Filtreleme
Kategoriler

Gormiti Oyuncak Modelleri

Gormiti, doğa lordları olan ve 4 çocuğun maceralarını anlatan, eğlenceli ve macera dolu İtalyan bir çizgi filmdir. Bu çizgi filmde bulunan 4 çocuğun amacı, kötü canavarları ve onların efendilerini yok etmektir. Bu çocuklara doğa lordları denilmesinin sebebi; doğada bulunan elementlerin isimlerini taşımalarıdır. Su Lordu Toby, Toprak Lordu Nick, Hava Lordu Jessica ve Orman Lordu Lucas’ın maceralarının anlatıldığı çizgi filmin oyuncakları da bulunmaktadır. Gormiti oyuncakları kısa sürede çocukların ilgisini çekmiş ve beğenisini kazanmıştır.

Gormiti Oyuncaklar

Gormiti Delüks Işıklı Aksiyon Figür - Lord Titano

12 cm uzunluğunda olan bu oyuncak çekiç saldırısı yapmaktadır. Hareket eden eklemlere sahip olan oyuncaklar, 4 yaş ve üzeri çocukların oynaması için uygundur. Ayrıca Lord Titano kaya lordudur.

Gormiti Delüks Işıklı Aksiyon Figür - Lord Voidus

12 cm boyundaki Lord Voidus elinde bulunan asası ile ışık saçmaktadır. Hareket eden eklemleri ile size harika deneyimler yaşatacak Gormiti oyuncakları 4 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmıştır. Kötülerin lordu olan Lord Voidus ile maceralara hazır olun!

Gormiti Delüks Işıklı Aksiyon Figür - Lord Keyron

12 cm boyunda olan ışıklı Aksiyon Figür, ateş Lordu Keyrondur. Hareket eden eklemleri ile çocukların çok beğenecekleri bu oyuncak 4 yaş ve üzeri çocuklar için üretilmiştir.

Gormiti Delüks Işıklı Aksiyon Figür - Lord Tasaru

Orman lordu, özel uçan aracı ile birlikte filmindeki gibi gerçekten uçuyor. Lordu kokpite yerleştir ve Lordu Tasaru’nun uçuşunu izle.

Gormiti Aksiyon Figür - Karak - Vulkan - Hurik - Akilos - Xathor - Gredd - Zefyr - Hirok - Hydros - Typon

Gorm’u kurtarmak için şövalyelere ihtiyacın olacak. Hareketli eklemleri ile yenilmez şövalyeler sizi bekliyor. Paketin içinde 8 cm uzunluğunda gormiti figürü ve element bilekliğinde kullanabileceğin 1 adet karakter diski bulunmaktadır. 10 farklı modeli bulunan figür oyuncaklarımız element bileklikleri ile sizleri bekliyor.

Gormiti Aksiyon Figür - Torak - Orion - Hurricane - Diakos - Kratus -  Saburo - Torak - İkalos -  Koga - Havok - Cryptus

Gorm’u kurtarmak için bu şövalyelere ihtiyacın olacak. 11 adet gormiti figür oyuncak çeşidi bulunmaktadır ve bu figürlerin boyu 8 cm'dir. Tüm figürlerin eklemleri rahatlıkla oynatılabilmektedir.

Gormiti Işıklı Hiper Canavar ve Koruyucu Gorok Trek - Pyron Riff

Oyuncağın içerisinde 1 adet element koruyucusu figürü ve 1 adette sesli ve ışıklı canavar bulunmaktadır. Sarı ve kırmızı renk seçeneği bulunan bu gormiti oyuncak aslan kral Pyron ve devasa goril Gorok’tur. 

Gormiti Element Bilekliği

Element bilekliği ile tüm gormiti savaşçılarının kontrolü artık senin elinde olacak! Tek yapman gereken element bilekliğini takmak ve seçtiğin Gormiti oyuncak simgesini içine yerleştirmek. Sesli ve ışıklı olan bileklikte 4 adet disk yer almaktadır. Ayrıca gormiti element bilekliği 3 adet pille çalışmaktadır.

Gormiti Kule Oyun Seti

Gormiti efsanesi şimdi de Gormiti Kule Oyun Seti ile devam ediyor. Karanlık güçler Gorm’u ele geçirmiş ve lordlar birleşip bu savaşa hazırlanmış sende bu savaşta yerini al ve kuleyi savun. Işıklı ve buharlı tasarımı olan bu kulede tüm silahlar ve tuzaklar kullanılabilirdir. Tüm Gormiti oyuncakları ile uyumlu olan bu kule seti 3 adet pille çalışmaktadır. Gormiti kule oyun seti içerisinde, tek kule, element topu, mancınık tuzağı, ağ tuzağı, kum torbası, 4 element füzesi vb. birçok silah da bulunmaktadır.

Gormiti Gizemli Sürpriz Figürleri

Gorm yıllar önce hapsedilen karanlık güçlerden kurtuldu ancak yine tehlike altında. Gorm’un 4 kabilesinin güçlü lordları bu savaşta seni de görmek istiyorlar. Sürpriz paketlerin içerisinde 15 adet figür bulunmaktadır ve bu figürler 5 cm boyundadır.

Gormiti Oyuncakları Seçerken Bilmeniz Gerekenler

  • Çocukların yaş ve gelişim özellikleri dikkate alınarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Tüm oyuncakları 4 yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygundur. Çocukların yaratıcılıklarını destekleyen bu oyuncaklar ile çocuklarınız değişik hikâyeler oluşturacak ve maceradan maceraya atılacaklardır.
  • Gormiti oyuncakları, dayanıklı, kaliteli ve sağlıklı malzemelerden üretilmiştir. Üretiminde kullanılan plastikler, kesinlikle çocukların sağlığına zarar veren kimyasal maddeler içermemektedir. Kullanılan plastikler dayanıklı ve kaliteli malzemelerdir.

Gormiti Oyuncakları Fiyatları

Gormiti oyuncakları dünyada satış rekorları kıran oyuncaklardandır. Firmamız dünyada çok beğenilen bu oyuncakları sizlere ulaştırmanın mutluluğunu yaşamaktadır. En kaliteli oyuncakları en uygun fiyatlarla sizlere sunan firmamız, en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Gormiti oyuncak fiyatlarını incelemek ve çocuğunuza uygun oyuncakları seçmek için şimdi tam zamanı! Sitemizde bulunan Gormiti oyuncaklarını inceleyin, sepete atın ve uygun fiyata hemen Satın Alın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR