Filtreleme
Kategoriler

Slime Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Çocukların yanlarından ayırmak istemediği Slime oyuncak şimdi Otoys’da. En kaliteli ve güvenli oyuncakları en uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz. Çocuğunuzu neşelendirmek ve onunla kaliteli saatler geçirmek için oyuncak satın alabilirsiniz. Oyunla öğrenmenin farkını keşfetmek için eğitici, ilgi çekici ve gelişimi destekleyen oyuncaklar sanal mağazamızda yer almaktadır.

Son dönemde çocuklar arasında oldukça popüler olan Slime, polimer malzemeden yapılmış yeni nesil oyun hamurudur. Ele yapışmayan yumuşacık akışkan kıvamlı hamur, çocukların yaratıcılığının artmasına, el becerilerinin gelişmesine yardımcı olur. Sadece çocuklar değil yetişkinlerin de bağımlısı olduğu yumuşacık oyun hamuru stres atmak için oldukça iyi bir araçtır. Akışkan özelliği sayesinde rahatça şekil alabilir, kapların içine konulabilir. Oyun sırasında bambaşka bir keyif veren Slime hamurunu dilediğiniz gibi katlayabilir, uzatıp gerebilir, yeni şekiller verebilirsiniz. Oyununuz bittiğinde ise içinde bulunduğu kabın şeklini alır ve istediğiniz zaman oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Dokunulduğunda sıra dışı bir his veren oyun materyali etrafa yapışmaz, leke bırakmaz ve özgürce eğlenebilmenizi sağlar. Hem çocukların hem de yetişkinlerin severek oynadığı Slime ile çocuklar aileleri ve arkadaşlarıyla yaratıcı oyunlar oynayabilir.

Temel malzemeleri, boraks, su, tutkal olan Slime, içine farklı renkler katılarak rengârenk hale getirilebilir. Tercihe göre içine sim ve köpük gibi farklı malzemeler katılarak oyunlar daha eğlenceli hale getirilebilir. Piyasada birçok yerde hazırlanmış şekilde Slime bulabileceğiniz gibi malzemeleri edinerek evde kendiniz de hazırlayabilirsiniz. İçine konulan malzemelerin çeşitlilik gösterebilmesi nedeniyle son derece geniş bir ürün skalasına sahip olan Slime elinize alıp şekil verebileceğiniz ve oynamak için sabırsızlanacağınız bir üründür.

Hayatınıza Renk Katan Slime Setleri

Halk arasında zıp zıp hamuru olarak adlandırılan Slime YouTube videolarıyla tanınmış ve kısa sürede büyük küçük herkesin merakını cezbetmeye başlamıştır. 90’lı yıllarda oyun hamurları popülerken; günümüzde yumuşacık kıvamlı ama ele yapışmayan Slime’lar oyun hamurlarının yerini almıştır. Hazır olarak satışa sunulan tekli ürünlerin yanı sıra, evde kendi hazırlamak isteyenler için Slime setleri bulunur. Slime setlerinde Slime yapmak için gereken tüm malzemeler bulunur. Evde çocuğunuzla birlikte Slime hamurunuzu kendiniz hazırlayabilir, kıvamını kendinize göre ayarlayabilir, rengini belirleyebilir, içine dilediğiniz malzemeyi ekleyerek Slime hamurunuza hareket katabilirsiniz.

Slime oyun hamurunu evde kendiniz elde edebileceğiniz gibi hazır olarak da tercih edebilirsiniz. Slime için gerekli malzemeleri bir araya getirip Slime hazırlamak biraz uğraş gerektirir ancak hazır Slimelar satın alındığı andan itibaren kullanıma hazırdır. Özel kutularında satışa sunulan Slime oyun hamurunu işiniz bittikten sonra tekrar kutusunda muhafaza edebilirsiniz. Böylece Slime bozulmadan uzun süre kullanılabilir. Piyasada bulunan Slimelar, akışkanlık, renk, içerisindeki maddeler açısından değişiklik gösterir. Gök kuşağının tüm renklerinde Slime çeşitleri bulabileceğiniz gibi, istediğiniz renkleri karıştırarak farklı renklerde Slime da elde edebilirsiniz. Slime’ın içine, boncuk, sim, renkli toplar ya da köpük ekleyerek Slime’ın yapısını değiştirebilir, farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Piyasada bulunan farklı yapı ve özeliklerdeki ürünleri satın alarak eklemeler yapabilir, ürünü size özel hale getirebilirsiz. Farklı özelliklerde satışa sunulan bu oyuncağın farklı çeşitleri vardır. Akışkan yapıdaki bu oyuncağın en çok tercih edilen çeşitlerinden biri de pofuduk Slime’dır. Stres atma konusunda birebir olan pofuduk Slime uzun süre kullanımda bile pofuduk yapısını kaybetmez. Kullanımı oldukça kolay olan ve büyük küçük herkes tarafından sevilerek kullanılan pofuduk Slime ilk kez deneyenlerin bağımlısı olduğu bir üründür.

Slime ile Yaratıcılığınızı Geliştirin

Yarı akışkan ve yarı yapışkan bir madde olan Slime etrafa bulaşmaz, elinize yapışmaz sadece birbirine yapışır. Leke bırakmayan ve kolay temizlenebilen bu ürünle çocuklar severek oynarken ebeveynler de gönül rahatlığıyla çocukları için tercih eder. Dağılmayan ve bu sayede azalmayan, uzun süre kullanılabilen Slime çocukların kendi kendilerine eğlenerek zaman geçirmesi için oldukça ideal bir seçenektir. Kolay şekil alabilen ve kolayca eski haline getirilebilen Slime ile birçok şey yapılabilir. Çocukların yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini geliştirmeye katkı sağlayan eğlenceli bir materyal olan Slime, çocukların zekâ gelişimlerine, yeni bakış açısı edinmelerine olanak sağlar ve farkındalığı arttırır. Tekrar tekrar kullanılabilme özelliği nedeniyle ebeveynlerin bütçesini zorlamayan Slime çeşitlerini çocuğunuzun isteğine göre şekillendirebilirsiniz. Seçenek konusunda özgür bir alan sunan ve zevkler doğrultusunda şekillenebilen Slime büyük küçük herkesin beğenisini kazanmıştır.

Çocuklar için eğlenceli bir oyuncak olan Slime yetişkinler için de stres topu görevi görür. Eğlenceli hamur ile biraz zaman geçirdikten sonra stresten arınıp kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Odaklanma probleminin ortadan kaldırılmasında yardımcı olan Slime, stres attıktan sonra günlük işlerde daha verimli olmayı sağlar. Hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eden Slime evde ailece etkinlikler yapmak için de kullanılır. Slime hamuru ile farklı şekiller yapabilir, ailece geçireceğiniz zamanı eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Pofuduk Slime Modelleri

Slime malzemeleri; boraks, tutkal ve sudur. Bu üç ana malzemeyi ve kendi zevkinize göre hamuru süslemek için içine ekleyeceğiniz malzemelerle birlikte son derece eğlenceli Slime hamurları hazırlayabilirsiniz. Geniş bir ürün skalasına sahip olan pofuduk Slime modelleri farklı malzemeler eklenerek kişiselleştirilebilir. Birçok yerde bulabileceğiniz hazır Slime setleri tekli olarak satın alınabileceği gibi, farklı renklerdeki setler de tercih edilebilir. Rengarenk Slime hamurlarının bulunduğu setler yaratıcılık özelliğinin arttırılmasında da etkilidir. Set içerisindeki renkleri birleştirerek farklı renkler elde edebilir ve oyunu renklendirebilirsiniz. Böylece sıra dışı renk geçişleri ortaya çıkarabilirsiniz. Uzayıp gerildiğinde şeffaflaşan Slime, karışık renklerde hazırlandığında daha güzel görünecektir.

Simli ve fosforlu yapılarıyla parlayan pofuduk Slime ürünleri çocukların severek oynadığı, yetişkinlerin de stres attığı en etkili ürünlerden biridir. Fosforlu pofuduk Slime görüntüsüyle eğlencenize renk katar, oyuna ilgi duymayan çocukların bile ilgisini çeker ve oyunları keyifli hale getirir. Dokusu, görüntüsü, renkleri ve özellikleriyle tatmin edici bir eğlence sunan simli Slime modelleri çocuklar için harika bir duyu bütünleme aracıdır.

Pofuduk Slime parçalara ayrılarak da kullanılabilir. Böylece birden çok kişi oyuna dahil olabilir. Oyun bittiğinde ise parçalar birleştirilerek eski haline getirilebilir. Hayal gücünüzü kullanarak çeşitli şekiller ortaya çıkarabildiğiniz Slime eski haline dönerek uzun süre kullanılabilir ve uzun ömürlü eğlence sağlar. Döküldüğü yere yapışmadan, leke ve iz bırakmadan, elde yapış yapış bir his oluşturmadan, temizlik açısından sıkıntı yaşanmadan eğlencenin tadına varmanıza yardımcı olan Slime arkadaşlarınıza hazırladığınız şakalar için de elverişli bir malzemedir. Tekli ve çoklu halde ulaşabileceğiniz hazır pofuduk Slime seti çocuklarınızla ve arkadaşlarınızla keyifli anlarınızı paylaşmanızı sağlar.

Hazır Slime Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Her yaştan insan için her yerde sıra dışı bir eğlence sunan hazır Slime ideal bir eğlence ve stres atma aracıdır. Çocuklarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz, arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz, tek başınıza şekillendirerek stres atabileceğiniz Slime hamuru boş zamanlarınızı en güzel şekilde doldurmanızı sağlar. Tüm bu nedenlerden dolayı Slime hamuruna sahip olmak istiyorsanız çeşitli özelliklere de dikkat etmeniz gerekir. Öncelikle satın alacağınız ürünün içeriğindeki maddelerin güvenli olmasına dikkat etmeniz gerekir. Çünkü piyasada çocukların sağlığı gözetilmeden hazırlanan birçok Slime çeşidi bulunur. Bu nedenle de satın alacağınız ürünün içeriklerine dikkat ederek zararlı kimyasallar içermediğinden emin olmalısınız.

Ürünün içeriğini kontrol edip sağlığa zararlı madde içermediğinden emin olduktan sonra kendi zevkinize veya çocuğunuzun zevkine göre ürün seçebilirsiniz. Rengarenk, fosforlu ve simli olarak satışa sunulan ürünler arasından tercih yapabilirsiniz. Tekli olarak satışa sunulan hazır Slime 4’lü, 6’lı, 12’li gibi çoklu paketler olarak da karşınıza çıkar. Bu setler arasında ihtiyacınız doğrultusunda dilediğinizi seçebilirsiniz. Elinizdeki renkleri karıştırarak farklı renkler elde edebilir, Slime hamurunuzu daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

Hazır Slime ve Slime Seti Fiyatları

Oyun ve hobi aracı olarak satışa sunulan Slime her yaştan insan tarafından sevilerek kullanılır. Bu özelliği ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Büyük küçük herkes tarafından sevilerek kullanılan Slime fiyatlarının herkesin ulaşabileceği düzeyde olması Slime’a olan ilgiyi arttırır. Hazır Slime fiyatları boyut, renk, marka ve özellik bakımından değişiklik gösterir. Slime’ın içinde yer alan sim, fosfor, boncuk, köpük gibi maddeler de Slime fiyatlarında etkilidir. Tekli Slime fiyatları boyuta göre farklılık gösterirken Slime seti fiyatları set içeriğine göre değişir. Birçok marka tarafından üretilen farklı özelliklerdeki Slime çeşitlerinin fiyatları her bütçeye hitap eder ve böylece büyük küçük herkes bu eğlencenin keyfini çıkarabilir.

Hazır Slime ve Slime setleri uygun fiyatlarla şimdi Otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR