Filtreleme
Kategoriler

Welly Oyuncak Araba Çeşitleri ve Fiyatları

Aradığınız Welly markalı oyuncak çeşitli şimdi Otoys’da ve en uygun fiyatlarla! Oyuncak ihtiyaçlarınızı karşılamak için ilk tercihiniz olmak isteriz. Yeni ürünler, farklı tasarımlar ve eğitici oyuncaklar için en doğru adrestesiniz. Büyük indirimleri ve kampanyaları kaçırmamak için sitemizi günlük ziyaret edebilirsiniz. Welly oyuncak araba modelleri arasından dilediğinizi seçip satın almak için ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Model oyuncaklar günümüzde sık olarak kullanılan oyuncak çeşitlerinden bir tanesidir. Welly model arabaları, birçok çeşitte, farklı tasarımlarda ve renklerde üretilmektedirler. Welly model arabaları yalnızca oyuncak olarak satın alınıp kullanılmamaktadır. Özellikler evlerde ve ofislerde de model arabalar dekor amaçlı olarak kullanılabilirler. Model arabalar ile çocuklar oldukça eğlenceli, keyifli ve gerçekçi oyunlar kurabilirler, aynı zamanda yetişkinler de model arabalar ile kullanım alanlarını renklendirebilirler ve süsleyebilirler. Model arabaların bu çok yönlü fonksiyonundan dolayı, günümüzde oldukça popüler hale gelmiştirler. Welly marka model arabalar son derece gerçekçi ve birebir olarak üretilirler. Üretim olarak araçların belirli oranda küçültülmesi ile birlikte model arabalar ayarlanmış ölçek ayarıyla satışa sunulurlar.

Modellerin ölçekleri her ürünün açıklamasında belirtilmiştir. Ölçekleme oranının artması model arabanın boyutları da arttıracak bir unsurdur. Welly model arabaların standart belirlenmiş bir fiyatı yoktur. Her model araba kendi özelliklerine göre, ölçek boyutuna göre fiyat alabilmektedir. Bu fiyatlar belirlenirken en önemli olan husus model arabanın boyutudur. Arabanın modeli, rengi ve markası gibi unsurlar da fiyat politikasını belirleyen diğer kalemler olarak dikkat çekmektedir. Model arabalar satın alınırken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konu da model arabanın ham üretim maddesidir. Üretim maddesinin kaliteli olması, model arabanın dayanıklı olmasına ve uzun yıllar kullanılabilecek olmasına imkân tanır. Welly model arabalar oldukça çeşitli olduklarından dolayı aynı zamanda birer koleksiyon ürünü olarak da değerlendirilebilirler.

Welly Model Araba Çeşitleri

Welly model arabaların oldukça çeşitli olarak üretildiklerinden söz etmiştik. Bu çeşitler ürün markası olarak da karşımıza çıkmaktadır. Welly markası belirli marka ve model arabaların model ürünlerini üretmektedir. Welly markalı model arabalardan en sık üretilenleri; Mercedes serileri, Ford Mustang serisi, Chevrolet serisi, tırlar, Porsche marka araçlar, BMW serileri, Volkswagen betle serisi gibi marka ve modeller belirli ölçek oranında en çok üretilen modellerdir. Bu çeşitlilik renk olarak da değişiklik göstermektedir. Her zevke yönelik ürünlerin üretimleri sağlanmaktadır. Aynı zamanda model araçlar tek olarak satın alınabileceği gibi, seriler halinde de satın alınabilir.

Welly markası spor otomobillerinden arazi araçlarına, tır ve kamyonetlerden, klasik araçlara kadar oldukça geniş bir üretim ağına sahip olması, markayı her bireyin ihtiyacını karşılamaya yönelik faaliyet göstermesini sağlamaktadır. Model arabaların çeşitleri araçların satın alınırken açıklamalarında belirtilmiştir. Ürünler tekli olarak satın alınırken daha büyük modelleri tercih etmek mümkün olabilmektedir. Ancak seri olarak satışa sunulan ve birden fazla set olarak üretilen ürünler satın alınırken ürünler kısmen daha küçültülmüş olmaktadır. Satın alınan her model araba oldukça kaliteli malzemelerden üretilmiş olmaları, kaliteleri boyalarla boyanmaları ve gerçekçi bir yapıda üretilmelerinden dolayı yalnızca çocuklara değil, yetişkinlere de gönül rahatlığı ile hediye edilebilir. Welly model arabalar evlerin herhangi bir köşesini ya da ofis masalarının yanı başını süslemek için oldukça ideal ürünlerden bir tanesidir.

Welly Model Arabalarının Boyutları

Welly model arabaları üretilirken gerçek arabanın belirli bir oranda küçültülmüş ölçeği esas alınarak üretim gerçekleştirilirler. Çeşitli kalıplar aracılığıyla bu ölçekler belirlenir ve tamamen makine teknolojilerinde el değmeden üretimler gerçekleştirilir. Ölçek oranları 1:25 ile 1:85 arasında ölçeklendirilebilir. Belirtilen bu ölçek miktarları üretilmiş olan model arabanın gerçek boyutundan 25 kere ya da 85 kere küçültülmesi sonucu oluştuğunu ifade etmektedir. Bu ölçek miktarları ürünün açıklamalarında mutlaka yer almaktadır. Daha fazla küçültülen ürünler genel olarak daha büyük olan otobüs tır gibi ürünlerdir. Spor arabaları ya da bu oranda yer alan arabalar ise üretim esnasında ölçek oranı daha düşük olabilmektedir. 1:24 oranında küçültme işlemi en yaygın kullanılan ölçek oranıdır. Bu oran daha çok spor otomobillere uygulanmaktadır. Bu oran ile üretilen ürünler ne çok büyük ne de çok küçük denebilecek şekilde üretilmezler.

Fazla yer kaplamayan ve gözle görünür dikkat çeken bir orana sahip olan bu model arabalar bulunduğu her ortama renk ve estetik bir görüntü katmaktadır. Welly markası üstün bilgi birikim ve tecrübesiyle sağlamış olduğu müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırmak için çaba göstermekte, sürdürülebilir yenilikçi anlayış çerçevesinde ürünlerini sürekli olarak geliştirmekte ve her zevke yönelik ürün sağlamaya yoğunlaşmaktadır.

Welly oyuncak araba çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr'de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR