ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Kategoriler

Motormax Oyuncak Araba Çeşitleri ve Fiyatları

Motormax oyuncak çeşit ve modellerini arayanlar için ilk tercihiniz olmak isteriz. Büyük indirimler Otoys’da sizleri bekliyor. Karşılaştırma yapmanıza gerek kalmayacak çılgın fiyatlar ile oyuncakları satışa sunuyoruz. Yüzlerce markanın orijinal ürünleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Hızlı bir alışveriş için filtreleyin, sıralayın ve birkaç tıklama ile aradığınız ürünlerin kapınıza kadar gelmesini sağlayın.

Gerçek arabaların birebir küçültülmüş versiyonu olan model arabalar, büyük küçük herkesin ilgisini çeker. Arabaların tüm detaylarına bağlı kalınarak ölçüler belirlenir ve küçültülerek bir kalıp oluşturulur. Gerekli malzemeler kullanarak oluşturulan kalıp ile model araç üretimi gerçekleştirilir.

20. yüzyılın başlarından itibaren üretilen model araçlara olan ilgi zaman içinde artan bir grafik göstermiştir. Araba meraklısı erkek çocukların en sevdiği oyuncak arabaların başında gelen Motormax model arabalar, koleksiyonerlerin de en sevdiği parçadır. Motormax model araç ölçüleri genellikle 1:18 ve 1:24 şeklindedir. Gerçeği ile birebir üretilen model araçlar mükemmel görüntüleri ile büyük küçük herkesi kendine hayran bırakır.

Rengârenk tasarımları ve çeşit çeşit modelleri ile herkesi büyüleyen Motormax oyuncak araç modelleri araba meraklısı herkesin hayallerini süsüyor. Oyuncak arabalar çocukların oyuncakları arasında, vitrin raflarında ve evlerinin en güzel köşelerinde yerlerini alıyor. Model araba meraklıları Motormax model araç çeşitleri ile koleksiyonlarını zenginleştiriyor. Motormax model araçları arasında her zevke uygun modeller mutlaka bulunuyor.

Motormax Oyuncak Modelleri

Motormax oyuncak modelleri arasında klasik arabalar, modern arabalar, arazi araçları, minibüsler, kamyonetler, polis araçları ve daha birçok model yer alır. Günümüzde kullanılan en popüler araba markalarının küçük ölçekli modelleri Motormax model araçları arasındadır. Ford Mustang, Buick Roadmaster, Mini Cooper, Corvette, Volkswagen, Dodge Coronet, Super, Chevrolet Camaro, Plymouth Fury, Buick, İmpala, Gmc Sierra, Aston Martin, Mercedes gibi markaların en çok sevilen araçlarının küçültülmüş modelleri Motormax markası adı altında meraklıların beğenisine sunuluyor.  

Çinko ve alüminyum karışımı malzemeden dökme kalıp yöntemi ile gerçek ölçülere sadık kalarak üretilen araçlar farklı boyutları ve renkleri ile herkese hitap ediyor. 1:18 1955 Chevy Bel Air sarı model araba Motormax’ın en sevilen klasik arabalarından biridir. Direksiyondan kontrol edilebilen ön tekerlekleri, açılır kapanır bagaj ve kapıları ile birebir gerçeği yansıtır. 27 cm uzunluğundaki araç genellikle klasik araç sevenlerin ilgi odağındadır. Klasik araç tutkunları ve spor araç meraklısı kişiler çok sayıda çeşidi bulunan Motormax model araç çeşitlerinden kendi zevklerine en uygun modelli seçebilir ya da hepsine sahip olarak son derece zengin bir koleksiyon oluşturabilirler.

Türkiye’de ve dünyada model araç tutkunlarının sayısı giderek artıyor. Buna bağlı olarak gerçek araçların birebir küçültülmüş modelleri olarak üretilen model araç çeşitliliği de artıyor. Dünyanın her yerinde önemli bir hobi haline gelen model araç hobisi, oyuncak sektöründeki hareketliliği de arttırıyor. Model araçlar her ne kadar oyuncak sektöründe yer alsa da küçüklerden çok yetişkinlerin ilgisini çeliyor.

Motormax Model Araç Özellikleri

En sevilen klasik ve spor araba modellerinin küçültülmüş kopyası olan Motormax arabalar, çocuklar için oyuncak, yetişkinler için ise hobi malzemesidir. Günümüzde yollarda görmeye çok alışkın olmadığımız klasik arabalar ve arazi arabalarından oluşan modeller, araba meraklısı birçok kişinin hayatına dâhil oluyor. Araba meraklısı çocuklar sağlam yapıdaki model araçlarla heyecanlı yarışlar düzenliyor. Arabalarını arkadaşları ile paylaşıyor ve eğlenceli oyunlar oynuyor. Çocuklar için tutku haline gelen model araçlarla onların duygusal ve fiziksel gelişimlerine destek olunabiliyor. Yetişkinler için vazgeçilmez bir hobi malzemesi olan model araçlarla uğraşan yetişkinler boş zamanlarını değerlendiriyor. Çocuklar ve yetişkinler için eğlenceli bir hobi malzemesi olan Motormax araçlar özellikleri itibariyle de her zevke hitap ediyor.

Motormax model araçlar, malzeme, teknik özellik ve boyut olarak farklı şekillerde üretilmiştir. Model araçlar genellikle plastikten ya da diecast adı verilen döküm tekniği ile üretilir. Diecast döküm tekniğinde dayanıklı metal malzeme kullanıldığı için meraklıları tarafından daha çok tercih edilir. Plastikten üretilen modeller yumuşak yapısı ile daha çok çocuklar için uygunken; Diecast yöntemi ile üretilen modeller koleksiyonlar için tercih edilir.

Motormax Model Araçlar Arasında Tercih Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dünyaca ünlü arama markalarının birçoğu, model arabalar üretir. Çocukların kullanımı için uygun olan model araçların yanı sıra koleksiyon amaçlı üretilen parçalar da dikkat çeker. Oyuncak olarak üretilen modeller genellikle 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur. Yetişkin kategorisindeki model arabalar daha çok klasik modellerden oluşur. Oyun amacıyla satın alınan Motormax model araçların bulunduğunuz çevrenin koşullarına uygun olup olmadığını kontrol etmeniz araçtan maksimum verim almanızda önemli bir noktadır. Bazı modeller sadece pist ve parkurlarda sürüş için uygunken, 4x4 model araçlar arazi koşullarına uyum sağlar. Satın alacağınız aracın özellilerini kontrol ederek hangi koşullara uygun olduğunu belirleyip tercihinizi o doğrultuda yapmanız daha keyifli bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

Sayısız ürün seçeneği bulunan Motormax, sadece otomobil değil, klasik bir kamyonet, otobüs ve minibüs gibi seçenekler de sunar. Model arabalar aracın gerçek markasına göre model ve boyut olarak farklılık gösteriyor. Sahip olmak istediğiniz model aracın hangi aracın küçültülmüş modeli olarak üretildiği, ürünün ambalaj kısmında belirtilir. Bu sayede beğendiğiniz aracın hangi markanın, hangi model aracı olduğu ve kaç model olduğu anlaşılır. Beğendiğiniz model aracın tekli modeline sahip olabileceğiniz gibi çoklu paketleri tercih ederek de koleksiyonunuzu zenginleştirebilirsiniz.

Motormax Model Araba Fiyatları

Birbirinden iddialı, birbirinden güzel model arabalar, model araba koleksiyoncularının hayallerini süslüyor. Motormax model araba fiyatları, ürünün özelliği, markası, boyutuna ve üretim materyaline göre değişiklik gösteriyor. Geniş bir yelpazede değişiklik gösteren Motormax model arabalar her bütçeye hitap eden modelleri ile dikkat çekiyor. Kısıtlı bütçe ile alınabilecek birçok renk, model ve marka model araç otoys.com.tr’de yerini almaktadır. Yine düşük bütçe ile alınabilecek çoklu arabalardan oluşan setler de bulunur. Bu modellerin fiyatları ölçeklerle doğru orantılı olarak değişir.

Gerçek arabalarda arabanın modeline, türüne, kullanım alanına ve markasına göre fiyatlar nasıl değişiyorsa model arabalarda da aynı durum söz konusudur. Model araç satın almadan önce sahip olmak istediğiniz aracın modeline karar vermeli daha sonra fiyat araştırması yapmalısınız. Motormax model araç indirimlerini takip ederek istediğiniz ürünü uygun fiyata satın alma şansını elde edebilirsiniz.

Motormax model arabalar ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR