Filtreleme
Kategoriler

Little Tikes En Seçkin Oyuncak Modelleri

Little Tikes oyun evi, araba, mutfak, buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi oyunların kalitesini ve eğlencesini arttıran gerçeklerinden ayırt edemeyeceğiniz oyuncak çeşitlerini en uygun fiyatlara sunuyoruz. Evcilik oyunlarının vazgeçilmezi olan Little Tikes ürünleri çocuklar için oldukça faydalıdır. Bu faydaya katkıda bulunmak için düzenli olarak indirimler uyguluyor ve huzurlu bir oyuncak alışverişi yapmanıza destek oluyoruz

Little Tikes oyuncaklarında Aile Aktivite Parkı, bebeklerin büyüdükçe dünyayı merak ve hayal gücüyle keşfetmelerine yardımcı olur. Oyuncağın asıl özellikleri arasında bir oyun ortamında öğrenmeyi teşvik etmektir. Bu oyuncak özellikle bebeklerin motor becerilerini geliştirmelerine yardımcı olurken; engel pistlerine kolaylıkla çıkabiliyor.

Etkileşimli çift taraflı oyun panelinde ayna, öğrenme saati, top çalkalayıcı, mobil düğme ve üç dilli etkileşimli telefon bulunur.

Geri çekilebilir kapının üzerinde çalışan Tap-a-Tune piyano bulunurken aynı zamanda güvenli, dayanıklı ve kapalı bir ortam, bebeklerin kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlar. Her iki tarafta kolayca açık bir oyun merkezine dönüşerek aletsiz sınırsız oyun imkânı sunar. Bunun yanı sıra kurulumu kolay ve herhangi bir el aleti olmadan monte etme özelliğine sahiptir.

Little Tikes Özellikleri

Little Tikes özellikleri arasında aşağıdakiler sıralanabilir;

  • Saksılı açılır kapanır panjurlar.
  • Şekillendirilmiş orfozlu posta kutuları.
  • Teleskopu hareket ettirme

Little Tikes Oyuncak Mavi Kamyon Ve Araç

Little Tikes kamyon ve araçları,  çocuklar için saatlerce eğlence getirebilir özelliktedir. Ana özellikleri arasında spor arabalar dahil kamyonlar ve araçlar vardır. Bunun yanı sıra özellikleri arasında;

  • İç ve dış mekân kullanımına uygundur.
  • Kamyon ve nakliye aracı birbirinden ayrılır.
  • Spor arabaları içeriye yüklemek için rampayı indirir
  • Üzerine bir spor araba konulabilir

Ayrıca çocuklarınızın güvenli bir şekilde oyun oynamasını sağlayan bir ortam sunar.

Oyuncak Dünyası

Ausini ve tikes Oyuncaklar asıl olarak çocukların oyun oynarken kullandıkları bir nesne anlamına gelir. Çocuklar, oyuncaklarına farklı anlamlar yüklerler.

Bu fikir, sıradan bir nesneyi çocuklar için anlamlı kılar. Bebeklik döneminden itibaren kullanılan oyuncaklar, tüm gelişim süreçlerinde çocukların en iyi arkadaşları haline gelir. Bir çocuğun hayata bakış açısı yaşa göre değiştiği gibi, oynadığı oyuncaklar da yaşa göre değişir. Oyuncaklar çok genel bir kavram olduğu için hepimizin bildiği gibi günümüzde binlerce oyuncak vardır.

Çocuklar İçin Özel Seçenekler

Çocuklar Little Tikes Cozy Coupe ile özgürlüğün tadını çıkaracaklar. Sökülebilir taban ve arka tutamak, ebeveyn kontrolü için bebek arabası, kontak anahtarı ve geri çekilebilir yakıt deposu kapağı gibi birçok işlevi vardır. Çocuklar, bu araçlara binmek için bu eğlenceli tasarımlı ebeveyn kontrolünün keyfine varacaklardır.

Bu oyuncakların özellikleri arasında yüksek sırtlık ve arka saklama alanı ile tasarlanmıştır. Ön tekerlek 360 derece dönebilir. Çocuklar; fiziksel gelişimlerine, el becerisine, denge kontrolüne, hayal gücüne, bacak ve diğer kas gelişimine yardımcı olan pedalsız sürüş aracını rahatlıkla kullanabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR