ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Kategoriler

Trolls Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Oyuncakların çocukların dünyasındaki yeri son derece önemlidir. Çocukların kaliteli vakit geçirmesini sağlayan, hayal dünyalarını geliştiren ve eğlendiren sayısız oyuncak çeşidi bulunur. Bu oyuncaklar çocukların yaşına göre, cinsiyete göre ve çocukların ilgi alanlarına göre sınıflandırılır. Kız çocukları bebeklere,  bebek giydirme oyunlarına, mutfak ve güzellik setleri gibi oyuncaklara ilgi duyarken, erkek çocukları arabalara ve aksiyon figürlerine ilgi duyar. Her iki cinsiyetin de oynaması için uygun olan hatta yetişkinlerin de severek oynadığı lego ve yapboz gibi modeller de oyuncak dünyasındaki en çok tercih edilen oyuncakların başında gelir. Çocukların dinamik yapısına uygun olarak ilham aldıkları çizgi film kahramanlarından tasarlanmış oyuncak çeşitleri çocuk dünyasında önemli yer tutar. Dijital dünyada çocukların karşısına çıkan sevilen karakterlerden ilham alınarak tasarlanan oyuncaklarla dokunarak oynama şansına sahip olan çocuklar bu karakterlere filmdeki becerilerini yükleyerek eğlenceli oyunlar oynar. 

Her daim neşe dolu olan, sarılmayı, şarkı söylemeyi ve dans etmeyi çok seven Trolls filminin sevimli figürleri ile çocuklar büyülü bir dünyaya adım atıyor. Renk renk uzun saçlara sahip olan figürlerle oynayan çocuklar özellikle saçlarla oynamaktan ve şekil vermekten çok hoşlanıyor. Çocukların dokunarak dünyayı tanıdığı gerçeğini göz önünde bulunduran oyuncak üreticileri hem çocukları ekranlardan uzaklaştırmak hem de ekranlarda sevdiği karakterlerle dokunarak oynamalarını sağlamak için film karakterlerinin oyuncaklarını üretiyor ve çocukların beğenisine sunuyor. Farklı yönelimlere ve zevklere hitap eden fonksiyonel ve rengarenk oyuncak figürleri çocukların oldukça ilgisini çekiyor.

Trols Oyuncaklarının Çocukların Dünyasındaki Yeri

Çocukların motor becerilerini geliştiren,  dış dünya ile bağlantı kurmasına olanak sunarak sosyalleşmesini sağlayan, hayal güçlerinin gelişimine önemli katkı sağlayan oyuncakların çocuk gelişiminde önemli katkısı vardır. Trolls oyuncak markasının ürettiği birbirinden eğlenceli oyuncaklar şarkı söyleyerek ve dans ederek çocukları eğlendirir. Çeşitli boylarda oyuncaklarla kullanıcıların karşısına çıkan markanın oyuncakları arasında şans bebekleri, farklı özelliklerde mini bebekler, içinden Trolls bebeklerinin çıktığı sürpriz yumurtalar, tüylü bileklikler yer alır. Filmin karakterlerinin yumuşacık, rengârenk peluş modellerini çocuklar yanlarından ayırmak istemez. Küçük parçalar içerdiğinde 6 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan peluş modeller gittikleri her yerde çocukların en yakın arkadaşı olmaya devam eder.

Filmde yer alan ses efektleri birebir çıkarak oyuncaklar ile çocukların hayalleri gerçeğe dönüşür. Kıyafetleri, taç detayları ile film karakterleri ile birebir aynı tasarlanan oyuncakların karnına basıldığında daha önce ekranlardan duymaya alışkın olduğumuz sesleri duyabiliriz. Çocuklar bu minik oyuncaklarla tek başlarına eğlenceli vakit geçirebilecekleri gibi, oyuncaklarını arkadaşları ile paylaşarak birlikte oynamanın keyfine varabilir. Özellikle de serinin tüm figürlerine sahip olan çocuklar kalabalık arkadaş grupları ile de eğlenceli oyunlar kurarak rengârenk Trolls dünyasına adım atabilir. Böylece hem kaliteli ve eğlenceli vakit geçirir hem de vaktin nasıl geçtiğini anlamaz.

Trolls Oyuncak Modelleri Kimler İçin Uygundur?

Çocukların el becerilerini geliştiren,  hayal dünyalarını genişleten, çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan oyuncaklar hem çocuklar hem de ebeveynler tarafından en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Çocukların dış dünyayı tanımaya dokunarak ve eline geçen her şeyi ağzına alarak başlar. Oyuncak sektöründe yer alan çoğu marka bu durumu göz önünde bulundurarak insan sağlığına zarar vermeyen materyaller kullanmaya özen gösterir. Trolls oyuncak modelleri çocuk sağlığına zarar vermeyen, ebeveynlerin gönün rahatlığı ile tercih edebileceği ve çocukların güvenle oynayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Ancak Trolls Figürlerinin birçoğu küçük parçalar içerdiği için belli bir yaşın altındaki çocuklar için uygun değildir.  Bu doğrultuda oyuncak satın alırken üründe yer alan yaş bilgisi dikkate alınmalıdır. Çocuğun yaşına uygun olan oyuncaklar hem çocuğun sağlığına zarar vermeyecektir hem de çocuğun oyuncaktan daha verimli sonuç alınmasını sağlayacaktır.

Trolls oyuncakları 0-12 yaş arası çocuklar için uygundur. Markanın tasarlamış olduğu peluş modeller yumuşacık dokusu ile 0-4 yay arası çocuklar için uygundur.  20 cm boyundaki bu sevimli peluşlar karnına basınca ses çıkarır. Çocukların görsel ve işitsel algılarının yoğun şekilde geliştiği bu dönemde sesli figürler çocukların oldukça ilgisi çeker. Bu oyuncak sayesinde çocuklar neden sonuç ilişkisi kurmayı öğrenir. Çocuklar 20 cm boyundaki bu figürü istedikleri yer yanlarında götürebilir. Trolls filminde yer alan karakterler Branch,Princess Poppy, Biggie, Creek, DJ Suki, Grandma Rosiepuff, Guy Diamond ve çok daha fazlası yer alıyor. Rengarenk saçları ile dikkat çeken Trolls Figürleri, farkı kıyafetleri, ukulele, gitar ve saç bandı ile dikkat çekiyor. 7-9 cm boyundaki minik figürler çocukların hayal dünyasını geliştirecek, tasarımlara ve renklere sahiptir. Hem kız hem de erkek çocukları için ayrı ayrı üretilen modeller çocukları eğlendirirken aynı zamanda müzik kulağını geliştiriyor.

Trolls Oyuncak Modellerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Farklı görüntüleri ile çocukların dünyasına çeşitlilik getiren Trolls figürleri, tek tek veya setler halinde satışa sunulur. Aynı zamanda çocukların açarken heyecan duyduğu sürpriz paketler de en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Çocuklar sürpriz paketleri açarken merak duyguları uyanır. Paketin içinde ne olduğunu sadece paketi açınca öğrenebilir. Trolls filminden yakından tanıdıkları karakterleri heyecanla bekleyen çocuklar oyuncakla karşılaştıklarında büyük mutluluk duyar. Genellikle yıldız veya kalp şeklinde olan paketlerin içinden yüzük ve toka çıkar. Küçük parçalar içeren bu ürün yutma tehlikesi bulunduğundan 4 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir. 4 yaşından büyük çocuklar ise toka ve yüzüğü takarak çok mutlu olur.

Günde belirli sarılma saatleri bulunan Trolls Figürleri ses ve ışıklarla kucaklaşma saatlerini hatırlatır. Çocuklara kucaklaşmayı hatırlatarak küçük kullanıcılara sosyalleşmeyi öğretir. Farklı saç renkleri ve sevimli görüntüleri ile dikkat çeken figürler çocukların en sevdiği renklerde satın alınmalıdır. Böylece çocukların oyuncağa olan ilgisi ve oynama süresi artar. Geniş bir yaş aralığına hitap eden Trolls oyuncakların gelişimine olan katkıları, sağlığa zararlı madde içermemesi ve çocukların severek oynaması nedeniyle ebeveynler tarafından tercih edilir.

Birbirinden Sevimli Trolls Oyuncak Çeşitleri

Sevimli görüntüleri ile dikkat çeken Trolls Oyuncak Çeşitleri küçük çocukların sosyalleşmesi için ideal bir üründür. Tek parça olarak ve setler halinde satılan oyuncak paketleri içinden çıkan toka tarak ve aksesuarlar özellikle kız çocuklarının oldukça ilgisini çekiyor. Paketin içinden çıkan tarakla çocuklar oyuncakların uzun rengârenk saçlarını şekillendiriyor. Sarı kıvırcık tepeden toplanmış saçları ile beğeni toplayan, kıyafetleri ve kulaklığı ile tam bir DJ görüntüsü veren figür, eğlenceli müzikler yapıyor. Müzik, kucaklaşma, eğlenme gibi aktivitelerle çocukları gerçek dünyaya hazırlayan Trolls oyuncak çeşitleri, çocuklara izledikleri filmin karakterleri ile eğlenme fırsatı verir. Bazı setlerde belirli bir hikaye vardır ve bu hikaye çocukların hayal güçlerini besler. Çocuklar ister setteki hikayeyi canlandırabilir, ister arkadaşları ile birlikte kendi hikayelerini yaratabilir. Her biri birbirinden sevimli olan ve farklı özelliklere sahip olan Trolls Karakterlerinin bazıları ve özellikleri şöyle;

Branch: Yaklaşık 12.5 cm boyunda olan mavi renkli figür elinde tuttuğu tef ile arkadaşlarına şarkılar çalıp söylüyor.

Princess Poppy: 12.5 cm boyundaki Poppy elbise giyer. Pempe saçlarında saç bandı takar. Elinde bulunan ukulele ile arkadaşlarına şarkılar çalıp söyler.

Guy Diamond: 9 cm boyundaki figür mavi rengi ve beyaz saçları ile dikkat çeker. Yıldız şeklinde gözlüğü ve elinden hiç düşürmediği aynası vardır.

Bridget: 9 cm boyundaki Bridget, pempe saçlıdır ve pembe elbise giyer. Beyaz hizmetçi önlüğü ona çok yakışır.

Mermaid: or ve şeffaf görüntüsü ile diğerlerinden oldukça farklı olan Mermaid, yaklaşık 5 cm boyundadır. Figürün elinde yer alan mikrofon aksesuarıyla çocuklar arkadaşlarına şarkılar söylediklerini hayal edebilir.

Trolls Oyuncak Fiyatları

Renkli ve yumuşak saçları ile çocukların hayal dünyasını süsleyen Trolls Oyuncak modelleri, sahip olduğu özelliklere göre farklı fiyatlarda satışa sunuluyor. Çocuklara çok sayıda seçenek sunan Trolls oyuncak markası oyuncak seçiminde anne babaların işini oldukça kolaylaştırır. Anne ve babalar çocuklarının zevkleri doğrultusunda ister hikaye olan setleri, ister rengarenk bileklikleri satın alabilir. Tüm oyuncaklarda olduğu gibi Trolls Oyuncak fiyatları da seçilen modele, modelin özelliklerine ve kullanılan materyale göre değişiklik gösterir. Her bütçeye hitap eden modelleri ile kullanıcıları mutlu eden oyuncaklar ebeveyn bütçesine göre birçok seçenek sunar.  Trolls oyuncakları genellike 6’lı kombinasyon şeklindedir. Tüm bu figürlere sahip olan çocuklar koleksiyonu tamamlamış olur.  Sürpriz paketlerden çıkan modele sahip olan çocuklar arkadaşları ile figürünü değiştirebilir ve böylece paylaşım duygusunu tadar.

Tek tek veya set halinde satılan figürler toplu olarak oynama imkanı sunar. Böylece çocuklar oyuncaklarını bir araya getirerek eğlenme şansını yakalar. Çocukların sıkılmadan oynayabileceği, oynarken de kaliteli vakit geçirebilecekleri Trolls oyuncakları küçük boyutta olmasına rağmen fiyatları daha büyük boyuttaki oyuncaklarla eş değerdir. Ancak çocukları severek oynadığı bu figür oyuncakların kaliteli malzemeden üretilmesi ve çocukların güvenle oynayabilmesi fiyatının yüksek olmasındaki en büyük etkendir. Geniş ürün yelpazesi ile ulanıcıların karşısına çıkan Trolls Figürleri her bütçeye hitap eden ürünleri kullanıcılara sunar. Siz de çocuklarınız için Trolls oyuncak modellerinden birini tercih ederken, öncelikler çocuğunuzun yaş grubunu daha sonra bütçeniz doğrultusunda arama yapabilir, çocuğunuz için en uygun oyuncağı seçebilirsiniz.

Trolls oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR