Filtreleme
Kategoriler

Intex Şişme Havuz ve Şişme Bot  Çeşitleri ve Fiyatları

İntex oyuncak çeşitlerini en uygun fiyatlarla almak için en doğru adrestesin. Havuz ve denizin keyfini ikiye katlamak için Otoys’u seçin. En güzel ve en eğlenceli şişme oyuncak modelleri ile karşınızdayız. Yaz kış fark etmeksizin bu oyuncaklardan sıkılmayacaksınız. Farklı modeller ve kampanyalar ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

2012 yılından bu yana, oyuncak sektörü ve deniz ürünleri ile hizmet veren firma, İzmir’de faaliyet göstermektedir. Sektörün öncü firmalarından biri olan Intex, oyuncak mağazalarında, birçok popüler web sitesinde ve uygulamalarında satış yapmaktadır. Özellikle deniz malzemeleri ürünlerinde kendisinden söz ettiren firma, oyuncak seçenekleri ile de göz doldurmaktadır.

Intex Ürün Kategorilerinde Hangi Ürünler Bulunmaktadır?

Index oyuncak, oyuncak arabalar ve bebekler, eğitici oyuncaklar, peluş oyuncaklar ve bebek oyuncakları, park & bahçe oyuncakları, spor oyuncakları, kız ve erkek oyun setleri ve deniz ürünleri kategorileri ile karşımıza çıkıyor.

Oyuncak Arabalar

Özellikle erkek çocuklarının dikkatini çeken bu kategoride; şarjlı ve pilli arabalar, ledli arabalar, transformers arabalar, robot olan ışıklı arabalar, neon arabalar, helikopter ve uçaklar, kepçe ve kamyonlar, iş makineleri, traktörler, uçak ve robotlar bulunmaktadır. Her yaş grubuna ve her zevke hitap eden oyuncak arabalar ile çocuklar keyifli zaman geçirdikleri gibi aynı zamanda da yaratıcılıklarını geliştiriyor.

Oyuncak Bebekler

Çocuklar oyuncakları sadece sarılmak ve uyumak için kullanmazlar. Aynı zamanda ilk taklit oyunlarını oyuncak bebekleri ile oluştururlar. Oyuncak bebeklerini beslemekten ya da kıyafetlerini değiştirmekten aşırı derecede hoşlanırlar.

Özellikle kız çocuklarının dikkatini çeken bu kategoride; küçük, orta ve büyük boy bebekler, temizlik ve mutfak setli bebekler, niloya sesli et bebek, bez bebekler, denizkızları, altını ıslatan ve konuşan bebekler kaliteleri ve tasarımları ile dikkat çekmektedir.

Eğitici Oyuncaklar

Oyuncaklar, çocukların gelişimi için en önemli araçlardan birisidir. Ve çocuklar için doğru eğitici oyuncağı seçmek çok önemlidir. Oyuncaklar çocukları sadece eğlendirmez, aynı zamanda tüm gelişim alanlarını da destekler. Yeteneklerini bulmalarına ve geliştirmelerine de yardımcı olur.

Intex marka, eğitici oyuncak kategorisinde bu hususları ön planda tutarak oyuncak tasarımı yapmaktadır. Kategoride, renkli mikrofonlar, sebze ve meyveler, abaküslü yazı tahtaları, niloya ev blokları, pepee ev blokları, sesli hayvanlar, kovalı hamur setleri, kek hamur setleri ile REDKA’nın sumo (abbalone), tic tac teo dümen ve tactix/nim, pratik zekâ 1-2, pratik bardaklar, plastik mangala, plastik reversi, piramit, go oyunu, dedektif ve blok isimli eğitici oyuncakları bulunmaktadır.  REDKA’nın kutu oyunları, ailelerin de çocukları ile birlikte oyun oynamasını ve birlikte vakit geçirmelerini sağlıyor.

Peluş Oyuncaklar

Çocuklarımızın peluş oyuncakları sevdikleri ve onlarla oynamaktan çok keyif aldıkları apaçık belli bir durumdur. Yapılan araştırmalara göre, peluş bir oyuncak ayının canlı bir şeyi temsil ettiğini düşünen çocuklar, bu yolla duygularını daha kolay keşfediyor ve ifade ediyor.

Intex oyuncak, bu kategoride üç farklı peluş ayı üretmektedir. Farklı renk ve boyut alternatifleri bulunan peluş oyuncaklar aynı zamanda ayakta da durabilmektedir.

Bebek Oyuncakları

Özellikle 0-12 ay bebekler için gıcırtılı ve hışırtılı sesler çıkaran oyuncaklar tercih edilmelidir. Çünkü bu grupta bulunan bebekler etrafı gözlemekten daha fazlasını yapamazlar. Intex, bunu göz önünde bulundurarak, 0-2 yaş grubu için de güvenilir ve sağlıklı ürünler üretmiştir. Bu kategoride; selefon uğurböceği, sesli ve pilli direksiyon, müzikli bez bebek, taşıt sesli piyano, çıngıraklı çınçın ve sopalı uçak gibi oyuncakları görmekteyiz. Ayrıca bebeklere yürüme alıştırmaları yapmaları için 10 tekerlekli 2 kademeli yürüteç de bu kategoride bulunmaktadır.

Park & Bahçe Oyuncakları

Dışarıda zaman geçirmek ve oyun oynamak çocukların sağlığı ve gelişimleri açısından çok faydalıdır. Çocuklar dışarıda kendilerini daha rahat hissedecek, egzersiz yapacak ve hatta eve döndüklerinde daha rahat uyuyacaklardır. Yapılan araştırmalar, park ve bahçe oyunlarının aynı zamanda hafızayı, odaklanmayı ve güveni arttırdığını da göstermiştir.

Intex marka park & bahçe oyuncakları kategorisinde; hayvan setleri, sopalı arabalar, kamyon ve jeepler, top havuzları ve renk renk toplar bulunmaktadır.

Spor Oyuncakları

Çocukların spor yapması, zihinsel ve fiziksel gelişimlerini doğrudan etkiler. Spor yapan çocuklar özgüveni yüksek, takım çalışmasına yatkın, işbirliği ve liderlik gibi becerileri güçlü çocuklardır. Düzenli olarak spor yapılması, düzenli beslenmeyi ve sağlıklı gelişimi de beraberinde getirmektedir.

Çocuk gelişimi için bu kadar önemli bir yere sahip olan spor oyuncakları kategorisinde, Intex’in bize sunduğu oyuncaklar; futbol topları, bowling takımları, basketbol topları, atlama ipleri, frizbiler, plates topu, voleybol topu, masa tenisi raketi ve topu, dart takımları, hentbol topu ve catcball (at tut oyunu) oyunudur.

Intex Oyuncakları Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Çocuklarımıza oyuncak alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus, oyuncağın çocuğun yaş ve gelişim özelliklerine uygun olmasıdır.
  • Diğer bir husus ise, çocuğun iyi tanınması, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda oyuncak seçilmesidir.
  • Oyuncaklar alınırken mutlaka üzerinde yazan yaş dikkate alınmalıdır. Çünkü bazı küçük parçalı oyuncaklar 3 yaş altı için uygun olmayabilir.
  • Oyuncağın çocuklara zarar vermeyen hammaddeden üretilmesine de dikkat edilmelidir. Intex oyuncakları, bu konuda oldukça güvenilir bir markadır. Ürünlerinde zararlı kimyasallar ya da kanserojen maddeler kullanılmamaktadır.
  • Çocukların zihinsel, fiziksel, duygusal ve dil gelişimlerine katkı sağlayacak oyuncakların tercih edilmesi gerekir. Intex marka ürünleri bu hususta oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Intex Oyun ve Oyuncak Fiyatları

Intex, kaliteli ve sağlığa uygun malzemelerle üretilen ürünleri ile her yaşa hitap etmektedir. Ebeveynler gönül rahatlığı ile Intex oyuncakları tercih edebilirler. Aynı zamanda her bütçeye uygun fiyat yelpazesi bulunan Intex marka oyuncaklar, ulaşılabilir olması sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir.

Intex şişme havuz ve şişme bot  çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr'de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR