Filtreleme
₺215,46 KDV Dahil
Kategoriler

Dede Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Oyuncaklar çocuk gelişiminin en önemli araçlarından biridir. Çocuklar için bilinçli ve doğru oyuncakların seçilmesi, farklı alanlarda gelişimleri için oldukça önemlidir. Oyuncaklar çocukları eğlendirirken aynı zamanda onların bilişsel düşünme, hayal güçlerini ve yaratıcıklarını geliştirme, fiziksel beceri kazanma, problem çözme, el ve göz koordinasyonlarını sağlama, sayılar, dil ve sorgulama gibi temel yetenekleri bulmalarına, kazanmalarına ve geliştirmelerine yardımcı olur. Dede Oyuncak, tüm bu süreçlere ürettiği ileri teknoloji ve kalitedeki ürünler ile katkıda bulunur. Dede Oyuncaklar ürünlerini kategoriler halinde inceleyip tanıyalım.

Dede Oyuncak Ürünleri Nelerdir?  

Eğitici Oyuncakları

Süper Bambu Çubuklar 300 Parça

Süper Bambu Çubuklar yumuşak ve esnek yapıda olup bu çubuklarla birbirinden ilginç tasarımlar yapabilir, oyunlar oynayabilirsiniz. Kutu içerisinde 180 adet bambu çubuk ve 120 adet ek bağlama çubuğu bulunmaktadır. Ürünler plastikten üretilmiştir. Bu çubuklar çocuklarınızın el becerilerini, yaratıcılıklarını, düşünsel becerilerini, denge ve refleks gibi unsurlarını geliştirir.

Mozaik Çivi Oyunu

Bu oyun çocuğunuzun hayal gücünü ve yaratıcılığını arttırmaya yardımcı olur. 260 parçadan oluşan bu setimiz bireysel ya da birkaç kişinin aynı anda oynayabileceği bir oyundur. Çivilerle yüzeyin üzerinde istediği şekli yapabilir, hayal dünyasındakileri oraya aktarabilir.

Multi Blocks 120'li Blok Torbası

Çocukların şüphesiz en sevdiği oyunlardan biri legolardır. Bu setimizde de birbirinden renkli blokları onlar için bir araya getirdik. 120 tane blok ile diledikleri şekilleri yapabilir, söküp,  tekrar takabilirler. Yaratıcılıkta sınır tanımayacakları bu set ile çocuğunuzun hayal dünyasına tanık olacaksınız.

Küp-Tak Yeni Nesil Eğitim Seti 36 Parça

Küp-tak yeni nesil eğitim seti ile çocuklar hem eğlenecek hem öğrenecek. Çocukların kavram gelişimini güçlendirmek için özel olarak tasarlandı. Set, çocuğunuzun kas gelişimini ve yaratıcı zekasını en iyi şekilde destekler çünkü birleştirebilecekleri küpler ile birbirinden farklı tasarımlar yapabilir.  Özellikle okul öncesi dönemde tavsiye edilen bu setin epey katkısını göreceğinize eminiz.

Kız Oyun Setleri

Frozen Şef Mutfak Seti 16 Parça

Frozen Şef Mutfak Seti ile kızlar birbirinden güzel yemekler hazırlayıp, evcilik oyunlarında bunu arkadaşlarına sunabilecekler üstelik çok sevdikleri çizgi film karakteri olan Frozen temalı ürünler eşliğinde. Setimiz 16 parçadan oluşmakta olup içerisinde kevgir, çaydanlık, büyük tabak, tencere, tekli ocak, küçük tabak, fırın, davlumbaz, tabaklık ve son olarak tencere gibi mutfak eşyalarını barındırır. Kurulumu çok basit olup en sevdikleri evcilik oyunları daha da güzel bir hale gelecektir.

Barbie Çantalı Doktor Seti – Mor

Çocuklara meslekleri tanıtmaya başladığımız zamanlarda, bu mesleklerin icra edildiği sırada kullandıkları eşyaları da tanıtırsak akıllarında daha kalıcı olacaklarından şüphe yok. Barbie Çantalı Doktor setimizde çocuklar set içerisindeki parçalar ile muayene oyunları oynayarak doktorluk mesleğini öğrenebilecekler. Rol yapma yeteneklerini ve hayal güçlerini geliştirecek bu set medikal çanta, refleks çekici, steteskop, şırınga, gözlük, makas ve ateş ölçer gibi dokuz parçadan oluşmaktadır. Çantası sayesinde her yere kolayca taşıyabilirsiniz.

Barbie Mutfak Şefi

Barbie Mutfak Şefi ile minikler için mutfağa girip lezzetli yemekler pişirme zamanı. Rengarenk mutfak gereçleriyle kız çocuklarınız çok eğlenecek. Set içerisinde çaydanlık, küçük tabak, kevgir, büyük tabak, tencere, tekli ocak, fırın, davlumbaz ve tencere gibi çeşitli mutfak malzemeleri bulunmaktadır. Parça sayısı 16’dır. Dede Oyuncak markasının en çok tercih edilen modelleri arasında bulunmaktadır.

Minnie Beşik

Kız çocukların evcilik oyunlarının olmazsa olmazlarından olan bebeği yatırıp sallayacakları, ninni söyleyebilecekleri ve uyutabilecekleri yer olan Mickey Mouse karakterli bu beşik oyunlarına güzellik katacak. Pembe olarak tasarlanmıştır ve orijinal lisanslı üründür.

Market Alışveriş Arabası - Mavi

Çocuklarınızın bu seti çok seveceğine eminiz. Market Alışveriş Arabası setimiz onların alışveriş yapma, gıda ürünlerini tanıma gibi sosyal hayat becerilerini geliştirecek. Arabanın sürümü çok kolay olup set içerisinde sebzeler, meyveler, süt gibi çeşitli malzemeler bulundurur.

Yapım Oyuncakları

Akıllı Çocuk Sevimli Kale Seti 100 Parça

Bilindiği üzere çocukların ince motor gelişimi küçük oyuncakların tutulmasıyla gelişir. Böylece küçük kasların koordinasyonu işlemeye başlar. Oyun masaları, bloklar, legolar bunlara örnektir. Bu sette de yaratıcılığına göre kalesini oluşturup başka şekiller de yapma imkanına ulaşacaktır. Pratik açılıp kapanabilen ve saklanmaya hazır kutusu mevcuttur.

Mozaik Araba Oyunu

280 parçadan oluşan bu sette delikli panoya renkli çiviler takılarak istenilen her şekil oluşturulabilir. Çocuklarınızın yazma, kavrama, tutma gibi becerilerine katkıda bulunacak bu oyun seti hayal gücü ve motor becerilerini gelişecektir.

Küçük Damperli Kamyonum Bloklu 20 Parça

Çocukların el becerilerinin gelişmesine katkıda bulunacak yapım setlerimizden olan Küçük Damperli Kamyonum içerisinde 20 adet blok parça bulundurur. Bu set ile çocuklar hem kamyon ile oynayabilecek hem de inşa etme yeteneklerini geliştirecekler.

Spor Oyuncakları

Mickey Bowling Seti

Çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerinden olan Mickey Mouse temalı bu setimizde çocuklar hem bowling oynamayı öğrenecek, hem spor yapma becerileri gelişecek. Set içerisinde 6 adet bowling topu vardır. Dede Oyuncak Mickey bowling seti ile eğlenceli zamanlar minikleri bekliyor.

Barbie Golf Arabası Seti

Kız çocukları için özenle ve onların sevebileceği nitelikte tasarlanan golf arabası setimiz ile yeşil alanlara gitmeye gerek kalmadan evde golf oynama keyfini sizlere sunuyoruz. Fiziksel gelişimlerine katkı sağlayıp, arkadaşlarıyla oynayıp sosyalleşecekleri bu set 3 golf sopası ve 4 golf topuna sahip.

Cars Raket Seti

Araba karakterlerini içeren bu set ile çocuklar evde, bahçede, okulda, parkta ve plajda raket oynayıp tatillerinin tadını daha iyi çıkarabilecekler. Odaklanma, spor yetenekleri ve reflekslerini geliştirecek bu spor seti 2 adet raket ve 1 adet topa sahiptir.

Erkek Oyun Setleri

Mickey Tek Kale Futbol Seti

Futbol oynamaktan çok hoşlanan erkek çocukları için tasarlanan, kolaylıkla her yere taşınabilir ve Mickey Mouse karakterli bu set ile spor zamanları artık daha keyifli. Bu set çocukların fiziksel koordinasyon, denge ve dikkat yeteneklerine katkıda bulunur.

Spiderman Çantalı Tamir Seti 12 Parça

Çocukların küçük yaşlarda bir şeyleri tamir etmeyi ne kadar sevdikleri aşikar. Tamirat çantası ile kolayca taşınabilir ve istediğiniz yere götürebileceğiniz bu set, içerisinde ingiliz anahtarı, pense, çekiç, testere ve tornavida gibi aletler bulundurur.

Tren İstasyonu Blok Seti 65 Parça

Tren İstasyonu Blok Seti ile çocuklar tren istasyonunu kurarken hem sebep sonuç, analiz etme, düşünme becerilerini geliştirecek hem de çok keyifli dakikalar geçirecekler. 65 parçadan oluşan bu set ile kendi kuracakları tren istasyonu hayal güçlerini geliştirecektir.

Polis İstasyonu Blok Seti 48 Parça

İstasyon setlerinin kurulmasına çocuklarının ne kadar ilgili olduğunun farkında olan bir üretici firma olarak Polis İstasyonu Setini ysatışa sunduk. Çocukların el-göz koordinasyonları, yaratıcılıkları ve dikkat etme becerilerinin gelişmesine yardımcı olacak bu set içerisinde 48 parça blok ve 2 adet minik araba yer alır.

Dede Oyuncak Fiyatları

Çocukların sosyalleşmelerini, mantıksal yönlerini, hayal güçlerini ve bilişsel yeteneklerini geliştirmeye katkıda bulunacak setler ve oyuncaklar üreten Dede Oyuncak kaliteli ve sağlıklı oyuncakları ile uygun fiyata otoys.com.tr'de satılmaktadır. Dede Oyuncak ürünlerini inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Çocuklarınızı Otoys ile oyun dünyasında eşsiz bir deneyim kazanmasına öncülük edin!

Dede oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR