Filtreleme
Kategoriler

Fur Real Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

2012 yılında robotik evcil hayvanlardan oluşan oyuncakları ile hayatımıza giren Fur Real Oyuncak, Hasbro ve Tiger Electronics’in bir oyuncak markasıdır. Bu robotik oyuncaklar pek çok boyutta satışa sunulmaktadır. Bazıları çocukların elinde tutabileceği boyutta, bazıları ise sürebileceği boyuttadır. Tüm oyuncakları hareket etme özelliğine sahiptir. Markanın sloganı ise ‘’ En İyi Arkadaşlarım Fur Real Arkadaşları’’ dır.

Fur Real Oyuncakları, evcil hayvanlara alternatif olarak üretilmiştir. Tüm evcil hayvanların kopyası şeklinde tasarlanmış bu oyuncaklar gerçeği yansıtması için ses çıkarır ve hareket edebilir özelliklerde tasarlanmıştır.

Fur Real Oyuncak Çeşitleri

Herkes çocuğuna canlı evcil hayvan alamamaktadır. Ya bakımının zorluğundan ya da başka sebeplerden evde evcil hayvan bakamamaktadır. Ama tüm çocuklar evde evcil hayvanı olsun istemektedir. Çocuklarınıza gerçek bir evcil hayvan bakma deneyimi yaşatan Fur Real Oyuncakları çocuklarınızın en iyi arkadaşları olacak ve sorumluluk bilinçlerinin gelişmesine yardımcı olacaktır.

Little Big Bites Figürleri

Bu Fur Real Oyuncağını açmaya cesaretin var mı? Kutuyu açarken dikkatli olmalısın! Çünkü parmağını birisi ısırabilir. Karnı aç Fur Real Oyuncaklarının eğlenceli dünyasında ve sürpriz kutu açma macerasına hazır mısın? Kutudan çıkacak sürpriz Fur Real Oyuncak bir Japon Balığı mı yoksa tarih öncesi dönemden bir dinozor mu? Little Big Bites Figürleri 3-15 yaş arası çocuklar için uygundur.

Yürüyen Dostlarım Lama

Çocuklar evcil dostu Lama ile yürüyüşe çıkabilir. Bundan daha eğlenceli ne olabilir ki? İki parçadan oluşan özel uzun tasması ile çocuklarınız Lama’yı ister evde ister dışarıda gezdirebilir. Bu özel tasmaya iki tane Fur Real Oyuncak bağlantısı yapılabilir. Fur Real Oyuncağı Lama, yürürken kafasını ve kuyruğunu da sallamaktadır. Bu harika yürüyüşü gerçekçi kılmak için eğlenceli sesler de çıkarabilmektedir. 4 yaş ve üzeri için uygun olan Lama, 3 adet pille çalışmaktadır.

Uluyan Köpeğim Howie

Sevgi dolu Howie, sırtı okşandığında ve kucağa alındığında çok mutlu olmaktadır. Ayrıca Howie ile konuştuğunuzda size tepki de verecektir. Çocuklarınızın en yakın arkadaşı olacak sevimli köpek Howie 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Yürüyen ve Kaka Yapan Minik Dostlarım Corgi

Bu kez karşımızda kaka yapan sevimli bir dost! Tasmasını takıp sevimli köpeğinizi yürüyüşe çıkarabilirsiniz. Sanırım sevimli köpeğinizin tuvalet zamanı geldi! Kakasını yapmasına yardımcı olmak için kuyruğunu aşağı itebilir ve temizlemek için minik küreği kullanabilirsiniz. Bu sevimli Fur Real Oyuncağı ittiğinizde yürüyor. Ayrıca setin içerisinden 6 mama, toplama küreği, tasma ve tutacak da çıkmaktadır.

Çiş Yapan Minik Dostlarım Gri Kedi

Bu Fur Real Oyuncağı, gezdirilebilir ve aynı zamanda bazen çişini yapması gerekebilir. Çişini yapması için önce ona sevimli biberonundan su içirmeniz gerekmektedir. Gri kedi çok susamış, ona su içirin, gezdirin ve çişini yaptırın! Gri kedi ile bunları yaparken çocuklarınız çok eğlenecek. Setin içerisinde tasma, tutacak ve biberon da bulunmaktadır.

Çiş Yapan Minik Dostlarım Dalmaçyalı

Minik Dalmaçyalıya biberonundan su içirin ve onu yürüyüşe çıkarın. O da nesi? Dalmaçyalının çişi mi geldi? Kuyruğunu kaldırın ve sevimli köpeğinize yardım edin. Harika deneyimler için Fur Real oyuncakları çocuklarınıza çok iyi gelecek.

Yürüyen Minik Dostlarım Panda

Birçok çocuk için evcil hayvanını yürüyüşe çıkarmaktan daha eğlenceli ne olabilir ki? Fur Real Oyuncaklarının sunduğu yeni bağlantılı tasma özelliği sayesinde birden fazla evcil hayvanı yürüyüşe çıkarabilirsiniz. Yürüyen minik panda itince yürüyor ve kuyruğunu sallıyor.

Yürüyen Minik Dostlarım Kaplan

3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan yürüyen minik dostumuz panda ile çocuğunuz gerçek bir evcil hayvan bakma deneyimini yaşayacak. Sorumluluk alma binci de gelişecek.

Yürüyen Minik Dostlarım Maymun

Evde maymun beslemek çok eğlenceli olmaz mıydı? Gelin bu deneyimi birlikte yaşayalım! Sevimli maymununuz ile yürüyüşe çıkın ve eğlenceli zamanlar geçirin.

Yürüyen Minik Dostlarım Dino

Tarih öncesi dönemden gelen sevimli mi sevimli bir dinozor var karşımızda. Kim bu dinozora sahip olmak istemez ki? Kafasını ve kuyruğunu sallayan Dino’yu gezdirmek çok keyifli olacağa benziyor.

Yürüyen Minik Dostlarım Yavru Kedi

Dünyanın en tatlı en sevimli yavru kedisi ile harika deneyimler yaşamak ister misiniz? Bu kedi o kadar sevimli ki! Gerçek yavru kedinin yerini tutacağından hiç şüpheniz olmasın.

Yürüyen Minik Dostlarım Yavru Köpek Mavi

Yavru köpek Mavi, en yakın arkadaşınız olmak ve sizinle keyifli zamanlar geçirmek istiyor. Köpeğinizle keyifli yürüyüşlere çıkın ve onunla uzun uzun sohbetler edin.

Yürüyen Minik Dostlarım Yavru Köpek Kırmızı

Bu kez sevimli köpeğimiz kırmızı rengi ile karşımıza çıkıyor. Çocuğunuz ister mavi rengini ister kırmızı rengini seçebilir. Yürüyen ve kuyruğunu sallayan bu sevimli köpeğe çocuklarınız bayılacak!

Yürüyen Minik Dostlarım Yavru Köpek Pembe

Karşımıza pembe rengi ile çıkan yavru köpek, kuyruğuna bastığınızda kakasını yapıyor. Harika bir rengi olan bu minik köpeğe çocuğunuz kadar siz ebeveynler de bayılacaksınız.

Yürüyen Minik Dostlarım Yavru Kedi Benekli

Bu kez karşınızda renkli mi renkli benekli bir yavru kedi var. O kadar sevimli ki bu yavru kedi. Çocukların bu yavru kedi ile vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak, keyifli zamanlar geçirecek.

Tüylü Köpeğim Shaggy

Çocuklar kabarık tüylü bu Yorkshire cinsi köpeğe bayılacak! Bu sevimli köpeğin tüylerini taramak ve onu şekilden şekilde sokmak çok eğlenceli olacağa benziyor. Shaggy’nin tıraş makinesi de var ve bu makine gerçeği gibi titriyor ve ses çıkarıyor. Çocuklarınız bu aksesuarı kullanırken kendilerini gerçek bir kuaför gibi hissediyor. Başı okşandığında sesler çıkaran Shaggy, hareket eden kol ve bacakları ile çok rahat kucaklanabilmektedir. 3 adet pille çalışan Fur Real Oyuncağı 3 yaş üzeri çocukların kullanımı için uygundur.

Sevimli Ayım Cubby

Sevimli Ayı Cubby çok meraklı bir ayıdır. Kucağınızda tuttuğunuzda size sarılır, ce-ee oynamayı çok sever ve harika dans eder. Beslenme saati geldiğinde onu beslemelisiniz çünkü inanılmaz obur bir yavru ayıdır. Biberonu ve maması ile Cubby’i beslemek çok keyifli olacak. Ayrıca siz konuştuğunuzda size karşılık veren Cubby, uykusu geldiğinde gözlerini kapatarak uyur ve uyurken acayip sesler çıkarır. Tam bir sevgi yumağı olan Sevimli Ayım Cubby ağzı, burnu ve gözleri ile çok sevimli ifadeler de yapmaktadır. 4 adet pille çalışan Fur Real Oyuncağın kullanımı çok kolaydır ve 4 yaş üzeri tüm çocuklar bu sevimli ayı ile arkadaş olabilir.

Uykucu Kedim Cara

Uykucu Kedi Cara, biberonunu alınca hemen içiyor ve uyumaya başlıyor. Hemen uykuya dalan bu sevimli kedi, uyumayı çok seviyor. Biberonunu alınca hemen uyanan Cara, gözlerini açıyor ve mutlu olduğunu belli ediyor. Çocuklarınız bu yumuşacık kediyi çok sevecek ve onunla harika zamanlar geçirecek. 3 pille çalışan Cara, 4 yaş üzeri tüm çocuklar için uygundur.

Afacan Kedicik

Sevimli kedi, mamasını yiyor, yürüyüşe çıkıyor ve kakasını yapıyor. Kutu içerisinde mamaları, poşeti ve 2 parçalı tasması da bulunuyor.

Afacan Köpeğim Pax

Afacan Pax ile çocuklarınız vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak ve çok keyifli zamanlar geçirecek.

Yetenekli Gösteri Papağanım

Gerçek bir yıldızla tanışmaya hazır mısınız? Konuşan, şarkı söyleyen ve dans edebilen çok yetenekli bir gösteri papağanı! Üç farklı oyun modu bulunan papağan ile çocuklarınız şarkı söyleyebilir, kendi seslerini kaydedebilir ve daha birçok şey! Sahneye çıkmayı çok seven bu yetenekli papağan, başını, kollarını ve gagasını hareket ettirebilir. Ayrıca 50’den fazla ses ve hareket kombinasyonuna sahiptir. 3 tane orijinal gösterisi bulunan Fur Real oyuncağı ile eğlenceye doyamayacaksınız.

Fur Real Oyuncaklarının Çocuklara Faydaları

  • Çocukların bir hayvana sevgi ve bağlılık duymaları, onu beslemeleri ve korumaya çalışmaları çocuklarınıza verici olmayı ve başka biri için bir şeyler yapmayı öğretmektedir. Yani çocuklar Fur Real Oyuncakları ile paylaşmayı, yardımseverliği ve hoşgörülü olmayı öğrenmektedir.
  • Konuşmaya başlamamış çocuklar bile etrafında gördükleri hayvanlara bir şeyler anlatmaya bayılırlar. Konuşabilen çocuklar için durum daha da coşkuludur. Çocuklarınız Fur Real Oyuncakları ile içlerinden geldiği gibi konuşacaklar ve iletişim becerilerini geliştirecekler.
  • Oyuncak da olsa bir hayvanı besleyen, temizleyen, gezdiren bir çocuk bunları yaparken sorumluluk almış olur ve sorumluluk duygusunu geliştirir.
  • Fur Real Oyuncakları ile çocukların çok keyifli vakit geçirdiği ve hiç sıkılmadıkları gözlenmiştir. Bu nedenle Fur Real Oyuncakları çocukları rahatlatır ve streslerini azaltır.
  • Bir başka canlının varlığına önem vermeyi öğrenen çocuklar, oyuncak bile olsa empati yapmayı öğrenmektedir.

Fur Real Oyuncak Fiyatları

Otoys.com.tr kaliteyi uygun fiyatlara bulabileceğiniz bir oyuncak internet sitesidir. Fur Real Oyuncakları için de aynı durum söz konusudur. Oyuncak piyasasında ciddi rakamlar ile satılan Fur Real Oyuncakları, sitemizde her bütçeye uygun oyuncak seçenekleri ve uygun fiyatları ile sizleri beklemektedir. Çocuklarınıza sevimli bir arkadaş arıyorsanız doğru adrestesiniz. Hemen oyuncağını seç! Sepete At! Ve Satın Al!

Fur Real oyuncak çeşitleri ve daha fazlası şimdi otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR