Filtreleme
Kategoriler

Brio Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Brio Oyuncak, İsveç merkezli bir ahşap oyuncak markasıdır. Şirket en çok 1958 yılından beri Avrupa ülkelerinde satılan ahşap oyuncak trenleri ile tanınmaktadır. Çoğu motorsuz olan ve küçük çocuklar için üretilen ahşap oyuncaklar birbirlerine mıknatıslarla bağlanmaktadır. Son zamanlarda ürün yelpazesine pille çalışan ürünlerini de eklemiştir. Brio Oyuncak kullanımı özellikle küçük çocuklar için oldukça kolaydır. Bu nedenle çocuklar Brio Oyuncak setleri ile çok keyifli vakit geçirmektedir.

Brio Oyuncak ayrıca Brio-Mech inşaat kitleri de satmaktadır. Bu ürünler eşit aralıklı deliklere sahip, uzun ve ince ahşap çıtalar ve renkli plastik tutturucular ile birbirine bağlanmaktadır. Bu oyuncaklarla küçük çocuklar sağlam ve ayrıntılı yapılar inşa edebilmektedir.

1960 yılından itibaren Brio Oyuncak, oyuncak bebek evleri ve oyuncak ev mobilyaları da üretmeye başlamıştır. 2015 yılında Brio Oyuncak ‘’Ravensburger Group’’ tarafından satın alınmıştır.

Brio Oyuncak Çeşitleri

Çocukları yaratıcılığa teşvik eden Brio Oyuncakları, mantıksal düşünme becerilerini ve ince motor becerilerini geliştirmelerine de yardımcı olmaktadır. Gerçek dünya ile birebir tasarlanmış oyuncaklar ile çocuklar hem eğlenir hem de öğrenir. Aynı zamanda tüm Brio Oyuncakları çocukların el-göz koordinasyonlarını geliştirmektedir.

Yük Gemisi ve Vinç

Çocuklarınız iyi bir kaptan olacak ve bu konteyner yük gemisi ile yükleri sudan karaya keyifle taşıyacak. Yükleri kaldırmak ve yerlerine koymak için vinci kullanmak yeterli olacaktır. 3 yaş üzeri tüm çocuklar için uygun olan Brio Oyuncak, 4 parçadan oluşur ve pilli değildir.

Merkez İstasyonu

Harika bir tren istasyonu ile harika hikâyeler yazmak için hazır mısınız? 3 yaş ve üzeri için uygun olan Brio Oyuncak içinden 1 adet de figür oyuncak çıkmaktadır.

Yüksek Hızlı Tren

3 parça trenden oluşan Brio Oyuncak, klasik trenlerin tüm malzemelerine ve özelliklerine sahip olarak üretilmiştir. Herkese geldiğimizi haber vermek için trenin düğmesine basmanız yeterlidir. 2 adet pille çalışan sesli tren, 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Oyun Masası

Demonte olan oyun masası ile çocuklarınız oyunlarını daha rahat oynayacak. Brio Oyuncakların tümü ile uyumlu olan masanın yüksekliği 45 cm, derinliği 77,5 cm ve soldan sağa genişliği ise 116,2 cm’dir.

Kaldır ve Yükle Başlangıç Seti

Çocuklarınız bu set ile ilk Brio Oyuncak dünyasına adımını atacak. Tren rayları oyuncaklar ile doludur. Setin içerisinde vinç, kamyon, açılır ve kapanır motor ve yüklü vagon bulunmaktadır. Hatta daha gerçekçi olması için bir uyarı işareti, içinden geçilecek küçük bir dağ ve ladin de bulunmaktadır. Yükleri kamyondan vinçle kaldır, çevir ve trene yükle! Diğer Brio Oyuncakları ile birleştirilebilen set ile çocuklarınız harika oyunlar oynayacak. 19 parçadan oluşan set, 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

İlk Tren Yolu Setim

1,5 yaş ve üzeri için uygun olan Brio Oyuncağı, özellikle meraklı çocuklar için harika bir oyuncak olacağa benziyor. Bu tren seti, çocuklara renkli tasarımı ve yaşlarına uygun özellikleri ile harika bir hayal dünyası deneyimi sunmaktadır. Tersten de takılabilen mıknatıs bağlantıları trenlerin kolay bir şekilde bir araya getirilmesini sağlamaktadır. Yönlendirici kırmızı ve yeşil rampalar sayesinde trenler raylara kolayca çıkabilir ve sürülebilir. 18 parçadan oluşan Brio Oyuncak kullanımı için pil gerekli değildir.

Gergedan ve Vagon

Vahşi bir maceraya hazır mısınız? Ahşap gövdesi ile eğlenceli ve inanılmaz gürültülü gergedanı sağlam bir vagonda taşımak gereklidir. Rhino isimli gergedanı güvenle taşımanızı sağlayacak bu set 2 parçadan oluşur ve 3 yaş üzeri çocuklar için uygundur.

Zebra ve Vagon

Vahşi maceranıza bir arkadaşınız daha ekleniyor. Sevimli zebrayı güvenle taşımak için gerekli tüm araçların mevcut. O zaman ne duruyorsun! Hemen maceralı oyunlarına başlayabilirsin. 2 parçadan oluşan Brio Oyuncak, 3 yaş ve üzeri için uygundur.

Safari Uçağı

Heyecan dolu bir safari macerası çocuklarınızın yaratıcılıklarını en üst düzeyde geliştirecektir. Safari uçağı ve hayvanları tedavi eden figürü ile birlikte gerçek hayatta gördükleri ve gözlemledikleri olaylara dayanarak keyifli bir taklit oyununa imkân tanımaktadır. Ayrıca gerçeğini aratmayan safari uçağının kanatları kalkmakta ve pervanesi dönmektedir. 3 parçadan oluşan bu set, 3 yaş ve üzeri için uygundur.

Safari Macera Seti

Vahşi hayvanlarla doğal ortamlarında bir dünya oluşturmaya fırsat tanıyan Brio Oyuncağa çocuklarınız hayran kalacak. Hasta hayvanları iyileştirmek için tasarlanmış figür oyuncağı ile harika hikâyeler oluşturacak ve bu hikâyeleri gerçekmiş gibi yaşayacaklar. Aslan, fil ve zürafa figürünü bulunduğu sette ayrıca aslan mağarası ve su birikintisi bile düşünülmüş. 26 parçadan oluşan set 3 yaş ve üzeri için uygundur.

Yükleyici

En ağır yükleri bile kaldıracak özellikte olan yükleyici, en zorlu işleriniz için üretilmiştir. 2 parçadan oluşan sette yükleyici hareket edebilen özelliktedir.

Vagonlu Tanker Kamyonu

Uçakların iniş ve kalkışlarında yakıt dolum işlemini yapan bu kamyon, gaz hortumu ve merdivenli bir vagona sahiptir. 3 parçadan oluşan Brio Oyuncak, 3 yaş ve üzeri için uygundur.

Kargo Treni

7 parçadan oluşan sevimli kırmızı kargo treninin kaportası açılabilir özelliktedir ve 2 vagonu bulunmaktadır. Pilsiz çalışan Brio Oyuncak 3 yaş ve üzeri için uygundur.

Kargo Nakliye Helikopteri

8 parçadan oluşan Brio Oyuncak seti, uçmak için en havalı yol olacağa benziyor. Pilsiz çalışan helikopter, 3 yaş ve üzeri için uygundur.

Tamir Çantası Başlangıç Seti

İnşaat fikirlerinizi test edeceğiniz, içerisinde her türlü malzemenin bulunduğu set ile eğlenceli oyunlar sizleri bekliyor. 49 parçadan oluşan Brio Oyuncak, 3 yaş ve üzeri için uygundur.

Metro Treni

Yolcular hazır ise kapıları kapatın, motoru çalıştırın ve ilerleyin. Londra trenlerine benzer şekilde tasarlanan metro treni, ön ışıkları sayesinde sizleri aydınlatacak. Vagonlar ileri itildiğinde, lokomotif seleri çıkarır ve ışıkları yanar. 2 adet pille çalışan Brio Oyuncak, 4 parçadan oluşmaktadır.

Alçak Vinç

Dolu tren çuf çuf geliyor! Yüklü trenleri bu vinç ile boşaltmak artık sizin göreviniz. 2 parçadan oluşan set, 3 yaş ve üzeri için uygundur.

Trafik İşaretleri Kiti

Trafik ışıklarını tren yoluna koyarak maceralı tren yolculuğuna başlayabilirsiniz. 5 parçadan oluşan set, 3 yaş ve üzeri için uygundur.

Geçiş Sinyali

Üzerinde bulunan düğmeye bastığınızda 7 saniye ışığı yanan bu sinyal, tren yolculuklarının güvenli olmasını sağlamaktadır. 2 adet pille çalışan Brio Oyuncak, 3 yaş ve üzeri için uygundur.

Polis Helikopteri

Kapıyı aç ve içine bin! Bir polis olarak harika maceralara başlamaya hazırlan! 3 parçadan oluşan bu set, 3 yaş ve üzeri için uygundur.

İtfaiye

Acil durumlarda bu harika itfaiye aracı ile itfaiyeci olmaya hazır mısın? Üstündeki butona bastığınızda siren sesi çıkarmakta ve ışıkları yanıp sönmektedir. 2 adet pille çalışan itfaiye, 3 parçadan oluşmaktadır.

Yüklü Traktör

Keresteleri yükle ve istasyona götür! Boşaltma işlemini yaptıktan sonra tekrar ormana dönebilirsin. 4 parçadan oluşan Brio Oyuncak, 3 yaş ve üzeri için uygundur.

Delüks Tren Yolu Seti

106 parçadan oluşan Brio Oyuncak seti ile yaratıcılığın sınırları zorlanacak. İstediğiniz şekilde seyahat edebileceğiniz, heyecan verici deniz maceralarına çıkabileceğiniz ve sayısız maceralara atılabileceğiniz harika bir set.

Brio Oyuncak Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Brio Oyuncak kalitesi dünya ülkeleri tarafından kabul edilmiştir. Nesilden nesile aktarılacak oyuncaklar üreten marka, dayanıklılık konusunda oldukça iddialıdır. Ebeveynler çocuklarına oyuncak alırken çabuk kırılmayan oyuncakları seçmeye çalışırlar. Brio Oyuncak dayanıklı oyuncak isteyen ebeveynler için doğru adrestir.
  • Brio Oyuncak ahşap malzemeden üretilmiş oyuncakları ile dünyanın en sağlıklı oyuncaklarındandır. Kullanılan plastik aksamlarda kesinlikle kimyasal içermemektedir. Firmamızın da en çok önem verdiği hususlardan olan konu budur. Brio Oyuncaklarını gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
  • Oyuncak seçiminde en önemli unsurlardan birisi de çocukların yaşlarına uygun oyuncakların seçilip alınmasıdır. Bu nedenle seçtiğiniz Brio Oyuncağın çocuğunuzun yaşına uygun olup olmadığına mutlaka bakın ve öyle satın alın.

Brio Oyuncak Fiyatları

Ülkemizde kaliteyi en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmaya hedeflemiş firmamız, Brio Oyuncaklarını da en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaktadır. Nesilden nesile aktarılacak kadar dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmiş Brio Oyuncaklarını ve Brio Oyuncak fiyatlarını incelemek için sitemizi inceleyin ve çocuğunuz için uygun oyuncağa karar verin.

Brio oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR