Filtreleme
Kategoriler

Frozen Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Kız çocuklarının en çok sevdiği ve hayranlıkla izleyip dinlediği çizgi film ve masal kahramanı Elsa ve Anna karakterlerinin oyuncakları çocukların dünyasını süslüyor. Hem başrol karakterleri Anna ve Elsa hem de filmin tüm karakterlerinin oyuncaklarına sahip olan çocuklar hayal güçlerini kullanarak filmi yeniden canlandırıyor. Frozen karakterlerinin bebeklerinin yanı sıra Frozen figürlerinin de yer aldığı oyuncaklar ve çeşitli aksesuarlar çocuklar tarafından yoğun ilgi görüyor. Geniş bir ürün yelpazesi bulunan Frozen oyuncakları ile çocuklar ister arkadaşları ile ister tek başlarına masalsı bir yolculuğa çıkıyor.

Çok sayıda çeşidi bulunan Disney Frozen oyuncak bebekleri Karlar Ülkesi adındaki çizgi filmde tanınmış ve kısa zamanda geniş kitleleri etkilemeyi başarmıştır. Anna, Elsa, Kristoff, Hans, Marsmallow, Oaken ve Dün gibi karakterlerin içinde yaşadığı Karlar Ülkesi çocukların hayallerini süslüyor. Ekranlardan tanıdıkları karakterlerle birebir oynama şansı elde eden çocuklar mükemmel tasarımlarla adeta başka bir dünyaya adım atıyor.

Frozen oyuncak bebek modelleri şık tasarımları ve renkleri ile ön plana çıkıyor. Örgülü saçlı Elsa’ya ait tasarımlar, çocukları adeta masal dünyasında yolculuğa çıkarıyor. Evinden ayrılan Elsa güçlerini kullanarak nasıl biri olması gerektiğini keşfetmek için yolculuğa çıkıyor. Frozen karakterleri bir büyünün sona ermesi ile ortaya çıkıyor. Büyünün ortadan kalkması ile uyanan karakterlerin her biri ayrı bir iç yolculuğu yansıtıyor. Farklı tasarımları ile dikkat çeken Frozen oyuncaklarının oynar eklemleri sayesinde çocuklar bebekleri istedikleri gibi hareket ettirebiliyor. Böylece filmdeki sahneleri canlandırarak eğlenceli dakikalar geçiriyor. Ayrıca hayal güçlerini kullanarak yepyeni maceralar ortaya çıkarabiliyor.

Frozen Oyuncak Bebek Modelleri

Büyüme çağındaki çocukların gelişimine en çok etki eden faktörler oyuncaklar ve izledikleri çizgi filmlerdir. Birbirinden farklı, sevimli ve güçlü karakterlerin yer aldığı çizgi filmleri ve animasyon filmlerini çocuklar hayranlıkla takip eder. Çocuklar izledikleri karakterlerle bütünleşir ve onların sahip olduğu özelliklere sahip olmak ister. Bu durumu göz önünde bulunduran oyuncak firmaları çocukların ilgi ile takip ettiği animasyon filmlerinde yer alan karakterlerin oyuncaklarını üreterek çocukların beğenisine sunmuştur. Bu oyuncaklara sahip olmak çocuklar için oldukça heyecan verici bir durumdur. Son yıllarda en çok işlenen animasyon filmlerinden biri olan Karlar Ülkesi karakterleri Frozen Oyuncak bebek modelleri olarak çocukların beğenisine sunulmuştur.

Okul öncesi ve ilkokul çağındaki kız çocuklarının hayran olduğu Elsa, göz alıcı güzelliği ve birbirinden şık kostümleri ile çocukların hayallerini süslüyor. Çok geniş kitlelere hitap eden Elsa dünyanın her yerinden çocukların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Frozen bebek mükemmel tasarımları ile çocukları masalsı bir dünyaya taşırken çocukların hayal dünyasını geliştirmeye de devam ediyor. Siz de en sevilen Frozen modellerinden dilediğinizi tercih ederek çocuklarınıza unutulmaz bir hediye verebilirsiniz.

Frozen Elsa Oyuncak Bebek Çeşitleri

Gösterime girdiği günden bu yana ilgi ile takip edilen Karlar Ülkesi Animasyon filminin karakterlerinden biri olan Elsa, kız çocuklarının ilgisini çekmeye devam ediyor. Merhametli oluşu, yardımseverliği, güçlü karakteri ile dikkat çeken Elsa, kız çocuklarına örnek olarak bu becerileri onlara kazandırıyor. Kız çocukları tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Frozen oyuncak bebek çeşitleri kullanıcılara çeşitli alternatifler sunuyor. Filmde yer alan her karakterin farklı hayran kitleleri olduğunu göz önünde bulunduran oyuncak firması tün bu karakterlerin figür oyuncaklarını tasarlıyor. Farklı boyutlarda ve farklı özelliklerde tasarlanan oyuncakların yanında kırtasiye ürünleri, tekstil ürünleri, ayakkabı, çanta, bisiklet, scooter, kişisel bakım setleri gibi üzerinde Frozen figürlerinin yer aldığı birçok ürün karşımıza çıkıyor.

Frozen karakterleri arasında en çok dikkat çekenlerin başında oynar eklemli bebek modelleri geliyor. Aynı zamana farklı boyutlarda karşımıza çıkan peluş formda tasarlanan bebek modelleri de Elsa bebek çeşitleri arasında karşımıza çıkıyor. Yumuşacık peluş oyuncaklar çocukların hem oyun arkadaşı hem de uyku arkadaşı oluyor. Elsa karakteri genellikle buz şatosundaki mavi kar elbisesi ile tasarlanıyor. Ancak bazı setlerin içinde başka kostümler de yer alıyor. Birçok marka tarafından tasarlanan Frozen oyuncakları arasından kalitesinden emin olduğunuz markanın ürünlerini seçmeniz hem çocuğunuzun sağlığı hem de dayanıklılık açısından oldukça önemlidir. Büyükten küçüğe çeşitli alternatifleri bulunan figürlerden dilediğinizi seçebilir, çocuğunuzun hayallerini süsleyen Frozen karakterlerinden birine sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Frozen Oyuncak Bebek Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli

Frozen oyuncak bebekleri her çocuğun zevkine hitap edecek modelleri ile dikkat çekiyor. Elsa oyuncak bebek modellerinin özellikleri oyuncağın türüne göre değişiklik gösteriyor. Son derece şık tasarımları ve renkli kıyafetleri ile kız çocuklarının ilgisini çeken Frozen oyuncakları çocukların masalsı bir dünyaya adım atmasını sağlıyor. Çocuklara özel günlerinde verilebilecek en güzel hediyelerden biri olan Frozen oyuncaklarını satın alırken bazı özelliklere dikkat etmek gerekir. Öncelikle oyuncağın çocuk sağlığına uygun malzemelerden üretilip üretilmediğine dikkat edilmelidir. Piyasada çok sayıda Frozen oyuncak modeli vardır. Bunlar arasında lisanslı ürünleri tercih etmek önemli bir detaydır. Lisanslı ürünler çocuk sağlığına uygun materyallerden üretilmiştir. Kaliteli malzemelerden üretilen lisanslı ürünler uzun ömürlü kullanım sağlar.

Peluş oyuncaklar alerjik bebekler ve çocuklar için tehlike arz edebilir. Peluş oyuncak tercih ederken antibakteriyel ve antialerjik kumaşlardan üretilip üretilmediğine dikkat edilmelidir. Böylece çocuklar sürekli temas ettikleri oyuncaklarla daha güvenli bir şekilde vakit geçirmiş olur. Çocukların oynaması için satın alınan tüm oyuncaklar derinlemesine incelenmeli ve çocuklara zarar verme ihtimali olan oyuncaklardan kaçınılmalıdır.

Oyuncakların üretildiği malzeme çocukların sağlığını düşünen ebeveynlerin üzerinde durduğu bir konudur. Oyuncak seçimi yaparken oyuncağın üzerinde güvenlik ve kalite standartlarına uygun olduğunu belirten CE işaretinin olmasına dikkat edilmelidir. CE işareti olan ürünler güvenlidir ve çocuklarınız için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Oyuncak alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da oyuncağın hitap ettiği yaş aralığıdır. Bazı Frozen modelleri küçük parçalar içerdiği için 3 yaş altındaki çocuklar için tercih edilmemelidir. Yine sert ve sivri kenarları olan oyuncaklar da belli bir yaşın alındaki çocuklar için uygun değildir. Satın alınan ürünün kolay temizlenebiliyor olması da özellikle anneleri oldukça mutlu eder.

Frozen Oyuncak Modelleri ile Mutlu Çocuklar

Karlar ülkesi oyuncak modelleri renkli ve şık tasarımları ile kız çocuklarının hayallerini süslüyor ve onları masal dünyasının içinde bir yolculuğa sürüklüyor. Kız çocuklarının aileleri ve arkadaşları ile veya tek başlarına oynayabilecekleri oyuncaklar birbirinden farklı modelleri ve özellikleri ile dikkat çekiyor. Disney Frozen Şato Evler kız çocuklarının yepyeni oyunlar kurabileceği bir dünyaya dönüyor. Çocuklar arkadaşları ile birlikte bu eve rahatlıkla girebiliyor. Oyuncakları ile birlikte kendi masal dünyasını yaratıyor. Katlanabilir özellikteki şato evleri çocuklar istedikleri yere yanlarında götürebiliyor. Karlar Ülkesi filmindeki gibi tasarlanan şato, ışıklı ve görkemli tasarımı ile görenleri büyülüyor. Çocukların oyunlarına eğlence katmak için her detay düşünülerek tasarlanan şatolarda; mutfak, yatak odası, müzik odası, makyaj odası, gözetleme kulübesi ve daha birçok detay yer alıyor.

Frozel Elsa Oyuncak modellerinin her biri farklı özelliğe sahiptir:

  • Çok katlı şatoda birden çok bebek aynı anda kalabiliyor.
  • Bebeklerin öne çıkan tasarımları markayı benzerlerinden bir üst noktaya taşıyor.
  • Sesli ve ışıklı tasarımlar çocukların dikkatini bir noktada toplamasını sağlıyor.
  • Göz kamaştıran takılar, taçlar ve aksesuarlar bebeklerin şıklıklarına şıklık katıyor.
  • Bebeklerin kıyafetleri kolay çıkarılıp kolay giydiriliyor.
  • Ürünlerin temizliği kolaylıkla yapılıyor.

Frozen oyuncakları çocuklarınızı eğlendirmenin yanı sıra; el becerilerini, fiziksel ve zihinsel becerilerini de destekliyor. Sevdiği oyuncaklarla oynayan çocukların sosyal hayata adapte olması ve kendini ifade edebilmesi daha kolay olur. Çocuklara tüm bu becerileri kazandıran Frozen oyuncakları arasında oyun çadırları, çay takımları, peluş bebek, market arabası, puzzlelar, mutfak seti, paten, kırtasiye malzemeleri ve tekstil ürünleri yer alır. Tüm bu oyuncak modelleri arasından hangi oyuncağın çocuğunuz için uygun olduğuna karar verdikten sonra vakit kaybetmeden sipariş verebilir, çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz.

Frozen Oyuncak Fiyatları

Renkli detaylarla, farklı tasarımlarla ve farklı özelliklerle donatılmış Frozen oyuncakları fiyat olarak da farklılık gösterir. Son zamanlarda kız çocukları arasında trend haline gelmiş olan Elsa ve Anna oyuncak bebekleri kıyafetlerinin kolay giydirilip çıkarılması ile dikkat çekiyor. Birden çok kıyafeti ve aksesuarları bulunan bebekleri çocuklar diledikleri gibi süsleyebiliyor. Eğlenceli vakit geçiren ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayan çocuklar; tablet, telefon ve bilgisayar ekranına maruz kalmaktan kurtuluyor. Böylece çocuklar eğlenceli oyunlar kuruyor ve yaratıcılık özellikleri ortaya çıkıyor. Ebeveynlerin de çok sevdiği Frozen oyuncak fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Böylece hem anne babalar hem de çocuklar mutlu oluyor.

Çeşitli oyuncak markaları tarafından üretilen Frozen oyuncakları markaya göre hem üretim, hem kalite hem de fiyat açısından değişiklik gösteriyor. Çeşitli boyutlarda üretilen bebekler geniş bir fiyat aralığı ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Fiyatlar genellikle kalite oranına göre belirleniyor. Lisanslı ürünlerin fiyatları yüksek olmasına rağmen kaliteli malzemeden üretildikleri için çocuklarının sağlığını düşünen ebeveynler tarafından daha çok tercih ediliyor. Frozen oyuncak fiyatları tekli ürünler, set halindeki ürünler, ışıklı ve sesli modeller, şatolar ve daha birçok seçeneğe göre farklılık gösteriyor. Oldukça geniş bir ürün ve fiyat yelpazesine sahip olan Frozen oyuncak modellerinden kendi bütçenize ve çocuğunuzun zevkine göre dilediğinizi seçebilir, çocuklarınıza unutulmaz bir hediye verebilirsiniz.

Frozen oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR