Filtreleme
Kategoriler

Roblox Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Çocukların severek oynadıkları bilgisayar oyunlarında yer alan figürler, çizgi filmler, masal kahramanları ekranlardan çıkıp çocuklarınıza ulaşıyor. Büyükten küçüğe herkesin hayran olduğu ve sahip olmak istediği oyun figürleri çocukların oyunlarına eşlik ediyor büyüklerin de figür oyuncak koleksiyonlarını zenginleştiriyor. Bilinen popüler karakterlerin birebir aynı şekilde üretilmesi ile karşımıza çıkan figür oyuncaklar çocukların hayal dünyasında önemli etkiler bırakıyor. Sevilen kahramanların minyatürleri olarak tasarlanan oyuncaklar çocukların yeni hikâyeler ortaya çıkarmalarında yardımcı oluyor. Markaların figür oyuncak koleksiyonları arasında Roblox oyuncakları öne çıkıyor.

Her yaştan oyun severin severek oynadığı oyunların başında gelen Roblox, çevrimiçi bir bilgisayar oyunudur. Oyun piyasaya sürüldüğü günden itibaren popüler olmuş ve gün geçtikçe popülerliğini arttırmıştır. Oyuna duyulan ilgiyi göz önünde bulunduran oyuncak firmaları bu oyunun sevilen karakterlerinin figürlerini üretmiş ve Roblox sevenlerin beğenisine sunmuştur. Çocukların heyecanla oynadığı bilgisayar oyunundan esinlenilerek tasarlanan oyuncaklar çocukların ister tek başlarına ister arkadaşları ile oyun oynamasını sağlarken, yetişkinlerin de koleksiyon oluşturmasına fırsat veriyor. Sıra dışı özelliklere sahip olan sevimli Roblox figürleri birbirinden farklı alternatifleri ile çocukların beğenisine sunuluyor.

Roblox Oyuncak Modelleri

Roblox oyuncak modelleri çocuklar için dikkat çekici oyuncaklar arasında yer alır. Çocuklarınız bilgisayar oyunlarında inşa ettiği 3 boyutlu tasarımları gerçek hayatta da yapma şansını elde ediyor. Roblox oyuncakları birbirinden farklı parçalar içeren setler halinde satışa sunuluyor. Bazı setlerde tek bir oyun figürü ve onun kullandığı aksesuarlar yer alırken bazı setlerde birden çok karakter bulunuyor. Çocuklar bu setleri kullanarak oyunu canlandırabiliyor. Aynı zamanda kendi hayal gücünü kullanarak yepyeni maceralara atılıyor. Renk renk, çeşit çeşit modelleri ile çocukların ilgisini çeken figürlerin her yaş grubu için uygun oyuncaklar vardır. Hem kız hem de erkek çocukların bayıldığı Roblox figürleri anne babaların çocuklarına hediye edebileceği en güzel oyuncakların başında gelir.

Çok sevilen Roblox dünyasının en sevilen karakterleri Roblox Yıldız Serisi’nde buluşuyor. Lion Knight, Lord Of The Federation, Bootle Buccaneers: Fisherman Joe ve Tigercaptain gibi sevilen karakterlerin yer aldığı serinin değiş tokuş parçaları sayesinde çocuklar figürlerini birbirleri ile paylaşabiliyor. Parçaları birbirleri ile eşleştirerek kendine özgü farklı karakterler yaratabiliyor. Set içerisinde çocukların oyundaki özel aksesuarlara erişimi için hediye şifre de yer alıyor. Roblox koleksiyonunuzu tamamlamanızı sağlayacak olan Roblox Sürpriz Paket Serisi ile eğlence kaldığı yerden devam ediyor. Kutunun içinden bir adet sürpriz figür ve koleksiyoncu rehberi yer alıyor. Kutu içinden oyundaki eşyalara erişim için şifre de yer alıyor. Oyun severleri en çok bu mutlu ediyor. Sürpriz paket serisini tamamlayan Roblox severler harika bir koleksiyona sahip oluyor. Siz de figürlerin hepsini toplayarak çocuklarınızın oyunlarını zenginleştirebilir, ya da kendi koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Birbirinden Sevimli Roblox Figür Setleri

Kız çocuk, erkek çocuk ya da yetişkin… Her yaştan oyun severin hayranı olduğu Roblox figürleri, kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görüyor. Bilgisayar oyununda yer alan tüm figürlere sahip olmak isteyenlerin tercih ettiği Roblox Figür Setleri koleksiyonerlerin gözdesidir. Set içerisinde oyunun en sevilen 6 karakteri yer alır. 12-13 cm uzunluğundaki bu sevimli figürler gerçeği aratmayan özelliklere sahiptir. Kıyafetleri ve duruşu en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmıştır. Set içinde yer alan oyuncakların yanında oyunda kullandığı aksesuarlar da yer alır. Çocuk sağlığına zarar vermeyen kaliteli malzemeden üretilen Roblox oyuncak setleri küçük parçalar içermesinden dolayı 5 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir. Oyuncak figürler eklemleri hareket ettirilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede çocuklar oyuncaklarını diledikleri gibi hareket ettirebilir. Oyuncaklarını hareket ettirirken çocuklarınızın el kasları da gelişmiş olur. Minik oyuncak figürlerle çocuklarınız saatlerce sıkılmadan vakit geçirmiş olur. Roblox oynamayı seven çocuğunuzun ekrana çok fazla maruz kalmasını istemiyorsanız ona Roblox Figür Oyuncaklarından hediye edebilirsiniz. böylece çocuğunuz hem en sevdiği oyundan ayrılmaz, hem eğlenirken çeşitli beceriler elde ederek kaliteli vakit geçirir.

Roblox oyuncak kutusu olarak bilinen 4’lü set 4 farklı figür içerir. Aynı zamanda set içerisinde figürler için tasarlanmış 8 farklı aksesuar yer alır. 7-8 cm boyutlarındaki figürler 5 yaşından küçük çocukların oynaması için uygun değildir. Çünkü çocuklarda boğulma gibi kazalara neden olabilir. Gerçek karakterlerle birebir aynı olan figürler çocuklara en sevdiği oyunu gerçek hayatta oynama fırsatı verir. Siz de figür oyuncaklardan hoşlanıyorsanız oyun oynarken çocuğunuza eşlik edebilir, onunla kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Sizin için en uygun Roblox setini vakit kaybetmeden sipariş verebilirsiniz.

Roblox Oyuncak Özellikleri ve Fiyatları

Roblox oyuncak fiyatları, tüm oyuncaklarda olduğu gibi oyuncağın özelliği, setin içerisindeki para sayısı ve oyuncağın kalitesine göre belirlenir. Bilgisayar oyunundan tanıdığımız karakterlerin birebir aynısı olarak tasarlanan figürler üretilirken öncelikle çocukların sağlığı göz önünde bulundurulmuştur. Ebeveynlerin çocukları için oyuncak alırken dikkat ettiği en önemli konu oyuncağın üretildiği malzemedir. Kaliteli malzemelerden üretilen ürünleri anne babalar gönül rahatlığı ile çocukları için satın alır. Roblox oyuncak özelliklerinin başında ürünlerin kalitesi gelir. Oyuncaklar kanserojen madde içermeyen ve darbelere karşı dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Böylece oyuncaklar kolay kolay kırılmaz ve çocuklarda yaralanmalara neden olmaz. Aynı zamanda uzun süre zarar görmeden kullanılabilir. Geniş bir ürün yelpazesi ile Roblox sevenlerin beğenisine sunulmuş olan figür oyuncaklar fiyatları ile de her bütçeye hitap ediyor.

Roblox oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR