Filtreleme
Kategoriler

Kum Toys Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Kum toys oyuncak çeşitlerini arıyorsanız, en doğru adrestesiniz. Deney seti, kodlama oyuncağı, hareketli kum seti ve kısaca zekâ gelişimini destekleyen eğitici oyuncak çeşitleri için ürünlerimize göz atabilirsiniz. Oyuncak alışverişlerinizi en uygun fiyatlarla yapmak için bizi seçin. En güzel oyun ve oyuncakları küçük bütçelerle alabilirsiniz.

El becerilerinin gelişimini destekleyen oyuncak çeşitleri çocukların hayal güçlerini arttırır, motor becerilerini geliştirir ve geleceğe ışıkla bakan bireylerin yetişmesini sağlar. Çocukları eğlendiren, öğreten, fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlayan Kum Toys ürünleri uzman ve alanında profesyonel ekipler tarafından geliştirilmiş ve sağlığa uygun malzemelerle üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

Çocukların gelişiminde oyun oynamak ne kadar etkiliyse oyun materyalleri de aynı oranda etkilidir. Çocukların hayatında önemli yere sahip olan çeşitli renklerde, boyutlarda ve özelliklerdeki oyuncaklar çocukların oyun oynarken hem eğlenmesine hem öğrenmesine hem de renk, sayı, boyut, biçim, şekil gibi kavramları öğrenmesine yardımcı olur. Çocuğun oyun oynarken tüm bu becerileri elde edebilmeleri için doğru oyun ve doğru oyuncak oldukça önemlidir.

Zekâ ve strateji oyunları, hobi ve sanat ürünleri kategorisinde yer alan oyunlarıyla büyük küçük herkesin beğenisini kazanan Kum Toys oyuncak modelleri çocukların eğlenirken öğrenmesini, yetişkinlerin de kaliteli vakit geçirmesini sağlıyor. Özellikle okul öncesi dönemde çocukların oyuncaklara ve oyun materyallerine olan ilgisi artar. Aynı zamanda çocukların taklit etme eğilimi artar ve yaratıcılık özelliği gelişir. Kum Toys oyunları tam da bu noktada devreye girer.  Kodlama seti, bilim seti, tangram, deney seti gibi zekâ ve strateji oyunları çocukları okul hayatına hazırlamada ve okul döneminde kolay öğrenmelerini sağlamak için en büyük yardımcıdır.

Kum Toys Akıl Oyunları

Son dönemde bilgisayar oyunları çocukların hayatında büyük yer kaplıyor. Ancak hiçbir bilgisayar oyunu ailece oynanan bir kutu oyununun zevkini vermiyor. Kum Toys kutu oyunları çocukların arkadaşları veya aileleriyle hem eğlenceli hem de kaliteli vakit geçirmelerine yardımcı oluyor. Üstelik kutu oyunları çocukları çok fazla ekrana maruz kalmaktan kurtarıyor. Kum Toys zekâ ve akıl oyunları, kutu oyunları ve masa oyunları geniş ürün yelpazesiyle her zevke ve yaş grubuna hitap ediyor.

Akıl oyunları gelişim çağındaki çocukların zekâ gelişimi için oldukça önemlidir. Kum Toys akıl oyunları çocukların problem çözme gibi bilişsel becerilerinin gelişimine katkıda bulunur. Beyni aktif olarak çalıştıran akıl oyunları sayesinde hafıza canlı tutulur, ileriki yaşlarda beyin daha dinç kalır ve yaşlanma süreci gecikir. Aktif olarak akıl ve zekâ oyunları ile ilgilenen kişilerin Alzheimer hastalığı riski önemli ölçüde düşer. Çünkü zekâ oyunları beyni çalıştıran bir çeşit beyin sporudur ve bu oyunlar sayesinde beyin sürekli jimnastik yapar.

Çocukların sağlıklı zihinsel ve bedensel gelişimlerinde en az oyuncaklar kadar etkili olan bir diğer faktör çocukların aileleriyle kaliteli vakit geçirmesidir. Kum Toys kutu oyunlarıyla akşam yemeklerinden sonra ailece oyunlar oynayarak iletişiminizi kuvvetlendirebilir, çocuklarınıza yeni bir şeyler öğretebilirsiniz. Böylece gün içerisinde kaybettiğiniz zamanı telafi edebilir, aile ilişkilerinizi kuvvetlendirebilirsiniz. Gün içerisinde derslerden bunalan çocuklar ve işlerden bunalan ebeveynler zekâ oyunlarıyla günün stresinden uzaklaşır, rahatlar ve aynı zamanda kendini geliştirir.

Zekâ oyunları kişilerin düşünme becerilerini geliştirmek amacıyla tasarlanmıştır. Bilgi gerektirmeyen; akıl yürütme, hızlı düşünme, yaratıcılık gibi özellikler kullanılarak oynanan zekâ oyunları herkes tarafından oynanabilir. Okul çağındaki çocukların zekâ gelişimi için gerekli olan zekâ oyunları derslerini algılamaları ve konsantre olmaları için oldukça önemlidir.

Çocukların algılarını, hafızalarını, bilişsel becerilerini geliştiren ve güçlendiren oyuncaklar çocukların gelişiminde önemli ölçüde etkilidir. Alanında uzaman profesyonel ekipler tarafından geliştirilerek hazırlanan Kum Toys Oyunları’nın çocuk gelişimine olan katkısı saymakla bitmez;

  • Çocukların akıl yürütme ve problem çözme becerileri gelişir.
  • Çocuklar hızlı düşünme ve hızlı karar vermeyi öğrenir.
  • Çok yönlü düşünme becerisini elde eder.
  • Çocuklar neden sonuç ilişkisi kurmayı öğrenir.
  • Çocuklar aileleri ve arkadaşlarıyla birlikte vakit geçirir. Böylece ekip çalışmasını öğrenir ve daha çabuk sosyalleşir.
  • Çocuklar farklı çözüm yolları bulmayı ve strateji geliştirmeyi öğrenir.
  • Çocukların konsantrasyon süresi artar. Böylece derslerine daha çabuk adapte olurlar.

Kum Toys Hobi ve Sanat Ürünleri

Zekâ oyunları kategorisinde öncü markalardan biri olan Kum Toys, hobi ve sanat ürünleri kategorisinde de zengin ürün yelpazesiyle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Yaratıcılık özelliğinizi kullanabileceğiniz birbirinden farklı ürün yetişkinler ve çocuklar için ayrı ayrı üretiliyor. Resim, çizim, tasarım gibi alanlarda çalışmalar yapmanızı sağlayan ürünler Kum Toys hobi malzemeleri arasında yerini alıyor. Kum boyama, vitray boyama, taş boyama, halı dokuma, origami seti, pul sanatı ve daha birçok set hem çocukların hem de yetişkinlerin eğlenceli vakit geçirmelerine yardımcı oluyor. Tüm bu malzemeler arasında seçim yaparken ilgi duyulan alana yönelmek hem daha çok zevk almayı hem de daha yaratıcı olmayı sağlıyor.

Kum Toys oyuncakları arasında çocukların oynamaktan ekstra zevk aldığı kum boyama seti ve kinetik kum yer alıyor. Farklı şekillerde aksesuarlarla zenginleştirilen kinetik kum çocukların dokunsal duyularını geliştirmede oldukça etkilidir. Yumuşacık akışkan kumlar çocukların yaratıcılıklarını geliştirir ve farklı şekiller ortaya koymalarını sağlar.

Kum Toys taş boyama çocukların hayal güçlerini, yaratıcılık özelliğini ve el becerilerini geliştirir. Çocuklar taşlar üzerine yeteneklerini kullanarak resimler yapar ve bu resimleri rengârenk boyar. Her yaş grubundan çocuğa ve yetişkine hitap eden taş boyama seti ile harika ev dekorasyon ürünleri ortaya çıkarılıp dolaplar, duvarlar, vitrinler süslenebilir.

Kum Toys etamin sanatı çocukların el becerilerini geliştirmeye ve güzel vakit geçirmelerini sağlamaya yönelik tasarlanan bir üründür. Dikkat gerektiren bir etkinlik olan etamin sanatıyla ilgilenen çocukların dikkat yeteneği ve el becerileri gelişir.

Kum Toys pul sanatı strafor üzerine basılmış kuşe kâğıdın üzerine iğne ile pulların işlenmesiyle oluşturulan bir el sanatıdır. Çocukların zihinsel gelişimine ve el becerilerinin artmasına imkân sağlayan pul sanatı çocukların en sevdiği aktivitelerden biridir.

Kum Toys tuval boyama seti içerisinde üzerine desen çizilmiş 25x35 cm boyutlarındaki tuval, akrilik boya ve fırça yer alır. Tuval üzerine çizilen desen akrilik boyalarsa serbest boyama tekniği ile istenilen renklerde boyanabilir. Çocukların oldukça eğlenceli vakit geçirmesine olanak sağlayan tuval boyama seti aynı zamanda el göz koordinasyonunun gelişimine, fırça tutma ve boyama becerilerinin gelişimine, yaratıcılık özelliklerinin gelişimine olanak sağlar. Görsel algı gelişimini destekleyen set geniş bir yaş aralığına hitap eder.

Kum Toys Oyun Setlerinin Özellikleri ve Fiyatları

Çocukların gelişimini ve sağlığını ön planda tutarak üretimlerini o doğrultuda gerçekleştiren Kum Toys firması çocuk dostu ürünleri ile anne ve babaların beğenisini kazanıyor. Ebeveynlerin çocukları için oyuncak seçerken dikkat ettiği en önemli konu oyuncağın üretildiği malzemelerin sağlığa zararlı olup olmadığıdır. Profesyonel ekiplerce hazırlanan Kum Toys ürünleri üretim sırasında ilgili sertifikasyon süreçlerinden geçirilip sağlığa uygun olarak üretilir. Ürünlerde kullanılan plastikler, kartonlar ve boyalar içerisinde zararlı maddeler içermeyen AB standartlarına uygun maddeler yer alır.

Kum Toys oyun setleri özellikleri açısından farklı kategorilere ayrılır. Kum Toys akıl ve zekâ oyunları ve Kum Toys el sanatları ve hobi oyunları farklı yaş aralığındaki hem de farklı zevklerdeki kişilere hitap eder ve farklı beceriler kazandırır. Kum Toys oyuncak fiyatları da ürünlerin sahip oldukları özelliklere göre farklılık gösterir. Kum Toys ürünleri tekli veya çoklu setler halinde satışa sunulur. Tekli ürünlerde genel olarak kutu oyunları fiyatları hobi ürünleri fiyatlarına göre daha uygundur. İkili ve dörtlü setler hem çocukların aynı anda daha çok oyuna sahip olmasını sağlar hem de daha ekonomiktir.  Her ebeveyn kendi bütçesine ve çocuğunun ilgi alanına uygun ürünü Kum Toys oyuncak çeşitleri arasından bulabilir.

Kum Toys oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR