ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Kategoriler

Harley Quinn Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Harley Quin oyuncaklar çeşit ve modellerini en uygun fiyatlara almak isteyenler Otoys’da buluşuyor. Sevilen oyuncakçınız olarak ürünlerimizi dayanıklı, kaliteli ve en ucuz fiyatlar ile satışa sunuyoruz. Süper güçlü kızların oyunlarına renk katmak ve yeni maceralar eklemek için en yeni çeşitler ve en sevilen modeller ile karşınızdayız. Özel fırsatlar ve indirimli ürünleri kaçırmamak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Aksiyon figürleri küçüklerin olduğu kadar koleksiyon yapmayı seven yetişkinlerin de oldukça ilgisini çekiyor. Birçok seçeneği bulunan ve herkesin sevgilisi olan oyuncakların yetişkinler için özel bir yeri varken, küçüklerin de eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor. Çocuklar sayısız seçeneği bulunan aksiyon figürleri ile hem arkadaş grupları, hem de bireysel olarak eğlenceli ve kaliteli oyunlar oynuyor. Çocuklar eğlenceli vakit geçirirken bir yandan da hayal güçleri gelişiyor. Batman’in düşmanı Joker’in yardımcısı olan Harley Quinn, DC Comics’teki kötü karakterlerden biridir. Kötü aile ilişkileri içerisinde büyüyen bir çocuk olan Harley Quinn’de zamanla psikolojik rahatsızlıklar başlar ve buna rağmen psikiyatrist olur. Çalışmaya başladığı yerde ise Joker’le tanışır. Joker, Batman’la savaştıktan sonra yaralanır ve bunu gören Harley çıldırır ve onun Joker’in kostümünü giyerek Joker’in yardımcısı olur. Daha sonra kendisine enjekte edilen antikorlar sayesinde süper güçler kazanır ve böylece Joker ve Batman arasındaki savaşa dâhil olmuş olur.

İyi ve kötü arasında yaşanan amansız mücadeleyi konu alan çizgi dizilerin ve filmlerin kahramanlarından esinlenilerek tasarlanan oyuncaklar çocuklara iyi ve kötüyü ayırt edebilme fırsatı verir. Batman hayranı tüm çocukların ve yetişkinlerin yakından tanıdığı Harley Quinn oyuncakları ile çocuklar iyiliği, paylaşmayı, sorumluluk almayı, yardım etmeyi, kurallara uymayı ve arkadaşları ile iş birliği yapmayı öğrenir. Kaliteli ve eğlenceli vakit geçiren çocukların sosyal becerileri gelişir. Bazı aksiyon figürleri ile çocukluklarına dönen yetişkinler o günlerin enerjisini yeniden yaşamaya başlar. Hem çocuklar hem de yetişkinler hayran oldukları kahramanlar ile bambaşka bir dünyaya yolculuk yapar.

Harley Quinn Oyuncak Modelleri

Oyuncak sektöründe her zevke, her yaş grubuna ve her bütçeye uygun sayısız seçenek vardır. Figür oyuncaklar, arabalar, bebekler, zekâ oyunları ve çok daha fazlası çocuklara büyümeleri sırasında eşlik eder. Bu oyuncak seçenekleri arasında en çok dikkat çeken ve ilgi gören grup, fenomen haline gelmiş oyun, dizi ve film karakterlerinden ilham alınarak tasarlanan modellerdir. Çocukların hayallerini süsleyen bu karakterler oyuncakların yanı sıra çeşitli aksesuarlarda da yer alarak her yerde çocuklara eşlik eder. Sinema filmlerinde, çizgi roman ve dizilerde, kitaplarda yer alan karakterler zamanla izleyici ve okuyucuların yoğun ilgisi ile karşılanır. Oyuncak üreticileri de bu durumu göz önünde bulundurarak çocukları en sevdiği figür oyuncaklarla buluşturur. Çocuklar kadar yetişkinler tarafından da yoğun ilgi ile takip edilen Batman filminin ana karakterlerinden biri olan Harley Quinn oyuncak sektöründe geniş yer bulur. Harley Quinn oyuncak modelleri arasında minyatür oyuncaklar, anahtarlıklar, figür oyuncaklar, ışıklı ve sesli modeller ve kostümler yer alır.

Batman film serisinde Batman ile amansız bir mücadele içinde olan Joker’in asistanı Harley Quinn hikâyenin ana kahramanlarından biridir. Batman film serisi izleyicilerinin en az Batman ve Joker kadar ilgi gösterdikleri Harley Quinn birbirinden farklı oyuncak modelleri ve kostüm çeşitleri ile dikkat çekiyor. Kostüm partilerinde mutlaka karşılaşacağınız Harley Quinn kostümü, farklı yaş kategorilerine göre üretiliyor ve herkesin yoğun ilgisi ile karşılaşıyor.

Joker ve Harley Quinn bükülebilir 2’li figür ile sevenleri ile buluşuyor. Kolay bükülebilen figürleri çocuklar diledikleri gibi hareket ettirebiliyor. Filmin en çok ilgi çeken kötü karakterleri ile çocuklar filmi kendi hayal güçlerini kullanarak yeniden canlandırabiliyor. Yetişkinler ise bu figürleri koleksiyonlarına eklemek için heyecanlanıyor.

Funko Pop Rock Candy Holiday: Harley Quinn Figür Harley Quinn hayranları için özel olarak tasarlanmıştır. Özel tasarın figür oyuncak koleksiyonlarda yerini almak için sizleri bekliyor. Harley Quinn hayranları için mükemmel bir hediye olan model, çocukların oyunlarına en güzel şekilde eşlik ediyor. Aynı zamanda koleksiyonerlerin de koleksiyonlarında yerini alıyor.

Batman Harley Quinn’e karşı Lego seti ile düelloya katıl! Parçaları birleştir şekli tamamla. Harley Quinn’in kurmalı arabası ve Batman’in Batwing’i kapışırken aksiyona ortak ol. Arkadaşlarınla oyuncakları paylaş… Arkadaşın Harley Quinn’in devasa tokmağı ile Batman’a saldırırken sen de Batman’in saldırma kancası ile karşılık ver. Bakalım düelloyu kim kazanacak?

Joker ve Harley Quinn Kapışma Aracı Gotham City sokaklarında kol geziyor. Joker artık daha tehlikeli! Yeni bir araca sahip ve artık Batman’le kapışmaya hazır. Çocuklar bu araçla oynamaya bayılıyor. Önce tankın kokpitindeki güç düğmesini döndürerek Joker’i koltuğa oturt. Tankı sür, önüne çıkan her şeyi temizle. Eğer Batman seni durdurmaya çalışırsa tankın kuyruğundaki fırlatıcıyı ateşle.

Harley Quinn Kostümleri ile Partilerde En Şık Siz Olacaksınız

Harley Quinn kostüm modelleri en az oyuncaklar kadar ilgi çekiyor. Kostümler filmde yer alan ana karakterlerin giydiği kıyafetlere göre farklılık gösteriyor. Farklı yaş gruplarına ve farklı bedenlere göre üretilen Harley Quinn kostümleri çocuklar kadar yetişkinlerin de beğenisini kazanıyor. Gerçek Harley Quinn karakterine dönüşmek için sadece kostüm yetmiyor. Bir tarafı kırmızı bir tarafı mavi olan saçları ile öne çıkan Harley Quinn’e benzemek için saçları da bu şekilde yapmak gerekiyor. Harley Quinn kostüm modelleri set halinde satışa sunuluyor. Setlerin içinde kırmızı mavi parçalı mont, kırmızı mavi parçalı şort, deri kemer, t-shirt, kırmızı mavi parçalı pantolon, sol elde kırmızı eldiven, beyaz ayakkabı ve ahşap bir sopa bulunur. Farklı markalar tarafından üretilen kostümler genel olarak bu parçaları içerirken bazı özellikler farklılık gösterebilir. Örneğin bazı kostüm setleri içinde kırmızı mavi parçalı desenler yerine damalı desenler yer alır. Kostümü giyen Harley Quinn hayranı çocuklar ve yetişkinler kendilerini gerçekten o karaktere bürünmüş gibi hisseder ve filmin repliklerini tekrarlayarak karakteri deneyimlemeye çalışır.

Harley Quinn kostüm çeşitleri kostüm partilerinde tüm ilgiyi üzerlerine çeker. Harley Quinn kostümü, hayranları için bir kostümden çok daha fazlasıdır. Kostümü giyenler karakterle bütünleşir ve kostümün karakterine bürünerek hayal güçlerini maksimum seviyede tutar. Karakterlerin repliklerini ve hareketlerini taklit ederek oyunculuk yeteneklerini gözler önüne serer. Kendi kimliklerinin dışına çıkarak Harley Quinn olarak zaman geçirmenin keyfini sürer. Herkesin Harley Quinn olma deneyimi yaşayabilmesi adına markalar, orijinal özelliklere bağlı kalarak farklı ölçülerde kostüm setleri oluşturarak kullanıcıların beğenisine sunmuştur. Siz de ister kendiniz ister çocuklarınız için bu setlerden edinerek Harley Quinn olma deneyimini yaşayabilirsiniz.

Harley Quinn Oyuncak Özellikleri ve Fiyatları

Batman film serisine hayran olan büyük küçük herkes Harley Quinn karakterine de hayranlık besliyor. Hem çocuklar hem de yetişkinler Harley Quinn kostümleri veya oyuncak figürlerinden edinmek istiyor. Birbirinden farklı özelliklerde ve boylarda üretilen oyuncaklar, çocukların en güzel oyunlarına eşlik ederken yetişkinlerin de koleksiyonlarını süslüyor. Harley Quinn oyuncak özellikleri seçilen modele göre değişiklik gösteriyor. Mini figürlerden peluş anahtarlıklara, aksiyon figürlerinden kostümlere kadar her zevke uygun model Harley Quinn’in geniş ürün yelpazesinde yer alıyor. Harley Quinn oyuncak fiyatları ise tercih edilen oyuncak modeline, kostüm setinin içeriğine göre değişiklik gösteriyor. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Harley Quinn oyuncakları arasında her bütçeye hitap eden modeller yer alıyor. Siz de en sevdiğiniz Harley Quinn modelini seçerek ister çocuğunuza ve sevdiklerinize hediye edebilir, ister koleksiyonunuzu zenginleştirebilirsiniz.

Harley Quinn oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR