Filtreleme
Kategoriler

Baby Alive Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Acıkan, ağlayan, suratını oynatan ve altını ıslatan Baby Alive oyuncak bebek çeşitleri en uygun fiyatlarla Otoys’da! Baby Alive konuşan bebek, emziği, kıyafetleri ve diğer aksesuarları arasından dilediğinizi seçip stoklardan tükenmeden en ucuza satın almak için bizi tercih edebilirsiniz. Dil gelişimini destekleyen, duyusal gelişime destek veren ve çocukları oyun oynamaya teşvik eden oyuncak çeşitleri ile bir tıklama kadar yakınız.

Oyuncaklar, çocukların fiziksel, zihinsel ve bilişsel yeteneklerinin gelişmesinde çok büyük bir öneme sahiptir. Çocukların gün içinde yaklaşık üç saatlerini oyun oynayarak geçirmeleri ebeveynleri doğru ve bilinçli oyuncaklar almaya teşvik ediyor. Çünkü oyuncaklar sayesinde çocuklar el göz ve kas becerilerini geliştirir, analitik ve mantıksal düşünme yetisi kazanır, yaratıcılık ve hayal güçlerinin ilerlemesine katkıda bulunur. Tüm bunları dikkate alarak oyuncaklarını tasarlayıp, üreten Baby Alive markası yıllardır en sevilen ve tercih edilen markalardan biridir. Baby Alive canlı bebek anlamına gelir ve Hasbro tarafından geliştirilmiştir. En önemli özellikleri gerçek bir bebek gibi yaratılmalarıdır. 1973 yılında ABD’de Kenner firması tarafından üretildi daha sonra Hasbro tarafından piyasaya sürüldü. Bugün gerçek bebek sesi çıkarması, ek aksesuarları ve Kafkas, Afrika kökenli, Amerikalı dış görünüşleriyle çocukların çok sevdiği oyuncak bebek markasıdır.

Baby Alive Oyuncak Çeşitleri

Baby Alive Bebeğim Hasta Oldu

Kedi temalı mavi renkteki tulumuyla Baby Alive bebeği kendini hasta hissediyor. Biraz ilgiye ve sevgiye ihtiyacı var. Bunun için ona yardım etmen lazım. Setin içerisinde onu iyileştirecek her şey var. Öncelikle interaktif termometre ile ateşini ölçüp neye ihtiyacı olduğunu anlayabilirsin. Bunun için termometrede bir resim çıkacak ona göre yapman gerekeni yapacaksın. Susadı mı? Bunun için kendi bardağıyla ona birkaç yudum su verin. İlaç mı içmesi gerekiyor? 2 ilaç paketinden istediğini 3 tatlı kaşığı suyla karıştırıp, ilaç damlalığını kullanarak ağzından verebilirsin. Altını mı ıslattı? Bez değiştirme zamanı geldi! Yedek beziyle altını değiştir bunu onu çok rahatlatacaktır. Acaba bir yeri mi yara oldu? Yara bandını yapıştır ve iyileşme sürecini başlat. Artık onu iyileştirmek için tüm yapılacakları yaptığına göre keyifli oyunlar oynama zamanı. Setin içerisinde 1 adet oyuncak bebek, 1 adet ilaç bardağı ve damlalık, 2 paket oyuncak bebek ilacı, 1 adet interaktif termometre, 1 adet bebek bezi çıkartılıp giydirilebilir 1 adet pijama, renkli yara bandı çıkartmaları, 1 adet mendil ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Doktorculuk oynamaya bayılan çocuklarınız bu sette hem çok şey öğrenecek hem çok keyif alacaklar. Bebek yumuşak ağaç hamurundan yapılmıştır. 3 yaş ve üzeri için uygundur.

Baby Alive Sevimli Bebeğim

Kız çocuklarınız bu sevimli Baby Alive bebeğe bayılacak, onunla vakit geçirmekten çok hoşlanacak. Gerçek bir bebeği aratmayan, 10 farklı ses çıkarma özelliği olan, lacivert renkli ve üzerinde yer alan rengârenk çiçek modelleriyle ona kimse karşı koyamaz. Bebek gülüyor, ağlıyor, mızmızlanıyor, esniyor, mırıldanıyor hatta emziğini ağzına koyduğunuzda gerçek bir emme sesi çıkarıyor. Yatağına konulduğu zaman, uyandığında bu durumlara tepki veren sesler çıkarıyor. Bu interaktif Baby Alive Sevimli Bebeğim ile oyunlar daha anlamlı. Bebek pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dâhildir. 1.5V AA pil ile çalışmaktadır. Kutunun Ölçüşü: 19.7 x 10.2 x 30.5 cm’dir.

Baby Alive Eğlenceli Bebeğim Tuvalet Eğitiminde

Çocukların tuvalet eğitimi onların fiziksel ve sosyal gelişimleri için çok önemlidir. Uzmanlar tuvalet eğitiminin 24-36 ay arasında verilmesi görüşündedir. Baby Alive oyuncak bebek markası da çocukların gelişimindeki bu önemli adıma katkı sağlamak amacıyla Eğlenceli Bebeğim Tuvalet Eğitiminde oyuncağını tasarladı. Ebeveynler olarak onlara bu eğitimi vermeye başladığınız zamanlarda oyuncak bebek ile bunu desteklerseniz daha etkili olacağına inanıyoruz. 50’den fazla ses, ifade ve şarkı söyleme yeteneğine sahip bu bebekle çok iyi zaman geçireceksin. Bebeğine suyunu içir ardından tuvaletini yapması için mıknatıslı oturağa oturt. İşi bittikten sonra ellerini yıkamasını sağlayıp renkli stickerlar vererek onu ödüllendir. Üstünü değiştirebilir, yedek şortunu giydirebilir, saçlarına mini pembe tarağı ile şekil verebilir, dans ettirip şarkı söyletebilirsin. Kutunun içerisinde 1 tane oyuncak bebek, 1 tane giysi, 1 tane oturak, 1 tane su şişesi, 1 tane oyuncak sabunluk, iç çamaşırları, stickerlar, 1 tane tarak ve ödül çizelgesi bulunmaktadır. Baby Alive bebek 4 x 1,5V AA pil ile çalışır. Piller kutunun içerisinde yer almaktadır.

Baby Alive Bebeğimle Saç Tasarımı Kumral

Kız çocuklarının bebeklerinin saçlarına şekil vermek, onlarla oynamak, çeşitli modeller yapmaktan çok keyif aldıkları bir gerçek. Baby Alive oyuncak markası da onların zevk alarak oynayacakları bu interaktif Saç Tasarımı Kumral setini yarattı. Bebeğin saçları kahverengi dalgalı ve uzun olmakta olup kedi temalı mavi ve pembe renkteki elbisesiyle çok şirin. 35’ten fazla ifade ile hem Türkçe hem İngilizce konuşabiliyor. Haydi, saçıma yeni bir şekil verelim! Saçım burnumu gıdıklıyor! Saçımı taramanı çok seviyorum! Gibi cümleler duyacaksın. Kâküllerini taradığın an onların uzadığını göreceksin. Saçlarını kesmek istediğinizde makasla kısaltabilir, fırçayla şekillendirebilirsin. Süslemek istediğin de ise alternatif çok tam 12 çeşit aksesuarı kullanarak saçlarını güzelleştir. Çok daha fazlası için bu sete sahip olman yeterli. Setin içerisinde 4 adet toka 1 adet oyuncak bebek, 2 adet saç fiyongu 1 adet interaktif fırça, 1 adet makas, 2 adet kedicik kulağı, 4 adet kumaş çiçek, kullanım kılavuzu bulunmaktadır. Bebek 3 x 1,5V AA pil ile çalışır, piller kutuya dâhildir.

Baby Alive Acıkan Bebeğim

Birbirinden farklı temadaki oyuncak bebek serileriyle karşımıza çıkan marka bu kez Baby Alive Acıkan Bebeğim ile sevenlerine kavuşmayı bekliyor. Bebeğiniz çok acıkmış ve onun karnını doyurmanız gerekmektedir. Ona en sevdiği yemeği hazırlayın ve kutunun içerisinde yer alan önlüğü takıp mama tepsisinin önüne oturtun. Yemek yedirmek için kaşığını uzattığınızda size tepki verecek gülecek ve hareket edecek. Karnını doyurduktan sonra sırada suyunu içirme var. Suyunu içirdikten sonra altını değiştirmen gerekecek. Bunun için setin içerisinde bezi mevcut. 50’den fazla ses çıkaran bu oyuncak bebek gerçek bebek gibi sizinle iletişim kuracak. Çocuklarınız bu setle onların yemeğini hazırlarken, karnını doyururken vb. çok eğlenecek. Setin içerisinde 1 adet oyuncak bebek, 1 önlük, 2 adet toz oyuncak bebek maması, 2 adet bez, 1 adet kâse, 1 adet bardak biberon, 1 adet mama tepsisi 1 adet interaktif kaşık, 1 adet tarak ve kullanım talimatları bulunur. Oyuncak bebek 4 adet 1, 5 V AA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dâhildir.

Baby Alive Deniz Kızı Bebeğim

Tam bir yaz bebeği olarak yaratılan Baby Alive Deniz Kızı Bebeğim masmavi renkteki parlak kostümü ve kuyruğuyla bir denizkızı olarak kız çocuklarınızla buluşmak için hazır. Çocuklarınızın hem suda hem suyun dışında zevkle oynayacakları bu bebek onların renkli oyun dünyalarına anlam katacak. Eteğini aşağı doğru indirdiğiniz anda ışıltılı kostümüyle bir denizkızına dönüşecek. Bebeğinizi ister havuzda ister, isterseniz denizde yüzdürün. Oyun bittiğinde ise tıpkı gerçek bir bebek gibi acıkan karnını doyurmanız, biberonla beslemeniz lazım. Altını mı ıslattı? Yapmanız gereken kutunun içerisinden çıkan bez ile değiştirip onu rahat ettirmeniz. Setin içerisinde 1 tane Baby Alive denizkızı bebek, 1 tane çıkarılabilen üst giysisi, 1 tane çıkarılabilen denizkızı kuyruğu biçiminde mayo altı, 1 tane biberon ve 1 tane bebek bezi bulunmaktadır. Kutunun Ölçüsü: 23 x 10 x 35 cm’dir. Yaz tatilleriniz artık çok daha keyifli!

Baby Alive Oyuncak Fiyatları

Uluslararası alanda on yıllardır tanınan, bilinen ve sevilen Baby Alive markası çocukların ve ebeveynlerin en çok tercih ettiği markalardan biridir. Marka, çocuklarınızın zekâ, sorumluluk alma, dikkat ve odaklanma, mantıksal düşünme, sosyalleşme, yaratıcılık gibi becerilerini geliştirecek oyuncaklar tasarlayıp üretir. Çocukların oyuncaklara sert davranma ihtimalini göz önünde bulundurarak sağlam ve kaliteli ürünler üretir. Ayrıca çocuklarınızın sağlığına zararlı hiçbir kanserojen madde kullanmaz. Siz de çocuklarınızı Baby Alive oyuncak dünyasıyla tanıştırmak için online alışveriş sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Baby Alive oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR