ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Kategoriler

GALTOYS Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Galtoys oyuncak bebekleri, mutfak setleri ve diğer çeşitleri büyük indirimler ile almak istiyorsanız, sizleri sanal mağazamıza bekleriz. Oyunları daha gerçekçi kılmak ve daha renkli bir hale getirmek artık çok kolay. Kaliteli ve orijinal oyuncakları en ucuza almak için en doğru adrestesiniz. Tıklayın, filtreleyin, sıralayın ve kolayca alışveriş yapın.

Galtoys, 2012 senesinde ''işimiz oyuncak, gücümüz mutluluğumuz'' sloganı ile ortaya çıkmış, oyuncak, outdoor ve spor kategorilerinde hizmet vermekte olan bir firmadır. Alanında uzman kişiler bilgi birikimi ve tecrübelerini sahaya yansıtarak çocukların kendilerini geliştirmeleri adına sürekli olarak çalışma göstermektedirler.

Galtoys firması, oyuncak sektörü içerisinde pvc bebekler, lahana bebek üretimleri ve dolgu beden bebek oyuncak alanlarında hizmetlerini sunmaktadır. Bunun dışında Wange Lego markasının da Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Galtoys Oyuncaklar

Galtoys oyuncaklar, çocukların çok daha iyi bir vakit geçirip hayal güçlerini geliştirmesi anlamında oldukça fazla fayda sağlıyor. Okul öncesi çocukların özellikle öğrenmeye açık olmalarından ötürü, buna uygun bir şekilde oyuncak seçimleri ebeveynler tarafından büyük bir titizlik ile gerçekleştirilmesi gerekiyor. Çünkü doğru oyuncak seçimleri çocukların oyun kurma becerilerine katkıda bulunarak arkadaşları ile çok daha iyi bir iletişim kurmasına fayda sağlar. Her çocuğun belli yaş kriterlerine göre gelişim düzeylerini dikkate alıp, buna göre eğitici ve öğretici oyunlar tasarlamakta olan Galtoys, özellikle kız çocuklarına birçok farklı alternatif oyuncak bebek üretimleri gerçekleştirir. Böylece kız çocukları ileride bir çocuk ya da bebeğe, bunlardan daha üstün olarak bir insana nasıl yaklaşması gerektiğini öğrenir ve kendi sorumluluklarının bilincinde yetişir.

Bu tür birçok oyuncak, çocukların gelişim aşamasında nasıl bir birey olacağına dair birçok şey öğretebilir. Ağaç yaşken eğilir ilkesine bağlı olarak çocukların ya da bebeklerin okul öncesi dönem içerisinde de sağlıklı bir gelişim gösterebilmeleri adına bu tür durumlar büyük önem taşır.

Galtoys Oyuncak Çeşitleri

Çocuk gelişimi için en önemli faktörler arasında oyuncaklar gelmektedir. Çocukların hem zihinsel, hem de bedensel olarak gelişimlerine en iyi şekilde katkıda bulunan oyuncaklar, bunların haricinde yeteneklerinin de doğru bir şekilde ortaya çıkmasına katkıda bulunacaktır. Ancak buradaki en önemli kriter, bu oyuncakların tam olarak neye hizmet etmiş olma durumudur. Oyuncakların alımı esnasında, oyuncakların ilgi çekici olması, beden sağlığı gelişimine katkıda bulunması ve zihinsel yani hayal gücünü arttırabilecek ölçüde fayda sağlayabilecek oyuncakların alınması oldukça fazla önem taşımaktadır.

Oyuncak çeşitleri ve oyuncak seçimleri gerçekleştirilirken dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır. Bu hususlara bakacak olduğumuzda;

  • Çocuk yaş aralığına uygun olarak oyuncak seçimleri gerçekleştirilmelidir.
  • Oyuncaklar, çocuğun gelişim özelliklerine katkı sağlayabilen özellikler içermelidir.
  • Oyuncaklar, genel olarak kil, su, kum ya da ahşap gibi doğal ve sağlıklı olabilen malzemelerden üretimi gerçekleştirilmelidir.
  • Oyuncağın bir amacı ve çocuğun gelişim özelliklerini içeriyor olması gerekir.
  • Herhangi bir kesici ya da çocuğa zarar verebilecek türde şekil ve aletleri içeren oyuncaklar olmamalıdır.
  • Çocukların saldırganlık davranışlarına katkıda bulunacak silah ya da bıçak gibi türden oyuncaklar tercih edilmemelidir.

Tüm bunları düşündüğümüzde, oyuncaklar eğer çocuğun gelişimi için uygun özelliklerde değilse, yeterince ilgisini çekmeyecek ve mutlu olmacaktır. Bu sebepten ötürü, çocuklarınıza oyuncak seçerken, ihtiyaçları doğrultusunda yani gelişim anlamında yardımcı olabilecek türdeki oyuncakları seçmelisiniz. Bunun dışında eğer çocuğa gelişim düzeyinin üzerinde bir oyuncak verilirse, çocuklar beklenileni karşılamayıp kendini yetersiz ve mutsuz hissedebilecektir.

Çocuklarınıza bebeklikten okul çağına kadar, belli fonksiyonlara sahip oyuncakların seçilmesi konusunda aile olarak yardımcı olmanız gerekir. Bebeklik döneminde şekil ve el kabiliyetini destekleyecek oyuncaklar tercih edilirken, okul öncesi çağlarda genel olarak sayı ya da görüntü tarzındaki oyuncaklar tercih edilmelidir. Bu aşamada erkek çocuklar için araba ya da kız çocuklar için kız bebek oyuncaklar da, sahiplenme ve sorumluluk duygularını geliştirmesini sağlayacak oyuncaklar olabilir.

Siz de sitemiz üzerinden çocuğunuz ya da bebeğiniz ile alakalı olarak Galtoys markası oyuncakları uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Galtoys Oyuncaklarda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Galtoys ya da diğer oyuncak markalarından oyuncak alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Herhangi küçük bir oyuncak, bebekler için bir yutma tehlikesi arz edebildiği gibi, ucu sivri ve keskin oyuncaklar da zarar verebilmektedir. Bunun dışında silah ya da bıçak gibi tehlikeli türden oyuncaklar, çeşitli kötü psikolojik etkiler bırakarak sağlıklı gelişim göstermelerine engel olacaktır.

Genel olarak oyuncaklardaki amaçlar, bebek ya da çocuklar adına fiziksel ya da zihinsel olarak gelişimlerine katkı sağlamanın yanında, onların oynarken mutlu olmalarını sağlamaktır. Oyuncaklarınızı da alırken çocuğunuzun yaş kriterlerine uygun ve ilgisini çeken oyuncaklar seçmeniz, çocuğunuzun gelecekteki gelişimi için oldukça önemlidir.

Galtoys oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr'de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR