Filtreleme
Kategoriler

BLX Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

BLX setleri ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak ve oyun oynamaya doyamayacaksınız. Her yaşa uygun BLX oyuncakları en uygun fiyatlarla Otoys’da. En sevilen oyun setlerini en ucuza satışa sunuyor ve alışveriş sonrasında huzurlu bir gün geçirmenize destek oluyoruz. En kaliteli oyuncakları en uygun fiyata satın almak için buradaysanız, çok mutluyuz! Çünkü biz bunu daima yapıyoruz. Çocuğunuzu mutlu etmek için en doğru olanı seçin.

BLX oyuncakları, çocukların blokları birleştirerek, yapım yeteneklerini geliştirecek, sembolik nesneleri zihinlerinde dönüştürme yeteneğini, hayal güçlerini ve yaratıcıklarını, el-göz koordinasyonlarını, kas gelişimlerini destekleyen, sorgulamayı ve birden fazla çözüm yolu bulmayı, dikkat toplamayı geliştirecek bloklar üreten, bir oyuncak markasıdır. Kendilerini özgürce ifade etmeyi öğrenecekleri ve kendi hikâyelerini kurgulama yetilerini kazanacakları BLX Oyuncaklarını tanıyalım.

BLX Oyuncakları Nelerdir?

BLX Castle Blok Setleri;

Castle Duello

220 parçadan oluşan blok setinde 2 adet de figür bulunmaktadır. Castle Duello, çocukların efsane dolu bir macera yaşamalarına zemin hazırlar. 6-12 yaş arası çocukların kullanımı için uygun olan blok seti, çocukların düello yaparak rakibin ganimetlerini toplamayı amaçlamaktadır.

Castle Kale Kapısı

Şehri koruyan kalenin içine girebilmek için tek geçiş noktası olan kale kapısında görevlisin! Kapıda oluşabilecek bütün tehlikeleri akıllı ve cesur şövalyelerinle püskürtmeye hazır mısın? Blokları bir araya getirerek kale kapısını oluşturmalı ve şehrini savunmalısın! Castle Kale Kapısı blok seti, 174 parça bloktan, 2 adet şövalye figüründen oluşmaktadır.

Castle Şövalye Kalesi

Kuşatma altındaki kaleyi savunmak için zorlu bir savaş seni bekliyor. En cesur şövalyeleri toplayarak oyuna başlayabilirsin. 313 parça bloktan oluşan sette, 5 adet de şövalye figürü bulunmaktadır.

Castle Ejderha Kalesi

Tarih öncesi çağlardan kalma bir ejderha uyandı! Şimdi hikayeyi tamamlama sırası çocuklarda! BLX Blokları, 319 adet blok ve 2 adet figürden oluşmaktadır.

BLX Farm Blok Setleri;

Farm Römorklu Traktör

Farm serisi ile çocuklarınız iyi bir çiftçi olacak ve çiftlik hayatını çok sevecek. Parçaları birleştirerek traktörü oluşturup, çiftliğinde yapacağın yeni binaların malzemelerini taşıyabilir ya da kış için hazırladığın odunları taşıyabilirsin. Çocuğunuzun hayal gücünü en üst seviyelere çıkaracak bu blok seti 220 parçadan oluşmaktadır. İçinde 2 adet de çiftçi figürü bulunmaktadır.

Farm Çiftlik Atları

Çocuklarınızın ucu bucağı görünmeyen arazide gezinmek için atlara ihtiyacı olabilir. Blokları bir araya getirerek atları oluştur ve sevimli dostlarınla maceralara doğru yola çık! Blok seti, 89 parça ve 2 adet çiftçi figüründen oluşmaktadır.

Farm Traktör ve Çekici

Çiftlik hayatını eğlenceli hale getirmek için tasarlanmış bu set 103 parça blok ve 1 adet çiftçi figüründen oluşmaktadır.

Farm Çiftlik Seti

BLX oyuncağı, 243 parça blok ve 2 adet çiftçi figüründen oluşmaktadır. Ayrıca 329 blok ve 3 adet çiftçi figürünün bulunduğu Çiftlik Seti de vardır.

Farm Çiftlik Seti

219 parça bloktan ve 2 adet çiftçi figüründen oluşan set, çocuklara çiftliklerini büyütme imkanı sağlayacaktır.

Farm Traktör ve Çekici

215 parça blok ve 2 adet çiftçi figüründen oluşan BLX Blok oyuncakları, çocuklara büyüttükleri çiftlikte daha fazla hikaye oluşturma imkanı verecektir.

BLX Sweet Girl Blok Setleri;

Sweet Girl Dondurma Eğlencesi

Bisikletinle harika bir gezinti yapmak için bu set tam sana göre. Kız çocukları için üretilmiş bu blok seti, harika hikayeler oluşturmak için zemin hazırlamaktadır. 140 parçadan oluşan BLX oyuncağı, 3 adet sevimli kız figürü ile muhteşem görünüyor.

Sweet Girl Plaj Eğlencesi

Sweet Girl blokları ile kızlar hayallerindeki plajı oluşturabilir. Kumdan kaleler yapıp, sürat teknesi ile keyifli gezilere çıkabilir. BLX Oyunları içinden 96 parça blok ve 3 adet sevimli kız figürü çıkmaktadır.

Sweet Girl Araba Macerası

Çocuklar şahane arabaları ile yolculuğa çıkmaya hazırlanıyor. Arabanı güzelce temizleyerek oyuna başlayabilirsin. Sevimli köpek de bu yolculukta çocuklara eşlik ediyor. 145 parça bloktan oluşan BLX Blok oyuncakları içerisinde 1 adet de figür bulunmaktadır.

Sweet Girl Çiftçi Kız

Mini traktörüne binen sevimli bir kız çiftlik hayatında heyecanla oyun oynamayı bekliyor. 86 parça ve 1 adet figürden oluşan set ile şahane bir çiftlik eğlencesine hazır mısınız?

Sweet Girl Benzin İstasyonu

Şahane bir yolculuğa çıkmadan önce arabanın deposunu doldurup bakım yaptırmak gerekmektedir. BLX Blok set, 180 parça bloktan ve 2 adet figürden oluşmaktadır.

Sweet Girl Atlıkarınca

Masalsı bir eğlence için önce lunaparkta atlıkarıncaya binmek gerekir. O zaman 22 parça bloktan ve 2 adet figürden oluşan bu set ile atlıkarıncayı hazırlayıp eğlenceye başlayabilirsin!

Sweet Girl Köpek Kulübesi

76 parça ve 1 adet figürden oluşan BLX Blok oyuncak ile minik köpeğin kulübesini kurmak ve onunla koşup oynamak çok eğlenceli olacağa benziyor.

Sweet Girl Havuz Partisi

Havuz partisi için ihtiyacın olan her şey burada. Su kaydırağı, su topu alanı ve barıyla çılgın bir parti için parçaları birleştir ve oyununa başla! BLX oyuncakları içinde en fazla bloktan oluşan setlerden biridir. 485 bloktan ve 3 adet figürden oluşmaktadır.

Sweet Girl Yat Partisi

BLX Blok Oyuncakları içerisinde en fazla blok olan setlerden birisidir. İçinde 480 parça blok ve 4 adet figür bulunmaktadır.

BLX Racing Blok Setleri;

Racing Yarış Botu

Blokları bir araya getir, hız motorunu oluştur ve yarış pistlerinde gösterdiğin hünerlerini denizde de göster! BLX blok seti içerisinde 135 parça ve 1 adet de figür bulunmaktadır.

Racing Yarışan Arabalar

Şampiyon olmak için pisti oluşturup, hünerlerini gösterme zamanı! BLX Blok seti, 238 parça blok ve 2 adet figürden oluşmaktadır.

Racing Formula

Formula heyecanını BLX Racing ile yaşamak için, 159 parça bloktan oluşan seti hazırla ve şampiyonluk yarışında iddianı göster!

Racing Yarış Arabası

90 parça blok ve 1 adet figürden oluşan bu set ile hayallerindeki arabayı oluştur ve yarışa hazırlan!

BLX Fire Rescue Blok Setleri;

Fire Rescue Yangın Söndürme Ekibi Kamyonu

Çocuklar bu set ile yangın söndürme istasyonunu oluşturacak ve hayal güçlerini kullanarak zorluklarla nasıl başa çıkabileceklerini öğrenecekler. 301 parça bloktan ve 4 adet itfaiyeci figüründen oluşan set ile çocuklar heyecan verici hikayeler oluşturacaklardır.

Fire Rescue Yangın Söndürme Kamyonu

BLX Oyuncakları blok seti, 210 parça blok ve 4 adet itfaiyeci figüründen oluşmaktadır.

Fire Rescue Yangın Söndürme Ekibi Kamyonu

Yangın söndürmek için göreve gidebileceği ve ağaçta mahsur kalan kediyi kurtarabileceği bu set, 133 parça ve 2 figürden oluşmaktadır.

Fire Rescue Yangın Söndürme Ekibi

Set, 58 parça blok ve 1 adet figürden oluşmaktadır.

BLX Police Blok Setleri;

Police Polis Set

Set, 335 parça ve 4 adet polis figüründen oluşmaktadır. Özellikle polis olmak isteyen çocuklara değişik deneyimler yaşatmak için hazırlanmış bir settir. Ayrıca 268 blok ve 3 adet figürden oluşan seti de bulunmaktadır.

Police Polis Araç Uçak Set

Set, 140 parça blok ve 1 adet figürden oluşmaktadır.

Police Polis Serisi

Et, 438 parça bloktan, 1 adet polis ve 2 adet hırsız figüründen oluşmaktadır. Dünyada adaleti sağlamak, hırsızları yakalamak ve gerekli cezayı vermek için blokları oluşturup, maceraya başla!

BLX Space Blok Setleri;

Space Uzay Savaşçısı

Set 81 parçadan oluşmaktadır ve çocuklara uzay deneyimleri yaşatmak, bu konulara merak duymalarını sağlamak için tasarlanmıştır.

Space Uzay Aracı

56 parça bloktan oluşan bu set, lego, mega bloks ve cobi markalarının bazı setleri ile uyumludur.

BLX Converter Blok Setleri;

Converter Dönüşebilen Robot 2 in 1 Serisi

Blokları birleştirip 2 farklı robot oluşturabileceğiniz bu set, 460 parça ve 1 adet figürden oluşmaktadır.

Construction 2 in 1 Vinç

Blokları birleştirip 2 farklı inşaat aracı oluşturabileceğiniz bu set 481 parça ve 2 figürden oluşmaktadır.

BLX Kral Şakir Blok Setleri;

Kral Şakirlerin Salonu

Set, 266 parça bloktan oluşmaktadır. Ayrıca sette Kral Şakir, Necati ve Kadriye figürü de bulunmaktadır. Parçaları bir araya getirerek oyun olanınızı oluşturup, hikayeler oluşturabilirsiniz.

Kral Şakir’in Sınıfı

Set, 148 bloktan, Kral Şakir ve Canan figüründen oluşmaktadır.

Kral Şakir Mirket’in Laboratuvarı

Mirket, çok zeki bir bilim adamıdır ve laboratuarında akıl almaz deneyler yapmaktadır. Set, 88 parça blok ve Mirket figüründen oluşmaktadır.

Kral Şakir’in Odası

Set, 76 parça blok ve Kral Şakir figüründen oluşmaktadır.

Kral Şakir’in Çalışma Odası

Set, 192 parça blok, Kral Şakir ve Necati figüründen oluşmaktadır.

BLX Oyuncakları Alırken Dikkat Edilecekler

Motor beceriler ve el-göz koordinasyonu, mekansal akıl yürütme, bilişsel esneklik, dil becerileri, yaratıcı ve farklı düşünme kapasitesi geliştirme, sosyal yeterlilik ve mühendislik becerileri geliştiren BLX Blok Oyuncakları, çocuklarınızın yaş ve gelişim özelliklerine uygun hazırlanmıştır. Bu sebeple setleri almadan önce mutlaka kutuların üstünde yazan yaşa bakmanızı önermekteyiz.

BLX Oyuncakları, çok dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Ayrıca kimyasal madde ve kanserojen madde içermeyen sağlıklı hammaddelerden üretilmiştir.

BLX Oyuncak Fiyatları

BLX oyuncakları her bütçeye uygun blok setleri ile dikkat çekmektedir. Düşündüğünüz fiyat aralığında birçok seti bulabileceğiniz firmamızdan gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Kaliteyi ucuza almak için, şimdi BLX oyuncaklarını incele ve Sipariş Ver!

BLX oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR