Filtreleme
Kategoriler

Gravitrax Oyuncak Çeşitleri Ve Fiyatları

GraviTrax ile oyununu kur ve maceraya başla. Başlangıç seti ile acemiliğini yen ve usta bir bilimci olarak yola devam et. 8 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan Gravitrax oyun setleri bilişsel gelişime destek olur. Farklı bir oyun arayışında olanlar, çocuğun oyuncak ile oynamamasını şikayet edenler bu setlere göz atmalı! Oyuncaklara farklılık katan Ravernsburger markası bu setler ile tüneller, mancınıklar ve parkurlar ile oyunların kalitesini arttırıyor. En yeni ve en iyi oyuncak çeşitlerini uygun fiyatlara satın almak için Otoys’u seçin.

Anne babalar çocuklarının daha zeki olmasını isteyerek çocuğunun gelişimine o doğrultuda katkı sağlamak ister. Bunun için öncelikle yapılması gereken ise çocukların yaşına uygun oyuncağı seçmektir. Okul öncesi çocuklar için daha basit, oynarken ve öğrenirken sıkılmasına neden olmayacak oyuncaklar seçmek gerekirken ilkokuldan sonra daha karmaşık, çocukların mantık yürütmesine ve strateji yapmasına olanak sağlayan oyuncaklar seçmek daha doğru olmaktadır. Kimi zekâ ve strateji oyunları ise çocuklar kadar yetişkinlere de hitap eder. Yerçekimi gücünü çocuklara sonuna kadar hissetme imkânı sunan Gravitrax, zengin ürün seçenekleri ve farklı oyun anlayışıyla her yaştan oyun severin ilgisini çekiyor.

Gravitrax oyunları genellikle 8 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. En az çocuklar kadar yetişkinler de bu oyunlara ilgi duyar. El becerisi, fizik bilgisi, strateji ve mantığın bir arada kullanımını gerektiren Gravitrax oyunları çocukları eğlendirirken yetişkinlerin de zekâlarını kullanmalarını sağlar. Böylece alzheimer hastalığına yakalanma riskleri azalır. Sürekli aynı şeylerle ilgilenen monoton bir beyin zaman geçtikçe tembelleşir ve böylece fonksiyonlarını yitirir. Sürekli aktif olarak kullanılan ve zorlanan beyin ise güçlenir ve yaşlanması gecikir. Yetişkinler Gravitrax oyuncak modelleri ile zihinsel aktivitelerini hareketlendirerek zekâ egzersizi yapar ve hafızalarını güçlendirir. Arkadaşlarıyla ve aileleriyle keyifli vakit geçirmelerini sağlar. Bu oyunlar sayesinde çocukların ve gençlerin yaratıcılık özellikleri artar, strateji geliştirerek adım adım problem çözme becerilerini kullanarak sonuca ulaşır.

Gravitrax ile Kendi Yolunuzu Oluşturun

Gravitrax’ın en çok tercih edilen modeli Gravitrax başlangıç seti… Gravitrax başlangıç seti ile yerçekimi gücünü yaşayın. Tamamen stem yay sistemi ile oluşturulan bu setle muhteşem işler oluşturun ve Gravity bilyelerini yuvarlamak için hayal gücünüzü kullanın. Matematik, bilim, mühendislik ve teknoloji sistemi kullanılarak tasarlanan bu sistem çocuklara yer çekimi, kinetik enerji ve manyetizma gibi konuları öğretmek için idealdir. Bilim ve teknoloji çağına ayak uydurabilen nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Stem eğitimi; fen, teknoloji, mühendislik, matematik alanları arasında tam bir bütünleme sağlayarak, soru soran, araştıran, üreten ve buluşlar yapan çocukların yetişmesini sağlar.

Farklı yol yapılarını birleştirerek kendi yollarınızı oluşturun ve misketleri yuvarlayın. Etkileşimli palet sistemi ile metal bilyeleri yuvarlamanın, yerçekimi gücünü ve fizik yasalarını keşfetmenin ve deneyimlemenin keyfini çıkarın. Farklı yüksekliklerde, farklı açılarda parkurunuzu oluşturun. Topunuzun hızını kontrol ederek topun başlangıç noktasından bitiş noktasına ulaşmasını sağlayın.

Çocuklar bu setle; yer çekimi, manyetizma ve kinetik enerji hakkında bilgileri eğlenceli ve uygulamalı bir şekilde öğrenir. Aynı zamanda planlama, mantık yürütme, problem çözme ve ince motor becerilerinin gelişimine katkı sağlar.

Gravitrax Modelleri ve Fiyatları

Bilim, matematik ve strateji oyunlarının en çok tercih edilenlerinden biri olan Gravitrax markası birbirinden farklı, eğlenceli ve öğretici oyunları ile hem çocukların hem de yetişkinlerin karşısına çıkıyor. Markanın en kapsamlı modeli Gravitrax başlangıç seti iken; bu seti Gravitrax tüneller, Gravitrax trambolin, Gravitrax parkur yükseltme, Gravitrax kepçe, Gravitrax çekiç ve Gravitrax manyetik fırlatıcı gibi modeller yer alıyor.

Hayal gücünüzü ve fizik bilgilerinizi kullanarak mükemmel parkurları oluşturun ve yerçekimi bilyelerini yuvarlayın. Gravitrax tünel aksesuarları ile parkurda sürprizler yaratın. Tünelleri başlangıç seti ile birleştirerek parkurda dolaşan bilyeleri gizleyin ve oyuna sürprizler katın. Yerçekimi bilyelerinin parkurdan kolay geçmesi ve tünellerde durmaması için aklınızı kullanın ve topları hedefe ulaştırın.

Gravitrax trambolin kutu oyununu başlangıç seti ile birleştirin. Yerçekimi kazancının momentumunu ortadan kaldırmak için trambolini kullanın. Bilyeleri parkurda zıplatın ve yarışa heyecan katın. Gravitrax parkur yükseltme ile olasılıkları genişletin. Başlangıç seti ile birleştirin ve daha uzun parkurlar oluşturun. Olasılık kombinasyonlarını arttırın ve karmaşık sistemler kurun.

Küçükten büyüğe her yaştan insana hitap eden Gravitrax oyuncakları her çocuğun oyuncak koleksiyonunda mutlaka bulunmalıdır. Fiyat olarak farklı zekâ ve strateji oyunları ile kıyaslandığında son derece uygun olan Gravitrax oyuncak modelleri çocukların oldukça ilgisini çekiyor.

Gravitrax oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr'de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR