Filtreleme
Kategoriler

Adım Adım Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Adım adım eğitim set çeşitleri en uygun fiyatlarla Otoys’da sizleri bekliyor! Her aya uygun eğitim seti bulunmaktadır. Bebek ve çocuk gelişimine destek veren eğitim setleri geniş ürün yelpazesi ile sanal mağazamızda bulunmaktadır. Çocukları keşfetmeye iten ve öğrenme konusunda kavramalarını kolaylaştıran anlatımları ile pek çok eğitim seti oyuncak ve oyun için bizi seçin.

Çocuğunuz geleceğe sağlam adımlarla yürüyebilmesi için zihinsel ve fiziksel yönden doğru eğitilmelidir. Çocukların beyin gelişiminin yüzde sekseni 0-3 yaş arası dönemde tamamlanır. Bu dönemde çocuğunuzu doğru materyallerle zihinsel ve sosyal olarak beslemek gelecekleri için oldukça önemlidir. Çocukların her ay farklı gelişim sürecinden geçtiği 0-3 yaş dilimindeki dönemde ihtiyaç duydukları fiziksel ve zihinsel destekler de farklıdır. Tüm bu özellikleri dikkate alan Adım Adım Eğitim Setleri çocukların eğitim sürecinde ebeveynlere destek olmayı ve sağlıklı bireyler yetiştirmeyi hedefler.

Çocuklar doğumdan itibaren çevrelerinde olup biteni algılamaya ve merak etmeye başlar. Doğuştan yaratıcı ve üretken olan çocuklar oyun yoluyla dünyayı keşfeder. Adım Adım Bebek Eğitim Setleri çocukların geleceklerinin büyük ölçüde şekilleneceği bu dönemde çocukların bilimsel, eğlenceli ve sağlıklı gelişimine katkı sağlamak ve okuma alışkanlığı kazandırmak konusunda ebeveynlere yardımcı olmak amacıyla uzmanlar tarafından hazırlanmıştır.

Adım Adım Bebek Eğitim Setleri ile Öğrenmeyi Kolaylaştırın

Uzman psikolog ve pedagoglar eşliğinde hazırlanan Adım Adım ile çocukların zihinsel, bedensel, sosyal ve duygusal becerilerini arttırılması hedefleniyor. Hem minikler hem de kendini geliştirmek isteyen ebeveynlere hitap eden eğitim setleri çocukları okul hayatına en iyi şekilde hazırlıyor. Üstelik öğrenme sürecini eğlenceli hale getiriyor. Bu sayede çocuklar öğrenmeye daha kolay adapte oluyor. Adım Adım Eğitim Setleri öğrenme kavramını günlük hayatın akışı içine sokuyor ve çocukların merak duygusunu uyandıran etkinlikler sunuyor. Çocukları keşfetmeye, iletişim kurmaya, paylaşmaya yönlendirerek günlük kavramları, daha kolay öğrenmelerini ve aileleriyle kurulan bağları güçlendirmeyi sağlıyor.

9-48 aylık döneme hitap eden Adım Adım Eğitim Setleri kitap üzerinde etkinlik yapılmasına izin veriyor. Çocuklar kalem tutmayı kitabın sayfalarını çevirmeyi öğreniyor. Böylece bir şeyler öğrenirken aynı zamanda motor becerileri gelişiyor. Çocukların kişilik özelliklerinin şekillendiği, dış dünya ile bağlantı kurmayı öğrendiği en önemli dönem olan 9-48 aylık dönemde yetenek ve becerilerin ilk adımları atılıyor ve çocuklar birey olma özelliklerinin büyük bir bölümünü kazanıyor. Bu dönemi Adım Adım Eğitim Setleri ile geçiren çocuklar geleceğe emin adımlarla hazırlanıyor.

Adım Adım Bebek Eğitim Setleri Nelerdir?

Adım Adım Bebek Eğitim Setleri 0-4 yaş grubu çocuklar için pedagog ve psikologlarca hazırlanan kutulardır. Kutuların içerisinde 9-48 ay aralığındaki çocukların aylık gelişimine özel, kitap üzerinde etkinlik yapılabilen ve farklı aktivitelere yönlendirerek çocukların gelişimini destekleyen kitaplar yer alır. 0-4 yaş grubu çocukların zihinsel, duygusal, sosyal, motor ve dil gelişimlerini destekleyen Adım Adım eğitim setlerinin amacı; öğrenmeyi günlük yaşamın içinde desteklemektir. Aile ile geçirilen zaman, odaklanma, eğlenme, keşfetme duygusu çocuğun zihinsel, sosyal ve duygusal gelişimi için oldukça önemlidir. Adım Adım eğitim setleri eğlendirerek tüm bu özellikleri çocuklara kazandırır.

Çocukların motor, dil, duygusal gelişimlerinin temellerinin atıldığı 0-4 yaş arası gelişim döneminde çocukların kişilikleri oluşmaya başlar, yetenekleri, becerileri gelişir ve böylece çocuğun gelecekteki yaşantısı şekillenir. Çocukların gelişim düzeyinin en verimli şekilde geçmesi için Adım Adım anne ve babaların en büyük yardımcısıdır.

9-48 ay arası dönemde Adım Adım her ay için özel tasarlanmıştır. Çocuğa birçok beceri kazandıran donanım ve etkinlikler içeren setlerin içinde;  çocuğun yaş grubuna uygun aktivite kitapları, çocuğun zihinsel gelişimini takip edebileceğiniz gelişim tablosu, oyun malzemeleri, ebeveyn/çocuk kitapları, hikâyeler, çocuk şarkıları ve anne babalar için bilgiler içeren uzmanlar tarafından kaleme alınmış makaleler yer alır.

Çocuğunuzun içinde bulunduğu gelişim dönemine uygun olarak hazırlanan içerikler sayesinde 9. aydan 4. yaşa kadar her ay farklı etkinlikler yapılabilir. Bu sayede çocuklar etkinlik yapmaktan sıkılmaz ve her ay farklı deneyim ve bilgiler kazanır. Eğer çocuğunuz zekâ olarak içinde bulunduğu dönemden ileri seviyedeyse daha verimli vakit geçirebilmek için farklı setler alabilmeniz de mümkündür.

Adım Adım Eğitim Setleri Çocuklara Neler Kazandırır?

9. aydan 4. yaşa kadar her ay için özel olarak hazırlanan Adım Adım eğitim setleri içerisinde çocukların ayına özel aktivite kitapları yer alır. Aktivite kitaplarında çocukların gelişimlerini destekleyici birçok etkinlik vardır. Etkinliklerde kullanılması gereken tüm malzemelere de set içerisinde yer verilir. Yine set içerisinde çocuklara okuma alışkanlığı kazandıran kitaplar vardır. Çocukların gelişimi için en önemli dönem olan 0-4 yaş diliminde kullanım için uygun olan Adım Adım eğitim setleri içeriğindeki tüm ürünlerle çocukların duygusal ve motor gelişimlerini destekleyen birçok aktivite yapma fırsatı sunar. Uzmanlar tarafından hazırlanan ve ebeveynlerle birlikte gerçekleştirilen bu aktiviteler sayesinde anne ve babalarıyla kaliteli vakit geçiren çocuklar duygusal doygunluğa ulaşır. Adım Adım eğitim setlerinin en önemli kazanımlarından biri çocuğun dil gelişimini desteklemesidir. Etkinlikleri şarkılarla, masallarla, hikâyelerle destekleyen setler, çocuğun konuşma sürecini hızlandırmada oldukça etkilidir.

Adım Adım eğitim setlerinin en büyük hedefi, çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimlerine katkı sağlamak ve aile ilişkilerini güçlendirmektir. Çocukların gelişim aylarına özel olarak hazırlanan setlerin içinde yer alan farklı etkinlik kitapları sayesinde çocukların gelişimini yakından takip edebilir ve onlara destek olabilirsiniz. Çocuklarınızla etkinlikler yaparak onlarla daha yakından ilgilenebilir, her anına tanık olabilirsiniz. Çocuğunuzla geçirdiğiniz dönemi eğlenceli hale getiren Adım Adım çocuğunuza okuma alışkanlığı kazandırmanız için de en büyük yardımcınızdır. Adım Adım eğitim setlerini kullanan çocukların hayal güçleri genişler, okuma alışkanlığı kazanır ve dikkatini toplama süreleri artar. Bunlara ek olarak set içeriğinde yer alan eğitici ve birbirinden keyifli etkinlikler, ebeveynlere yol gösteren makaleler, şarkılar, hikâyeler, yemek tarifleri ve daha birçok şey bulunan Adım Adım Eğitim Setleri çocukların eğlenerek öğrenmesine ve geleceğe sağlıklı bireyler olarak adım atmalarına destek olur.

Adım Adım Bebek Eğitim Seti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Adım Adım eğitim setleri her ayın gelişim düzeyine uygun olarak tasarlanmıştır. Uzman psikolog ve pedagoglar tarafından hazırlanan Adım Adım bebek eğitim setleri, ebeveynlere profesyonel destek alma imkânı sunar. Bebeklerin çevreye olan ilgilerinin arttığı sosyalleşmeye başladığı 9. ay gelişim açısından en önemli dönemdir. Çocukların hayat boyunca sahip olacağı kişisel özellikleri, beceriler bu dönemde öğrenilir. Anne babalarıyla kaliteli vakit geçiren, sürekli dil gelişimi ve hayal güçleri desteklenen çocuklar yetişkinlik döneminde daha başarılı olur. Aynı zamanda iletişim konusunda destek alan, fikirlerine saygı duyulan, konuşmasına fırsat verilen çocuklar okul hayatında daha dışa dönük olur topluluk içinde konuşma yapmaktan çekinmez ve kendini en iyi şekilde ifade eder. 9. aydan itibaren kullanabileceğiniz Adım Adım bebek eğitim setleri çocukları eğlendirirken tüm bu özellikleri de kazanmasına yardımcı olur.

Çocukların hayatında oyunun ve oyuncakların önemli bir yeri vardır. Çocukların sağlıklı bireyler olarak yetiştirilmesi için ebeveynlerin en büyük destekçisi olan oyuncakların doğru seçilmesi çok önemlidir. Çocuklar dünyaya geldiği andan itibaren çeşitli destekleyici ürünlere ihtiyaç duyarlar. Yani çocukların bedensel ve zihinsel gelişimi çeşitli ürünlerle desteklenmelidir. Özellikle de çocukların kendilerini net ifade edemediği 0-4 yaş arası dönemde çocuklar ayına uygun etkinliklerle ne kadar desteklenirse becerileri de o derece yüksek olur. 9-48 aylık dönemde çocukların tüm ihtiyaçlarını karşılayan etkinliklerle, oyunlarla ebeveynlerin en büyük yardımcısı olan Adım Adım bebek eğitim setleri bebeklerin ayına uygun olarak tercih edilmelidir. Büyüme çağındaki çocuklarda her ay farklı beceriler gelişir. Bu nedenle de bebeklerin zihinsel, bedensel, duygusal ve dil gelişimleri açısından ayına uygun materyaller seçilmelidir. Adım Adım bebek eğitim setleri etkinlikleri oyunlarla destekleyerek çocukların ilgisini çeker ve geleceğe emin adımlarla ilerlemeleri için en büyük destekçileri olur.

Adım Adım Eğitim Seti Fiyatları

Adım Adım bebek eğitim setleri 0-4 yaş arası bebeklerinin gelişimini desteklemek isteyen ebeveynlerin en büyük yardımcısıdır. Çeşitli aktiviteler, masallar, makaleler, oyuncaklarla desteklenen Adım Adım bebeklerin gelişim aylarına uygun olarak tasarlanmıştır. Adım Adım bebek eğitim seti fiyatları da hitap ettiği yaş grubuna göre değişiklik gösterir.  Her ay için özel olarak hazırlanmış setlere tek tek sahip olabileceğiniz gibi toplu olarak da sahip olabilirsiniz. Toplu alımlarda set fiyatları daha uygun olacaktır. Aynı zamanda set içeriğinde bulunan kitaplar, oyuncaklar ve aktivite materyalleri de fiyat üzerinde etkilidir.

Uzmanlar tarafından geliştirilen Adım Adım eğitim setleri içerisinde 30 gün yetecek kadar aktivite bulunur. Birden çok etkinlik kitabını almanın daha maliyetli olduğu düşünüldüğünde Adım Adım bebek eğitim setleri fiyat olarak gayet makuldür. Bebek oyuncakları içinde Piyasada en çok tercih edilen eğitim setlerinden biri olan Adım Adım her ebeveynin bütçesine hitap eder.

Adım Adım eğitim setleri ve daha fazlası şimdi otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR