Filtreleme
Kategoriler

Kral Şakir Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Kral Şakir izlemeden duramayanlar, oyuncak çeşitlerini satın alarak eğlenceli maceralara katılabilir. Her bölümünde farklı bir macera, eğlence ve komiklik yer alan Kral Şakir, Otoys’da seni bekliyor. Necati oyuncakları, Kral Şakir setleri ve daha birçok çeşidi ile karşınızdayız. Peluş oyuncaklarla çocuklar mutlu olacak ve birçok fayda kazanacaklar.

Kral Şakir, Cartoon Network Türkiye kanalı için yapılmış ilk Türk ve tamamen yerli çizgi dizisidir. 2016 yılından beri hayatımızda olan animasyon bir aslan ailesinin yavrusu olan Şakir'in ailesi ve arkadaşları ile olan maceralarını anlatmaktadır. Şakir'in babası Remzi aslan, annesi Kadriye ve kız kardeşi Canan kedidir ve bir kaplumbağa dedesi vardır. Tüm bu karakterleri ve çok daha fazlasını çocuklarla buluşturan Kral Şakir oyuncak markası en sevilen ve tercih edilen markalardan biridir. Oyuncaklarını yalnızca çocukların eğlenmesi için tasarlamaktan öte onların fiziksel, zihinsel ve bilişsel gelişimlerine de katkıda bulunacak şekilde tasarlar ve üretir. Günde yaklaşık üç saatini oyuncaklarla oynayarak vakit geçiren çocuklar için ebeveynleri tarafından doğru ve bilinçli oyuncaklar seçilmesi çok önemlidir. Kral Şakir’in birbirinden çeşitli oyuncaklarıyla çocuklarınız hem eğlenecek hem öğrenecekler. Kral Şakir oyuncaklarını tanıyalım.

Kral Şakir Oyuncak Çeşitleri Nelerdir?

Kral Şakirlerin Salonu Yapım Seti

Çizgi dizinin en önemli yerlerinden biri olan evlerinin salonlarını lego setiyle inşa etmeye ne dersiniz? Tam 266 parça legoyu birleştirerek salonu tamamla. Kutunun üzerinde size yardımcı olması için salonun resmi mevcut. Mavi duvarlarını, turuncu koltuklarını, gri renkteki zemini ve çok daha fazlasını birbirine kolayca geçebilen lego parçalarıyla birleştir. Çocukların ince motor gelişimlerine katkıda bulunacak bu set ile hem eğlenceli vakit geçirecekler hem de fiziksel ve bilişsel pek çok faydasını görecekler. İnce motor gelişimleri, küçük parçaların tutulması, onların bir araya getirilmesi ile gelişmektedir. Legolar, bloklar, yapı inşa setleri bunlara örnektir. Ayrıca bu set ile onların yaratıcılık yeteneklerini mühendislik ve mimari gibi alanlarla tanışmalarına da yarar sağlayacaktır. Setin içerisinde Kral Şakir, Kadriye, Necati ve oyuncak figürü bulunmaktadır. Oyuncak set üç yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygundur.

Kral Şakir Figür Seti

Çok sevilen çizgi film Kral Şakir’in oyuncaklarını sizlerle buluşturmaya devam eden oyuncak markası Kral Şakir bu figür setine tüm aileyi dâhil etmiştir. Maceradan maceraya koşan bu çılgın aileye siz de dahil olun. 4 adet oyuncak figürün yer aldığı bu sette Kadriye, Canan, Şakir ve Remzi bulunmaktadır. Karakterleri yakından tanıyalım.

  • Kadriye: Şakir ve Canan’ın annesidir. Beyaz renkli bir kedidir. Sarı kıvırcık saçları ve mor renkli elbisesiyle sette yer almaktadır. Klasik bir anne rolündedir ve genelde evi temizler, yemek yapar çizgi dizide.
  • Canan: Şakir'in kız kardeşidir. Beyaz renkli bir kedidir. Saçlarındaki pembe renkli kurdele ve pembe renkli elbisesiyle sette yer almaktadır. Çok akıllıdır ve genelde kitap okur.
  • Şakir: Çizgi dizimizin başrolüdür. Dizideki baş kahramanıdır. O sarı renkteki bir aslandır ve sürekli olarak şapka takar. Genelde hep kırmızı şapka takar, üzerine de mavi hırkasını giyer. Altında da hep siyah pantolonu vardır.
  • Remzi: Şakir'in babasıdır. Bir aslandır. Kırmızı bir kazak ve bordo renkli bir pantolon giyer. Bankada çalışır ve işten eve geldiğinde Şakir ve Necati ile video oyunları oynar. Çocuk ruhlu biridir.

Oyuncak figürlerin uzunlukları ise şöyledir. Kral Şakir 7 cm, Canan 7 cm, Remzi figür 12 cm, Kadriye ise 7 cm’dir. Kutunun Ölçüsü: 30,8 x 10 x 25,5 cm’dir. Oyuncak set üç yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygundur. Çocuklarınızı Kral Şakir ailesi ve maceralarıyla tanıştırmak için bu figür setini kaçırmayın.

100 Parça Puzzle: Kral Şakir

Çocuklarınızın gelişimlerinin her alanında yer almak isteyen Kral Şakir oyuncak markası, eğitici ve zekâ oyunları setlerinden olan puzzle serisini sizlere sunuyor. Puzzle setleri parçaları bir araya getirme, analitik düşünme, sebep sonuç bağlantısı kurma ve el becerilerini geliştirmeleri açısından çok faydalıdır. Hem mantıksal yönlerini hem yaratıcılıklarını geliştirecekleri bu seti çok sevecekler. Kaliteli bir mukavva üzerine hazırlanan Kral Şakir ve ailesini içeren set onların parktaki oyun ve eğlence hallerini yansıtmaktadır. Parçaları bir araya getirince arka planında Kız Kulesi’nin de yer aldığı 100 parçalık puzzle seti çocuklarınızı bekliyor. Bitmiş puzzle ölçüsü 34 x 24 cm’dir. Oyuncak set üç yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygundur.

Kral Şakir Bowling Seti

Kral Şakir ile spor macerasına var mısın? Bowling oynamaktan mutluluk duyan çocuklar için hem spor yapıp fiziksel becerilerinin gelişmesine katkıda bulunmak, hem de eğlenceli vakit geçirmeleri için bu Bowling Seti çok ideal bir oyuncaktır. Sevilen çizgi dizi Kral Şakir temalı bu oyun setini kur ve toplar ile hepsini yıkmaya çalış bakalım ne kadar başarılı olacaksın? Bowling Seti’nin içerisinde mavi ve kırmızı renkte iki top ve altı tane labut bulunmaktadır. Çocuklarınızın el ve kas becerilerini, mantıksal düşünme yetilerini geliştirecek bu seti kaçırmayın. Kutunun Ölçüsü: 33,7 x 17,3 x 25,3 cm’dir. Oyuncak set üç yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygundur.

Kral Şakir'in Sınıfı

Kral Şakir’in okul maceralarında onunla birlikte olmaya var mısın? Bu sette legoları birleştirerek bir sınıf kurman isteniyor. Tam 148 parçadan oluşan bu set ile parçaları sök, tak geri birleştir ve eğlencenin tadını çıkart. Sete iki figür dahildir. Bunlar ana karakter Kral Şakir ve kız kardeşi Canan. Kurulum seti kutunun içerisinde yer almaktadır. Çocukların ince motor gelişimlerine katkıda bulunacak Kral Şakir’in Sınıfı set ile onlar hem eğlenceli vakit geçirecekler hem de fiziksel ve bilişsel pek çok faydasını görecekler. İnce motor gelişimleri, küçük parçaların tutulması, onların bir araya getirilmesi ile gelişmektedir. Legolar, bloklar, yapı inşa setleri bunlara örnektir. Ayrıca bu set ile onların yaratıcılık yeteneklerini, mühendislik ve mimari gibi alanlarla tanışmalarına da yarar sağlayacaktır. Kutunun Ölçüsü: 24,1 x 5 x 18,1 cm’dir. Oyuncak set üç yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygundur.

Kral Şakir Necati Peluş

Kral Şakir çizgi dizisinin en komik ve en sevilen karakterlerinden olan Necati peluş oyuncak çocuklarınızla buluşmayı bekliyor. Necati kim midir? Mor renkli bir fildir. Okulda hademelik yapar. Anne ve babası zengindir fakat kendisi  zengin değildir. Okulda çalışan 1. hademedir. Necati, işinden arta kalan saatlerde uyur, yemek yer, video oyunu oynar. Genelde aylak aylak dolaşıp duran kendi halinde bir tiptir. Yeşil kazağı ve mavi pantolonu vardır. Remzi’nin de en yakın arkadaşıdır. Bu uzun mor hortumlu tatlı fili oyunlarınıza dahil etmek, yumuşacık peluş kumaşına sarılmak için acele edin. Oyuncak 30 cm boyutundadır.

Kral Şakir Oyuncak Fiyatları

Tamamen yerli, bizim kültürümüze ait, beş yıldan fazladır hayatımızda olan Kral Şakir ve diğer karakterler çocukların favorisidir. Kral Şakir, her yıl kendini geliştiren, oyuncaklarına çeşitlilik katan, çocukların gelişim süreçlerini dikkate alarak oyuncaklar tasarlayan bir markadır. Oyuncaklarında yaratıcılık, hayal gücü, sosyalleşme, mantıksal düşünme vb. gibi becerilerin gelişmesine aracılık eder. Çocukların oyuncaklara sert davranma ihtimalini de göz önünde bulundurarak ürünlerini sağlam ve dayanıklı bir şekilde tasarlar. Çocukların sağlığına zararlı hiçbir kanserojen madde kullanmaz. Siz de çocuklarınızı Kral Şakir ve ailesinin eğlence dolu yaşamlarına dahil etmek için online ticaret sitemizi ziyaret edebilir, ürünlerinizi rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.

Kral Şakir oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR