Filtreleme
Kategoriler

Maşa ile Koca Ayı Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Maşa ile Koca Ayı, aslında bir Rus halk masalına dayanan animasyon TV dizisidir. Maşa isminde küçük bir Rus kızı ile sirkten emekli olmuş bir ayının maceralarının anlatıldığı film, bütün dünyada izlenme rekorları kırmıştır. Ülkemizde de gösterimde olan Maşa ile Koca Ayı, çocuklar tarafından çok sevilmektedir. İlk kez 2015 yılında TV 8’de yayınlanan anime, 2016 yılında Planet Çocuk kanalına geçmiştir. 2021 Mart ayı itibariyle de Cartoon Network’te yayınlanmaktadır.

Tüm dünya ülkelerinde izlenen Maşa ile Koca Ayı’nın oyuncakları da üretilmiştir. Hem çocuklar hem de ebeveynler tarafından çok sevilen bu oyuncaklar firmamız tarafından satılmaktadır.

Maşa ile Koca Ayı Oyuncak Çeşitleri

Maşa ve Koca Ayı’nın çok çeşitli oyuncakları bulunmaktadır. Bu oyuncaklar ile çocuklar çok kaliteli zamanlar geçirmekte ve eğlenmektedir. Çocuklar Maşa ile Koca Ayı oyuncakları ile oynarken arkadaşlık kavramını öğrenecekler, el becerileri ve hayal güçleri de gelişecektir.

Maşa ile Koca Ayı’nın Evi

Maşa ve Koca Ayı tıpkı çizgi filmindeki gibi tasarlanmıştır. Çocuklar Maşa ile Koca Ayı’nın evi oyun seti ile isterlerse çizgi filmden sahneleri canlandırabilir, isterlerse de hayal güçlerini kullanarak yeni maceralar yaratabilirler. Evin kapıları ve pencereli açılabilir özelliktedir. Ayrıca içeride bulunan eşyaların tasarımları da çocukların ilgisini çekecek şekilde tasarlanmıştır. Setin içerisinde, ev, Maşa, sallanan sandalye, masa ve sandık gibi oyuncaklar bulunmaktadır.

Maşa Oyun Parkı Seti

Maşa’nın oyun parkı seti ile çocuklarınız çok eğlenceli zamanlar geçirecektir. 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olan Maşa’nın oyun parkı setinin içerisinde oyun parkı aksesuarları ve 12 cm boyunda Maşa oyuncağı bulunmaktadır.

Maşa Okulda

Minik kahramanımız Maşa bu kez de okulda, sevimli mi sevimli forması ile karşımıza çıkmaktadır. Maşa kahverengi önlüğü, kurdelesi ve beyaz ayakkabıları ile oldukça sevimli görünmektedir. Maşa Okulda seti içerisinde 12 cm uzunluğunda Maşa bebek, yazı tahtası ve bazı aksesuarlar bulunmaktadır. 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olan bu set ile çocuklarınız okula gitmenin heyecanını da yaşayacak.

Maşa Ressam

Maşa bu set ile size harika resimler yapmaya hazır! Ressam Maşa ile çocuklarınız da resim yapmak isteyecek ve ortaya harika resimler çıkacak. Setin içerisinde Maşa’nın resim yapması için her şey bulunmaktadır. Resim tuvali, boyalar, fırçalar ve boya paleti ile Maşa ve çocuklar hayal gücünün sınırlarını zorlayacak ve rengârenk resimler yapabilecekler.

Maşa Ressam setinin içerisinde 12 cm uzunluğunda pembe önlüklü ve ressam şapkalı Maşa bebek, 1 adet tuval, 3 adet fırça, 5 adet kova ve 1 adet de palet bulunmaktadır.

Maşa Aşçı

Maşa bu kez de lezzetli yemekler pişirmek için mutfağa giriyor. Küçük aşçı Maşa’nın ihtiyacı olan tüm malzemeler setin içinde bulunmaktadır. Güzel ocağı, minik kapları ve rengârenk tencereleri ile çocuklarınız Maşa ile leziz mi leziz yemekleri yapacak. Minik mutfak setinde eğlenceli vakitler geçirecekler. Maşa Aşçı setinin içerisinde 12 cm uzunluğunda mavi çizgili beyaz önlüğü, aşçı şapkası ve pembe ayakkabıları ile tatlı mı tatlı Aşçı Maşa ile 8 adet mutfak aksesuarı bulunmaktadır.

Maşa Bebek (Mavi-Mor-Yeşil-Kırmızı)

Maşanın giydiği kıyafetler çizgi filmdeki kıyafetleri ile aynıdır. Çocuklarınızın en yakın arkadaşı olacak olan 12 cm uzunluğundaki Maşa bebeğin kırmızı, yeşil, mor ve mavi elbise seçenekleri de bulunmaktadır.

Hemşire Maşa Bebek

Hemşire Maşa, günlük kıyafeti ve hemşire şapkası ile birlikte karşımıza çıkıyor. 12 cm uzunluğundaki Maşa bebek ile eğlenceli oyunlar oynayıp yeni hikâyeler yazmaya hazır mısınız?

Uzun Saçlı Maşa Bebek

Uzun saçlı bebek Maşa, ilginç tasarım mavi kostümü ile karşımıza çıkıyor. Şapkasında bulunan kar figürlerinden anlaşılacağı gibi Maşa ile kış hikâyeleri yazıp, muhteşem oyunlar oynayabilirsiniz.

Maşa Bebek (40 cm)

Çocuğunuzun yeni oyun arkadaşı Maşa, büyük boyutu ile karşımıza çıkıyor. 40 cm uzunluğunda olan Maşa adeta gerçek bebek gibi görünüyor. Çocuğunuzun yanından ayırmayacağı Maşa oyuncağı harika kostümü ile sizleri bekliyor. Maşa ve Koca Ayı oyuncakları içinde en çok satılan oyuncaktır.

Koca Ayı’nın Odası Blok Set

35 adet blok ve 1 adet Koca Ayı figüründen oluşan bu set ile çocuklar ilginç hikayeler yazacaklar. Maşa bebekleri olan çocukların mutlaka sahip olmak istedikleri bir set olacak Koca Ayı seti 1,5 yaş üzeri tüm çocuklar için uygundur.

Maşa ile Koca Ayı Puzzleları

24-30-48-54-70-100-104 parçadan oluşan çok çeşitli Maşa ve Koca Ayı puzzleları bulunmaktadır.

Sesli Maşa ve Koca Ayı Et Figür

Çocukların en sevdiği karakterlerden biri olan Maşa ve Koca Ayı 16 cm boyundadır ve et formundadır. Koca Ayı’nın karnına bastırdığında ses çıkmaktadır.

Maşa ile Koca Ayı 4’lü Figür Seti

Bu setin içerisinde 2 adet Maşa figürü, 1 adet Koca Ayı figürü ve 1 adet tavşan figürü bulunmaktadır. Figürler kaliteli plastikten üretilmiştir ve boyları 8-10 cm arasındadır.

Maşa ile Koca Ayı Figür Seti

Figür seti, 19 cm boyunca olan Maşa ile Koca Ayı’dan oluşmaktadır.

Maşa ile Koca Ayı Oyuncakları Alırken Dikkat Edilecekler

  • Maşa ile Koca Ayı Oyuncakları çocukların yaş ve gelişim özelliklerine uygun hazırlanmıştır. Çocukların yaş ve beceri düzeyinin altında oyuncaklar ile oynaması hem çocuklara zevk vermeyecek hem de ilgi süreleri kısalacaktır. Bu sebeple Maşa ile Koca Ayı Oyuncakları alırken üzerinde yazan yaşlara dikkat edilerek alınmalıdır.
  • Maşa ile Koca Ayı Oyuncakları, çocuklarınızın uzun süre kullanacakları oyuncaklardır. Bir oyuncağın başarılı ve iyi seçilmiş oyuncak olabilmesi için, çocuğun ilgi alanında ne kadar süre kalabileceği önemlidir.
  • Maşa ile Koca Ayı Oyuncakları oldukça kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Çocukların oyuncaklarına çok özenli davrandıkları söylenemez. Maşa ile Koca Ayı Oyuncakları bozulan ve çabuk kırılan oyuncakları başarısız saymaktadır. Bu sebeple oyuncak seçerken oyuncağın sağlamlığını mutlaka dikkate almalıyız.
  • Maşa ile Koca Ayı Oyuncakları çocuklara sevimli gelir, sadedir. Oyuncak seçerken sadelik çok önemlidir.
  • Maşa ile Koca Ayı Oyuncakları kanserojen ya da zararlı kimyasallar içermeyen malzemelerden üretilmiştir. Sağlık Bakanlığı Oyuncak Yönetmeliğine uygun üretilen Maşa ile Koca Ayı Oyuncakları, çocuklarınızın sağlığını tehlikeye atmaz.
  • Özellikle 3-5 yaş arası çocuklar çok fazla çizgi film izledikleri için çizgi film karakterlerine hayranlık duyarlar ve oyuncaklarını çok severler. Çocuklara çizgi film karakterlerinin oyuncaklarını alırken, karakterlerin rollerinin ne olduğu çok önemlidir. Maşa ile Koca Ayı çocukların her anlamda gelişimlerini destekleyecek iyi bir rol modeldir. Çocukların kişiliğinin oluştuğu bu dönemde Maşa ile Koca Ayı Oyuncakları faydalı olacaktır.

Maşa ile Koca Ayı Oyuncakları Fiyatları

Firmamız kaliteli oyuncakları her kesimin rahatlıkla alabilmesi için uygun fiyatları ile hizmet vermektedir. Dünya standartlarında üretilen Maşa ile Koca Ayı Oyuncakları için de aynı şeyden bahsetmek mümkündür. Çocuğunuzun gelişimi için son derece kaliteli ve sağlıklı Maşa ile Koca Ayı Oyuncakları seçerken bunu da göz ardı etmemeniz gerekmektir. Çünkü pahalı oyuncak kaliteli, kaliteli oyuncak da pahalı olmak zorunda değildir. Piyasada en uygun fiyatları ile Maşa ile Koca Ayı Oyuncakları satın almak için sitemizi incelemeniz yeterlidir.

Maşa ile Koca Ayı oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR