Filtreleme
Kategoriler

Spin Master Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Merkezi Kanada’nın Toronto şehrinde bulunan Spin Master, bir oyuncak üreticisi şirketidir. Spin Master oyuncakları, çocukların el-göz koordinasyonlarını, hayal güçlerini ve oyun kurma becerilerini geliştirmektedir. Çocuklar arkadaşları ile birlikte Spin Master oyuncakları ile oynarken sosyalleşme becerileri de gelişmektedir. Ayrıca takım olmanın önemini de kavramasına yardımcı olmaktadır.

Çocuklar Paw Petrol ekibini kurarak şehrin huzurunu sağlayabilirler. Bu görevi ister arkadaşları ile ister kendileri tek başına yapabilirler. Paw Petrol, Spin Master oyuncaklarının en çok tercih edilen serisidir.

Batman serisi, hem çocuklar hem de yetişkin Batman hayranları için tasarlanmış ve üretilmiştir. Spin Master oyuncakları Batman serisi ile film sahnelerini tekrar canlandırabilir ve oyunu daha yaratıcı ve gerçekçi hale getirebilirsiniz. Seride, Batman, Robin, Joker gibi Batman filminde gördüğümüz karakterlerin oyuncakları bulunmaktadır.

Spin Master Oyuncak Çeşitleri

Paw Petrol Oyuncak Çeşitleri;

Chase’in Dönüşebilen Aracı

Chase’in Dönüşebilen Aracı’nın birçok heyecan verici özelliği bulunmaktadır. Araba olarak kullanılabildiği gibi havada süzülebilmektedir. Heyecan veren uçuşunu görmek için düğmeye basmak yeterlidir. Uçmak için hazırlandığında tekerlekleri geri çekilir, araba olduğunda da tekerlekler açığa çıkar. Işıkları ve sesleri ile çocuklar kadar yetişkinlerin de dikkatini çekmeyi başaran Spin Master oyuncağı içerisinde 1 adet dönüşebilen araç, 1 adet özel Chase figürü bulunmaktadır.

5in1 Ultimate Polis Aracı

5in1 Ultimate Polis Aracı’nın sesleri ve yanıp sönen ışıkları oldukça gerçekçi görünmektedir. 5 harika araç tek bir oyuncağın içine sığdırılmıştır. 1 tane Polis aracı, 2 tane motosiklet, 1 tane tekne ve 1 tane de helikopter ile maceraya hazır mısınız? Ayrıca setin içerisinde 3 adet tenis topu, 1 adet fırlatıcı ve 1 adette Chese figürü bulunmaktadır.

Meteor Pisti Oyun Seti

Jet fırlatıcı pist seti ile gökyüzünde yeni maceralara atılmak ve hayal gücünü zirvelere taşımak için harekete geçme zamanı!

Taşıyıcı Tır

Kocaman bir fırlatma rampasına dönüşen çılgın tır ile adrenalin dolu bir macera sizleri bekliyor.

Kurtarma Aracı

Serinin Marshall, Chase, Skye ve Rubble isimli 4 farklı seçeneği bulunmaktadır. 2 figürün sığdığı bu araç ile çocuklar eğlenceye doyamayacak!

Ultimate İtfaiye Seti

Marshall’ın eğlenceli itfaiye seti ile alevlerin içine korkusuzca atlayabilirsiniz. Bu tehlikeli kurtarma macerası için doğru kahraman sensin!

2in1 Dönüşebilen Araçlar

Öyle bir araç düşünün ki bir düğmeye bastığınızda ikiye bölünebiliyor. Heyecan verici özellikleri ile çocuklar oyunlarında saatlerce eğlenecek! Kutunun içerisinde 1 adet ikiye bölünebilen kurtarma aracı, 2 adet Paw Petrol figürü bulunmaktadır.

Dino Rescue Deluxe Araçlar- Marshall

Dino heyecan verici aracı ile kurtarma operasyonlarına devam ediyor. Kutunun içerisinde 1 adet figür, 1 adet araç ve 1 adette Dino figürü bulunmaktadır.

Ultimate Polis Aracı

Mini polis motosikleti, fırlatıcı ve kurtarma kancası ile polis aracınız maceralara hazır görünüyor. Havada süzülen tenis toplarını göndermek için kırmızı düğmeye basmanız yeterli olacaktır. 33 cm kamyon, 11 cm motosiklet ve 7 cm figürü ile Ultimate Polis Aracı sizleri bekliyor.

Sesli Işıklı Görev Araçları ve Figür Seti - Chase

Süper güçleri olan yavru köpek ile şehrin daha güvenli olacak. Serinin Zuma, Rocky, Skye, Marshall, Rubble ve Chase isimli 6 tane farklı modeli bulunmaktadır.

Batman Oyuncak Çeşitleri;

Batman Delux Figür

Bu kez Gotham’ın güvenliği sizden soruluyor. Çok fonksiyonlu kemeri ve 3 farklı silahı ile Batman, düşmanlarını bekliyor. Batman Delux Figür oyuncağının bacaklarına bastırdığınızda ses çıkarıyor, kemeri ise ışık saçıyor. 30 cm boyundaki Batman oyuncağı 20 tane ses efekti çıkarmaktadır.

Batman Mega Gear Dönüşebilen Figür Seti (10 cm)

Gotham şehri kötülerini korkutan ve titreten Batman, dönüşebilir devasa zırhı ile savaşmaya hazır! Kanatlarını aç ve düğmeye bas! Bronze Tiger ve Batman olmak üzere serinin iki tane farklı modeli bulunmaktadır.

Uzaktan Kumandalı Batmobile Araba

Batmobile arabayı 30 metre menzili sayesinde kontrol etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Çocukların Batmobile ile kazanamayacağı savaş olmayacak. 24 cm uzunluğundaki Batmobile ile ister Gotham’ı tek başına koru, istersen arkadaşlarınla.

Batmobile ve Batboat 2in1 Araç Seti

Çocuklar Batmobile’ın kapağını kaldıracak ve içinden Batboat çıkacak. Üstelik Batmobile, Batman filmindeki Batmobile’ın tüm detaylarına göre tasarlanmıştır. Batman hayranları bu Spin Master oyuncağını koleksiyonlarına eklemek için sabırsızlanacak!

Robin Figürü - (30 cm ve 10 cm)

30 cm olan Robin’in 11 eklemi, 10 cm olan Robin’in ise 9 eklemi hareket etmektedir. Her iki Robin de filmdeki detaylara göre tasarlanmış ve üretilmiştir.

Joker Figürü (30 cm - 15 cm)

15 cm olan Joker figürünün 3 tane hareket eden eklemi, 30 cm olan Jokerin ise 11 tane hareket eden eklemi bulunmaktadır.

Batman Figürü (30 cm Yeşil - 15 cm)

30 cm uzunluğunda olan Batman’in 11 tane hareket eden eklemi ve yeşil renk seçeneği bulunmaktadır. 15 cm uzunluğunda olan Batman’in ise 3 adet hareket eden eklemi bulunmaktadır. Ayrıca Batman Battle Armor ve Nightwing seçeneği de bulunan figürü Batman hayranları mutlaka koleksiyonlarına katmak isteyeceklerdir.

Spin Master Oyuncakları Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Spin Master oyuncakları üstün kalite ile üretilen oyuncaklardır. Özellikle koleksiyoncuların tercih etmesinden kalitesi de anlaşılmaktadır. Çocuklarınıza oyuncak alırken belki de en çok dikkat edilen durum, oyuncağın hemen kırılmaması yani dayanıklı olmasıdır. Sağlamlığı konusunda dünyanın önde gelen oyuncak markalarından biri olan Spin Master’ı tereddüt etmeden satın alabilirsiniz.
  • Spin Master oyuncakları kalite ve dayanıklılığının yanında sağlıklı malzemeden üretilmiştir. Oyuncakların malzemesinde kesinlikle kimyasal madde ya da kanserojen madde bulunmaktadır.
  • Spin Master oyuncakları çocukların yaş ve gelişim özelliklerine uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu nedenle oyuncakları seçerken ya da alırken mutlaka üzerinde yazan yaşa bakılmalıdır.
  • Çocukların ilgisini çeken ve istedikleri oyuncaklar ile oynamasına fırsat verilmesi çok önemlidir. Tam tersi bir durum olursa çocuk oyuncaktan çok çabuk sıkılacak ve oynamak istemeyecektir. Spin Master oyuncakları her yaşta çocuğun hatta her yaşta yetişkinin bile ilgisini çekecek türden oyuncaklardır.

Spin Master Oyuncak Fiyatları

Spin Master, kalite ve tasarım bakımından dünyada sektörün en önemli markalarından biridir. Dünyaca ünlü bir firmanın oyuncaklarının pahalı olduğunu düşünebilirsiniz. Ama durum Spin Master oyuncak fiyatları için böyle değil. Spin master oyuncakları her bütçenin rahatça çocuklarına oyuncak alabilmesi için fiyatlarını makul rakamlarda tutmuştur. Bizde firma olarak, markanın oyuncaklarını Türkiye pazarında sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Dünya kalitesini en uygun fiyatlarla ve güvenli bir alışveriş platformundan almak isterseniz, doğru adrestesiniz. Spin Master oyuncak fiyatları için, sitemizi incelemeniz yeterli!

Spin Master oyuncak çeşitleri ve daha fazlası uygun fiyatlarla şimdi otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR