ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Kategoriler

Looney Tunes Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Çocukların hayal güçlerini etkili bir şekilde kullanarak kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmesi için oyuncaklarla oynamaları çok önemlidir. Looney Tunes oyuncakları tam da bu noktada devreye girer ve çocukların hem kaliteli vakit geçirmelerini hem de hayal güçlerini doğru bir şekilde kullanmalarını sağlar. Bazı oyuncaklar çocuk gelişimi için kullanılan oyuncakların başında gelir. Kimi oyuncaklar çocukların tek başına oynamaları için fırsat sunarken, kimi oyuncaklar arkadaşlarla oynamak için daha uygundur. Özellikle bireysel oyun oynamaya fırsat sunan ve çocukların kendi oyun arkadaşlarını yaratarak oynamalarını sağlayan oyuncaklar, çocuk gelişimine büyük ölçüde katkı sağlar. Ahşap, metal, plastik, peluş gibi çeşit çeşit materyallerden üretilen oyuncaklar her yaş grubundan çocuğa hitap ediyor. Bebekler ve okul öncesi yaş grubunda yer alan çocuklar için en çok tercih edilen oyuncakların başında peluş malzemelerden yapılmış olanlar gelir. Ayrıca çok alternatifleri bulunan Looney Tunes oyuncakları arasında farklı malzemelerden yapılan karakter oyuncakları da bulunur. Çizgi film karakterlerinden esinlenilerek yapılan Looney Tunes oyuncak modelleri 7’den 70’e herkesin hayallerini süslüyor.

Uzun yıllardır hayatımızda olan ve günümüzde hala herkes tarafından severek izlenen Looney Tunes, müzikli kısa çizgi filmlerden oluşur. Hepimizin yakından tanıdığı Looney Tunes kararakterleri; Bugs Bunny, Daffy Duck, Domuz Porky, Elmer Fudd, Sylvester, Tweety, Marvin the Martian, Tazmanya Canavarı, Wile E. Coyote ve Road Runner, Foghorn Leghorn, Yosemite Sam, Pepe Le Pew, Hızlı Gonzales ve Büyükanne’dir.

Bugs Bunny: 1938 yılında Ben Hardaway tarafından yaratılan bir karakter olan Bugs Bunny, tüm çocukların severek izlediği eğlenceli bir çizgi filmdir. Havuç yemesi ile ünlü olan Bugs Bunny oldukça zekidir. Sevimli tavşan Bugs Bunny çizgi filmleri yayınlandığı günden bu yana herkesin beğenisini kazanmıştır. Günümüzde de oyuncak figürü olarak çocukların oyunlarına eşlik eder.

Daffy Duck: 1930 yılında Temel Reis ve Micky Mouse gibi geleneksel karakterlerin yerini almak için yaratılan Daffy Duck, tatlı kaçık bir karakterdir. Bazı çizgi filmlerde Bugs Bunny’nin en yakın arkadaşı olarak, bazı çizgi filmlerde de ezeli rakibi olarak karşımıza çıkar.

Elmer Fudd: Amacı tavşan avlamak olan Elmer Fudd, Bugs Bunny’nin baş düşmanıdır. Değişik tarzdaki konuşması ile dikkat çeken Elmer Fudd’un yer aldığı çizgi filmler gelenlikle kendine ya da başkalarına zarar vermesi ile sonuçlanır.

Tweety: Loney Tunes serisinde yer alan sevimli kanarya Tweety, her zaman kendini yakalamaya çalışan Sylvester adlı kediden kaçar. Ancak Hektor adlı köpek onu kediden korur ve Sylvester hiçbir zaman Tweety’yi yakalayamaz.

Tazmanya Canavarı: 90’lı yılların popüler karakteri Tazmanya Canavarı, çok hızlıdır ve karşısına çıkan her şeyi yer. Mükemmel hızı ile çocukları kendine hayran bırakır.

Wile E. Coyote: Avının peşine düşmek için yaptığı ayrıntılı planlar ve kurduğu farklı mekanizmalar ile dikkat çeken Wile E. Coyote, çok kurnaz bir çakaldır. Coyote’nin en önemli özelliği aşağı bakana kadar uçurumda yürüdüğünü fark etmemesi ve aşağı düşmemesidir.

Hızlı Gonzales: Orijinal adıyla Speedy Gonzales, çok hızlı bir faredir ve kediler onu asla yakalayamaz. Beyaz gömlek ve pantolon, sarı şapka ve kırmızı fuları ile dikkat çeker.

Looney Tunes Peluş Oyuncak Modelleri

Looney Tunes çizgi filmleri her zaman çocukların ilgi odağında olmuştur. Birbirinden farklı özellilere sahip olan tüm karakterler çocuklara yepyeni bir dünyanın kapılarını açar. Oyuncak üreticileri özellikle peluş oyuncaklar söz konusu olduğunda Looney Tunes karakterlerine öncelik verir. Looney Tunes peluş oyuncak modelleri büyük küçük herkes tarafından çok sevilir. Sevimli karakterlerin peluş modelleri ile çocuklar eğlenceli oyunlar oynarken, yetişkinler de çocukluklarına döner. Peluş oyuncaklar harika bir oyun arkadaşı ve koleksiyon parçası olmasının dışında sevimli birer hediye olma özelliğini de taşır.

Oyuncak sektöründe peluş oyuncaklar geniş bir yere sahiptir ve çok çeşitlilik gösterir. Sevimli hayvanların canlandırıldığı peluş oyuncaklar özellikle minik bebeklerin ilgisini çeker. Yumuşacık oyuncaklar çocukların dokunma duyularını uyarır ve aynı zamanda harika bir oyun arkadaşı olur. Hayvan figürlerinin sevimli bir şekilde yansıtıldığı Looney Tunes peluş oyuncaklar çocuklara hayvan sevgisi aşılar. Rengârenk tasarımlara sahip olan oyuncakları yetişkinler araba dekoru, hediye ve koleksiyonlarının bir parçası olarak kullanır.

Tazmanya Canavarı Kalpli Peluş Oyuncak 20 cm boyuta sahiptir. Hem çocuklara hem de yetişkinlere verilebilecek bir hediye olan peluş oyuncak, kullanıcıları mutlu eder.  2-4, 5-7, 8-12 yaş aralığındaki kız ve erkek çocukları için ve yetişkinler için Tazmanya Canavarı peluş oyuncağı çocuklar istedikleri her yere yanında götürebilecek.

Looney Tunes Bugs Bunny 50 cm T-Shirt ve Pantolonlu Peluş - 2-4, 5-7, 8-12 ve 12+ yaş grubuna hitap eden peluş oyuncaklar çocuklar için harika bir oyun arkadaşıdır. Akıllı ve sevimli mi sevimli tavşan Bugs Bunny 50 cm boyutuyla kocaman bir figürdür. Çocuklar yumuşacık peluş oyuncağa sarılıp uyumaya bayılır.

New Bright Looney 24 Parça Puzzle, kaliteli yapısıyla harika bir puzzle deneyimi yaşatıyor. 5-7 yaş aralığındaki çocukların kullanımı için uygun olan puzzle, çocuklara birçok olumlu beceri kazandırır. El ve göz koordinasyonunun gelişmesine yardımcı olur, ince ve kaba motor becerilerini geliştirir, problem çözme becerilerini geliştirir, şekil tanıma becerisini ve görsel hafızayı geliştirir. Mükemmel bir şekilde yerine oturan parçaların her biri tektir ve böylece puzzleı yanlış yapma olasılığı ortadan kalkar. Özel pürüzlü yüzeyi sayesinde çocukların gözlerinin yorulması engellenmiş olur. Looney Tunes film karakterlerinden esinlenilerek yapılan tüm bu oyuncaklar ve çok daha fazlası hem küçüklerin hem de büyüklerin ilgisini çekecek niteliktedir.

Looney Tunes Oyuncak Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocukların alternatif oyun arkadaşı olan oyuncaklar farklı yaş gruplarına hitap eder. Bu nedenle oyuncak satın alırken oyuncağın hitap ettiği yaş aralığına dikkat etmek gerekir. Küçük çocuklara parçalara ayrılabilen oyuncaklar yerine tek parçalı oyuncaklar satın almak daha sağlıklı olur. Yumuşacık yapılarıyla peluş oyuncaklar sert ve sivri yüzeyler içermediği için bebekler ve daha küçük yaştaki çocuklar için uygundur. Looney Tunes oyuncaklar canlı renkleri ve eğlenceli tasarımları ile çocukların dikkatini toplamasına da yardımcı olur.

Çocuklarının sağlığını düşünen ebeveynlerin en çok dikkat ettiği konu oyuncağın yapımında kullanılan malzemenin çocuklara uygun olup olmadığıdır. Hayvan figürlerinden tasarlanan Looney Tunes oyuncakları genellikle peluş malzemeden üretilmiştir. Peluş oyuncaklar her yaş grubundan çocuklar için sağlıklı ve güvenlidir. Kolay temizlenebiliyor olması en çok annelerin beğenisini kazanır. Farklı markalar tarafından üretilen oyuncaklar arasından seçim yaparken oyuncağın üretim standartlarına uygun olmasına dikkat edilmelidir. CE belgeli ürünler yıkandığı zaman bozulmayan, boyası çıkmayan, tüyleri ağza yapışmayan ürünlerdir.

Looney Tunes Oyuncak Fiyatları

Oyuncak sektöründe birçok farklı modelde oyuncak çocukların beğenisine sunulur. Bu oyuncakların her biri birbirinden farklı özelliklere ve tasarımlara sahiptir. Bir oyuncağın fiyatını belirlerken birden çok etmen göz önünde bulundurulur. Özel karakterlere sahip olan lisanslı oyuncaklar kaliteli malzemelerden üretilmelerinden dolayı farklı fiyat listeleri ile kullanıcıya sunulur. Çok talep gören Looney Tunes oyuncaklarının oyuncak sektöründe önemli yeri vardır. Çok talep gören oyuncakların fiyatları da piyasadaki diğer oyuncaklara göre daha yüksek fiyatlı olabilir. Looney Tunes oyuncak fiyatları her bütçeye uygun seçenekleri ile dikkat çeker. Birçok zevke ve bütçeye hitap eden Looney Tunes oyuncakları ebeveynlerin çocuklarına verebilecekleri en güzel hediyelerden biridir. Siz de çocuklarınız için en uygun Looney Tunes oyuncağını seçebilir ona harika bir hediye verebilirsiniz.

Looney Tunes oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR