Filtreleme
Kategoriler

Minnie Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Walt Disney tarafından yaratılan çizgi film karakteri Mini Mouse’dan esinlenerek üretilen Minnie oyuncakları çocukların en çok dikkatini çeken oyuncaklar arasında yer alıyor. İlk olarak Mickey Mouse’un kız arkadaşı olarak karşımıza çıkan Minnie, zamanla Mickey’nin önüne geçmiş ve daha popüler olmuştur. Disney karakterlerine ilgi duyan çocuklar bu karakterleri ister tek başına alabilirler, ister tüm karakterleri toplayarak hayal güçleri ile çizgi filmi yeniden canlandırabilirler.

Çocuklarının gelişiminin sağlıklı bir şekilde tamamlanmasını isteyen ebeveynler çocukları için en iyi oyuncağı seçmek ister. Aynı zamanda oyuncak alırken hem çocukların kendi kendine vakit geçirmesine hem de ailecek vakit geçirebilmeye olanak sağlayan oyuncakları tercih eder. Çocukların kendi kendine oynamasının, arkadaşları ile oynamasının ve ebeveynlerle oynamasının çocuğun gelişimine olan katkısı farklıdır. Çocuklar tek başına oynarken oyun kurmayı ve tek başına bir şeyler üretebilmeyi öğrenir. Arkadaşlarıyla oynarken paylaşmayı ve sosyalleşmeyi öğrenir. Ebeveynleri ile kaliteli vakit geçiren çocuklar güvenli bağlanmayı öğrenir ve kendine olan güveni artar. Oyunlar sırasında kullanılan materyaller birbirinden oldukça farklıdır. Her çocuğun ilgi alanı ve oyun zevki farklı olduğu gibi her oyuncağın da kendine has özellikleri vardır. Bu sayede her çocuğa göre binlerce çeşit oyuncak bulabilmek mümkündür. Her çocuk her oyuncaktan hoşlanmayabilir ancak her çocuğun severek izlediği çizgi filmlerden ilham alınarak tasarlanan oyuncaklar tüm çocuklar tarafından çok sevilir. Minnie’de bunlardan biridir.

Çocukların Dünyasını Süsleyen Minnie Mouse Modelleri

Hem çocukların hem de yetişkinlerin severek izlediği Çizgi Film karakteri Minnie Mouse oyuncakları evlere konuk oluyor. Oyuncakların sadece çocuklar için üretildiği düşünülse de bazı yetişkinler de evlerinde aksesuar olarak oyuncaklara yer verir. Böylece çocukluklarına geri dönerler ve çocukken sevdikleri karakterlere ileri yaşlarda da değer verirler. Çocuklar ise bebeklik çağından itibaren yaşlarına uygun oyuncaklarla oynamaya ihtiyaç duyar. Her yaştan çocuğun beğenisini kazanan Minnie oyuncakları çocuklara büyürken eşlik eder ve sağlıklı büyümelerine de katkı sağlar. Oldukça hoş tasarıma sahip olan Minnie Mouse Figürleri, sadece oyuncak olarak değil birçok şekilde karşımıza çıkar. Minnie Mouse Şef Mutfak, Minnie Mouse Ütü Seti, Minnie Mouse Sepetli Market Arabası, Minnie Mouse Beşik Seti, Minnie Mouse Doktor Servis arabası gibi Minni Mouse figürleri ile süslenmiş oyuncaklar daha çok kız çocuklarına hitap ediyor ve çocukların en güzel evcilik oyunlarına eşlik ediyor. Minie Mouse figürleri ile süslenmiş çocuk havuzunda yaz aylarında çocuklar serinliyor. Minnie Mouse figürlü kıyafetler çocukların şıklığına şıklık katıyor. Minnie Mouse figürlü tekstil ürünleri çocukların odalarını süslüyor. Birbirinden farklı boyutlarda üretilen Minnie Mouse peluş oyuncaklar ise çocuklar kadar yetişkinlerin de beğenisini topluyor. Hem çocukların severek oynadığı hem de anne babaların gönül rahatlığı ile tercih ettiği Minnie Mouse oyuncakları birçok yönden çok avantajlıdır. Çocukları için oyuncak seçen ebeveynlerin en çok tercih ettiği konu oyuncağın sağlığa zararlı olup olmadığıdır. Aynı zamanda dayanıklı olması ve uzun süre kullanılabilmesi de önemlidir. Minnie oyuncakları bir oyuncakta aranan özelliklerin hepsini aynı anda karşılar.

Minnie Mouse oyuncak koleksiyonu içerisinde her zevke hitap eden modeller yer alır. Oyuncağını yanından ayırmak istemeyen çocuklar için taşınabilir, küçük boyutlu modeller tercih edilmelidir. Odasını süslemek isteyen çocuklar için ise 100 cm boyutundaki dev Minnie Figürü tercih edilebilir. Küçük bir çocuk boyutundaki bu oyuncak çocukların en yakın arkadaşı olur. Her biri birbirinden güzel tasarımlara sahip olan modeller arasından kendi renk ve model zevkinize göre dilediğinizi seçerek sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz küçük, dilerseniz dev, dilerseniz set halinde satılan modellerden sipariş vererek sevdiklerinize hediye edebilir, onlara uzun süre saklayabileceği harika bir oyuncak hediye edebilirsiniz.

Minnie Oyuncak Özellikleri

Kişilerin karakter özellikleri çok küçük yaşlarda oluşmaya başlar. Bu özelliklerin gelişmesinde çocuğun ne şekilde yetiştirildiği gelişim özellikleri ne şekilde desteklendiği oldukça önemlidir. Karakter özelliklerinin gelişiminde her ne kadar oyuncakların etkisi olsa da her birey özeldir ve karakter özellikleri genetik özelliklere göre şekillenir. Bu durum göz önünde bulundurularak gelişim çağındaki çocukları desteklemek için karakter özelliklerine uygun oyuncaklar seçilmelidir. Kimi çocuklar sakin oyunlar oynamaktan hoşlanırken kimi çocuklar eğitici oyunlardan, kimileri de eğlenceli oyunlardan hoşlanır. Minnie oyuncakları tüm bu özellikler göz önünde bulundurularak üretilmiş ve çocukların beğenisine sunulmuştur.

Minnie karakterinin yer aldığı çizgi filmi seyreden herkes Minnie oyuncaklarına da ilgi duyuyor. Çocukluklarını hatırlayan ebeveynler Minnie figürlerine aksesuar olarak evlerinde yer veriyor. Bu çizgi filmin hayranı çocuklar da Minnie karakterlerini ellerinden düşürmüyor. Set halinde ve tekli satılan oyuncaklardan herkes kendi zevkine uygun modeli seçerek ister çocuklarına ister Minnie hayranı sevdiklerine hediye edebiliyor. Böylece sevdiklerine uzun süre yanlarında olacak bir hediye vermiş oluyor. Minnie ürünleri birbirinden farklı renklerde, farklı boyutlarda ve farklı özelliklerde üretiliyor. Bu sayede zengin ürün seçenekleri arasında herkese uygun model bulunuyor. Tüm bu modeller hem çocuklarının iyiliğini düşünen ebeveynler hem de çocuklar tarafından beğeniliyor ve oldukça olumlu yorumlar alıyor. Siz de kriterleriniz doğrultusunda arama yaparak ve yorumları dikkate alarak çocuğunuz için en uygun Minnie oyuncağını satın alabilirsiniz

Minnie Oyuncakları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Yaklaşık 100 yıldır hayatımızda olan ve 7’den 70’e herkesin severek izlediği Disney Çizgi Film karakterlerinden biri olan Minnie Mouse, daha çok kız çocuklarının ilgisini çekse de erkek çocukları tarafından da çok sevilir. Bu sevimli karakter her yaştan çocuğun oyununa eşlik eder. Anne ve babaların çocukları için güvenle tercih edebileceği Minnie karakterleri geniş ürün yelpazesiyle her beklentiyi karşılar. Çocukların olduğu kadar çocuk ruhlu yetişkinlerin de çok sevdiği Minnie Mouse modelleri sevimlilikleri ile her yaştan Minnie severin odasını süslüyor. Birbirinden farklı materyaller kullanılarak üretilen farklı modellerin her biri aynı kalitede piyasaya sürülüyor. Kalitesi ve dayanıklılığı ile beğeni toplayan modeller çocuklara uzun yıllar arkadaşlık edebiliyor. Hem peluş hem de plastik modellerin temizliğinin kolay olması anneleri de çok mutlu ediyor. Geniş ürün yelpazesinden çeşit çeşit modeller bulunan Minnie Mouse oyuncaklarını satın alırken kullanıcılar bütçelerini ve zevklerini göz önünde bulundurarak kendilerine en uygun oyuncağı tercih edebilir. Böylece hem eğlenceli, hem sevimli hem de dayanıklı oyuncaklara sahip olur.  Oyuncağın fiyatı yüksek olsa da uzun ömürlü olması nedeniyle ödenen ücreti fazlasıyla hak eder.

Oyuncak tercih ederken hangi yaş grubuna hitap ettiğine de dikkat edilmelidir. Küçük çocuklar için küçük parçaları olmaya, darbelere karşı dayanıklı olan ve kolay deforme olmayan oyuncaklar tercih edilmelidir. Oyuncakları ağızlarına götürerek keşfetmeye çalışan çocukların oyuncağı yutma tehlikesi olduğu için 3 yaşından küçük çocuğu olan ebeveynler küçük parçalı oyuncaklar tercih etmemelidir. Oyun kurmayı sağlayan, böylece çocuğun sosyalleşmesine yardımcı olan Minnie figürlü oyuncaklar anaokulu çağındaki çocuklar için uygunken küçük çocuklar için peluş oyuncaklar tercih edilmelidir. Tercihlerinize ve çocuğunuzun yaşına en uygun Minnie oyuncak modellerini seçebilmek için filtreleme özelliğini kullanabilir, kısa sürede bütçenize uygun sevimli Minnie’yi seçebilirsiniz.

En Uygun Minnie Mouse Oyuncak Fiyatları

Çocuklarına herhangi bir eşya alacak olan ebeveynlerin en çok dikkat ettiği konu alacakları ürünün üretildiği materyallerin sağlığa zararlı madde içerip içermemesidir. Çocukların sağlığı gözetilmeden üretilen ve sağlığa zararlı kimyasallar barındıran kimi oyuncaklar alerjik reaksiyonlara ya da daha ciddi rahatsızlıklara neden olabilir. Oyuncak seçimi yaparken öncelikle bu konuya dikkat edilmeli ve ürünün sağlığa zararlı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Minnie Mouse oyuncak modellerini kullanan hiçbir kullanıcının böyle bir soyunla karşılaşması söz konusu değildir. Minnie oyuncaklarında çocuk sağlığına zararlı hiçbir madde bulunmaz. Bu nedenle de anne ve babalar gönül rahatlığı ile tercih edebilir. Oyuncak fiyatları belirlenirken oyuncağın boyutu ve kullanılan materyaller dikkate alınır. Kaliteli malzemeden üretilen Minnie Modellerinin bazılarının fiyatı yüksek gibi görünse de hem çocuk sağlığını gözetmesi hem de uzun süre kullanılabilmesi nedeniyle oldukça makuldür. Oyuncak fiyatlarında ürünün boyutu da önemlidir. Örneğin 25 cm Minnie’nin fiyatı 100 Cm Minnie’nin fiyatına göre daha uygundur. Minnie oyuncak ve aksesuarları her zevke ve her bütçeye uygun ürünleri ile dikkat çeker. Siz de çocuklarınızın ilgi alanları doğrultusunda Minnie figürlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Filtreleme bölümünden tekli, çoklu, dev veya minik olacak şekilde tercihlerinizi ve fiyat aralığını belirlemeniz aradığınız ürünü bulmanız konusunda size kolaylık sağlayacaktır.

Minnie oyuncakları ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR