Filtreleme
Kategoriler

Winnie The Pooh Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Winnie the pooh orijinal oyuncak ürünleri büyük indirimlerle Otoys’da sizleri bekliyor. Winnie the pooh sevimli arkadaşlarından eşek Eeyore ve kaplan Tigger gibi birçok karaktere sahibiz. Peluş, ahşap, kutu ve daha pek çok sayıda ürün çeşitliliğimiz mevcuttur. Eğitici ve eğlenceli oyuncakları en ucuza satın almak için ürünlere göz atmanızı tavsiye ederiz.

Winnie The Pooh, Alan Alexander Milne tarafından 1924 yılında kaleme alınan bir hikâyenin kahramanıdır. Ayı Winnie, küçük korkak Piglet, zıp zıp kaplan Tigger, titiz Tavşan ve uyuşuk Eeyore’un geniş bir ormanda yaşadığı maceraları konu edinen animasyon filmi Winnie The Pooh, 1926 yılında yayınlanmış ve günümüze kadar popülerliğini koruyarak gelmiştir. Christopher Robin adlı çocuğun kendi kafasından uydurduğu oyun dünyasına ait olan karakterlerin yer aldığı Winnie The Pooh çizgi filmini diğer çizgi filmlerden ayıran en belirgin özellik, tamamen olumlu ve öğretici konuları içermesidir. Bu özelliği nedeniyle Winnie The Pooh yayınlandığı günden bu yana özellikle ebeveynlerin en çok sevdiği çizgi filmler arasında yer alır. Çocukların olumlu beceriler kazanmasını sağlayan çizgi film Winnie The Pooh kısa zamanda oyuncak üreticilerinin de dikkatini çekmiş ve böylece Winnie The Pooh oyuncakları üretilerek piyasaya sürülmüştür. Çeşitli boylarda üretilen peluş oyuncaklar her yaştan çocuğun ve koleksiyon yapmayı seven yetişkinlerin oldukça dikkatini çeker.

Hepsi birbirinden sevimli olan ve çocuklar tarafından çok sevilen Winnie The Pooh karakterleri farklı kişisel özellikleri ile dikkat çeker. Bu karakterlerin her biri filmde çocuklara ayrı ayrı meziyetler kazandırır. Gerçeğe yakın tasarımları ile dikkat çeken Winnie The Pooh karakterleri oyuncak olarak çocukların oyunlarına misafir olur ve filmden kazanılan olumlu davranışlar pekiştirilmiş olur. İşte birbirinden heyecanlı maceralarla sevenlerinin karşısına çıkan Winnie The Pooh karakterleri ve özellikleri…

Ayı Winnie: Hikâyeye adını veren Winnie grubun obur karakteridir. Sarı vücudu ve iyi kalpliliği ile dikkat çeken Winnie, arkadaşlarının aksine sürekli sakindir ve bu sakinliği kimi zaman arkadaşlarına da bulaştırır.

Piglet: Korkaklığı ile dikkat çeken pembe domuz Piglet, sürekli bir şeylerden korkar ve Winnie’ye sığınır. Winnie onu korur ve her zaman güvende olduğunu hissettirir. Kocaman bir kalbi olan Piglet çizgi filmin en sevilen karakterlerinden biridir ve her bölüm mutlaka karşımıza çıkar.

Tavşan: Titiz Tavşan her konuda arkadaşlarına bilgiçlik taslar. Gruba liderlik etmeye çalışır ancak soğukkanlılığını çok çabuk yitirir.

Tigger: Sürekli zıplayan ve ortalığı birbirine katan Kaplan Tiger, yaylı kuyruğuyla türünün tek örneğidir. Sürekli olayları abartsa da neşeli, coşkulu, cesur bir karakterdir ve yaşam enerjisiyle doludur. Enerjisini ise zıplayarak atmaya çalışır.

Eeyore: Eşek Eeyore, grubun bezgin ve isteksiz karakteridir. Her ne kadar isteksiz olsa da maceralarında arkadaşlarını asla yalnız bırakmaz.

Roo: Gruba en son katılan Roo, aynı zamanda grubun en küçük üyesidir.  Oldukça maceracı ve cesur bir karakter olan Roo, 100 hektarlık ormana annesiyle birlikte taşınmıştır. 

Winnie The Pooh Peluş Oyuncak Modelleri

Winnie The Pooh oyuncakları çeşitli hayvan figürlerinden oluşur. Büyük küçük herkesin çok sevdiği ve sahip olmak istediği peluş oyuncaklar genellikle sevimli ayıcık şeklinde olsa da farklı hayvan figürleri ile de ön plana çıkar. Ayı başta olmak üzere,  domuz, tavşan, kaplan, eşek, baykuş, kanguru Winnie The Pooh peluş oyuncak modelleri arasında yer alır. Peluş oyuncaklar daha çok kız çocuklarının ilgisini çekse de; oldukça sevimli bir görünüme sahip olan Winnie The Pooh peluş oyuncakları erkek çocukları tarafından da çok sevilir. Farklı boyut seçenekleri ile raflarda ve alışveriş sitelerinde yerini alan peluş oyuncaklar sevimli görünümleri ile herkesi cezp eder. Winnie The Pooh oyuncakları arasında insan boyutundaki dev ayılardan avuç içine sığacak kadar minik modeller bulunur. Dev modelleri hem çocukların hem de yetişkinlerin odalarında aksesuar olarak kullanılırken; minik modelleri çocuklar istedikleri yere yanlarında götürür, yetişkinler ise anahtarlık olarak kullanır.

7’den 70’e herkesi mutlu eden Winnie The Pooh peluş oyuncakları her zevke hitap eder. Çocuklar çizgi filmlerden tanıdıkları karakterlerle eğlenceli oyunlar oynar. Karakterlerin filmdeki repliklerini tekrar ederek filmi yeniden canlandırır ya da hayal güçlerini kullanarak farklı maceralar yaratır. Çocukların hayal güçlerini kullanmasına izi veren bu oyuncaklar çocukların ruhsal ve sosyal gelişimi için büyük önem taşır. Gerçek bir çocuk boyutunda üretilen oyuncaklar çocuklar için etkileşime girip iletişim kurabileceği bir oyuncaktır. Sosyal çevresi ve oyun arkadaşı olmayan çocuklar için peluş oyuncakların yeri oldukça önemlidir.

Çocukların En Yakın Arkadaşı Winnie The Pooh Oyuncaklarının Özellikleri

Günümüzde çizgi film karakterlerinin çocuklar üzerinde olan etkisi oldukça fazladır. Çizgi film meraklısı çocuklar seyrettikleri karakterleri benimser ve hayatlarında onlara önemli misyonlar yükler. Bu durum oyuncak sektörünü harekete geçirir ve çizgi film karakterlerin oyuncakları üretilir. Böylece çocuklar ekranlarda tanıdıkları ve hayran oldukları çizgi film karakterlerinin oyuncaklarına sahip olma şansını elde eder. 100 hektarlık bir ormanda yaşayan Ayı Winnie ve arkadaşlarının maceralarını konu edinen Winnie The Pooh çizgi filmi uzun yıllardan beri her çocuğun takip ettiği çizgi filmlerin başında gelir. Öğretici, eğlenceli ve olumlu konular içeren Winnie The Pooh çocuklara bedensel ve zihinsel birçok beceri kazandırır. Çocukların eğlenceli vakit geçirdiği Winnie The Pooh oyuncakları özellikleri bakımından farklılık gösterirken her birinin çocuğun gelişimi açısında önemli katkıları vardır.

Winnie The Pooh oyuncakları; boyutlarına, üretilen materyale ve malzemenin kalitesine göre farklılık gösterir. Farklı markalar tarafından üretilen oyuncaklar kumaş, plastik, el örgüsü ve peluş gibi materyallerle üretilir. Peluş ve kumaş modeller, plastiklere göre daha sağlıklı olduğu için daha çok tercih edilir. Doğal iplerden üretilen el örgüsü Winnie The Pooh oyuncakları sınırlı sayıdadır ve çok geniş kesimlere ulaşmaz. El örgüsü oyuncaklar dayanıklılık açısından da ön plana çıktığı için fiyatı da farklılık gösterir.

Yumuşacık dolgu malzemesi kullanılarak üretilen Winnie The Pooh oyuncakları çocuklar tarafından sıkça tercih edilir. Serinin diğer karakterlerinin de içinde bulunduğu Winnie The Pooh oyuncak seti, çocukların en sevdiği oyuncak setleri arasındadır. Çizgi filmin tüm karakterlerine sahip olan çocuklar arkadaşlarıyla, ebeveynleriyle veya bireysel olarak kaliteli vakit geçirir. Set içerisinde yer alan karakterleri çocuklar arkadaşları ile paylaşır ve böylece paylaşmayı öğrenir. Oyun sırasında sosyalleşir ve gerçek hayata daha kolay adapte olur. Serinin tüm karakterlerini içinde barındıran bu set sayesinde çocuklar sevdiği karakterlerle bağ kurma şansını elde eder.

Winnie The Pooh Oyuncakları Arasında Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Winnie The Pooh oyuncak modelleri farklı boyutlarda, farklı özelliklerde ve farklı yaş gruplarına hitaben satışa sunulur. Oyuncak satın alırken ebeveynlerin en çok dikkat ettiği konuların başında oyuncağın kalitesi ve kolay temizlenebiliyor olması gelir. Winnie The Pooh peluş oyuncak modellerinin kolay temizlenebiliyor olması hijyen bakımından oldukça önemlidir. Oyuncak satın alırken her oyuncağın kalite bakımından aynı olmadığı göz önünde bulundurulmalı ve o doğrultuda seçim yapılmalıdır. Oyuncaklarla çocukların güvenle oynamasını sağlamak için lisanslı ürünler tercih edilmelidir.

Oyuncak seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken önemli bir konu da oyuncağın çocuğunuzun gelişim düzeyine uygun olup olmadığıdır. Çocuğun yaş grubuna ve zevkine uygun oyuncak seçmeniz çocuğunuzun gelişimi için çok önemlidir. Erken yaşlardan itibaren doğru oyuncaklarla oynayan çocukların hayal güçleri, sosyal ve ruhsal gelişimleri, zihinsel yetenekleri ve el becerileri daha kolay gelişir. Winnie The Pooh oyuncakları 0-2 yaş, 3-4 yaş, 5-6 yaş gibi farklı yaş aralıklarına göre üretilir. Winnie The Pooh oyuncaklarının hitap ettiği yaş aralığı arttıkça modellerin sahip olduğu özellikler ve detayları da artar. Küçük yaş aralığındaki çocuklar fazla detaylara sahip olan oyuncakları çözmekte zorlanırken, tam tersi durumda da büyük çocuklar basit detaylara sahip oyuncaklara ilgi duymaz ve oyuncakla zaman geçirmekten sıkılır.

En Uygun Winnie The Pooh Oyuncak Fiyatları

Çok sayıda ürün seçeneğine sahip olan Winnie The Pooh oyuncakları fiyat olarak da farklılık gösterir. Geniş yaş aralığına hitap eden Winnie The Pooh oyuncak fiyatları küçük çocuklara hitap eden modellere göre daha yüksektir. Oyuncağın üretildiği materyal ve boyutu da fiyat belirlenirken önemli bir etkendir. Dev Winnie The Pooh oyuncaklarının fiyatı doğal olarak minik modellere göre daha yüksektir. Oyuncağın boyutu küçüldükçe orantılı olarak fiyatı da küçülecektir. Orijinal içeriklere sahip olan Winnie The Pooh oyuncakları genellikle peluş ve el örgüsü olarak üretilir. Bu modeller plastik modellere göre daha maliyetli olsa da çocuklarının sağlığını her şeyin önünde tutan ebeveynler tarafından daha çok tercih edilir.

Çocuklarınıza ve sevdiklerinize özel günlerde verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri olan Winnie The Pooh oyuncakları geniş ürün yelpazesi ile otoys.com.tr’de. Çocuğunuza ve bütçenize en uygun oyuncağı seçebilmek için internet sitemizde Winnie The Pooh oyuncak yorumlarını takip edebilir, seçtiğiniz modelin size uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Alışveriş yapmadan önce Winnie The Pooh oyuncak indirimlerini takip edebilir, bütçenizi zorlamadan sahip olmak istediğiniz oyuncağı satın alabilirsiniz.

Winnie The Pooh oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR