Filtreleme
Kategoriler

Asya Bricks Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Oyuncaklar, çocukların zihinsel, bilişsel ve fiziksel gelişimlerinde çok büyük bir öneme sahiptir. Doğru ve bilinçli ürünlerin tercih edilmesi onların hayal güçlerini, yaratıcılıklarını, el göz koordinasyon becerilerini, sosyal yönleri gibi daha pek çok yönlerini geliştirecektir. Tüm bunları dikkate alarak oyuncaklarını tasarlayıp, üreten Asya Bricks oyuncak markası çocukların oyuncaklarla oynarken hem eğlenmesine hem de öğrenmesine katkı sağlar. Asya Bricks oyuncaklarını tanıyalım.

Asya Bricks Oyuncakları Nelerdir?

Asya Bricks 137 Parça Polis Botu Seti

Çocuklara meslekleri tanıtmaya başladığımız zamanlarda bu mesleklerin icra edildiği sırada kullandıkları araç ve gereçleri de tanımalarına imkân verirsek akılda daha kalıcı olacağına şüphe yok. Asya Bricks oyuncak, 137 parça Polis Botu setinde legolar ile yapı ve inşa edecekleri bir set yarattı. Hayal güçleri ve yaratıcılıklarını ifade edip ortaya farklı modeller çıkaracakları bu oyuncak ile hem Polis Botu’nu tasarlayıp, hem eğlenceli zaman geçirecekler. Oyuncak 6 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur.

Asya Bricks City Serisi Jet Ski ve Araba 124 Parça

Şehir setlerine bir yenisini daha ekleyen marka Jet Ski ve Araba setiyle sizlerle. Üstelik tam tamına 124 parça. Suyun üzerinde jet skilerini gezdirebilir, arabalarını düz bir zeminde rahatlıkla sürebilirler. Renkli legolarla birden fazla figür yaratacakları bu set çocukların zekâ gelişimini ve kas gelişimini destekler. Oyuncak 6 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur.

Asya Bricks İtfaiye Blok Seti 405 Parça

Asya Bricks markası çocukların blok setlerine, inşa etme ve yapı setlerine ne kadar ilgili olduklarının farkında. İtfaiye blok setini hem itfaiye mesleğini yakından tanımalarını, hem de 405 parça ile oyun oynamalarının tadına varmaları için üretti. Kuracakları oyun seti ile itfaiyeci rolüne girebilecek empati duygularını ve yaratıcılık yönlerini geliştireceklerdir. Setin içerisinde itfaiyeciler, minik oyuncak ağaç, kırmızı itfaiye helikopteri ve işlerine yarayacak daha pek çok aksesuar var. İtfaiye setini kur ve çıkan yangını bir an önce söndür. Oyuncak 6 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur. Kutunun Ölçüsü: 38x28x6 cm’dir.

Asya Bricks 125 Parça Peri Blok Seti

Asya Bricks oyuncak Fairyland adlı oyun setiyle sizlerle. Evinize mini bir otobüs durağı kurmaya ne dersiniz? Pembe ve mavi tonların hakim olduğu bu set tam 125 parça. Kolayca inşa edilebilen, birbirine geçen parçalardan oluşan bu set çocukların ince motor gelişimlerine katkıda bulunacaktır. İnce motor gelişimleri, küçük parçaların tutulması, onların bir araya getirilmesi ile gelişir. Legolar, bloklar, yapı inşa setleri bunlara örnektir. Ayrıca bu set onların merak duyguları ve hayal güçlerinin mühendislik ve mimarı gibi alanlarla da birleşmesine katkıda bulunacaktır. Herhangi bir pil kullanımına gerek olmayan set 6 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur.

Asya Bricks 368 Parça Peri Blok Set

Kız çocuklarına özel tasarlanan Fairyland oyuncak setinde çocuklar yaratıcılıklarını konuşturup istediği boyutta ve modelde bir şato ve çok daha fazlasını inşa edebilecekler. Pembe kutusu ve mor ve beyaz renkteki legoların olduğu bu sete kim karşı koyabilir ki? Kolayca inşa edilebilen ve birbirine geçen parçalardan oluşan bu sette tam 368 tane lego bulunmaktadır. Sebep sonuç, analiz, dikkat ve odaklanma becerilerinin gelişmesine katkıda bulunacak bu set şimdi çocuklarınızı bekliyor. Oyuncak 6 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur.

Asya Bricks City Serisi Lüks Otobüs Set Oyuncak 282 Parça

Çocukların oyuncak araçlara ilgi duyduğunu, araçlarla oynamanın ya da onları inşa etmenin ne kadar mutluluk verici olduğunu bilen bir marka olarak 282 parça oyuncak otobüs setini üretti. Bu set onların hayal güçlerinin, mantıksal yönlerinin, ince motor gelişimlerinin ve el becerilerinin gelişmesine katkı sağlayacak niteliktedir. Parçaları bir araya getirip ister kırmızı renkte iki katlı otobüs tasarlayabilir, isterseniz çok daha fazlasını tasarlayabilirsiniz. Oyunlarınızı renklendirecek bu seti bir an önce kurun ve eğlenceye başlayın. Oyuncak 6 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur.

Asya Bricks Dondurma Arabası Seti 259 Parça

Asya Bricks eğitici oyuncaklar serisinde yer alan bu set ile çocuklarınız dondurma arabası seti tasarlayacak, tasarlarken de hem eğlenecek hem de motor gelişimleri, dikkat odaklanma, analiz etme ve sebep sonuç bağlantısı kurma gibi pek çok becerilerinin gelişmesine katkıda bulunacaklar. Yazın vazgeçilmezi olan rengârenk dondurmaları, Asya Bricks oyuncak aracı ile birleştirmenin keyfini çıkaracaklar. Oyuncak 6 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur.

Asya Bricks City Blok Seti 49 Parça City Blok Seti

Çocukların zekâ gelişimini eğitici oyuncaklarla desteklemek gerektiğini biliyoruz. Bunun için marka tarafından onlara fayda sağlayabilecek tam 49 parçayı içeren şehir setini yarattık. Bu set ile legoları kullanarak aklınızdakileri somutlaştırıp, hayal gücünüzü sergileyeceğiniz tasarımlar yapabileceksiniz. Birbirinden renkli ve farklı legoları bir araya getirerek kendi şehrinizi oluşturmanın keyfine varacaksınız. Kolayca inşa edilebilen bu set oyunlardaki vazgeçilmeziniz olacak. Asya Bricks City Blok seti 6 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur. Hadi evde kendi şehrini oluşturmak için acele et!

Asya Brick Oyuncak Fiyatları Nelerdir?

Çocukların ve ebeveynlerin yıllardır ilk tercih ettiği markalardan biri olan Asya Bricks, çocuklarınızın sadece eğlenceli bir vakit geçirmesini sağlamaz ayrıca onların motor gelişimlerini, problem çözme becerilerini, mantıksal düşünme yetilerini, bilişsel yönlerini de geliştirir. Çocuklarınızın sağlığına zararlı hiçbir kanserojen ürün kullanmayan marka, bunun garantisini siz değerli ebeveynlere verir. Çocukların oyuncaklara sert davranabilme ihtimalini de göz önünde bulunduran marka dayanıklı ve sağlam oyuncaklar üretmeye özen gösterir. Asya Bricks oyuncaklarını çocuklarınızla tanıştırmak ve kaliteyi uygun fiyata almak için online alışveriş sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Asya Bricks oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR