ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Kategoriler

Venom Oyuncak Çeşitleri Ototys'da

Venom hayranları için en etkileyici ve çeşitli özelliklere sahip ürünler şimdi Otoys’da ve çok uygun fiyatlarla! Büyük indirim fırsatlarını kaçırdım, diye sakın üzülme. Düzenli olarak birçok üründe indirim kampanyaları uyguluyoruz. Çocuğunuzun sevdiği oyuncakları en ucuza almak için bizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Venom, anti, peluş, figür ve aradığınız tüm çeşitler burada!

Venom oyuncak çeşitleri ile çocukların hayal dünyalarını zenginleştirebilirsiniz. En uygun Venom oyuncak çeşitleri sizler için hazırlanmıştır.

Hepimiz çocukken iyileri tutar, onların kazanmasını ister ve kötülerden uzak dururduk ama artık çağın değişimine ayak uydurmak zorundayız. Şimdiki çocuklar kendi oyunları içerisinde iyileri ve kötüleri çarpıştırıp onlara karşı kendi adaletlerini sağlıyorlar.

Spidermanin baş düşmanı Venom da pek çok çocuğun hayallerini süsleyen heybetli oyuncaklar arasında yer alıyor. Venom oyuncakları ise yeni nesil için oldukça revaçta olan oyuncaklardan biri. 

Hayallerin Ötesinde

GooJitZu Marvel 2'li Figür Spider-Man + Venom, hayallerin ötesinde ikili bir oyuncaktır. Oyuncak setinin içerisinde hem Spiderman hem de Venom bulunur. 4 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan bu oyuncak seti çocuğunuzun alabileceği en güzel hediyelerden biri.

Spiderman, ezeli rakibi Venomla yüz yüze geliyor ve onunla çarpışıyor. İkisininde farklı güçleri var ve bakalım bu küçük savaşı hangi taraf kazanacak? Bunu belirleyecek olan ise çocuğunuz.

Spiderman ve Venom'un kapışmasına şahit olmak isterseniz bu oyuncak seti tam da size göre. Spiderman Bend Flex Venom Figür ise uzaydan gelen bir canavarın ellerinizde olmasını sağlıyor. Bu figür ile aksiyonu dibine kadar yaşayabilirsiniz.

Kollarını ve bacaklarını istediğiniz gibi oynatabilir figürünüzü istediğiniz kapışma pozisyonuna sokabilirsiniz. Eğer isterseniz düşmanlarınızı Venom'un özel ağı ile alt edebilirsiniz. 4 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan bu figür, uzun dili ve heybetli bacaklarıyla 15cm boyutundadır.

Yardım Yollarda 

Present Pets ve Bütün karakterlere sahibim ama onu kapışmalara yorulmadan götürmek istiyorum diyorsanız New Bright Chargers Venom Kumandalı Araba tam da sizin aradığınız uzaktan kumandalı araba. 6 yaş ve üzeri çocuklara uygun olan bu araba arazi tipi tekerleklere sahip yüksek bir araçtır.

Tıpkı Venom ve Monster Jam gibi siyah bir renge sahiptir. Bu araba aracın altına monteli olan şarj edilebilen 2 adet pille çalışmaktadır.

Şarjı bittiğinde pilleri çıkarıp şarj edip eğlencenize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Dayanıklı malzemesi nedeniyle çarpmalarda kolay kolay kırılmaz, büyük tekerlekleri sayesinde de her türlü engeli aşıp üzerinden geçebilir. Bu uzaktan kumandalı aracın menzili 30m'dir ve çocuğunuzun arkadaşlarıyla keyifli bir yarış gerçekleştirmesi için idealdir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR