Filtreleme
Kategoriler

Maisto Oyuncak Araba Çeşitleri ve Fiyatları

Her çocuğun hayallerini süsleyen Maisto markalı oyuncak çeşitleri en uygun fiyatlarla sevilen oyuncak sitesi Otoys’da! Kaliteyi ucuza almak için ilk tercihiniz olmak isteriz. Hızlı kargo, güvenilir ödeme seçenekleri, bütçeyi sarsmayan fiyatlar ile her zaman hizmetinizdeyiz. Çocuğunuzun günlerine neşe katmak için küçük bir bütçe ile birçok ürün alabilirsiniz.

Çoğunlukla otomobil, uçak ve motosiklet oyuncakları üretmekte olan Maisto, dünya çapında bilinen popüler bir oyuncak üreticisidir. Merkezi Kaliforniya’da olan Maisto’nun kökenleri Hong Kong’a kadar uzanıyor. Eski İtalyan Bburago ve Polistil markalarının da sahibi olan marka bir dönem Hasbro lisansı altında Tonka ürünleri de üretmiştir.

Ürünleri Çin ve Tayland’da üretilen Maisto oyuncakları, resmi lisanslı popüler araçlardan oluşmaktadır. 1990’lı yıllarda giderek popülaritesini arttıran marka mükemmel orantılı gövde yapılarına sahip otomobil, motosiklet ve uçak oyuncakları ile her yaştan insanın beğenisini kazanmıştır.

Bugün ise Maisto, oyuncak endüstri trendlerini yakından takip eden ve yansıtan birçok lisanslı oyuncak üreten oldukça popüler bir markadır. Maisto’nın otomobil oyuncak portföyünde Exclusive Edition, Special Edition, Premiere Edition, Assembly Line, GT Racing, All Stars, All Stars Red, Pro Rodz, Pro Rodz Pro Street, TLUGZ, Hummer World, Muscle Machines ve Show Stoppers, motosiklet, bisiklet ve uçak portföyünde Wild Rides, Tour de Maisto, Fresh Metal (Tailwinds) ve Tow & Show, tren oyuncak portföyünde Maisto on Track ve Maisto Power on Track, küçük ölçekli araç portföyünde Tonka Classic, Chuck & Friends, Fresh Metal (Power Racers), Gascaps ve Need for Speed (Undercover) ve son olarak uzaktan kumandalı oyuncak portföyünde Custom R/C Shop, Street Troopers: Mobilized Attack Vehicles ve Monster Drift RC bulunmaktadır.

Özellikle erkek çocuklarının favori oyuncakları arasında bulunan uzaktan kumandalı arabalar, motosikletler, uçak ve trenler renk renk, model model tasarımları ile çocukların beğenisini kazanıyor.

Maisto oyuncak çeşitleri ve daha fazlası size özel indirim ve fırsatlarla online oyuncak alışverişinin güvenilir adresi otoys.com.tr’de sizleri bekliyor.

Maisto oyuncak araba çeşitlerinde ister kumandalı, ister uzaktan kumandalı arabalar tercih ediyor olun, hepsi ve daha fazlası otoys.com.tr'de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR