E9073 Play-Doh Kum Tekli Hamur / +2 yaş
E9073 Play-Doh Kum Tekli Hamur / +2 yaş
E9073 Play-Doh Kum Tekli Hamur / +2 yaş
E9073 Play-Doh Kum Tekli Hamur / +2 yaş
E9073 Play-Doh Kum Tekli Hamur / +2 yaş

E9073 Play-Doh Kum Tekli Hamur / +2 yaş

0,00
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺42,75(KDV Dahil)
İndirimli : ₺39,03(KDV Dahil)
Play-Doh Kum'un sihrini elinizde hissedin! İster yaratıcılığınızı konuşturup kuma kalıplarla farklı şekiller verin, isterseniz sadece ellerinizi kullanarak onu yoğurup büyüleyici akışını izleyin. 170 gramlık kapaklı kutuda sunulan, kumlu yapısıyla renkli ve rahatlatıcı Play-Doh Kum oyun hamuruyla hem iç hem de dış mekanda oynanabiliyor. 
3 yaş ve üzeri çocuklara yönelik Play-Doh Kum, uzun yıllardır tüm dünyada bilinen ve sevilen, güvenilir el sanatları markası tarafından toksik madde içermeyen, kalitesi test edilmiş bir formülle üretilmiştir. 
Harika bir hediye seçeneği, parti eğlencesi, eğitici oyuncaklarınızın yeni bir üyesi veya yalnızca rahatlamanın eğlenceli bir yolu olabilir! 


PLAY-DOH KUM'U ELİNİZDE HİSSEDİN: Yaratıcılığı besleyecek harika bir etkinlik ya da kumla oynamanın rahatlatıcı hissini deneyimlemek için renkli Play-Doh Kum oyun hamurunu elinize alın.

ŞEKİL VERİN, SIKIN, AKMASINA İZİN VERİN: Play-Doh Kum oyun hamuru, ona verilen şekli korur! Kinetik yapısı, onu ellerinizde tutarken ve parmaklarınızdan akıp gitmesine izin verirken rahatlamanızı sağlar.

170 GRAMLIK KUTUDA 1 RENK: Kapaklı plastik kutuda sunulan 170 gramlık Play-Doh Kum ile çocuklar, hem iç hem de dış mekanlarda eğlenerek yaratıcılıklarını ve el becerilerini geliştirebilecek.

GÜVENİLİR PLAY-DOH KALİTESİ: 3 yaş ve üzeri çocuklara yönelik Play-Doh Kum, toksik madde içermez; uzun yıllardır tüm dünyada bilinen ve sevilen güvenilir el sanatları markası tarafından kalitesi test edilmiş bir formülle üretilmiştir.

HEDİYE EDİLEBİLİR, TAŞINABİLİR VE ÇOK EĞLENCELİ: Play-Doh Kum'u, el becerileri için eğitici oyuncaklarınızın arasına ekleyin ya da tatil hediyesi, parti eğlencesi veya rahatlamanın eğlenceli bir yolu olarak kullanın.

Tek paket ölçüsü: 10 x 10 x 4 cm
Net ağırlık: 0,193

• 3 yaş ve üzeri içindir

• UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.
• Oyun hamuru yenmemelidir. 
• Toksik madde içermez. ASTM D-4236 ile uyumludur. 
• Oyun hamuru leke bırakır ve bazı yüzeylere yapışır. Halı ve kumaşlardan uzak tutun. Yetişkin gözetiminde kullanılması önerilir.


© 2020 Hasbro. Tüm Hakları Saklıdır.
DetailTextBlock
  • İstanbul İçi Aynı gün teslimat

    Saat 10:00'a kadar verdiğiniz siparişlerizi aynı gün

    kapınıza kadar getiriyoruz.

  • Aynı Gün Kargo

    00:00 ile 10:00  arası verilen siparişler aynı gün kargo verilir.

Peşin Fiyatına 3 Taksit