Filtreleme
Kategoriler

My Garden Baby Oyuncakları

My garden baby bebek oyuncak çeşitleri ve modellerini en uygun fiyatlarla almak için sizleri Otoys’a bekliyoruz. Evcilik oyunlarına renk katmak ve çocuğunu mutlu etmek için bütçeni sarsmana hiç gerek yok! Çocukların hayal gücünü geliştiren, empati kurmalarını sağlayan ve sosyalleşmelerine destek veren My garden baby oyuncakları en ucuz fiyatlar ile karşınızda.

My Garden Baby ürünleri bebeğinizin gelişimi ve sağlığı için tercih edilebilen oyuncaklardandır. Ürün içeriğinde özellikle renk değiştiren mama kabı ve kaşığı bulunur. Bunlar yaş grubu olarak 2 yaş ve üzeri için uygundur. Bu oyuncak sayesinde yemek zamanı mor saçlı bebek, tatlı sürprizlerle doludur.

Kızlar, bebeğin kanatlarına, rengârenk saçlarına ve ahududu kokusuna bayılacak. Bebeği "beslemek" için bir yemek kabı ve kaşık kullanın. Ayrıca renk değişiminin tadını çıkarmak için sadece soğuk su eklemeniz yeterlidir.

 Bebek seçimleri arasında renk farklılıkları vardır. Bunlar arasında olan Ahududu, çilek ve yaban mersini temalı bebekleri arasından seçim yapmaya başlayabilirsiniz. Bu bebek serisinde kızlar bebeklerle ilgilenmeyi daha çok sevecekler.

Bebeğinizin, giydirme oyunları için mükemmel, sevimli, çıkarılabilir, ahududu desenli bir tulumla tamamlaması onu sevindirecek ve eğlendirecek. Ailece en güzel aktiviteleri yapacaksınız. Bebeğin meyve baskılı çıkarılabilir tulumu kıyafet değiştirmeyi eğlenceli hale getirir. Renk ve dekorasyon değişiklik gösterebilir.

Her Yaşa Özel Oyuncaklar: Bebek Ve Çocuk Oyuncakları

My Garden Baby oyuncakları, çocukların ilgi alanlarına göre özellikle de kız kategorilerinde eğlenceli bir oyuncaktır. Asıl amaç çocukların gelişimine yardımcı olan oyuncaklara yer vermektir. Cinsiyet ne olursa olsun, Lego, ahşap maketler ve yaş gruplu zekâ oyunları, çocukların sosyal bağlarını güçlendirmenin yanı sıra mutlu bir şekilde öğrenmelerini sağlayan seçeneklerden biridir.

Çoğu psikolojik problemin, dikkat eksikliğinin, zihinsel ve fiziksel rahatsızlıkların oyun yöntemleriyle üstesinden gelinebileceği varsayılmaktadır. Çocukların eğlenmesi ya da vakit öldürmesi için oyuncaklar almak yerine psikolojik gelişimlerini teşvik etmek ve iletişim becerilerini geliştirmek için oyunlar inşa etmek daha iyidir.

Neden My Garden Baby Tercih Etmelisiniz?

My Garden baby ve present pets oyuncakların bebek gelişiminde ve çocukların eğitimindeki rolü oldukça büyüktür. Eğitim sürecine geçiş ne kadar yumuşak olursa, eğitim süreci o kadar kolay olur. Ayrıca, çocuğunuz için yeterince oyun zamanı yaratmak, fazla enerjisini atmasına da yardımcı olacaktır.

 Ama daha da önemlisi, çocuklar daha anne karnındayken bile oyun yoluyla kim olduklarını keşfetmeye başlarlar, bu nedenle büyüdükçe doğru oyuncaklarla oynamak onların entelektüel gelişimine yardımcı olur.

Çocuklar oyun sürecinde çok şey öğrenebilirler. Hem eğlenebilecekleri hem de öğrenebilecekleri oyuncaklar vermek ve oynamak, sizinle iletişim kurmalarına ve öğrenmeye olumlu bir bakış açısı geliştirmelerine yardımcı olabilir.

My Garden Baby Bebek Bakıcılığı

My Garden Baby Butterfly Baby Care Time, klasik bebek bakıcılığı oyununa sihirli bir alternatif sunmaya devam ediyor. Yumuşacık kanatları, rengârenk saçları ve yasemin kokusuyla dünyaya gelen bu yavru kelebek, yalnızca dikkatinizi çekmek istiyor.

Ona ilgi göstererek en güzel zamanı birlikte geçirebileceksiniz. Bebeğin şişesini suyla doldurun, bebeğe besleyin ve tekrar kullanılabilir bezini değiştirin.

Çıkarılabilir bir üst hediye edilirken, diş kaşıyıcısı ile bebeği rahatlatabilirsiniz. Rahat bir uyku için kanatlarını katlayıp battaniye olarak kullanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR