kulüp evi çizgi film serisinde Mickey’ye birçok arkadaşı daha eşlik ediyor ve Mickey ve Arkadaşları gittikçe kalabalıklaşıyor. Mickey’nin maceralarına Mini’den sonra Pluto, Goofy, Donald Duck ve daha birçok karakter eşlik ediyor.

Mini Mouse

1928’de üçüncü filmde karşımıza çıkan Mini, Mickey’nin kız arkadaşı olarak tanınıyor. Mickey’den sonra karşımıza çıksa da zamanla Mickey kadar ünlü olan Mini rengarenk tasarımları ile özellikle kız çocukları tarafından çok seviliyor.

Donald Duck

1934 yılında sevenleri ile buluşan Donald Duck, ilk olarak sarı-turuncu rengi bacakları ve ayakları ile dikkat çekiyor. Yüzmeye gittiği zamanlar haricinde sürekli denizci gömleği, şapka ve kırmızı bir papyon giyiyor. Daha çok kötü şansı ile ilgili olan hikâyeleri ile izleyicilerin karşısına çıkan Donald Duck’ın en belirgin kişilik özelliği, kolay provoke edilmesi ve öfkeli bir karakter olması. Mickey ve Arkadaşları’nın sevilen karakterlerinden biri olan Daisy Duck ile sevgili olan Donald Duck’a bazı bölümlerde Huey, Dewey ve Louie adında üç yeğeni daha eşlik ediyor. İlk olarak Mickey Mouse’un arkadaşı olarak karşımıza çıkan Donald Duck, kendi arkadaşları ile çıktığı farklı maceralarla zamanla kendi hayran kitlesini oluşturmuştur. Oyuncak olarak çocukların karşısına çıkan Donald Duck karakteri çocukların en sevdiği karakterler arasına girmiştir.

Daisy Duck

1940 yılında Mickey’nin arkadaşları arasında yerini alan Daisy Duck, Donald Duck’ın kız arkadaşı olarak karşımıza çıkmıştır. Donald kadar olmasa da öfkeli bir karaktere sahip olan Daisy, tıpkı Donald gibi bazen öfke patlaması yaşar ancak kendini kontrol edebilir. Donald’a çok fazla yakınlık gösterir ve onu kontrol eder. Aynı zamanda Mickey Mouse’un kız arkadaşı Minnie Mouse’un da en yakın arkadaşıdır. Çocuklar bu iki arkadaşın maceralarına bayılır.

Goofy

İlk kez 1932 yılında karşımıza çıkan Goofy, insan biçiminde sevimli bir köpektir. İyi huylu, saf bir karakter olan Goofy, Mickey’nin en yakın arkadaşlarından biridir. Zaman zaman beceriksiz, zekası az bir karakter olarak karşımıza çıkan Goofy, zaman zaman sezgisel ve akıllı, eksantrik bir karakter olarak karşımıza çıkar. Bazı hikâyelerde oğlu ile yaşadığı maceralarla çocukların karşısına çıkan Goffy’ye bazı hikâyelerde de sevgilisi Clarabella Cow ile yaşadığı maceralarla karşımıza çıkıyor.

Pluto

İlk kez 1930 yılında resmedilen Pluto 1934’e kadar küçük bir karakter olsa da sonrasında Disney’in en sevilen karakterleri arasına girmiştir. Çizgi filmlerde neredeyse hiç konuşmayan bir karakter olan Pluto’nun söyleyebildiği tek kelime “Beni Öp” tür. Yani Pluto, insani özellikler taşıyan köpek Goofy’den farklı normal bir köpek olarak tasvir edilir.

Mickey ve Arkadaşları Oyuncak Çeşitleri

Uzun yıllardan beri çocukların renkli dünyasının bir parçası olarak karşımıza çıkan Mickey Mouse çizgi film karakteri, oyuncak ve aksesuar olarak da karşımıza çıkıyor ve çocukları oldukça mutlu ediyor. Mini oyun setleri, peluş oyuncaklar, kırtasiye setleri, arabalar, bisikletler, kaykaylar ve tekstil ürünleri çocukların dünyasını süslüyor. Hem kız çocukları hem de erkek çocuklarını mutlu edecek karakterleri, farklı yaş gruplarına uygun alternatifleri ve her bütçeye uygun ürünleri ile dikkat çekiyor.

Mickey ve Arkadaşları oyun serisindeki Pluto ve Goofy gibi bazı oyuncaklar erkek çocuklarına hitap ederken Minnie Mouse figürlü oyun evleri, oyuncak mutfaklar, makyaj setleri kız çocukların çok ilgisini çekiyor. Çocukların en güzel oyunlarına eşlik eden bu sevimli karakterler aksesuar olarak da çocukların odalarını süslüyor.

Mickey ve Arkadaşları Oyuncak Çeşitleri ile Eğlenceli Oyunlar

Çocukların sağlıklı gelişimi için yaşlarına uygun oyuncaklarla oynamaları büyük önem taşıyor. Yumuşacık dokusu ile her yaştan çocuğa hitap eden peluş oyuncaklar ise bir yandan bebeklere uyku arkadaşı olurken bir yandan da oyun çağındaki çocukların en yakın arkadaşı oluyor. Çocukların sağlığına zarar vermeyecek materyaller kullanılarak üretilen Mickey ve Arkadaşları oyuncak modelleri birbirinden farklı boylarda karşımıza çıkıyor. 25 cm’den 80 cm’e kadar birçok boyu bulunan oyuncaklar çocukların uykularına, evciliklerine eşlik ediyor ve aksesuar olarak odalarını süslüyor. Uzun zamandır hayatımızda olan karakterler yumuşacık dokuları ile yetişkinlerin de beğenisini topluyor ve onları çocukluklarına götürüyor. İçindeki çocuğu öldürmek istemeyen yetişkinler Disney’in en sevilen karakterlerinden olan Mickey ve kız arkadaşı Minnie’nin birbirinden farklı ve sevimli karakterleri ile çocukluklarına dönüyor.

Mickey ve Arkadaşları ile Artık Evcilik Oyunları Daha Renkli

Çocukların zihinsel gelişimine katkı sağlayan oyunların başında şüphesiz evcilik oyunları gelir. Evcilik oyunları ile çocukların hayal güçleri ve yaratıcılık yetenekleri gelişir, rol ve empati yapmayı öğrenirler. Tek başına oynayan çocukların çeşitli kişisel yetenekleri gelişirken, arkadaşları ile oynayan çocuklar sosyalleşmeyi öğrenir. Çocuklar birbirinden sevimli karakterleri oyunlarına dahil eder ve evcilik oyunları daha renkli hale gelir. Birbirinden farklı modelleri bulunan Mickey ve Arkadaşları oyuncak serisi, hem kız çocukları hem de erkek çocukları için farklı seçenekler sunuyor. Çocukların güvenle oynayabilmesi için her ayrıntı düşünülerek üretilmesi, oyuncakların ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilmesini sağlıyor.

Sevimli oyuncaklar birbirinden farklı özelliklerle karşımıza çıkıyor. Alışılagelmiş kıyafetlerden farklı kıyafetler giydirilerek üretilen bebeklerin arasında şarkı söyleyen, dans eden ve hareket eden modeller bulunuyor. Birden fazla çocuğun içine girebileceği kadar büyük olan oyun evlerine çocuklar oyuncak evlerini, oyuncak maketlerini ve peluş oyuncaklarını yerleştirerek arkadaşları ile birlikte eğlenceli vakit geçiriyor. Çocuklar oyuncakları ile eğlenceli maceralara atılabilmesi için bu oyun evine çok ihtiyaç duyuyor. Kendilerine ait bir alana sahip olan çocuklar ebeveynlerinden bağımsız olarak kendi dünyalarını kuruyor. Hem iç hem de dış mekân kullanımı için uygun olan evler, hava koşullarından etkilenmeyecek şekilde üretilmiştir. Bu sayede çocuklar yaz aylarında da bahçelerde oyuna devam ediyor.

Mickey ve Arkadaşları ile Mutlu Çocuklar

Her çocuğun oyuncaklardan olan beklentileri farklıdır. Bazı çocukların eğitici oyunlara karşı ilgisi varken bazıları arkadaşları ile evcilik oyunları oynamaktan hoşlanır. Mickey ve Arkadaşları oyuncak modelleri üretilirken çocukların yaşları, cinsiyetleri ve karakterleri de göz önünde bulundurulmuştur. Mickey ve Arkadaşları zengin ürün seçenekleri arasında yapbozlar, eğitici-öğretici setler, peluş bebekler, oyun evleri, maket oyuncaklar ve arabalar gibi birçok seçenek yer alıyor. Aradıkları her modeli bulabilen çocuklar neşeli oyuncaklarla oynamanın keyfini çıkarıyor. Çocukların birçok duygusunu aynı anda uyaran oyuncaklar arasında telefon, laptop, müzik aletleri yer alıyor. Bu oyuncaklar çocukların hem görsel algılarının hem de zekâlarının gelişimine katkı sağlıyor.

Mickey ve Arkadaşları Oyuncak Fiyatları

Ebeveynlerin gönül rahatlığı ile çocukları için tercih ettiği ve çocukların güvenle oynadığı Mickey ve Arkadaşları oyuncaklarının fiyatları ürünün özelliğine, boyutuna ve hitap ettiği yaş grubuna göre değişiklik gösteriyor. Mini boyuttaki bir oyuncağın fiyatı büyük boyuttaki oyuncağın fiyatına göre daha uygun olurken, ses çıkaran ve ışıklı modellerin fiyatları yüksek olabiliyor. Ancak her çeşit oyuncak arasında her bütçeye uygun modeller mutlaka bulunuyor. Dayanıklılığı ile dikkat çeken ve uzun süre kullanılabilen Mickey Mouse modellerinin fiyatları yüksek olsa bile fiyatının karşılığını fazlasıyla veriyor.

Her yaş grubuna hitap eden Disney’in lisanslı ürünleri dayanıklı malzemelerle üretilmesinin yanı sıra çocuk sağlığına gösterilen hassasiyetle de dikkat çekiyor. Sevimlilikleri ile çocukların beğenisini kazanan karakterler çocukların en sevdiği oyunlara eşlik ediyor. Aynı zamanda eğitici özellikleri ile de çocukların gelişimine katkı sağlıyor.

Bazı peluş modellerinim makinede yıkanabilme özelliğinin olması ve temizliğinin kolay olması özellikle annelerin işini fazlasıyla kolaylaştırıyor. Sahip olduğu tüm özelliklerle her yaştan insanın beğenisini kazanan Mickey ve Arkadaşları oyuncak modelleri geniş ürün yelpazesi ile birçok seçenek sunuyor. Aileler bu ürünler arasında çocuklarına en uygun oyuncağı bulabiliyor. Siz de çocuğunuzu mutlu etmek için onun için en uygun karakteri seçip hemen sipariş verebilirsiniz.

Mickey ve Arkadaşları oyuncakları ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR