Filtreleme
Kategoriler

Cry Babies Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Oyuncaklar çocukların fiziksel ve zihinsel yeteneklerinin gelişmesinde çok büyük bir öneme sahiptir. Bilinçli ve doğru oyuncakların seçilmesi hayal güçlerinin, sosyal hayata hazırlanmalarının, yaratıcılıklarının ve el göz koordinasyonlarının gelişmesinde doğrudan etkilidir. Cry Babies oyuncakları çocukların çok sevdiği çizgi filmlerden biri olan Cry Babies çizgi filminin tatlı mı tatlı bebekleridir. Ağlayan bebekler diye adlandırılan bu marka özellikle kız çocuklarının favori oyuncak markasıdır diyebiliriz. Gerçek bir bebek niteliklerinde yaratılan, çıkardığı ağlama sesleriyle çocukların dikkatlerini üzerine çeken ve onların hemen ilgilenmek isteyecekleri bu şirin bebekler bilişsel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunup, sorumluluk alma, sorun çözme gibi yönlerini de geliştirecektir. Cry Babies oyuncaklarını tanıyalım.

Cry Babies Oyuncak Çeşitleri Nelerdir?

Cry Babies Ağlayan Bebek Lady

Cry Babies çizgi filmlerinin biricik bebeklerinden olan Ağlayan bebek lady pembe ve siyah renkli kostümü, ponponlu şapkası ve masmavi gözleriyle ilgilenilmek istiyor. Ağzındaki emziği çıkarılınca gerçek bir bebek sesi ve gerçek gözyaşları döken bebek lady emziğini geri istiyor. Bebek oturabilir ve ayakta durabilir. Evcilik oyunlarına renk katacak bu tatlı bebekler seni bekliyor. 18 ay ve üzeri için uygundur. 2 x 1,5V AAA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahildir. Kıyafetini çıkartıp sırt kısmındaki hazneden pili kolayca yerleştirmeniz yeterlidir. Kutunun Ölçüsü: 16,9 x 11,9 x 30,9 cm’dir.

Cry Babies Fantasy Bebekler Foxie

Çocukların çok sevdiği Cry Babies çizgi filmi, bebek serilerine yenilerini katmaya devam ediyor. Fantasy Bebek Foxie pembenin renk tonlarından oluşan tulumu ve mavi renkli saçlarıyla uyumlu emziği ile gerçekten çok şirin. Bebeğin ağzındaki emziği çekince ağlamaya başlıyor üstelik akan gözyaşları da var. Susturmak için ne mi yapman lazım? Biraz sevgi ve emziğini geri takman gerekiyor.  Akan gözyaşlarının nasıl ve nereden geldiğini merak ediyorsan cevabı şapkasının altındadır. Bunu öğrenmeniz ve sonrasında uygulamanız için iki aşama var. Öncelikle şapkasını çıkarınca iki adet mekanizma göreceksiniz. Büyük olan yeri açtığınızda kapak kısmı var oradan su döküp gözyaşlarını aktive etmeniz gerekiyor. Fakat suyu dökmeden önce yapmanız gereken önemli bir adım var o da bebeğin içindeki havayı boşaltmak. Bunu yuvarlak butona basıp yapmalısınız. Aksi halde bebeğin ağlama özelliği çalışmaz. Bu işlemden sonra suyu dökmelisiniz. Bebeğin gözlerinde yaş belirmeden emziğini çekip bir kez daha yuvarlak butona bastıktan sonra işlem tamamlanmış demektir. Su bittiği zaman aynı yöntemi uygulamanız gerekmektedir. Serinin üç adet bebeği vardır. Bunlar: Nessie, Dreamy ve Foxie’dir. Oyuncak 3 yaş ve üzeri için uygundur. 2 x 1,5V AAA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dâhildir. Kutunun Ölçüsü: 20 x 13,5 x 31 cm’dir.

Cry Babies Fantasy Bebekler Dreamy

Cry Babies oyuncak markasının Fantasy Bebekler serisinin bebeklerinden biri olan Dreamy, tam bir unicorn. Gökkuşağı temalı bebeğin hem şapka kısmında rengârenk tüyler var, hem tulumunun göbek kısmında. Gold renkli unicorn boynuzuyla da bu tatlı bebeğe kim karşı koyabilir? Emziği çekildiği zaman gözyaşı döken bebeği susturmak için yapman gereken emziğini geri takmak ve ona sevgini vermen. Şapkasının alt kısmında yer alan mekanizmadan su dökebilir, gerçek gözyaşlarının oluşmasını sağlayabilirsin. Ama su dökmeye başlamadan önce yuvarlak butona basıp havanın boşaltılmasını sağla, aksi halde gözyaşları oluşmaz. Ağlama seslerinin azalması pillerin zayıfladığına işarettir. Hemen sırt kısmından yeni pilleri takabilir, oyunlarına devam edebilirsin. Oyuncak 3 yaş ve üzeri için uygundur. 2 x 1,5V AAA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahildir. Kutunun Ölçüsü: 20 x 13,5 x 31 cm’dir.

Cry Babies Fantasy Bebekler Nessie

Fantasy Bebekler serisinin son ürünü olan Nessie, mavi ve parlak lila rengi tulumu, tatlı peluş kulakları ile oyunlarına arkadaş olmaya hazır. Pembe renkli emziğini çektiğin an içli içli ağlayan ve gözyaşları akıtan bu bebeği susturman için emziğini geri takıp ona biraz sarılman yeterli olacak. Akan gözyaşlarını nasıl oluşturman gerektiğini biliyor musun? Cevap şapkasının altındadır. Öncelikle şapkasını çıkarınca iki adet mekanizma göreceksiniz. Büyük olan yeri açtığınızda kapak kısmı var oradan su döküp gözyaşlarını aktive etmeniz gerekiyor. Fakat suyu dökmeden önce yapmanız gereken önemli bir adım var o da bebeğin içindeki havayı boşaltmak. Bunu yuvarlak butona basıp yapmalısınız. Aksi halde bebeğin ağlama özelliği çalışmaz. Bu işlemden sonra suyu döküp, kapağı sıkıca kapatmalısınız. Bebeğin gözlerinde yaş belirmeden emziğini çekip bir kez daha yuvarlak butona bastıktan sonra işlem tamamlanmış demektir. Su bittiği zaman yine aynı yöntemi uygulamanız gerekmektedir. Ağlama seslerinin azalması pillerin zayıfladığına işarettir. Hemen sırt kısmından yeni pilleri takabilir, oyunlarına devam edebilirsin. Oyuncak 3 yaş ve üzeri için uygundur. 2 x 1,5V AAA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dâhildir. Kutunun Ölçüsü: 20 x 13,5 x 31 cm’dir.

Cry Babies Magic Teras Sürpriz Paket

Cry Babies markası oyuncak serilerini genişleterek, kız çocuklarının zevkle oynaması için farklı ürünler tasarlamaktadır. Cry Babies Magic Teras Sürpriz Paket serilerinde bebekler ve çeşitli aksesuarları koca bir biberonun içinde saklı. Biberon paketini açarak sevimli bebeklere ulaşabilecekler. Bakalım seri bebeklerinden hangisi size çıkacak? Biberonun içerisindeki baskıda ise iç açıcı, çizgi filmlerdeki masalsı odaları andıran resimler var. Biberon kutusundan bebek ve emziği dışında minik oyuncak figürleri yer almakta. Cry Babies oyuncaklarının en önemli özelliği olan bebeğin ağzından emzik çekildiği an ağlaması ve gerçek gözyaşı dökmesidir. Ağlamasını engellemek için tek yapmanız gereken onu emziğiyle buluşturmak. Böyle sevimli bebeklerin ağlamasına kim dayanabilir ki? Gerçek gözyaşlarını oluşturmak için şapkasını çıkartmak ve iki adet mekanizmadan büyük olan yeri açmanız gerekiyor. Ardından kapak kısmına su döküp gözyaşlarını aktive etmeniz gerekiyor. Fakat suyu dökmeden önce yapmanız gereken önemli bir adım var o da bebeğin içindeki havayı boşaltmak. Bunu yuvarlak butona basıp yapmalısınız. Aksi halde bebeğin ağlama özelliği çalışmaz. Bu işlemden sonra suyu döküp, kapağı sıkıca kapatmalısınız. Bebeğin gözlerinde yaş belirmeden emziğini çekip bir kez daha yuvarlak butona bastıktan sonra işlem tamamlanmış demektir. Su bittiği zaman yine aynı yöntemi uygulamanız gerekmektedir. Ağlama seslerinin azalması pillerin zayıfladığına işarettir. Hemen sırt kısmından yeni pilleri takabilir, oyunlarına devam edebilirsin. Kutunun Ölçüsü: 11,3 x 11,3 x 13 cm’dir. Oyuncak 3 yaş ve üzeri için uygundur.

Cry Babies Kanatlı Evler Mor

Kanatlı evlerde yaşayan Fantasy dünyasının şirin bebekleri oyun dünyanıza renk katacak. Oyuncak bebeklerin aksesuarları ve saçları simlidir. Açılan her biberon kutusunun iç kısmında farklı bir resim, farklı bir tema vardır. Kanatlı Mor evden bir adet Cry Babies bebek, altı adet aksesuar ve oyuncak bebek serilerine yenisini kattığında eklemen için koleksiyoncu rehberi var. Bebeğin şapka kısmını açıp, büyük mekanizma kısmında yer alan kapak kısmından içeri su dökünce bebeğinizin gözyaşlarını oluşturabileceksiniz. Fakat suyu dökmeden önce yapmanız gereken önemli bir adım var o da bebeğin içindeki havayı boşaltmak. Bunu yuvarlak butona basıp yapmalısınız. Aksi halde bebeğin ağlama özelliği çalışmaz. Bu işlemden sonra suyu döküp, kapağı sıkıca kapatmalısınız. Bebeğin gözlerinde yaş belirmeden emziğini çekip bir kez daha yuvarlak butona bastıktan sonra işlem tamamlanmış demektir. Kutunun Ölçüsü: 11,5 x 11,3 x 13 cm’dir. Acaba 12 farklı Cry Babies’den hangisi sana çıkacak?

Cry Babies Oyuncak Fiyatları

Uluslararası alanda sevilen ve tercih edilen oyuncak markası Cry Babies, önce çizgi filmi ile sonra da ürettiği kaliteli ve sağlam oyuncak bebekler ile ebeveynlerin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Çocuklarınızın masalsı dünyalarına, hayal güçlerine ve sosyal yönlerine katkı sağlayacak oyuncaklarımız eğlenirken öğretiyor. Cry Babies, oyuncaklarını üretirken çocukların sağlığına zararlı hiçbir kanserojen madde kullanmaz. Kaliteyi uygun fiyata almak ve sevimli bebekleri değerli varlıklarınıza ulaştırmak için online alışveriş sitemizden faydalanabilirsiniz.

Cry Babies oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR