Filtreleme
Kategoriler

Avengers Yenilmezler Oyuncakları & Setleri İndirimli Fiyatlar ile!

Avengers yenilmezler oyuncak çeşitleri en uygun fiyatlar ve büyük indirimlerle Otoys’da. Hulk, Thor, Kaptan Amerika, Batman, Minecraft karakterleri ve çok daha fazlası için ürünlerimize göz atabilirsiniz. Farklı boyutlarda yer alan yenilmezler oyuncaklarını en ucuza alan olmak için bizi tercih edin. Süper kahramanlar hayranları için zengin ürün yelpazesine sahibiz.

Avengers (Yenilmezler) Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Marvel Comics tarafından ortaya çıkan Avangers (Yenilmezler), bir süper kahraman ekibidir. Filmi, en çok hasılat yapan 6. film olmuştur. Demir Adam, Spiderman, Jarvis, Kaptan Amerika, Thor, Hulk, Mrs. Marvel, Ant Man, Siyah Panter, Wasp, Hawkeye ve S.H.I.E.L.D Black Widow, Nick Fury ve Ajan Maria Hill’den oluşan topluluk, sevilen bütün süper kahramanları bir araya getirmektedir.

Avengers Oyuncakları Nelerdir?

Demir Adam

Ortağının kendi ürettiği silahları S.H.I.E.L.D’e satmasına sinirlenen Demir Adam, kendi tasarladığı zırhı giyer ve düşmanları ile savaşır. Çeşit çeşit oyuncakları bulunan Demir Adam oyuncaklarının yanı sıra Demir Adam maskeleri de oldukça popülerdir.

Spiderman

15 yaşında radyoaktif bir örümcek tarafından ısırılarak süper kahraman olan Peter, bir örümcek gibi tırmanabilir ve çok yükseklerden atlayabilir. Ayrıca örümcek hislerine de sahip olan Spiderman bileğinde örümcek ağı da fırlatabilir. Belki de en çok oyuncağı bulunan süper kahramandır. Birçok oyuncağı bulunan Spiderman’in çocuklar için üretilen aksesuarları da bulunmaktadır.

Jarvis

Demir Adam’ın bilgisayar sistemlerini ve zırhını kontrol eden programdır.

Kaptan Amerika

Geçmişi hakkında hiçbir şey hatırlamayan Kaptan Amerika, Avengers grubuna şans eseri katılmıştır. Kalkanı çok dayanıklıdır. Hatta Hulk’un kuvvetine bile dayanmıştır. Çok fazla figür oyuncağı bulunan Kaptan Amerika çocuklar tarafından çok sevilmektedir.

Thor

Dünyada insanlara yardım etmeyi tercih eden şimşeğin tanrısı Thor, kendini iyiliğe ve barışa adamış bir süper kahramandır. Thor oyuncakları, özellikle aksesuarları sebebi ile çocuklar tarafından çok tercih edilmektedir. Birçok seçeneği bulunan Thor oyuncakları belki de Avengers oyuncaklarının en çok tercih edilenidir.

Hulk

Yeşil dev olarak bilinen Hulk, o kadar güçlüdür ki yerçekimine bile karşı koymaktadır. Her şeye kolayca sinirlenen Hulk, insan haline de oldukça zor dönebilmektedir. Piyasada çok fazla çeşidi bulunan Hulk oyuncakları, çirkin görüntüsüne rağmen çocuklar tarafından çok sevilmekte ve çok tercih edilmektedir.

Mrs. Marvel

Bir kaza sonucunda bir makinenin bilinmeyen enerjisinin etkisi altında kalan Mrs. Marvel, bu makineden yayılan radyasyon ile genetik yapısı bozulur ve insanüstü güçlere sahip olur. Bu güçler uçabilmesi ve önsezi duygusudur. Asıl ismi Bulut Kız’dır. Kendisi Kaptan Marvel’in kız kardeşi olduğundan Mrs. Marvel ismini almıştır. Kız çocuklarının dikkatine çeken Mrs. Marvel oyuncakları, en çok tercih edilen kadın süper kahraman oyuncaklarından biridir.

Ant Man

Yaptığı araştırmalar sonucu bir kask geliştiren ve bu kaskın böceklerle ilişkisi olduğunu keşfeden süper kahramanımız, bütün böceklerle iletişim kurabilir ve boyunu uzatıp kısaltabilir özelliklere sahiptir. Savaşmayı hiç sevmeyen ve her şeyi barışçıl yollarla çözebileceğine inanan Ant-Man, Wasp’a âşıktır. İlginç tasarım kostümü ile çocukların beğenisine sunulan Ant-Man oyuncakları ile çocuklarınızın yaratıcılıkları gelişecek ve harika hikâyeler oluşturabilecek.

Siyah Panter

Wakanda prensi olan Siyah Panter, Wakanda’nın simgesi olan siyah panter kostümü giymektedir. Yakın dövüşte o kadar iyidir ki, yaptığı hareketler görülmeye değerdir. Çirkin görüntüsüne rağmen çocukların vazgeçilmez oyuncağı olmaya aday Siyah Panter oyuncakları çeşitliliği ve ilginç tasarımları ile oyuncak piyasasında yer almaktadır.

Wasp

Karınca Adam’a âşık olan Wasp’ın güçleri Karınca Adam’a çok benzemektedir. Uçabilir, büyüyüp küçülebilir özellikleri vardır. Ayrıca ellerinden ışın atabilir. Kız çocuklarının kahramanı olan Wasp oyuncakları ile çocuklarınız harika hikâyeler oluşturacak.

Hawkeye

Küçük yaşta anne ve babasını kaybetmiş, yetimhaneye gönderilmiş ve kardeşi ile birlikte bir suç sirkine girmiştir. Demir Adam ile savaşırken ona hayran olmuş ve maskeli kahraman olmak için ilk adımları atmıştır. Kendisine bir kostüm tasarlamış ve iki buçuk kilo ağırlığında bir yay tasarlamıştır. Yayı ve harika tasarım kostümü ile baş döndüren Hawkeye oyuncakları, maskeli kahraman seven çocuklarını bekliyor.

S.H.I.E.L.D Ajanları Kimlerdir?

Nick Fury

S.H.I.E.L.D’i yönetir ve baş ajandır.

Black Widow

Hawkeye’nin dostudur ama S.H.I.E.L.D ajanıdır.

Maria Hill

S.H.I.E.L.D ajanıdır ve Nick Fury olmadığı zamanlarda S.H.I.E.L.D’i o yönetmektedir.

Avengers Oyuncak Fiyatları

Oyuncak piyasasında çeşit çeşit Avengers oyuncakları bulunmaktadır. Görsel bir şölen ve tam bir koleksiyon figürü olan Avengers oyuncaklarını her bütçeye uygun bulabilmek mümkündür. Her kesimden ailenin çocuklarına satın alabileceği oyuncakları seçerken kalite, dayanıklılık ve sağlıklı malzemelerden yapılmış olmasına da mutlaka dikkat edilmesi gerekmektedir.

Avengers oyuncakları ve daha fazlası uygun fiyatlarla şimdi otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR