Filtreleme
Kategoriler

Treasure X Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Oyuncaklar çocuk gelişiminin en önemli parçalarından biridir. Çocuklar oyuncaklar ile bilişsel düşünme, sosyalleşme, empati kurma, fiziksel kas gelişimi, yaratıcılık, el ve göz koordinasyonu gibi pek çok yönünü geliştirir. Bunun için çocukların çocukluk dönemlerini doğru ve bilinçli oyuncaklar ile geçirmeleri gerekmektedir. Uluslararası tanınan ve bilinen oyuncak markası Treasure X tüm bunları dikkate alarak oyuncak tasarımlarını yapar, üretir ve sizlere sunar. Treasure X oyuncak çeşitlerini tanıyalım.

Treasure X Oyuncaklar Nelerdir?

Treasure-X Mini Uzaylı CDU12

Treasure X’in macera dolu dünyasıyla tanışmaya var mısın? Uzaylı serisinin en yeni ürünü olan Mini Uzaylı paketten çıkıp, hazineyi kurtarma macerasında yer almayı bekliyor. Paketi aç sonra yumurtanın içinden sıkması için mavi yumurtayı iyice sık ve mini uzaylıyı çıkart. 12 tane birbirinden farklı Mini Uzaylı ve 12 farklı Hazine’nin yer aldığı bu seriler ile özel ve değerli kristal taşı bulmak asıl amacınız. Oyun paketinin içerisinden 1 tane Uzaylı Yumurtası, 1 tane Yumurta Kabuğu, 1 tane Yumurtanın içerisinde yer alan Mini Uzaylı figürü, 1 tane Hazine, 1 tane Slime ve 1 tane de Koleksiyoncu rehberi çıkıyor. Paketin Ölçüsü: 7 x 7 x 11,8 cm’dir. 5 Yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur. Bakalım hangi mini uzaylı ile özel taşı bulacaksın?

Treasure X Uzaylı Özel Serisi FSDU

Treasure X’in çok beğenilen uzay serisinde çocuklar uzaylının içine hapsolmuş hazineyi ve bu hazineyi kurtaracak avcıyı bulmaya devam ediyor. Bu seride hazineye ulaşmak için tam 12 tane aşama var. Paketi açıp, özel kesme aletini çıkarmak, kutuyu kesmek ve Uzaylı’yı çıkarmak, Uzaylı’nın karnını kesmek ve ilk Avcı’yı kurtarmak daha sonra, Hazine’yi Uzaylı’nın karnından çıkarmak ve çok daha fazlası. Gerçek hazine bu sefer bir Meteor Taşı olacak. Bakalım kim hızlıca bu eşsiz hazineyi bulabilecek? İçinden sürpriz olarak parıl parıl parlayan bir Slime çıkacak.  Uzaylı serisinde toplam 18 farklı Uzaylı Avcı ve 18 farklı Hazine içeren bu sette paketlerin her birinden 1 tane Kesme Aleti, 1 tane Krater Canavarı,1 tane Karanlıkta Parlayan Slime, 1 tane Slime, 1 tane Avcı, 1 tane Hazine, 1 tane Harita ve Koleksiyoncu rehberi çıkmaktadır. Paketin Ölçüsü: 9,8 x 9,8 x 27,8 cm’dir. Eğlence başlasın!

Treasure X Korsan Şişesi S5

Treasure X Korsan Şişesi ile korsanların macera dolu dünyalarını keşfetmeye hazır mısın? Oyuncağı eline alıp, hazineye ulaşıncaya kadar seni heyecanlı bir süreç bekliyor. Yemyeşil şişeyi kır sonra içine hapsolmuş mürekkep balığını çıkartmak için iyice sık ve avcıyı kurtar. 12 tane avcı serisinden acaba hangisi çıkacak? Aşamalar bitmedi. Hazine ise sandık suya batınca ortaya çıkacak. Paketin Ölçüsü: 33 x 16,5 x 39 cm’dir. Ürün 5 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur.

Treasure X Sürpriz Paket

Treasure X sürpriz paket sizi gerçek altın hazineye götürecek bir hazine avı oyunu. Aşamalar sırasıyla şunlardır: Haritayı bulacak, kaya parçasının altın katmanını soyacak, ipucu parasını bulacak, kazma aletini bulacak, ardından kaya parçasını kazacak, hazine avcısının kemiklerini ve silahını keşfedecek, parçaları birleştirip avcıyı yaratacak, sandığa ulaşacak, su dökerek köpürtecek ve sonunda altın hazineye ulaşacaksınız. Bu çok aşamalı ve macera dolu süreç sizleri bekliyor. Daha fazla ayrıntılar altın oyuncak kutusunda. Ayrıca bu seride biriktirmeniz için 24 tane aksiyon figürü var. Koleksiyoncu rehberine biriktirdiğiniz tüm figürleri kaydedip seriyi tamamlayın. Çocukların hayal güçleri, yaratıcılık, sebep sonuç bağlantısı kurma gibi becerilerinin gelişmesine yardımcı olacak bu seri hem öğretici hem eğlendirici nitelikte.

Treasure X Ejderha Sürpriz Paket

Treasure X kendini yenilemeyi ve geliştirmeyi seven bir oyuncak markası olarak sürpriz paket serilerine Ejderha’yı da kattı. Hazine Ejderha’nın kalbinin içinde yer alıyor. Aşamaları tamamla ve değerli hazineye ulaş. Aşamalar şunlardır: Haritayı bul, kazma aletleri ile kaya parçasını kazı, Ejderha parçaları birleştir ve kalbinin içindeki hazineye ulaş. Bu 10 aşamalı ve macera dolu süreç sizleri bekliyor. Daha fazla ayrıntılar altın oyuncak kutusunda. İçindeki koleksiyoncu rehberi ile edindiğin her figürü oraya kaydetmeyi unutma. Macera serüvenine atılmaya var mısın? Paketten 1 tane Ejderha gözü, 1 tane Kazma Gereci, 1 tane Ejderha, 1 tane Ejderha Kalbi, 1 tane Slime, 1 tane kazman için taş, 1 tane Hazine ve 1 adette Koleksiyoncu Rehberi çıkıyor. Hayal dünyalarına katkıda bulunup maceracı yönlerini de geliştirecek bu seriye bayılacaklar. Paketin Ölçüsü: 9 x 16,7 x 9,7 cm’dir. Oyuncak 5 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur.

Treasure X 41517 Kings Altın Hazine Mezar Tarzı

Tüm hazine oyunlarının en kapsamlısı Treasure X tarafından üretildi. Bu oyun setinde hazineye ulaşmak için tamamlamanız gereken 30 aşama var. Setin içerisinde tuzaklar, merdivenler ve çok daha fazlası var. Önce sihirli kayayı gerekli aparatlarla kazın, Mini Canavarları keşfedin, mezarı bulun, altın kılıçla Kralın mezarını açın ve taç ile kalkanı bulmak için katmanları kazımaya devam edin, kalkanı elde ettikten sonra kasayı açın ve hazineye ulaşın. Kasayı doğru bir şekilde çevirmezseniz tuzağa yakalanabilirsiniz. Paketin Ölçüleri: 30.51 x 21.01 x 13 cm’dir. Oyun 5 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur. Arkadaşlarınızla birlikte oynayıp macera dolu bu serüvene çıkmaya hazır olun.

Treasure X Köpekbalığı Hazinesi

Çocukların deniz hayvanlarını ne kadar sevdiğini bilen Treasure X, bu serisinde korsan şisesinin içine bir köpek balığı onun içine de değerli hazineyi yerleştirdi. Büyük yeşil korsan şisesinin paketini soyun, altındaki kutudan bir adet harita ve şişenin sağlam kutusunu açabilmeniz için mini bıçak çıkacak. Şise açıldıktan sonra altın renkli köpek balığına ulaşabileceksiniz. Köpek balığının yanında yer alan mızrakla köpek balığının karnını yarın, sandık ve diğer ekipmanlara ulaşın. Sandığı bulduktan sonra suya atıp bekleyin ve altın renkli hazine kendiliğinden ortaya çıkacaktır. Acaba size hangi hazine çıkacak? Sürprizler bununla da bitmedi. Köpek balığının ağzından ise bir adet Kral figürü çıkacak. Karnından çıkan bir diğer minik bir pakette ise 1 tane Slime ve Kralı köpek balığının üzerine yerleştirmeye yarayacak aparat bulunmaktadır. Adım adım bu macera dolu serüven ve birbirinden güzel oyuncaklar oynanmak için hazır. Kutu ölçüsü: 32,5 x 17 x 22,4 x cm olup, oyuncak 5 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur.

Treasure X Oyuncak Fiyatları

Ürettiği sağlam ve kaliteli oyuncaklar ile tanınan Treasure X markası yıllardır hem ebeveynlerin hem de çocukların olmazsa olmazlarından. Marka, çocukların keyifli oyuncaklarla eğlenip zaman geçirmesini sağlamaktan öte onların hayal dünyalarını, problem çözme becerilerini, analiz, sorgulama ve mantıksal düşünme yetilerinin de gelişmesine katkıda bulunacak oyuncaklar üretmektedir. Ürünlerinde çocukların sağlıklarına zarar verecek hiçbir kanserojen madde kullanmaz. Ayrıca oyuncaklara sert davranma ihtimallerini göz önünde bulundurup dayanıklı oyuncaklar üretir. Ürünlerimizi uygun fiyata almak için online alışveriş sitemizden faydalanabilirsiniz. Bu macera evreniyle çocuklarınızı tanıştırmak için acele edin!

Treasure X oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR