Filtreleme
Kategoriler

Stretch Armstrong Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Stretch Armstrong, 1976 yılında ilk defa Kenner tarafından üretilen, jel dolgulu bir aksiyon oyuncağıdır. 2016 yılında Hasbro oyuncak tarafından tekrar piyasaya sürülen Stretch Armstrong oyuncak, jelleşmiş mısır şurubu ile doldurulmuş lateks kauçuktan yapılmıştır. Bu madde ile üretilmesi Stretch Armstrong oyuncağının istenilen şekle girmesini ve kısa bir süre o şekli korumasını sağlamaktadır.

Stretch Armstrong oyuncağı Kenner şirketinin tasarımcısı Jesse D: Horowitz tarafından ortaya çıkmıştır. ‘’Esneyen Adam’’ olarak da adlandırılan oyuncak, 2 farklı tasarım ile sevenlerine sunuldu. Bunlardan ilki bir sumo güreşçisiydi ve bu adam oldukça hantal ve büyüktü. Diğer parça ise sarışın ve iri Amerikan futbol takımı oyuncusuydu.

Stretch Armstrong oyuncağı, kısa sarı saçlı ve siyah gövdeli bir adamdır. Stretch Armstrong oyuncağı 1,2 ile 1,5 metreye uzayabilmektedir. En önemli özelliği de oyuncak üzerinde her hangi bir yırtık oluşmuş ise, yapışkan ile düzeltilebilmesidir. Stretch Armstrong oyuncağının yırtıldığında nasıl tamir edilebileceğine dair bilgiler de, oyuncağın kutusunun içinde bulunan kitapçığında detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Stretch Armstrong oyuncakları farklı birçok kahramanla karşımıza çıkmaktadır. Bunlar Batman, Hulk, Mickey Mouse, Donald Duck vb kahramanlardır.

Stretch Armstrong Oyuncak Çeşitleri

Stretch Armstrong 30 cm

30 cm boyundaki Stretch Armstrong oyuncağı ile fiziksel gücünüzü test etmeye hazır mısınız? Stretch Armstrong kendi uzunluğunun 4 katı kadar esner ve bıraktığınızda kısa bir süre sonra eski haline döner. Stretch Armstrong oyuncaklarını istediğiniz şekle sokup eğlenceli oyunlar oynayabilirsiniz.

Stretch Armstrong Esnek Mini 15 cm (Superman)

Süperman daha önce hiç bu kadar esnek olmamıştı. O zaman şimdi en sevilen süper kahraman için esneme zamanı! Kendi boyutunun 5 katı kadar uzayabilen Stretch Armstrong oyuncakları ile çocuklarınız çok eğlenceli vakit geçirecek ve harika oyunlar oynayacak. Süperman de istediğin şekle girebilir ve istediğin oyunları oynayabilirsin.

Mini Stretch Armstrong

15 cm boyundaki bu çılgın adama bayılacaksınız! Çekiştirip istediğiniz şekle sokabileceğiniz Stretch Armstrong, kendi büyüklüğünden 4 katı kadar esneyebilir özelliktedir. Bıraktığınızda ise kısa sürede eski haline dönmektedir. Esneyen bu mini adama hem çocuklarınız hem de siz bayılacaksınız. Arkadaşlarınıza meydan okuyarak en fazla Stretch Armstrong oyuncağını kim esnetebilir oyunu oynamaya ne dersiniz?

Stretch Armstrong Batman 15 cm

Süper kahraman Batman’i hiç böyle görmediniz. Kendi boyunun tam 5 katı kadar esneyebilen Batman ile Gotham şehri şimdi daha güvenli olacak. 15 cm büyüklüğünde Stretch Armstrong Batman oyuncağı ile eğlenceli dakikalar ve oyunlar seni bekliyor!

Mini Stretch Armstrong Karakterler 15 cm - Stretch X-Ray

Esnet, çekiştir ve düğüm at. Stretch Armstrong oyuncağını istediğin şekle sok. Kolları ve bacakları ne kadar uzatılırsa uzatılsın hemen eski haline dönen Stretch Armstrong, dünyanın en güçlü kahramanıdır. 5 yaş ve üzeri için uygun olan oyuncak elastik formu ile çocukları eğlendiriyor.

Stretch Armstrong Flash 15 cm

En sevilen süper kahramanlarla esneme zamanı geldi. Şimdi sırada Flash oyuncağını esnetmek var. 15 cm boyundaki Flash oyuncağını istediğiniz şekle sokup, eğlenceli oyunlar oynayabilirsiniz.

Stretch Armstrong- John Cena

Yeşil t-shirtü ve şapkası ile harika görünen Stretch Armstrong ile maceradan macera koşup, çılgın oyunlar kurmak istemez misiniz? İstediğiniz boyuta ve şekle gelebilen Stretch Armstrong ile yaratıcılığınızı doruk noktalara ulaştıralım. Bu Stretch Armstrong oyuncağı sadece çocuklar tarafından değil yetişkinler tarafından da beğenilip, satın alınmaktadır.

Stretch Armstrong Oyuncakları Alırken Bilmeniz Gerekenler

  • Stretch Armstrong oyuncakları alırken kesinlikle cinsiyet ayrımı yapılmamalıdır. Bu oyuncaklar hem kız çocuklarının hem de erkek çocuklarının oynayabileceği oyuncaklardır. Bu nedenle istediğiniz Stretch Armstrong oyuncağını çocuklarınıza alabilirsiniz.
  • Stretch Armstrong oyuncakları, oldukça dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Özel şurup ve kauçuktan yapılan Stretch Armstrong oyuncakları, yırtıldığında onarılabilmektedir. Bu da oyuncağın çok fazla tercih edilmesinin sebeplerinin en başında gelmektedir. Çünkü ebeveynler için en önemli faktörlerden birisi de oyuncağın uzun süre kullanılabilir olmasıdır.
  • Stretch Armstrong oyuncakları sağlıklı malzemelerden üretilmiştir. İçeriğinde kesinlikle kimyasal ya da kanserojen madde bulunmamaktadır. Çocuklarınız, gönül rahatlığı ile alabileceğiniz Stretch Armstrong oyuncakları ile harika oyunlar oynayacaklardır.

Stretch Armstrong Oyuncak Fiyatları

Firmamız kaliteli oyuncakları uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmayı hedef haline getirmiştir. Stretch Armstrong oyuncak fiyatları oldukça yüksektir. Bu da oyuncak yapımında kullanılan malzemelerin kalitesinden kaynaklanmaktadır. Sitemizde satılan Stretch Armstrong oyuncaklarının fiyatlarının, oyuncak piyasasında bulunan en uygun fiyatlar olduğunu söylemek gerekmektedir. Bu nedenle çocuğunuzun istediği Stretch Armstrong oyuncaklarından birini çocuğunuza seçin ve Satın Alın.

Stretch Armstrong oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR