Filtreleme
Kategoriler

Boom City Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Boom City Oyuncakları, İtalyan Giochi Preziosi isimli şirkete aittir. Bu oyuncaklar havai fişek roketatarlarının içinden çıkmaktadır. Boom City Oyuncakları çarpma anında patlayan arabalardır. Çekip bırakılan bu arabalar, rampadan tırmanarak duvara çarpmaktadır. Boom City Oyuncakları parçalandıktan sonra, hiçbir şey olmamış gibi eski haline dönebilmektedir.

Boom City Oyuncak Çeşitleri

Boom City Racers Fişek Fabrikası Oyun Seti

Boom City Fişek Fabrikası ile aksiyon ve eğlence zamanına hazır mısınız? Hava fişek üretimi yapıp, ortalığı rengârenk yapacağınız harika bir setle karşınızdayız. Hepsi birbirinden farklı tam 3 farklı oyun stili bulunan bu set 4 yaş ve üzeri çocukların oynaması için uygundur. Mega patlama özelliği ile Boom City aracını fırlat ve müthiş bir heyecana ortak ol. Boom City Oyuncakları ikili yarış mücadelesi ile arkadaşlarınla arabalarını yarıştır ve kimin daha hızlı olduğunu gör. Çifte bela rampa atlaması ile patlama heyecanlarını ikiye katla. 2 adet pille çalışan Boom City Racers Fişek fabrikası oyun seti, çocuklarınızın harika vakitler geçirmesini sağlayacaktır.

Boom City Racers Boom Delüks Paket

Çılgın tasarımları ile harikalar yaratan Boom City Racers Boom Delüks Seti çarptığında patlayabilir. Hadi şimdi çek, yarıştır ve patlat! Bu pakette araçlar daha çok sesli, daha çok çılgın ve daha çok eğlenceli. Aracı hazırlayıp, ışıklı ve sesli fırlatıcıya yerleştir, ipi çek ve fırlat. Paketten hedef tahtası, varil duvarı ve akrobasi rampası çıkmaktadır. 2 adet pille çalışan Boom City Racers Boom Delüks Seti, 4 yaş ve üzeri çocukların oynaması için uygundur.

Boom City Racers Basic Araç Sürpriz Paket

Aracını hazırla, ipini çek ve nasıl oynayacağına karar ver. Patlama kilidini açarak en büyük patlamayı kimin yapacağını gör ve heyecanını ikiye katla. Boom City oyuncak paketinden sürpriz bir araba çıkmaktadır. Boom City Racers arabaları, standart arabalardan çok farklıdır. En nadir bulunan ışıklı efsane araba Boom City Cop That arabasını bakalım kim bulabilecek? Boom City oyuncakları, patlamalardan sonra tekrar eski haline dönebilmektedir. 2 adet pille çalışan Boom City Racers Basic Araçları 4 yaş ve üzeri çocukların oynaması için uygundur.

Boom City Racers Başlangıç Paketi

Arabanın devrini duyduğunuzda bırakın fırlasın. Boom City oyuncak setinin içerisinde 1 hadef ve 5 adet varil bulunmaktadır. Boom City Racers ile hedefleri vurun ve varilleri patlatın!

Boom City yarışçıları - Tekli Paket

Havai fişekten harika bir yarış arabası çıkacak! Heyecanla bekle ve arabana kavuştuğunda birbirinden heyecanlı yarışlara hazırlıklı ol!

Boom City Yarışçıları - 2 Paket

24 farklı araba çeşidinin bulunduğu Boom City yarışçıları paketinden 2 tane araba çıkmaktadır. Çıkacak arabalar kutunun dışından görünebildiği için istediğiniz arabayı seçme şansınız vardır.

Boom City Oyuncakları Seçerken Bilinmesi Gerekenler

  • Her ebeveyn çocuğu için eğlenceli vakit geçireceği sağlıklı ve en dayanıklı oyuncakları satın almak ister. Saydığımız tüm bu özellikler tek bir oyuncakta toplanmış gibi. Boom City oyuncakları, çocuklarınızın inanılmaz eğlenceli vakit geçireceği ve harika oyunlar kuracağı oyuncaklardır.
  • Boom City oyuncakları, içeriğinden de anlaşılacağı gibi oldukça dayanıklı ve sağlam malzemelerden yapılmıştır. Çocuklarınız bu oyuncaklarla diledikleri gibi oynayabilecek, parçalandığında tekrar eski haline döndürebilecek.
  • Boom City oyuncakları, kanserojen madde içermeyen hammaddelerden üretilmiştir. İçinde hiçbir kimyasal barındırmayan bu oyuncaklar, çocuklarınız için oldukça sağlıklıdır.
  • Oyuncak seçerken çocukların ilgisini çeken, yaş ve gelişim özelliklerine uygun oyuncaklar seçmenizin gerekliliği, Boom City oyuncakları için de geçerlidir. Özellikle erkek çocuklarının dikkatini çeken bu oyuncaklar ile çocuklarınızla beraber oynayabilir ve çok kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz.

Boom City Oyuncak Fiyatları

Firmamız her zaman olduğu gibi Boom City oyuncak fiyatları konusunda da sizlere inanılmazı sunmaktadır. Kaliteyi en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz sitemizde Boom City oyuncakları piyasada bulunan en uygun Boom City oyuncaklarıdır.

Boom City oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR