Filtreleme
Kategoriler

Simba Toys Oyuncak ve Fiyatları

Her yaştan çocuğu memnun eden ve oyunlara teşvik eden oyuncakları ile birçok markayı bünyesinde barındıran Simba oyuncakları, yüksek kalite ve sunduğu çeşitlilik ile popüler bir oyuncak markasıdır. Günümüzde Simba oyuncakları 100’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

Her yaştan kız ve erkek çocukları için iç ve dış mekânlarda oynayabilecekleri eğlenceli oyuncakları ve aktivite kitleri ile göz doldurmaktadır. Ürünün güvenli olması da Simba oyuncağın en önemli önceliğidir. Bütün Simba oyuncakları TÜV ve diğer test laboratuvarlarında gerekli testlerden geçmektedir. Simba oyuncak adı altında satılan tüm bağımsız markalar, paranızın hakkını fazlası ile vermektedir.

Simba Oyuncak Çeşitleri

Simba oyuncakları birçok temada oyuncak üretimi yapmaktadır. Bu temalar çeşitli kategoriler altında sizlere sunulmaktadır.

Bebekler ve Küçük Çocuklar için Oyuncaklar;

ABC Oyuncakları; 0-36 aylık bebeklerin ve küçük çocukların tüm gelişim alanları desteklenecek şekilde tasarlanmış oyuncakları sizlere sunmaktadır. Çocuğunuzun ilk birkaç yılında gelişimlerinin çok önemli olduğunu bilen Simba oyuncak, özel üretim bir dizi oyuncak sunmaktadır. Eğlenceli ürünleri ile çocuğun öğrenme hedeflerine erkenden ulaşmasını sağlamaktadır. Yapıları ve şekilleri keşfetmesine ve el-göz koordinasyonunu geliştirmesine yardımcı olur.

Banyo Eğlencesi Oyuncaklar;

Glibby Blubber; Çocukların banyosunu renkli bir oyun odasına dönüştürmektedir. Banyo incilerinden birini suya bırakın ve suyun renklenmesi ile eğlenceli vakitler geçirin. Elma, çilek, böğürtlen kokularının tadını çıkartın. Dermatolojik testlerden geçmiş ve cilt için kullanımının uygunluğu kanıtlanmıştır. 3 yaş üzeri tüm çocuklar için uygundur.

ABC Banyo Oyuncakları; 0-36 aylık bebeklerin banyolarını eğlenceli hale getiren oyuncaklardır. Çocuklarınıza uygun sağlıklı malzemelerden yapılmıştır.

Yaratıcı Oyuncaklar;

Aqua Gelz: 6-12 yaş için tasarlanmış harika setlerin olduğu yaratıcı oyuncak yapımı setidir. Kalıpların içine boyaları döküp, renk renk, çeşit çeşit oyuncaklar tasarlayıp, yaratıcılığınızı geliştirebilirsiniz.

Art&Fun Oyuncakları: Sanat ve eğlence içerikli oyun malzemeleridir. Renk renk oyun hamurları, boncuklardan, sayılar ve harflerden oluşmaktadır.

Peppa Pig Oyuncakları; Sevilen anime karakter Peppa Pigin hamur seti ve manyetik tahtası bulunmaktadır.

Steffi Love Oyuncakları; Kız çocukları için hazırlanmış oyuncakların içerisinde rujlar, dövmeler, parlatıcılar, takı setleri vb. ürünler bulunmaktadır.

Müzik Oyuncaklar;

Simba Oyuncakları içerisinde, çocukların yaratıcılığını en üst düzeylere çıkaracak olan akordeon, gitar, davul seti, klavye, mikrofon, bateri seti, armonika, ukulele ve ksilefon gibi müzik aletleri de bulunmaktadır.

Yumuşak Kumaş Oyuncaklar;

 • Disney Klasik Oyuncakları
 • Disney Karlar Ülkesi Oyuncakları
 • Kikaninchen
 • Masha ve Ayı Oyuncakları
 • Mickey Oyuncakları
 • Minnie Oyuncakları
 • PJ Maskeleri
 • Safiras
 • Winnie Pooh

Oyuncak Bebekler;

 • Corolle Bebekler: Yetişkinlerin bile hayran olduğu Corelle bebek ve aksesuarları ile çocuklarınız harika zamanlar geçirecek. Yumuşak dokusu ve harika kokusu ile gerçek bir bebek gibi. Taranabilen uzun saçları, renk renk elbiseleri ve ayakkabıları ile oynamaya doyamayacaksınız. Üstelik harika bir puseti de var.
 • Evi Love Bebekler: Bu bebekler eşsiz tasarım ve setleri ile çok beğenilecek. Arabası, atı, bisikleti, doktor seti, banyosu, bebeği ve beşiği, yatağı, köpeği… Evi Love Oyuncakları ile çocuklarınız gerçekten aşk yaşayacak.
 • Hello Kitty: Hello Kity bu kez Evi Love ve Seteffi Love ile buluşuyor ve harika oyuncaklar ortaya çıkıyor.
 • Laura Bebek: Laura bebekler gerçek bir yeni doğan gibidir. Ağlar, mama yer ve altını ıslatır. Onun sorumluluğunu almak çocuklarınıza çok iyi gelecek.
 • Madeleine Bebek: 2 yaş ve üstü çocuklar için uygun olan Madeleine Bebek tam 20 bebek sesi çıkarmaktadır.
 • Mia ve Me Bebekleri: Mia, Mo ve Yuko ile maceradan maceraya koşmaya hazır mısınız? 23 cm boyundaki bebeklerin harika kanatları bulunuyor.
 • Yeni Doğmuş Bebek: Yeni doğan bebek ile çocukların sorumluluk duyguları gelişecek ve harika vakitler geçirecekler.
 • Steffi Love Bebekleri: Kıyafetleri ve aksesuarları ile çocukların hayran olacağı Steffi Love oyuncakları ile oynarken vaktin nasıl geçtiği anlaşılmayacak ve çocuklar çok kaliteli vakitler geçirecek.

Oyun Setleri;

 • İtfaiyeci Sam: 3 yaş ve üzeri için uygun olan oyuncak aksesuarları ve tasarımı ile çocuklarınızın elinden düşürmeyeceği bir set olacak.
 • Mascha ve Koca Ayı: Sevilen film karakteri oyuncakları ile eğlenceye doyamayacaksınız.
 • PJ Masks: PJ Mask figürleri ile çocuklarınız maceradan maceraya koşacak ve yepyeni hikâyeler yazacaklar.

Dış Mekân Setleri;

Squap yakalama topu oyunu çocukların ebeveynleri ile oynayabilecekleri harika bir oyundur. Simba oyuncaklarının tek dış mekân oyuncağıdır.

Simba Oyuncakları Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Simba oyuncakları alırken, oyuncak paketinin üzerinde bulunan yaş aralığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü oyuncak paketinde yazan yaşlar çocuk gelişimi uzmanları tarafından belirlenmektedir.
 • Çocuklarınızın gelişimine katkı sağlayacak, hayal dünyalarını ve yaratıcılıklarını geliştirecek oyuncaklar seçmeye özen gösterin.
 • Oyuncak seçimi yaparken mutlaka çocuğunuzun da fikrini alın. Çünkü oyuncak ile oynayacak ve uzun süre vakit geçirecek olan siz değilsiniz, çocuğunuzdur.
 • Özellikle evde 2 çocuk varsa ve büyük çocuğunuzun oynadığı oyuncak küçük parçalı oyuncaklar ise bu oyuncaklar küçük çocuğunuza zarar verebilir. Bu yüzden, küçük parça içeren oyuncakları küçük yaş çocuklarınızdan uzak tutmanız gerekmektedir.
 • Simba oyuncakları, çocuklara zarar vermeyen ham maddeden üretilmiş oyuncakları üreten markaların oyuncaklarını bünyesinde bulunmaktadır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile Simba markalı oyuncak satın alabilirsiniz.

Simba Oyuncak Fiyatları

‘’Pahalı oyuncak doğru oyuncak demek değildir’’ anlayışı Simba oyuncak için geçerli bir sözdür. Kaliteyi uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine sunmayı hedeflemiş olan firmamızda her yaş grubu için eğitici ve öğretici oyuncaklar bulunmaktadır. Her bütçe için seçenekleri olan Simba oyuncaklarını hemen inceleyin ve uygun fiyata satın alın!

Simba Toys oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR