Filtreleme
Kategoriler

Polesie Oyuncak Araba Çeşitleri ve Fiyatları

Polesie markalı kamyon, tır, iş makineleri, mutfak seti ve daha yüzlerce çeşit oyuncak şimdi Otoys’da ve en uygun fiyatlarla! Çocuğunuzun yanından ayırmak istemeyeceği en dayanıklı oyuncak çeşitlerini en ucuza satın almak için ürünlerimize göz atabilirsiniz. Oyuncak ihtiyaçlarınızı karşılamak için güvenilir ödeme seçenekleri, hızlı kargo teslimatı ve orijinal ürün hizmetleri sunuyoruz.

Dünyanın en büyük plastik oyuncak üreticilerinden biri olan Polesie Türk ve Belarus ortaklı bir oyuncak üretici markasıdır. Sinop’ta kurulu fabrikasında ürettiği yaklaşık 4.000’e yakın oyuncak çeşidi ile bugün dünyanın önemli oyuncak markaları arasında yer almaktadır. Polesie, ürettiği binlerce oyuncağı bugün dünyanın 72 ülkesine ihraç etmektedir. Aynı zamanda uluslararası bir organizasyon markası olan Polesie, dünyanın pek çok ülkesindeki ebeveynlerin çocuklarına tercih ettiği oyuncak markaları arasında önemli bir yere sahip.

Polesie, 16.000 metrekare kapalı alan ve 84.0000 metrekare açık alana sahip fabrikasında ürettiği oyuncakları son teknoloji ve donanımlar kullanılarak kaliteli malzemelerden üretmektedir. Türkiye’nin liman şehri olan Sinop’ta yer alıyor olması deniz yolu ile ihracını da kolaylaştırmakta. Polesie'nin dünyanın en popüler oyuncak markaları olan Disney, Marvey, Şirinler, Miffy, Mammoet, Volvo, Belaz, Smeshariki, Kid-E-Cats gibi markalar ile iş birlikleri bulunmaktadır.

Sinop’taki fabrikasında üretilen plastik oyuncakların montajlaması da burada yapılarak başta Türkiye iç piyasası olmak üzere Avrupa ve Afrika ülkelerine ihraç edilmektedir.

1998 yılından bu güne oyuncak sektörünün önemli oyuncak markalarından biri olan Polesie, dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar tüm çocukların oyun dünyalarını renklendiriyor ve onların gelişimlerine önemli bir katkıda bulunuyor. Çocukların gelişim süreçlerinde, becerilerini ve yaratıcılıklarını geliştirmeleri adına oyuncakları ile ilham veriyor.

Polesie oyuncak ürün çeşitliliğini otomobil ve iş arabaları, helikopter ve uçaklar, gemi ve feribotlar, zekâ eğitim oyuncakları, park & bahçe, yazlık oyuncakları ve aktivite oyuncakları oluşturuyor. Tüm oyuncaklar kaliteli ve sert plastik maddelerden yapılmıştır. Renkli, uygun ölçeklerde yapılan Polesie oyuncakları çocukların vakitlerini eğlenceli geçirebilmeleri adına ebeveynler tarafından tercih ediliyor.

Bedensel ve zihinsel gelişimde oyuncakların büyük bir etkisinin olması Polesie oyuncaklarını da bu yönde tasarlamaya itmiş ve ortaya birbirinden eğlenceli ve eğitici oyuncaklar çıkmıştır. Doğru oyuncakla oynayan çocukların ortaya çıkardığı yetenekleri Polesie oyuncakları ile daha da kolaylaşıyor. Çeşitli ölçeklerde, renk ve tasarımlarda üretilen Polesie oyuncaklarının her biri çocukların oyun vakitlerini eğlenceli kılmasının yanı sıra farklı beceriler kazanmasına da yardımcı oluyor. Polesie oyuncakları hem çocukların el ve kol kaslarını geliştiriyor hem de zihinsel gelişimlerine olumlu yönde katkı sunuyor.

Ürettiği kaliteli oyuncaklarla oyuncak sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Polesie, zengin ürün çeşitliliğiyle çocukların hayal güçlerini geliştirmesine katkı sunarken, bedensel gelişimlerine de yardımcı oluyor.

Polesie Oyuncak Çeşitleri

Çocukların en sevdiği oyuncak çeşitliliğine sahip olan Polesie, iş makinelerinden otomobillere, gemi araçlarından helikopterlere kadar geniş bir oyuncak araç yelpazesine sahip. Koleksiyoner yetişkin bireylerin de seveceği oyuncak araçlar birçok kalıp ve tasarımla birlikte sunuluyor. Çocuklar hayal güçlerini geliştirirken, yetişkinler de ev veya ofislerindeki masalarını Polesie’nin oyuncak araçlarıyla süslüyor.

Çocukların oyunlarında sıklıkla tercih ettikleri oyuncak araçlar, Polesie’nin ürettiği çeşitli oyuncaklar tarafından karşılanıyor ve oyunlar daha bir keyifli oluyor. Polesie oyuncakları, kaliteli ve sağlığa zarar vermeyen plastik maddelerden yapılıyor ve tamamı üretici lisanslıdır. Ayrıca Polesie oyuncakları yutma tehlikesi olmayan boyutlarda üretilmektedir. Geniş ürün yelpazesi ve kaliteli ürünlere sahip olan Polesie, küçük çocuklar için tasarlanan oyuncaklarıyla onların hem eğlenceli zaman geçirmelerine hem de sosyalleşmesine katkı sunuyor.

Polesie Oyuncak Fiyatları

Polesie oyuncak fiyatları oyuncakların türü, kalitesi ve modeline göre değişiklik göstermektedir. 4.000’e yakın zengin ürün çeşitliliğiyle Türkiye iç piyasasında raflarda yerini alan Polesie oyuncakları her bütçeye uygun fiyatlarıyla satışa sunulmuştur.

Polesie oyuncakları kaliteli ve eğlenceli oyuncak çeşitleri ile her çocuğun keyifle oynayabileceği bir ürün çeşitliliğine sahip. Çocuğunuz için oyuncak araba modelleri arayışında olan ebeveynlere önerebileceğimiz Polesie oyuncaklarını sitemizde bulabilir, uygun fiyatlara güvenle satın alabilirsiniz.

Polesie oyuncak araba çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR