ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Kategoriler

Stikbot Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Stikbot oyuncakları, ülkemizde henüz çok yaygınlaşmayan fakat yurt dışında çok popüler olan oyuncaklardır. Stikbot Studio ve Stikbot tekli figür olarak satışa sunulan bu oyuncaklar, ülkemiz oyuncak piyasasında çok yenidir. Düz olan her zemine tutunabilen, kolları, bacakları, gövdesi ve kafası 360 derece dönebilen, renk renk fakat şeffaf oyuncak figürleridir. Stikbot oyuncakları, kaliteli malzemelerden üretilmiştir, bu nedenle kolay kolay kırılmaz ve kopmaz. Sağlıklı plastikten üretilmiş bu oyuncaklar elleri ve ayaklarında bulunan tutucular sayesinde düz olan bütün zeminlere tutunabilmektedir.

Stikbot oyuncakları Studio serisi içinde bulunan tripot ile birbirinden yaratıcı ve eğlenceli filmler çekmek için yapmanız gereken tek şey, telefonunuzdan StikBot Studio uygulamasını indirmek. Bu uygulama ile dilediğiniz kadar sto-motion videoları çekebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Yurtdışında bu videolara çok güzel örnekler bulunmaktadır. Türkiye’de henüz yaygın olmayan Stikbot videolarının öncülerinden biri neden siz olmayasınız?

Setin içinden çıkan tripot gayet sağlam, güçlü ve esnektir. Her telefonda kullanılabilir olan bu tripotun kademeleri de bulunmaktadır. Stikbot oyuncaklarının bu tripotla adım adım fotoğrafını çekecek ve harika videolar oluşturacaksınız. ‘’Bunları nasıl yapacağım?’’ diye düşünmeyin. Çünkü StikBot Studio uygulaması adım adım size tüm aşamaları anlatıyor. Uygulama kullanımı oldukça basit ve eğlencelidir. Sahne sahne videonuzu oluştururken, kendinizi gerçek bir yönetmen gibi hissedeceksiniz. Hem AppStore hem de Play Store’da bulunan bu uygulama siz oyuncak severlere ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Stikbot oyuncakları, yaratıcılığı geliştirmek ve çocuklara yeni beceriler öğretmek için üretilen harika STEM oyuncaklarıdır. Çocuklar uygulamayı kullanarak, stop motion animasyon tekniklerini öğrenerek, Stikbot oyuncaklarını hayata geçirebilirler.

Uygulama sayesinde dilediğiniz çekimleri yapabilir, eğlenceli zamanlar geçirebilir ve tüm çekimlerinizi sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız paylaşımlara hashtag #stikbot yazarsanız, sadece arkadaşlarınız değil, tüm dünya sizin senaryolaştırdığınız ve çektiğiniz stikbot videolarını izleyebilir.

İsterseniz bu videoları tek başınıza değil arkadaşlarınızla da çekebilirsiniz. Daha eğlenceli ve daha yaratıcı videolar oluşturabilir hatta kendinize bir YouTube kanalı açabilir ve bu videoları kanaldan paylaşabilirsiniz.

Tüm dünya ülkelerinde, büyük küçük herkesin çeşit çeşit hikâyeler oluşturup, videolar paylaştığı Stikbot oyuncakları ile yaratıcılığınızı doruk noktalara ulaştıracaksınız. Hem eğlenceli videolar çekecek hem de sevdikleriniz ile çok güzel zamanlar geçireceksiniz.

Stikbot oyuncakları ile profesyonel videolar çekmek istiyorsanız çok fazla figüre ve aksesuara ihtiyacınız olabilir. Çünkü iyi bir film çekebilmek için kadro çok önemlidir. 5 yaş üstü tüm çocukların oynayabileceği Stikbot oyuncakları ile gerçek bir yönetmen olma zamanı!

Stikbot Oyuncak Çeşitleri

Stikbots

Hemen hemen her düz yüzeylere yapışabilen, renk renk eğlenceli robotik figürlerdir. 21 farklı renkte Stikbot oyuncak bulunmaktadır ve tekli satılmaktadır.

Stikbot Megabot

Turbo Cycle ile aksiyonun tam ortasındasınız. Stikbot oyuncakları ile havada ya da karada istediğiniz yere gidin, Knockout ile tüm engelleri aşın. Neredeyse her düz yüzeye yapışan bu Stikbot oyuncakları 3 megabot şeklinde satılmaktadır. Bu üç güç birleştiğinde kötülerin hiç şansı kalmayacak.

Klikbot

Klikbot tek, klikbot kötü adam ve kilokbot studio paketi olarak satılan klikbot setleri ile harikalar yaratacaksınız.

 • Klikbot Tekli Figür: Kırmızı, yeşil, sarı ve mavi renk seçenekleri bulunmaktadır. Axil, Stikbot oyuncaklarının korkusuz lideridir. Çocukların kendi stop-motion videolarını oluşturmak için kullanacakları başrol figürleri burada bulunmaktadır. Hareket eden eklemleri ve aksesuarları ile evreni dolaşmaya ve hayal gücünüzün sınırlarını zorlayıp maceralara atılmaya hazır olun!
 • Klikbot Kötü Adam: Thrash isimli kötü kahramanın tehlikeli silahları ve aşılmaz zırhı bulunmaktadır. Thrach, evrene sahip olacak mı yoksa kahraman figürler onu durdurmayı başaracak mı? Thrash’in kırmızı, kahverengi, sarı renk seçenekleri bulunmaktadır.
 • Klikbot Sudio Paketi:  Bu Stikbot oyuncak Modülüs’ün en sadık arkadaşıdır. Evreni ele geçirmek için onunla planlar yapmaktadır. Stikbot oyuncağının ismi Thud’dur ve setin içerisinde stop motion videolarınızı rahatlıkla çekebilmeniz için 1 adet tripot bulunmaktadır.

Klikbot Megabot

 • Klikbot Megabot Stampede: Son teknoloji mekanik giysisi ve kalkanı ile harika bir savaşçı olacak ve evreni koruyacaksınız. Bu Stikbot oyuncağının ismi Stampede’dir ve kırmızı rengi ile satışa sunulmaktadır.
 • Klikbot Megabot Drifter: Gökyüzü ve dünyaya hükmedebileceğiniz bu oyuncak hem savaş pilotudur hem de kara kruvazörüdür. Yeşil renkte satışa sunulan bu oyuncak ile ister havada uçun ister yerde maceralara katılın.
 • Klikbot Megabot Trailblazer: Çekiçli dank ve pençeli destroyer ile hücum edin ve savunmaları daha güçlü yapın. Bu oyuncak yeşil rengi ile satışa sunulmaktadır.

Stikbot Monsters

Mavi, gri, yeşil, beyaz, kırmızı ve sarı rengi ile karşınıza çıkan canavar Aquafangler ile korkutmak ve korku dolu videolar çekmeye hazır mısınız?

Stikbot Mega Monsters

Kırmızı üç kafalı dinozor, yeşil bir dev, mavi uçan ejderha ile korku ve heyecanı ikiye katlayabilirsiniz.

Stikbot Zanimation Studio

2 stikbot, 1 tripod ve mavi yeşil ekran sahnesi ile birlikte gelmektedir. Hazır bir stüdyo şeklindedir. Yapmanız gereken tek şey kutuyu açmak ve eğlenceli stop montionlarınızı kaydetmek.

Stikbot Pets Studio

1 adet stikbot figürü, 1 adet stikbot evcil hayvanı ve 1 tripodla birlikte gelmektedir.

Stikbot Dino

 • Mega Dino: Stikbot Dino serisi ile harika dinozor hikâyeleri yaratabilirsiniz. Mavi, kırmızı ve yeşil rengi olan bu dinolar StikTRex mi? StikCarnotaurus mu? Yoksa StikBrontosaurus mu?
 • Dino Yumurta: Sürpriz yumurta şeklinde olan bu Stikbot oyuncakları içerisinden 7 farklı dinozor çıkabilmektedir.

Stikbot Pets

 • Stikbot Pets: 10 farklı stikbot pet bulunmaktadır. Stikdog, Stikcat, Stikmonkey ya da Stikbulldog. Sizin evcil hayvanınız hangi Stikpet?
 • Stikbot Zanimation Studio: Setin içerisinde mavi yeşil 1 tane ekran sahnesi, 2 adet stikbot figürü, 1 adet stikbot pet ve tripod çıkmaktadır.
 • Stikbot Studio: 1 stikbot figürü, 1 stikbot pet ve 1 tripot ile çekimlerinize ve maceralarına hemen başlayabilirsiniz.

Stikbot Action Pack

 • Saç Modeli Paketi: Seri 1 olan bu pakette 1 adet stikbot figürü ve 9 adet saç figürü bulunmaktadır. Stikbotunuzu istediğiniz karaktere dönüştürebilirsiniz.
 • Kask Paketi: seri 1 olan bu sette 1 adet stikbot figürü, 3 adet Ninja kaskı, 2 korsan şapkası, 2 adet polis şapkası ve 1 adet itfaiyeci şapkası bulunmaktadır.
 • Yaşam Tarzı Paketi:  Seri 1 de Stikbotunuzu ister müzisyen yapın, ister polis, isterseniz de itfaiyeci.
 • Silah Paketi: Uygun donanımı seçip savaşa girelim mi? Ninja, savaşçı ve korsan temalı set ile harika stop motionlar seçebilirsin.

Stikbot Movie Set

Gerçekten bu işte ilerlemek istiyorsan bu setlere ihtiyacın var. Çiftlik seti, canavar film seti ve kale film seti ile birbirinden güzel, eğlenceli ve macera dolu stop motion videoları çekeceksin. Belki de bir gün bütün dünya seni tanır.

Stikbot Oyuncak Fiyatları

Dünyayı kasıp kavuran Stikbot çılgınlığı ülkemizde daha yeni başlamaktadır. Sen de bu çılgınlıkta yerini almak istiyorsan, tüm Stikbot oyuncaklarını firmamızdan satın alabilirsin. Uygun fiyat politikası ile daima sizlerin yanında olmaya devam edecek olan firmamız, diğer oyuncaklarda olduğu gibi Stikbot oyuncaklar fiyatları için de, en uygun firmadır.

Stikbot oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR