Filtreleme
Kategoriler

Hattrick Modelleri, Fiyatları ve Ürünleri

Hattrick oyuncak çeşit ve modelleri şimdi Otoys’da! Çocukların enerjilerini tüketmek, fiziksel ve zihinsel gelişimlerine destek olmak için tasarlanıp üretilen spor oyuncakları için büyük bütçelere gerek yok. En ucuzunu almak için site site dolaşmayın! Ürünlerimize göz atarak karşılaştırma yapmanıza gerek kalmayacak fiyatları bulacağınıza eminiz. Oyuncak ihtiyaçlarını karşılamak için bir tık uzağınızdayız.

Oldukça geniş bir yelpazede sportif ürünler sunan Hattrick markası, birbirinden farklı ürün gruplarında yer alan spor aletleriyle oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor. Yetişkinler kadar çocuklara da hitap eden modelleriyle çocuklara spor sevgisi aşılamayı hedefleyen Hattrick, trambolinlerden toplara, patenlerden çantalara kadar bir çok ürünü bulabilme imkânı sunuyor. Hattrick hem ev ortamında hem dışarıda hem de spor salonlarında kullanıma uygun olan modelleriyle her ihtiyaca cevap veriyor. Spor aksesuarları, kondisyon aletleri, tenis raketleri ve plates topları gibi profesyonel ekipmanlarla her seviyeden ve her yaştan spor severin gereksinimine yanıt veriyor.

Hattrick markası daha çok ev tipi kondisyon aletleri ve spor ürünleri ile dikkat çekiyor. Günün belli bir dönemini spora ayırıp iş ve okul stresinden uzaklaşmak ve sağlıklı bir hayat yaşamak isteyenlerin ev ortamında egzersiz yapabilmelerine izin veriyor. Koşu bantları, eliptik bisikletler, yapay ve dikey bisikletler, mekik sehpaları, egzersiz aletleri Hattrick’in ürün yelpazesi içerisinde yer alıyor. Hareketli bir yaşamı ilke edinenler Stepper’lara yönelirken, vücut geliştirme ile uğraşanlar benç ve mekik sehpaları ve dumblelara yöneliyor. Bu aletlerle spor tutkunları evlerini mini bir spor salonuna dönüştürebiliyor. Kimi modeller için evlerde uygun ortam sağlamak gerekiyor. Motor mekanizmalarının ve geniş ekranların verimli çalışabilmesi için; koşu bantları ve bisikletler gibi kapsamlı aletler elektrik bağlantısı gerektirir. Trambolinler, çekme lastikli stepperlar, karın kaslarını çalıştırmayı amaçlayan Red Rocket’lar ve fonksiyonel bar setleri gibi daha mütevazı kondisyon aletleri sporseverlerle buluşmayı bekliyor.

Hattrick Ürünleri ile Formda Kalın

Açık havada spor yapmaya fırsat bulamayanlar için tasarlanan ve sporseverlere ev konforunda spor yapabilme imkanı veren Hattrick, mükemmel tasarımları ve profesyonel özellikleri ile son derece kullanışlıdır. Dayanıklı olması, uzun süre kullanım ömrüne sahip olması ve ilk günkü performansını muhafaza edebilmesi nedeniyle sporseverlerin en çok tercih ettiği marka olan Hattrick, sporcuların başarılarının arttırılmasında önemli rol oynar. Form tutmak amacıyla sportif faaliyetlerle doğrudan ilgilenenlerin alışveriş listesinde yerini alan Hattrick, zengin spor aksesuarları ile de öne çıkıyor. Hulahop, step tahtası, tenis topu ve raketi, badminton topu, pedometreli saat, vücut analizatörü, markanın spor aksesuarları arasında yer alıyor. Her yaşa ve her seviyeye uygun tasarlanan aksesuarlar ile kişilerin spora yatkınlığı olumlu yönde etkileniyor.

Küçük yaşlardaki sporseverlerin en büyük tutkusu olan Hattrick patenler, çocuklara spor sevgisi aşılamanın ilk adımıdır. Her zevke uygun birbirinden farklı renklerde tasarlanan patenler dış mekânda kullanıma uygundur. Her zemine uygun olarak geliştirilmiştir, darbelere ve zıplamalara karşı dayanıklıdır. Hava koşullarına karşı dayanıklı olan kaliteli malzemeden üretilen Hattrick paten, aynı zamanda ayağın terlemesini de engeller. Parklarda, sokaklarda, bahçelerde eğlenirken spor yapmayı sağlayan ürün hem yetişkinlerin hem de çocukların en büyük zevkidir.

Herkese Hitap Eden Hattrick Modelleri

Geniş ürün yelpazesiyle herkese hitap eden ürünleri bünyesinde barındıran Hattrick müşteri odaklı oluşu ve her ihtiyacı göz önünde bulundurmasıyla biliniyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen spor aletleri markalarından biri olan Hattrick, aynı zamanda bebekler için ürettiği yürüteç modelleri ile de dikkat çekiyor. Bebeklerin güvenliği en iyi şekilde düşünülerek üretilen yürüteçlerle bebekler evin içinde yürüyüşler yapıyor ve yürümeyi daha çabuk öğreniyor. 6. aydan itibaren kullanılması önerilen yürüteçler; bebeğin boyuna göre ayarlanabilen yüksekliği, ışıklı, oyuncaklı ve müzikli üst tablası ile hem çocuklar hem de ebeveynler tarafından çok seviliyor. Kolay katlanılabilme ve sallanabilme özelliği, çıkarılabilen ve temizlenebilen kılıfı ile kolay bir kullanım sağlar. Çocuğu yürümeye teşvik eder ve adımlarını daha cesaretli atmasını sağlar.

Hattrick ürün modelleri ve daha fazlası otoys.com.tr'de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR