Filtreleme
Kategoriler

Rainbocorns Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Oyuncakların çocukların fiziksel ve mental sağlıklarının gelişmesinde ne kadar büyük bir öneme sahip olduklarını biliyoruz. Bilinçli ve doğru oyuncakların seçilmesi hayal güçlerinin, yaratıcılıklarının, bilişsel dünyalarının, el ve koordinasyon becerilerinin gelişmesinde doğrudan etkili olmaktadır. Uluslararası alanda tanınan ve bilinen bir marka olan Rainbocorns, çocuklarınızın en sevdiği markalardan biridir. Gökkuşağının tüm renklerini kullandığı rengârenk Rainbocorns oyuncak çeşitlerimini tanıyalım.

Rainbocorns Oyuncaklar Nelerdir?

Rainbocorns Sürpriz Yumurta

Renkli Rainbocorns sürpriz yumurtaları çocuklarla tanışmaya hazır. Koskocaman Rainbocorns oyuncak yumurtaları açılıp içerisine gizlenmiş peluş yumuşak Rainbocorns karakterleri keşfedilmeyi bekliyor. Sevimli oyuncağımızın üzerinde parıl parıl parlayan, göz kamaştıran kalp şeklindeki pulları mevcuttur. Yumurta üzerindeki kalp şeklindeki pulların yönü değiştirildiğinde ise çeşitli semboller ortaya çıkıyor ve bu semboller karakterleri yansıtıyor. Üzerinde pullar olan bu kalp şeklindeki aksesuar yerinden çıkartılıp takılabilir nitelikte. Bunu ister bir toka, ister kıyafetleri ve çantalarınızı süsleyecek bir aksesuar olarak kullanılabilirsiniz. Ayrıca her bir yumurtamızın içinden sürpriz 1 veya 2 tane boo-Boocorn karakteri çıkmaktadır.

Rainbocorns Plush Sparkle Heart Sürpriz Seri 2- Maymun

Rainbocorns oyuncak sizlere ışıldayan renkli mi renkli serilerini sunmaya devam ediyor. Mutluluk ve eğlenceye kavuşmak için masmavi Rainbocorns’u hemen soymaya başlayın. İçerisinden tatlı mı tatlı sarı, peluş, ayakları ve kulakları parlak pembe, göbek kısmı yeşil kalple dolu olan bu oyuncak çocuklarınızın vakit geçireceği minik bir arkadaş olacak. İçerisinde 1 adet Rainbocorns, 2 adet yumurta, 1 adet stamp, 1 adet Boo-Boocorns, 1 adet Rainbocorns Glitter Poop, 1 adet koleksiyoncu kılavuzu ve 1 adet evlat edinme sertifikası bulunmaktadır.

Giochi Preziosi Rainbocorns Plush Sparkle Heart Sürpriz Seri 2 - Baykuş

Rainbocorns oyuncak serilerine baykuş temalı Rainbocorns’umuzla devam ediyoruz. Açık gri renkten oluşan baykuşun kulakları, ayakları ve unicorn boynuzu parlak gri ve pembe renklerinin karışımından oluşmaktadır. Göz kamaştıran göbek bölgesinde ise kocaman bir kalp yer almaktadır. İçerisinde 1 adet Rainbocorns, 2 adet Yumurta, 1 adet Rainbocorns, 1 adet Stamp , 1 adet Boo-Boocorns , 1 adet Rainbocorns Glitter Poop, 1 adet Koleksiyoncu Kılavuzu ve 1 adet Evlat Edinme Sertifikası bulunmaktadır. Sahiplendiğiniz her sevimli Rainbocorns’u sertifikaya kaydetmeyi unutmayın.

Rainbocorns Big Hair Kittycorn Sürpriz Pam-purr

Büyük Rainbocorns’u açtığınızda rengârenk saçlarıyla buluşmaya hazır Rainbocorns sizi bekliyor olacak. Kitty Corn adlı oyuncakta kızların çok hoşlanacağı saç ve saça dair aksesuarlar bir araya getirildi. 3 adet minik Rainbocorns koleksiyonunuza katılmak için hazır. Bunlar: Mo the Toucancorn, Pam-Purr the Kittycorn ve Glam Glam the Unicorn. Dev setimizin içindekilere göz atalım. 1 yumurta, 1 adet saç bant, dev bir Rainbocorn, büyükçe bir saç tokası, 1 adet pullu kalp tokası, 3 Big Hair Boo-Boocorn yumurtası, 1 adet saç tokası, 1 adet tılsım, 1 paket boncuk, elastik ip, aynalı 1 adet fırça, 3 büyük saç Boo-Boocorns, 3 tane yüzük, 3 tane saç tokası, 3 tane mücevher kalbi, 3 Big Hair Boo-Boocorns Wings bunlarla da bitmedi ayrıca bir geçici dövme kâğıdı, bir çıkartma sayfası, bir saç uzatma ve bir de koleksiyon kılavuzu yer almaktadır.

Rainbocorns Rar05000 Sürpriz Yumurta S3 9215 3+ Yaş

Rainbocorns oyuncak çocuklar için birbirinden farklı ve birbirinden renkli Rainbocornslar üretmeye devam ediyor. 7 adet yeni karakter oyun dünyanıza renk getirecek. Göbek kısmında yer alan büyük pullu kalp el hizanıza göre değişik şekiller almakta olup karakterleri yansıtmaktadır. İçerisinde 2 tane yumurta, 1 tane Rainbocorns, 1 tane Boo-Boocorns, peluş oyuncak rengiyle uyumlu vahşi tırnak çıkartmaları, 1 tane pullu kalp, 1 tane koleksiyoncu kartı ve çeşitli sevimli aksesuarlar bulunmaktadır.

Rainbocorns Sürpriz Yumurta S3 Yeşil Turuncu

Kocaman, üzerinde unicorn boynuzun da yer aldığı Rainbocornsu soy ve sana hangi renk oyuncak çıkmış gör! Bu seride yer alan peluş Rainbocorns gerçekten çok tatlı. Küçük ve rengârenk desenleri olan bir zebrayı çağrıştırıyor. Ortasında yer alan kalbin yönünü değiştirdiğinizde farklı karakterler önünüze çıkacak. Gizlenmiş bir adet küçük sürpriz Boo-boocorn var. İçerisinde kız çocukları için özel tasarlanmış peluş Rainbocorns oyuncağın deseninde olan tırnak çıkartmaları, 1 tane gökkuşağı renginde Slime ve 1 tane Koleksiyoncu Rehberi ile toplam 10 tane sürpriz yer almaktadır.  

Giochi Rainbocorns Wild Heart Süpriz Yumurta S3

Aşağı kadar sallanan sevimli kulakları ve uzun burnuyla peluş Rainbocorns oynanmayı bekliyor. Takıp, çıkartılabilir kalp desenini kıyafet, çanta, toka hatta odanızda dekor olarak bile kullanabilirsiniz. Peluş Rainbocorns pembe ve beyaz çizgilidir. Büyük yumurtanın içinde gizlenmiş bir adet yeni uzun kuyruklu Boo-boocorn var. İçerisinde 1 tane pullu kalp, 2 tane yumurta, 1 tane Rainbocorns, 1 tane Boo-Boocorns, serinin de adını aldığı pembe beyaz çizgili vahşi tırnak çıkartmaları, 1 tane koleksiyoncu kartı bulunmaktadır.

GIOCHI PREZIOSI Rar06000 Rainbocorns Dev Büyük Saç Sürprizi

Bir oyuncakta saça dair aradığınız her şey bu dev sette. Rainbocorns oyuncak kız çocuklarının zevkine ve oyun oynarken ihtiyacı olacak her saç aksesuarını bu setin içine yerleştirdi. Bir yumurta, bir adet saç bant, dev bir Rainbocorns, büyükçe bir saç tokası, bir adet pullu kalp tokası, 3 Big Hair Boo-Boocorn yumurtası, bir adet saç tokası, bir adet tılsım, bir paket boncuk, elastik ip, aynalı bir adet fırça, 3 büyük Saç Boo-Boocorns, 3 tane yüzük, 3 tane saç tokası, 3 tane mücevher kalbi, 3 Big Hair Boo-Boocorn Wings bunlarla bitmedi ayrıca bir geçici dövme kağıdı, bir çıkartma sayfası, bir saç uzatma ve bir koleksiyon kılavuzu yer almaktadır.

Rainbocorns Mini Sürpriz Yumurta Cdu6

Her bir yumurtanın içinde çıkacak yeni, yumuşacık, sevimli mi sevimli arkadaşlar çocuklarınızla tanışmayı bekliyor. Bu ürün çeşidimizde bir değil iki değil tam altı tane sürpriz yumurta var. İçlerinde ise çok sevdiğiniz unicorn, baykuş, flamingo, maymun, aslan ve panda var. Minik altı peluş oyuncaklar birbirinden harika kokulara sahip. Bunlarla da bitmedi içinde çift renkli ve kokulu oynamaktan çok zevk aldığınız Slime, 1 tane Boo-boocorn karakteri, bir kalemlerinizin arkasına takacağınız süs ya da şekilli damga, Evlat Sahiplendirme Sertifikası ve koleksiyonunuza eklediklerinizi kaydetmek için Koleksiyoncu Rehberi var.

Rainbocorns Sürpriz Yumurta

Rainbocorns oyuncak dünyası ile genelde ilk tanışacak olanların tercihi olan Sürpriz Yumurta ürünümüz pembe renkli dış yumurtasından oluşmaktadır ve içinde bir adet renkli Rainbocorns vardır. İçinden hangi renk çıkacağı ise tamamen bir sürprizdir. Oyuncağın ortasında yer alan pullu kalp ise el hareketlerimiz ile şekil değiştirip farklı karakterleri yansıtıyor. Ayrıca içinde 1 ya da 2 adet mini yumurta gizli bunlarda ise Boo-boocorn bulunmaktadır.

Rainbocorns Oyuncak Fiyatları

Yıllardır hem çocukların hem de ebeveynlerin dünya çapında en sevdiği oyuncaklardan biri olan Rainbocorns oyuncak sizlere sağlıklı, kaliteli ve son trend oyuncakları zevkinize sunuyor. Rainbocornsların içinden ne çıkacağını merak edenlerin renkli dünyalarına dâhil etmek istedikleri her oyuncak hayal güçleri ve masalsı dünyalarına anlam katacak ve yumuşacık peluşlar en yakın arkadaşlarından biri olacak. Ürünlerimizi online alışveriş sitemizden temin edebilirsiniz. Rainbocorns oyuncak dünyasıyla tanışmak için acele edin!

Rainbocorns oyuncakları ve daha fazlası şimdi otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR