Filtreleme
Kategoriler

Chiva Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Eğitici ve eğlenceli Chiva oyuncak çeşitleri en uygun fiyatlarla şimdi Otoys’Da. Orijinal markalı oyuncak çeşitleri, kaliteli anne bebek ürünleri ve çok daha fazlası için ürünlerimize göz atabilirsiniz. Nerede olursanız olun bir tık uzağınızdayız ve oyuncak ihtiyaçlarınızı karşılamak için daima siparişlerinizi bekliyoruz. Güvenilir ödeme seçenekleri, kaliteli ürünler ve çok daha fazlası için bizi tercih edebilirsiniz.

Çocukların ilk öğrenme aracı olan oyuncakların onların hayatlarında önemli bir yeri vardır. Çocukların keyifli vakit geçirmesini sağlayan her çeşit oyuncak önemliyken eğitici oyuncaklar ayrı bir yere sahiptir. Özellikle okul öncesi yaş grubundaki çocuklar için eğitici oyuncaklar oldukça önemlidir. Eğitici öğretici oyuncaklar ve anaokulu donanımları kategorisinde geniş ürün yelpazesiyle hizmet veren Chiva oyuncak firması eğitim sektöründeki dünyadaki yenilikleri takip ederek çocukların geleceklerine katkı sağlar. Çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerine yardımcı olan, eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayan, öğrenme sürecini hızlandıran oyuncakları ve eğitim araçlarını çocukların, eğitmenlerin ve ebeveynlerin hizmetine sunar. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan eğitim araçları çocukların sağlığını ön planda tutarak üretilmiştir ve sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. Okul öncesi eğitim araçları sektöründe lider firma olan Chiva kreş, anaokulu gibi kurumların tüm donanım ve eğitim malzemelerinin altına imzasını atmıştır. Geniş ürün portföyündeki eğitim araçları ve oyuncakları ile yarının başarılı, öz güvenli ve sağlıklı nesillerinin oluşmasına yardımcı olan Chiva profesyonel ekibiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Chiva Eğitici Oyun Setlerinin Çocukların Dünyasındaki Yeri

Oyun kavramı çocukların hayatında büyük öneme sahiptir. Ancak çocukların oyuncaklardan maksimum verim alması ve keyifli vakit geçirmesi için doğru oyuncakla oynaması oldukça önemlidir. Çocukların doğru oyuncaklarla oynamasını sağlamak okul öncesi dönemde bilinçli ebeveynler sayesinde, okul döneminde ise bilinçli eğitmenler sayesinde olur. Hem okul öncesi dönemde hem de okul döneminde kullanım için uygun olan eğitici oyuncakları ile çocukların gelişimine katkı sağlayan Chiva eğitici oyun setleri, ebeveynler ve eğitmenler tarafından tercih edilir. Aileler ve arkadaşlarla keyifli vakit geçirmeyi sağlayan oyuncaklar çocukların sosyalleşmesini sağlar ve okul hayatına olumlu etkiler sunar. Legolar, yapbozlar, kavrama oyuncakları, duvar oyuncakları, abaküs ve boy cetveli, satranç ve dama takımı, ip ve düğme oyunları, domino ve bağlantı kurma oyunları, kategorisinde öncü marka olan Chiva oyun setleri içinde bulunan oyunlar çocukların bu tarz ilişkilerini geliştirecek tarzda oyuncaklardan meydana gelir.

Çocukların hafızasını güçlendiren, matematik becerileri kazandıran, şekil yeteneğini geliştiren, el becerilerini geliştiren, hızlı düşünme becerisi kazandıran oyunlar uzmanların tavsiye ettiği Chiva oyun setlerinin içerisinde yerini alır. Özellikle okul öncesi dönemde önem arz eden bu tarz oyunları oynayan çocuklar okul hayatına daha çabuk adapte olur. Çocukların ilgi alanına göre seçilen oyuncaklar onların hem daha eğlenceli zaman geçirmesine hem de farklı alanlarda beceri kazanmasına yardımcı olur. Zamanının büyük çoğunluğunu oyun oynayarak geçiren çocuklara bir şeyler öğretmenin en kolay ve eğlenceli yolu Chiva eğitici oyun setleridir.

Chiva Eğitici Oyuncak Modelleri

Chiva eğitici oyun setlerinin içinde farklı alternatifler bulunur. Çocukların gelişimini farklı açılardan destekleyen oyunlar çocuklara farklı beceriler kazandırır. Çocukların son dönemlerde en çok ilgi duyduğu çizgi roman ve çizgi dizi karakteri Kral Şakir temalı eğitici oyuncaklar çocuklar tarafından tercih ediliyor.

Chiva Kral Şakir-Bul Bakalım çocukların arkadaşları ve aileleriyle vakit geçirebileceği eğlenceli bir kutu oyunudur. Maksimum 6 oyuncu ile oynanan oyunda en büyük zarı atan oyuncu oyuna başlar. Yine zar atarak piyonu ilerletir ve piyon hangi karakterin üzerine gelirse o karaktere ait olan kartı çeker. Kart üzerinde yazan görevi pandomim hareketleri ile yapar. İlk bilen 1 adet, anlatan kişi ise 2 adet pul kazanır. Kum saati dolduğunda süre sona erer. Bitiş çizgisine gelindiğinde ise kim daha çok pul toplarsa oyunu kazanır. Bu oyun sırasında çocukların rol yapma ve kendini ifade etme yetenekleri gelişir, birçok kelime ve ifade öğrenir.

Chiva Kral Şakir Mıknatıslı Sorumluluk Takvimi Eğitici Kutu Oyunu, çocukların erken yaşlarda sorumluluk bilincini öğrenmesini sağlar. Sorumluluk takvimi çocuğunun sorumluluk sahibi olmasını isteyen ebeveynlerin en büyük yardımcısıdır. Kutu içinde 35 adet mıknatıslı sorumluluk takvimi yer alır. Her bir çalışmada 5 adet sorumluluk takvimi seçilir ve çocukların verilen sorumlulukları yerine getirmesi beklenir. Verilen sorumlulukların yerine getirilme derecesine göre puan rozeti verilir. Böylece çocuklar sorumluluklarını yerine getirme konusunda teşvik edilmiş olur.

Chiva Kral Şakir Muhtişim Dedektif Kutu Oyunu son zamanların en popüler oyunlarından biridir. En az çocuklar kadar ebeveynlerin de beğenisini kazanan dedektif oyunu ile keyifli vakit geçirilir. Çocukların beyin gelişimini, görsel algı becerilerini, hız, konsantrasyon ve dikkat konusundaki gelişimlerini destekler. Oyun 6 yaş ve üzeri için uygundur ve maksimum 8 kişiyle oynanır. Kutu içinde 1 adet basma zili, 8 adet oyun panosu ve 71 adet oyun kartı yer alır. Her oyuncu birer oyun panosu alır. 71 adet kart ortaya konur ve sırayla açılır. Açılan kartın üzerinde yer alan görsellerden herhangi birini oyuncu kendi kartından bulmaya çalışır. İlk zile basan kartı alır. Oyun bittiğinde en çok karta sahip olan oyuncu oyunu kazanır.

Chiva Anaokulu Donanımları

Anaokulu ve kreş donanımları bir anaokulunda ihtiyaç duyulan tüm malzemeleri kapsar. Geniş ürün yelpazesi ve kaliteli ürünleri barındıran Chiva anaokulu donanımları, okulların ihtiyaçları gözetilerek 1. sınıf işçilikle, kaliteli ve sağlık dostu malzemelerle üretilmektedir. Anaokulu malzemeleri konusunda öncü markalardan biri olan Chiva’nın geniş ürün portföyünde; anaokulu tabelaları, askılıklar, banklar, dolaplar, duvar figürleri, duvar ve zemin kaplamaları, etkinlik dolapları ve masaları, galoşluklar, halılar, kitaplıklar, aynalar, masalar, mini levhalar ve haritalar, oturma grupları, panolar, portmantolar, sandalyeler, çitler, WC bölmeleri, yatak ve alt değiştirme üniteleri, yazı tahtası gibi bir anaokulunda veya kreşte bulunması gereken tüm ürünler yer alır.

Çocuklarını eğitim kurumlarına emanet edecek olan ebeveynler eğitim kurumuna karar vermeden önce öncelikle eğitmenlere sonrasında ise kurumun içindeki ekipmanlara dikkat eder. Çocuklarının tüm gününü geçirecekleri yerin kaliteli malzemelerle donanmış olmasına dikkat eder. Uzman denetiminde tamamen çocukların sağlığını ve gelişimini ön planda tutarak üretimlerini gerçekleştiren Chiva firması ebeveynlere sağlık ve güvenlik konusunda garanti verir. Kullanılan malzeme, fiyat, dayanıklılık ve kalite gibi konularda en güvenilir ürünlerin altına imzasını atan Chiva anaokulu malzemeleri alanında uzmanlığını sürdürmektedir.

Chiva Eğitici Oyuncakları Arasından Seçim Yaparken Nelere Dikkat Edilir?

Eğitici oyuncakların çocuk gelişimine olan katkısı oldukça önemlidir. Ancak bu katkının sağlanabilmesi için çocuğun doğru oyuncakla oynaması gerekir. Çocuğunuz için Chiva eğitici oyuncakları arasından seçim yaparken bazı özelliklere dikkat etmek gerekir. Çocukların oyundan maksimum verim almasını sağlamak için öncelikle oyunun çocuğun yaş grubuna uygun olması gerekir. Chiva oyuncakları arasında her yaş grubuna hitap eden oyuncaklar bulabilmek mümkündür. 0-3 yaş grubu için daha çok ahşap puzzlelar tercih edilmelidir. Büyük ve birleştirmesi kolay parçalardan oluşan set çocukların karşılaştırma, kombinasyon yeteneğini ve el becerilerini geliştirir. Küçük yaş grubundaki çocuklar bu oyuncaklarla eğlenceli vakit geçirirken 5-6 yaş grubundaki çocuklara oyuncak basit gelir, oynamaktan sıkılır ve dikkatini toplayamaz. Çocuğunuza alacağınız eğitici oyuncağın onun dikkatini çekeceği şekilde olması kaliteli vakit geçirmesi açısından önemlidir.

Eğer çocuğunuzun gelişiminin geri kaldığını düşündüğünüz bir özelliği varsa; o özelliğini geliştirmeye yönelik oyuncaklar tercih edebilirsiniz. Örneğin; eğer çocuğunuz dikkatini toplamakta zorlanıyorsa dikkat geliştirici eğitici oyuncakları tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun görsel algılarının geri kaldığını düşünüyorsanız puzzle ve yapboz gibi oyuncaklar, el becerilerinin gelişmesini istiyorsanız ip-düğme oyunlarını tercih edebilirsiniz. Her ihtiyaca uygun ürünün bulunduğu Chiva ürün çeşitleri arasında aradığınız eğitici oyuncağı bulmanız Otoys ile çok kolay olacaktır.

Chiva eğitici oyuncak çeşitleri ve daha fazlası uygun fiyatlarla Otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR