Filtreleme
Kategoriler

Winx Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Winx, Iginio Straffi tarafından oluşturulan bir animasyon televizyon dizisi olarak hayatımıza girmiştir. İlk gösterimini 2004 yılında yapan Winx, özellikle kız çocuklarının hayran olduğu, 4-16 yaşa hazırlanmış olsa da 16 yaş üstü tarafından da hayranlıkla izlenen bir peri kulübüdür. Dünyada 131 ülkede izlenen Winx’in daha sonra oyuncakları, kitapları vb. eşyaları üretilmiştir.

Winx Oyuncakları Nelerdir?

Özellikle kız çocuklarının hayran olduğu Winx Club oyuncak karakterleri, tasarımları, saçları, kıyafetleri ile çocukların olduğu kadar yetişkinlerin de beğenisini toplamıştır.

En iyi peri okulunda tanışan altıya yakın arkadaşın hikâyesi ile başlayan Winx Club, birbirinden farklı altı karakterin arkadaşlıklarını anlatmaktadır. Arkadaşlıkları ile çocuklara güzel örnek olan Winx kızlarının arkadaşlıkları gerçekten çok güçlüdür. Ne yaşarlarsa yaşasınlar her zaman mutlu olan, birbirinden farklı Winx karakterlerini gelin birlikte tanıyalım. İşte Winx karakterleri;

Bloom

Dünyanın en güçlü sihri ejder ateşi gücüne sahip olan Bloom, Dünya’dan geldiği sanılsa da Domino’nun prensesidir. Çok güzel, tatlı ve iyi kalpli bir kız olan Bloom, kız çocukları için çok güzel bir rol-model olacak özelliktedir. Mesela okumayı çok seven Bloom ile çocuklarınız birbirinden güzel hikâyeler okuyabilir ya da kendi hikâyelerini oluşturabilirler. Ya da Bloom ile kek yapmak ya da pizza yapmak isteyebilirler. Çünkü Bloom’un en büyük tutkusu yemek yapmaktır.

Stella

Konuşmayı ve modayı çok seven Stella, güneşin ve ayın gücünü kullanmaktadır. Stella aynı zamanda parlak güneş perisidir. Sihirli boyutun merkezi olan Solaria’nın da prensesidir. En büyük tutkusu alışveriş yapmak olan Stella ile çocuklarınız alışveriş yapabilir, kıyafetlerini değiştirebilir, aksesuarlarının uyumlu olup olmadığını konuşabilir. Stella ile eşsiz bir tarz yaratmak ve modayı baştan yaratmak, çocuklarınızın yaratıcılığını en üst düzeye çıkaracaktır.

Flora

Doğa perisi olan Flora, bitkilerle konuşabilmektedir. Bütün boş zamanını, bitkilerle uğraşarak geçirmektedir. Çok çalışkan, güzel ve romantik olan Flora, bitkilerden iksirler de hazırlayabilir. Winx’in en güçlü ikinci perisidir. Linphea’da doğan Flora, ailesini ziyaret etmeyi çok sevmektedir. Çocuklarınız Flora ile birlikte aile ziyaretleri yapabilir ve Flora’nın en sevdiği şiirleri birlikte okuyabilir.

Muisa

Müziği çok seven Muisa, müzik perisidir. Melody isimli gezegenden gelmektedir. Biraz dağınık olan Muisa’nın en büyük tutkusu şarkı söylemek ve müzikle uğraşmaktır. Muisa ile şarkılar söylemek ya da enstrüman çalmak ve daha birçok şey için Musia ile arkadaş olma zamanı! Belki de Muisa’nın hayali, bir gün çocuğunuzun da hayali olabilir. ‘’Bir müzikalde şarkı söylemek!’’

Tecna

Mantıklı ve rasyonel bir kişiliğe sahip olan Tecna, adından da anlaşılacağı gibi, teknoloji perisidir. Zenith isimli gezegenden gelen Tecna, Winx Club karakterlerinin en küçüğüdür. Teknoloji, bilgisayar, tablet ve sihirli bütün aletler en büyük tutkusudur. Balıkları ve ıspanağı çok seven Tecna, özel tasarım kıyafeti ve muhteşem saçları ile tam bir teknoloji harikası.

Layla

Sihir evreninde su krallığı olarak bilinen, sonsuz okyanusun sahibi Andros’un prensesi olan Layla, sonsuz okyanus perisidir. Spor yapmayı çok seven Layla, çok eğlenceli bir karakterdir. Dalgalar perisi Layla ile dans etmek, yeni maceralara başlamak ve hayal gücünün zirvelere çıktığı deneyimler yaşamak için çocuğunuza fırsat verin ve Layla ile tanışmasını sağlayın.

Diğer Winx Oyuncakları;

Roxy

Tir Nan Og’un prensesi olan Roxy, hayvan güçlerini kullanan yeryüzünün son prensesidir. Winx Club’a sonradan katılan perilerdendir.

Daphne

Bloom’un kız kardeşi olan Daphne, Sirenix prensesidir. Eski bir cadının Sirenx’i lanetlemesi üzerine ruha dönüşmüştür. Winx Club’a sonradan katılmıştır.

Eldora

Eldora, iyilik perisidir ayrıca Mythix’in gardiyanıdır. Winx kızlarına sonradan katılan perilerdendir.

Winx Oyuncakları Alırken Bilmeniz Gerekenler

  • Çocukların yaş ve gelişim özelliklerine uygun oyuncakların seçilmesi ve alınmasının öneminden sürekli bahsedilmektedir. Winx oyuncakları her yaştan çocuğun dikkatini çekecek şekilde tasarlanmıştır.
  • Çocuklarınıza Winx oyuncağı alırken, karakteri kendisinin seçmesini sağlayın ve mutlaka neden o karakteri seçtiğini sorun. Bu sorunun cevabı size çocuğunuzun karakterini anlatacaktır.
  • Winx oyuncaklarının kimyasal ve kanserojen madde içermeyen malzemelerden yapılmadığını ve ‘’Sağlık Bakanlığı Oyuncak Yönetmeliği’’ ilkelerine uygun üretildiğinden emin olabilirsiniz. Sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
  • Winx oyuncağı, nesilden nesile aktarılabilecek dayanıklılıkta üretilmiştir. Kısa sürede yıpranıp deforme olmayacağından ve kırılmayacağından emin olabilirsiniz.

Winx Oyuncak Fiyatları

Her çocuğun istediği oyuncak ile oynamaya hakkı vardır. Çocuk pahalı ya da ucuz oyuncak kavramlarını bilmez ama ebeveynler çok iyi bilir. İşte bu sebeple, kaliteyi ucuza almak için doğru adrestesiniz. Winx oyuncakları, her bütçenin rahatça alabileceği oyuncaklardır. Piyasanın en kaliteli ve en uygun Winx oyuncağını almak için şimdi sipariş ver! Ve bu eşsiz deneyimi çocuğuna yaşat.

Winx oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr'de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR